JLR Centrum Sp. z o.o.

Opinie o JLR Centrum Sp. z o.o.

anonim 2010-11-18 16:45:59
Pracownicy tej firmy w żaden sposób nie są doceniani, chyba że są spokrewnieni z kierownictwem. Wtedy owszem jeżdżą na szkolenia i otrzymują duże zarobki(a jest to biznes rodzinny i jest tam sporo osób zatrudnionych po rodzinie), jeśli natomiast ktoś przychodzi z zewnątrz jest wykorzystywany. Jest tam więcej prezesów i ludzi rządzących niż pracujących. Firma na początku dużo obiecuje i oczywiście nic nie daje na piśmie, a kiedy przychodzi pora wypłaty to jest to już tradycją że jest ona dużo po terminie i dużo mniejsza. Kiedy idzie się do prezesa P... na rozmowę czemu taka pensja, a nie jak się umawialiśmy odpowiada że jest to pensja bez premii bo w tym miesiącu nie przewidują dania komukolwiek premii. Pracują tam ludzie nie kompetentni. Proponuję nie marnować czasu na firmę JLR,
anonim 2010-11-18 16:54:10
Super atmosfera jest dla ludzi którzy pracują po rodzinie jak np. dla Pani J... czy dla prezesa P... oczywiście dla firmy sprzątającej również która jest spokrewniona z kierownictwem. Bo na pewno nie dla ludzi przyjętych z zewnątrz.
werf 2015-11-04 01:29:21
o widzę że dawno tutaj nikt nic nie pisał a szkoda..może jednak ktoś będzie zainteresowany pracą w firmie JLR Centrum Sp. z o.o, widziałem że teraz szukają specjalsity do spraw sprzedaży samochodów nowych w Łodzi oferują pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej, narzędzia niezbędne do pracy,możliwość rozwoju zawodowego,system szkoleń.atrakcyjne wynagrodzenie,pakiet prywatnej opieki medycznej
Zostaw swoją opinię o JLR Centrum Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JLR Centrum Sp. z o.o.