Opinie o Endorfina Foksal w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Endorfina Foksal. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Endorfina Foksal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Endorfina Foksal w Warszawa

Jaki jest okres rozliczeniowy w Endorfina Foksal? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Były pracownik Nowy wpis

hahahah nie ma czegoś takiego :) jak się Panu R zachce i o ile będzie miał fundusze.

Marek Nowy wpis

Nie polecam właściciel to kręt ! Nie rozlicza się ! Nie płaci ! Cwaniakuje jeżdżąc luksusowymi autami ! A jego jeep stoi na mieście oklejony przez komornika ! Restauracja została eksmitowana przez brak wpłat za czynsze i samowolę budowlaną Jeszcze raz stanowczo odradzam interesów z Panem R... właścicielem tej restauracji

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Endorfina Foksal?

Były pracownik Nowy wpis

Restauracja została eksmitowana. (usunięte przez administratora)

Błażej

Firma wypracowała sobie bardzo dobre opinie więc jest wymagająca ale spokojnie polecam pracę!!

@Błażej

Firma ma tragiczną opinię na rynku pracowniczy, ale dla tej firmy nie ma to znaczenia, bo panuje totalny brak szacunku do pracownika. Ludzi zwalniaja z dnia na dzień ( zależy jaki kaprys ma Pan R) , brak wypłat lub ciągle opóźnienia, brak umów ...

JOD

BMW X7 M50d WPR4319R właściciel szuka informacji gdzie parkuje to auto, kto nim jeździ? (usunięte przez administratora)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Endorfina Foksal? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Endorfina Foksal?

Pracowałem tam już jakiś czas temu, atmosfera całkiem całkiem Pracownicy byli za sobą i jakoś to grało ale niestety szef potrafił wszystko zniszczyć, a szkoda bo zgrana i zadowolona ekipa to zadowolony klient. Problemy z wypłacaniem kasy, odkładanie tego w czasie. Słabo trochę chodzić i prosić się o swoje. Może coś się zmieniło, bo miejsce piękna tylko słabo zarządzane i nie zadbane.

Nie płacą, unikać tego miejsca jak ognia.

M.B.

Potwierdzam, nie płacą i brak umowy. (usunięte przez administratora) "zarząd" to kpina.

Mat
@M.B.

Potwierdzam, że nie wypłacaja wynagrodzenia, tragedia, proszę unikać tego miejsca:(

Hanka

Czy ktos wie czy zatrudniają studentów na weekendy?

@Hanka

Zatrudnić zatrudnia... Ale nie zapłacą ...

Ex pracownik

Ludzie, to miejsce to żart, " Pan prezes" zatrudnia kobiety,w stosunku do których ma niecne plany... wszyscy pamiętamy słynną scenę na tarasie z wymierzonym policzkiem przez jego była partnerkę za zdrady. OBRZYDLIWE

Ojjj)jjj

Delikatnie tak ,,sram,, co się będzie działo. Ewelina nie puszczaj tyle pierdu w ich obecności! Hehe ale cóż taki inteligent z Ciebie co ze mnie (usunięte przez administratora) ;)

Kuba

Nikt nie twierdził, że będzie lekko. Jak są imprezy to i pracy jest sporo ale za to płacą, więc nie rozumiem tego narzekania.

Dominika
@Kuba

Rozumiem, że wypowiadasz się z perspektywy osoby, która jest lub była zatrudniona w Endorfinie Foksal. To teraz bardzo modne miejsce na mapie Warszawy - jak kwestia popularności przekłada się na zarobki pracowników? Może mógłbyś podać jakieś orientacyjne widełki płacowe.

Czy ktoś z Was dysponuje nowymi ciekawostkami o Endorfina Foksal? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

niedam

oranżeria stoi nielegalnie, każda impreza to uuuuuu my kelnerzy wow gorąco polecam wszystkim to cudowne miejsce hahahahahhahahahhahahahhahahahhahahaha OMIJAĆ ŁUKIEM

Laura

Zawsze może przydarzyć się nietypowa sytuacja. Wszędzie pracują ludzie i tylko ten co nic nie robi nie myli się.

JOHNY

Odradzam pracę w tym miejscu, generalnie (usunięte przez administratora). Poza obsługa Gości jesteś ogrodniczem, sprzątaczem i wszystkim co się da. Nigdy nic na czas. O pieniądze trzeba się prosić, ustaloną wcześniej stawka, podczas zlecenia może się zmienić i niekoniecznie podczas pracy o tym Ciebie poinformują. Dowiadujesz się podczas odbioru kasy....i wtedy człowiek zdziwiony. Managerowie niekompetentni a właściciele nie szanują nikogo. Zachowują się jakby pozjadali wszystkie rozumy. Nie znają się na gastronomii a uważają się za wielkich restauratorów..żałosne!!!! Nie wróżę temu miejscu długiej przyszłości...

Igor

Warto starać się o prace w firmie? Może ktoś podpowie?

jagu

Umowy zlecenie dla kelnerów/obsługi, stawki przeciętne.

Dominika

Jak obecnie wygląda praca w Endorfina Foksal? Czy ktoś z was pracuje tu i chciałby podzielić się z innymi użytkownikami forum swoim doświadczeniem? Wszelkie aktualne informacje o pracodawcy będą pomocne dla osób zainteresowanych potencjalnymi ofertami pracy.

Hyf

@Tylko nie tam a czy moglbys mi powiedzieć w takim razie jakei mniej więcej tutaj sa stawki podane? ja wiem ze na chwile obecna to szukają wlsnie oosby do pomocy kuchennej na zmywak w WArszawie dlatego tez pytam jak to mniej więcej wygalda wlasnie ..

Tylko nie tam

To jakaś masakra , stawki godzinowe tragiczne . Obsługa robi wszystko od grabienia, po mycie podłogi . Niedawno jak 5 dni temu rozmawiałam kolegą ktory tam pracował ze szef jak ma zły humor to zwalnia bez powodu . Mam nadzieje ze nikt z was tam nigdy nie bedzie musiał i chciał pracować . Warunki fatalne no i mnustwo szczurów .

żal.pl

dodajmy do tego psy jednej z nałożnic załatwiające się na środku restauracji, niszczenie dekoracji weselnych przez tą samą osobę tuż przed wejściem gości, ubliżanie pracownikom i gościom (!) a także "nieprawidłowości" w rozliczeniach i mamy pełny obraz tej "ekskluzywnej restauracji"

zażenowana

Firma działa z pewnością, aż w niej huczy:)pan prezes i jego kochanice, które mu wiernie służą w firmie i między sobą sie tłuką :) Tak żenującego podejścia do biznesu, tak płytkiego zarzadzania, tak prostego pana prezesa nie ma nigdzie.Gdyby właściciel tego przybytku wiedział, komu powierzył zarządzanie zapewne pan prezes dlugo by nie porządził.Prywatne łóżkowe sprawy wywlekać na forum przy gościach, przy pracownikach? gratulacje panie robercie dowcipny z pana ktoś:)

Zostaw merytoryczną opinię o Endorfina Foksal - Warszawa

Endorfina Foksal
1.3/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Kryniczna 7
    03-934 Warszawa