Opinie o Ulotki24.com w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ulotki24.com. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Ulotki24.com na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ulotki24.com w Warszawa

Mateusz

Efektywność ich działań przyczyniła się do znacznego wzrostu widoczności mojej firmy. Polecam z czystym sumieniem wszystkim przedsiębiorcom, którzy pragną skorzystać z usług profesjonalistów.

nax

W dzisiejszym konkurencyjnym środowisku biznesowym ważne jest wybieranie partnerów, na których można polegać. Ta firma spełnia wszystkie oczekiwania, dostarczając nie tylko wysokiej jakości usługi dystrybucji ulotek, ale także budując trwałe relacje z klientami.

Lotek

swietna firma jeśli chodzi o dystrybucje ulotek, polecam serdecznie ich uslugi

Pomorska

Zarówno w zakresie planowania kampanii, jak i samej realizacji, firma dba o każdy detal, co wpływa na pozytywny wizerunek reklamodawcy.

Czy po rozmowie w Ulotki24.com rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Prasełek

Zdecydowanie polecam tę firmę! Do niej trafiłem z polecenia przyjaciela i byłem mile zaskoczony profesjonalizmem obsługi. Rzetelne podejście do klienta sprawiło, że cała usługa przebiegła bezproblemowo

Woren

Rzetelność firmy Ulotki24 zawsze daje mi pewność, że moje zamówienia są obsługiwane z najwyższą starannością. To dla mnie ważne, że mogę polegać na ich terminowości

Mateusz P

Elastyczność firmy w dostosowywaniu się do zmieniających się potrzeb rynku oraz szybka reakcja na sugestie klientów pozwalają na dynamiczną i efektywną współpracę. Firma jest gotowa dostosować się do różnorodnych wymagań projektowych i logistycznych.

Kasandra

Moje doświadczenie z tą firmą było niezwykle pozytywne. Jeśli szukasz nie tylko wysokiej jakości usług, ale również spokoju i pewności, że prace zostaną wykonane rzetelnie i z zaangażowaniem, to ta firma spełni Twoje oczekiwania

Drake

Chciałbym serdecznie pogratulować kierownictwu firmy za zatrudnienie tak solidnych i zaangażowanych pracowników.

Jana

Cenię sobie różnorodność oferty, którą firma ta proponuje. Drukowane ulotki były dostępne w różnych formatach, papierach i rodzajach wykończenia.

Amanda

Polecam serdecznie - szybki czas realizacji co bardzo mnie ucieszylo

PO

Ich profesjonalna ekipa zawsze dotrzymuje terminów, co jest dla naszej firmy kluczowe. Dzięki ich zaangażowaniu zauważyliśmy wzrost zainteresowania naszymi usługami po rozpoczęciu kampanii reklamowej. Polecamy z pełnym przekonaniem!

Arnold

Mają doskonałą ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta. Co ważne, kontakt z nimi to czysta przyjemność – są zawsze dostępni, gotowi pomóc i elastyczni w podejściu do klienta.

Kacper

Zachwycające podejście do obsługi klienta i błyskawiczna reakcja! To naprawdę rzadkość w dzisiejszych czasach. Szczerze polecam, firma działa naprawdę solidnie.

Wanda

Obsługa klienta na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm, zaangażowanie pracowników od pierwszego kontaktu. Szybkie i kompetentne odpowiedzi na pytania budują solidne zaufanie.

Bartosz B

Firma Ulotki24 to strzał w dziesiątkę! Obsługa klienta na najwyższym poziomie, a profesjonalizm w pełni zasługuje na uznanie. Kreatywne podejście do biznesu i błyskawiczne odpowiedzi na pytania to ich mocne strony.

Klara

Bardzo się cieszę z wyboru firmy Ulotki24 i chciałam podzielić się moim entuzjastycznym doświadczeniem. Firma ta wyróżnia się doskonałą jakością obsługi klienta i pełnym profesjonalizmem. Już od pierwszego kontaktu czuć zaangażowanie pracowników w innowacyjne rozwiązania, co pozwala osiągnąć klientom lepsze rezultaty. Ich podejście do biznesu jest orzeźwiająco kreatywne, a gotowość do pomocy klientowi jest ich mocną stroną. Odpowiedzi na moje pytania są zawsze szybkie i kompetentne, co buduje solidne zaufanie.

Mariusz

Polecamn. Kasa z ulotek na czas.

Koordynator NETIA wielkopolska

Z wielką przyjemnością opiszę swoje doświadczenia z firmą Ulotki24, która zajęła się kolportażem ulotek dla mojej firmy. Od samego początku współpracy byłem pod wrażeniem profesjonalizmu i zaangażowania zespołu. Wszystko zaczęło się od pierwszego kontaktu, kiedy to zostałem przyjęty z pełną uwagą i zrozumieniem moich potrzeb. Przedstawiciel firmy szczegółowo omówił ze mną strategię dystrybucji oraz zaproponował optymalne rozwiązania dostosowane do charakteru mojego biznesu. Co najważniejsze, Ulotki24 zaoferowały elastyczność w zakresie terminów i obszarów dystrybucji. Dzięki temu mogłem precyzyjnie dopasować kampanię do potrzeb mojej firmy. Również jakość druku ulotek była wyjątkowa – kolory były żywe, a papier wysokiej jakości, co z pewnością przyciągnęło uwagę potencjalnych klientów. Kolejnym aspektem, który zasługuje na wyróżnienie, jest komunikacja. W każdym etapie realizacji projektu byłam na bieżąco informowana o postępach, co dawało mi poczucie kontroli i pewności, że wszystko idzie zgodnie z planem. Ulotki24 wykazały się również dużą elastycznością, gdy poprosiłam o drobne zmiany w trakcie trwania kampanii. Zmiany te zostały szybko i sprawnie wprowadzone. Efektywność dystrybucji była imponująca. Ulotki dotarły do szerokiej grupy odbiorców, co przełożyło się na zwiększenie zainteresowania moją ofertą i wzrost sprzedaży. Byłam pod wrażeniem, jak skutecznie firma dotarła do mojej grupy docelowej, nawet w mniej dostępnych lokalizacjach. Podsumowując, współpraca z Ulotki24 to była czysta przyjemność. Ich profesjonalne podejście, wysoka jakość usług oraz efektywność w realizacji zadań sprawiły, że moja inwestycja w kolportaż ulotek przyniosła znakomite rezultaty. Z pełnym przekonaniem mogę polecić Ulotki24 każdemu, kto szuka niezawodnej i skutecznej firmy do dystrybucji materiałów reklamowych. Dzięki nim moja firma zyskała nowych klientów i wzmocniła swoją pozycję na rynku.

Artur Winnicki

Zleciłem firmie Ulotki24 realizację plakatowania i dystrybucji ulotek w ilości 150 000 sztuk. Rejon: Kraków. To było zlecenie związane z wyborami parlamentarnymi. Po 3 tygodniach od zakończenia wyborów, a tym samym kolportażu mogę powiedzieć. że firma wykonana swoją pracę w 100 %. Wykonałem ponad 40 telefonów do sołtysów podkrakowskich wsi i wszędzie potwierdzono, że ulotki jak i plakaty były widoczne. Było to też zgodne z raportami jakie otrzymałem od firmu Ulotki24. Na duży plus zasługuje poziom komunikacji z firmą. Otrzymałem harmonogram kolportażu prezentujący w jakie dni gdzie ulotki zostaną dostarczone. Poza tym byli ze mną w ciągłym kontakcie. Więc jak coś trzeba było szybko dostarczyć, bo był planowany wiec wyborczy - to oni dawali sobie z tym radę  Ceny firmy ulotki24 nie odbiegają znacząco od innych firm kolporterskich. Więc w tym obszarze nie mam nic do zarzucenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Ulotki24.com - Warszawa

• Jak się pracuje w Ulotki24.com?

Zobacz opinie na temat firmy Ulotki24.com tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ulotki24.com?

Ulotki24.com