Opinie o Forbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Forbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Forbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Forbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. w Warszawa

baner wywiady
Jacek Kurnatowski Nowy wpis
Inne
 Pytanie

Szanowni Państwo, Jako stały obserwator różnych wydarzeń sportowych, zwłaszcza turniejów tenisa, od pewnego czasu jestem katowany pewnym wątpliwej jakości widowiskiem telewizyjnym, w którym grupka osobników o wyglądzie zdradzającym poważne deficyty inteligencji popycha się na tle skrzynek na listy, po czym idzie korytarzem, rycząc wniebogłosy: "Polskaaa, biało-czerwoni!". Jak mniemam, ma to przedstawiać reklamę Państwa firmy. Nie wiem, co ta "reklama" ma na celu - propagowanie kibolskiego chamstwa i prymitywizmu czy też, być może, ma zachęcać ludzi do zainteresowania się Państwa firmą. Osobiście należę do grona ludzi, którzy nawet po jej jednokrotnym obejrzeniu nabiorą wstrętu nie tylko do pokazywanych osób, ale niestety również do Państwa firmy i działalności. Idąc dalej, uważam to za działanie antypolskie, które sprowadza i polski patriotyzm, i ideę kibicowania do poziomu znajdującego się poniżej głębokiej piwnicy. Nie sądzę, aby było to Państwa celem, zatem bardzo proszę Państwa o przemyślenie i skorygowanie Waszej polityki reklamowej, abym i ja, i wiele mi podobnych osób mogło oglądać sportowe transmisje bez obrzydzenia. Zaznaczam, że powyższą opinię już przekazałem Państwu mailem na adres: marketing@forbet.pl w dniu 19 czerwca 2022 r, niestety bez żadnej reakcji z Państwa strony. Obecnie ten adres już nie jest dostępny - czyżby kłopoty z marketingiem? Niezależnie od mojej opinii nt. wyczucia smaku przez Państwa firmę, należałaby mi się odpowiedź na powyższy mail. Przepraszam, że piszę rzeczy oczywiste, ale chyba w tym przypadku jest to konieczne. Z poważaniem, Jacek Kurnatowski Szczecin PS. Mój adres korespondencyjny znajdą Państwo w przywołanym mailu. PS2. W rubryce "Mój status" proponuję dodać "Obserwator". Musiałem zaznaczyć "klient", chociaż ani nim nie jestem, ani też, w świetle opisanych okoliczności, nigdy już nie będę.

NadToba

Czy ktoś pracował jako manager regionu i mógłby podzielić sie swoją opinia o pracodawcy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Forbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Firma Forbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

  • Specjalista ds. obsługi klienta, Olsztyn - Luty 2022

Czy pracujesz w firmie Forbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Forbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Złota 61 lok. 100
    00-819 Warszawa
  • NIP: 5482487290 REGON: 240448217 KRS: 0000263257
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318
  3. olx.pl - praca 2 904 336
  4. Jooble 1 942 704
Forbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii