Opinie o Kraft Foods Poland Sp. z o.o. S.K.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kraft Foods Poland Sp. z o.o. S.K.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Kraft Foods Poland Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kraft Foods Poland Sp. z o.o. S.K.A. w Warszawa

ADM

kochanie tam wszędzie jest wyścig szczurów, jak dziewczynom z recepcji kończyła się umowa, to robiły wszystko aby się wykazać. Typu która szybciej dobiegnie do telefonu itd.... same na śiebie donosiły, teraz jedna poszła do HR i totalnie zmieniła swój look aby się dopasować do towarzystwa.....druga zaciążyła - na szczęśćie bo nie jest lubiana..... ogólnie wszędzie robi się tak samo.....nie długo będzie akcja kto pierwszy się wy..sra ten jest bardziej wydajny

Who knew

Witajcie, Powiedzcie proszę jak wygląda dział administracji? Czy jest tak źle jak w handlowym? Mam na myśli ADM na Domaniewskiej. Dzięki za chęci i pomoc!

kar 2

to fakt ściema to podstawa, przede wszystkim siedzenie po godzinach - wiecie gra pozorów :-) pierwsze co to kawunia, potem ploteczki. Odpalamy kompa coś tam wymyślimy, ściemnimy.....ogólnie lajcik....... widać ludzie na nieodpowiednich stanowiskach np Nasz (usunięte przez administratora) który nie poradził sobie w roli szefa MT. Tak mówimy jak jest !!!! Nie poradził sobie, zrobił w pory i nie wiedział co wymyślić więc najlepiej zwalić na problemy rodzinne...ale co to znaczy? że mu już (usunięte przez administratora)i musi wcześniej na chatę wracać po viagrę? co to mają być za problemy? może hemoroidy w (usunięte przez administratora) sam nie wiem..... :-) ale swoje niepowodzenia i frustracje wyładowuje na nas, jeżdząc i gnojąc. Co za prostak i chamisko z niego........

KAR

Przeciez paniska z Domaniewskiej do perfekcji opanowali sztuke pozorowania jakiejkolwiek pracy.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Kraft Foods Poland Sp. z o.o. S.K.A.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
do Joli

kochana, atmosfera koszmar, [usunięte przez moderatora] i jeszcze raz [usunięte przez moderatora]....praca jako przedstawiciel to koszmar i gehenna. Wykorzystują do granic możliwości. Praca od samego rana często do 22/23 o wypłacie za nadgodziny możesz pomarzyć chyba że zdecydujesz się na sprawę w sądzie pracy jak już nie będziesz chciała tam pracować. Już mają pozakładanie sprawy w sądzie pracy/ jeszcze tylko o [usunięte przez moderatora] i nierówne traktowanie by się przydało.... pracowałąm jako kar, głupi menadzerowie wymyslają kolejne bzdury, cicia kosztów itd. Niech chołota zacznie od siebie. Niech do ich domów przyjadą 3 palety Posmów (bo nie ma już magazynków regionalnych), nikt mi za to nie zapłacił abym z żoną i dziećmi [usunięte przez moderatora] i wnosili rzeczy do domu. Wy pierd (usunięte przez administratora) e biurowe lemingi weźcie się do roboty

Jola

Jak warunki? Atmosfera w pracy? Socjal? Samochód słóżbowy na start? Proszee o opinie.

milka

Przecież tam jest wakat wolny...

ona/on

Dziś mamy dzień "Polki Niepodległej" kochane protestujmy przeciwko [usunięte przez moderatora] wobec kobiet w tej firmie !!!!! pierwszy Szanowny Pan [usunięte orzez moderatora] z Modern Trade Widać że teraz do swojego zespołu przyjął mężczyznę, bo poprzednio zadawał niestosowne pytania na temat rodziny,czyli zajścia w ciążę, obecności partnera itd. To jest skandaliczne zachowanie !!! I to robi mężczyzna który sam ma żonę i dziecko....żenujący poziom tego Pana. wspomnijmy jeszcze o [usunięte przez moderatora] i dyskryminacji którą stosuje wobec pracowników........

JanNiezbędny

A ja proponuję przełom w tej firmie !!!! zagodnić nierobów kamów na dwa lata w "pole" czyli praca jako Kar. W końcu nie mieli doświadczenia z takim stanowskiem to jak śmią się cokolwiek wypowiadać. Siedzą sobie przy biureczkach, pierdzą w stołki, lanczują sie i te (usunięte przez administratora) jeszcze łaskę robią że odbiorą telefony od nas......... wiadomo że większość z nich to darmozjady. Nawet nie potrafią odpowiednio zarządzać klientem. Albo słynne degustacje w makro/selgrosie któe naraziły firmy na straty bo szanowny Kam miał w (usunięte przez administratora) poinformować centralę o akcji i zagwarantować odpowiednią dystrybujcję........żenada............

byly pracownik

Witaj Halinko .Pracowalem w Krafcie jakis czas temu i teraz czytam co jest wypisywane na temat Krafta , fakt kiedys praca w Krafcie to byl prestiz itd ale widze ze w pewnych sprawach nic sie nie zmienilo . Jak bylo tak jest , mowisz komus zeby zadzwonil do Ciebie a co to zmieni , tylko ktos sie wystawi na strzal i bedzie na bezrobociu . Ja zglaszalem kiedys swoje problemy do swojego przelozonego - efekt byl taki , ze ktos inny awansowal nie ja , potem zaczalem zglaszac nieprawidlowosci i dzialanie swojego przelozonego , ktore bylo dzialanie wbrew polityce firmy jeszcze wyzej i nadal to zostawalo bez oddzwieku , tak jakby "gorka" na to patrzyla przychylnym okiem i udawala ze sie nic nie dzieje , i nie wiedziala jakim kosztem dochodzisz do wyznaczonego celu , bo wszystko przyporzadkowane bylo temu , aby za wszelka cene wrecz po trupach dojsc do celu i spelnic zalozenia postawione przez firme . Im wyżej siedzisz tym mniej widzisz a mozliwosci Twoje rosna - w roznych dziedzinach , w roznych decyzjach a pamietaj ze kazdy z nas bedac zwyklym szeregowcem chcial pracowac i moc utrzymywac swoja rodzine , wiec w pozniejszym czasie trzeba bylo zamknac buzie i patrzec na to co sie dzieje , co Twoj przelozony wyprawia , jak sie zachowuje , choc czasami widzac co sie dzieje , jak sa traktowani ludzi na najnizszym szczeblu , lzy same sie cisnely w oczy a usta blokowaly krzyk nie mocy .. Nikt wtedy ( no moze z malymi wyjatkami ) nie patrzyl na czlowieka , tylko byles kolejnym numerkiem w tabeli sprzedazowej firmy . Kiedys bylem dumny ze pracowalem w tej firmie i mysle , ze poniekąd do tej pory zostal mi jakis sentyment ale po zmianie pracy zrozumialem ,ze mozna pracowac w mniejszej firmie za mniejsze pieniadze , ale byc traktowanym jak czlowiek , miec szacunek przelozonego i liczyc na jego wyrozumialosc( uwierzcie mi sa jeszcze takie firmy ) , a nie tylko wysluchiwac dosc czesto wypowiadane epitety w kierunku wlasnej osoby lub sluszec slowa , ze na Twoje miejsce sa dziesiatki innych ludzi ( niestety nikt wtedy nie wiedzial o istnieniu slowa [usnunięte przez moderatora] ) . Nie dziw sie ze ludzie pisza anonimowo , poniewaz w dzisiejszych czasach o prace jest dosc trudno a Kraft oferuje prace w stabilnej firmie , ktora w miare dobrze placi a bankructwo jej nie grozi a tak jak pisalem wczesniej przyznanie sie do wstawionego komentarza wystawi kogos na celny strzal swojego przylozonego , bo juz w naturze czlowieka jest to ,iz zaden przlozony nie lubi i nie pozwoli krytykowac swojej pracy swojemu podwładnemu , wychodzac z zalozenia iz jest nie omylny .Wiele osob milczy bo zamkiem na ich ustach jest kasa , kasa dzieki ktorej mozemy zyc i utrzymac swoja rodzine bo w zyciu kazdego z nas ona jest najwazniejsza . Mimo tego co bylo kiedys w Krafcie to wlasnie dzieki Tobie duzo w zyciu zawdzieczam , dzieki Twojej wiedzy ktora w tak fajny sposob umialas przekazac ja tak duzo osiagnalem w swoim zyciu zawodowym - pozdrawiam byly pracownik

ania

mów mi SIP - 2013-02-14 23:20:44 Jak to dobrze że kolastyna wyszła na prostą :-) tylko że u nas robi się nieciekawie kiedy ten człowiek pojawił się w firmie. A kultura nakazuje nie rzuć gumy w paszczy,bez mlaskania, jak się z kimś rozmawia. A przy okazji warto mówić swoim współpracownikom "dzien dobry"......... [usunięte przez moderatora] "Jako przyczynę podano brak zadowalających postępów w zakresie reorganizacji kluczowych obszarów działalności spółki." Spadek sprzedaży aż o 10% i wszędzie te cięcia. Proponuje aby zacząc od swoich stołków. Po co kamom auta skoro używają ich tylko do celów prywatnych a do klientó jeżdzą bardzo żadko, no i to lewe tankowanie......taniej byłoby wykupić vouchery na taxi....przynajmniej jaśnie Pani od floty samochodowej może się wykazać... ach nie ma to jak wyścig szczurów i robienie pozorów jak to ma sie duzo pracy. Powodzenia nasza czarnulko

mów mi SIP

mariusz

Halinka ? Znasz tą firmę ale trochę z innego poziomu,kiedy jeżdziłaś po detalu ? Mówisz zadzwoń ? I co mam ci powiedzieć ? Mam [usunięte przez moderatora] .Halinka ...poruszaj głową popatrz kogo firma zatrudnia na wyższych stanowiskach ile im płaci i jaki mają wkład pracy i jak długo siedzą na stołkach .Tak ! Na stołkach jak ci zasrani politycy .Improwizacja ogólna,kasa i się trzymać jak długo się da ! A handlowiec [usunięte przez moderatora]na nich .Nie da się tak pracować ... Szkolenie to nie wszystko ,bajki w jakim koncernie pracujesz to nie wszystko ...

matkojebbca

Firma KFP o tak dużym potencjiale i renomie zatrudnia dyrektorów których nie dokonca poznała. Praca na stanowisku PH czy ASM jest w obecnym czasie najgorsza z granicy 6LAT. Zatrudniać i nie dowiedzieć sie nic o nowy dyr. który (usunięte przez administratora) Co sie dzieje z ta firmą?? Po co taki czlowiek w KFP?

Halinka

Mariusz, przykro czytac te slowa. Jesli naprawde jest tak zle, chcesz pogadac, moze cos zmienic..? - zadzwon. Jesli naprawde tu pracujesz - na pewno znasz moj numer - Halinka

Mariusz

Kiedyś to byla firma ... Jacobs !!! Teraz , uklady,ukladziki, ty (usunięte przez administratora)w domu udaje że ma dzień biurowy :)tylko dzień biurowy caly tydzień ??? To już nie jest firma sprzedażowa tylko firma (usunięte przez administratora)..Przelozony zadzwoni do ciebie (usunięte przez administratora) dobrze by bylo żebyś sprzedal 2 palety do Pssu a w tle slychać jego dzieci :) żadnej pomocy , żadnych gratisów .Radz sobie sam

Zostaw merytoryczną opinię o Kraft Foods Poland Sp. z o.o. S.K.A. - Warszawa

Kraft Foods Poland Sp. z o.o. S.K.A.