Opinie o Ohkino Mysłowice Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ohkino Mysłowice Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ohkino Mysłowice Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ohkino Mysłowice Sp. z o.o. w Warszawa

Arkady Wrocław - Oh Kino Nowy wpis

Serdecznie nie polecam! Praca sama w sobie ekstra. Miałem zamiar zostać tam bardzo, bardzo długo jednak zachowanie zarządu jest tak okropne wobec pracownika, że nie pozostawia żadnego komentarza... Jedyne co usłyszysz od Kierownika to "szybciej", "lepiej", "PRIMETIME", a co z tego dostaniesz? wątpliwej ilości premię której w 99% nie zobaczysz nawet. Gwarantuję jednak, że zostaniesz obarczony mankiem (nie jest tu mowa o 5zł a nawet 50, a zdarzało się dużo, dużo więcej) za to, że nie dopełniłeś jakiegoś małego obowiązku (który można bardzo łatwo naprawić, gdyby komukolwiek z zarządu na tym zależało (zarząd jednak uważa że, nie ważne czy są to pieniądze pracownika czy klienta, ważne by się dla nich zgadzał) w niezwykle skomplikowanym systemie kuponów, voucherów, biletów, zniżek itp. itd.

Wasza opinie ma znaczenie! Co wiecie o firmie Ohkino Mysłowice Sp. z o.o. w mieście Warszawa? Czekamy na nowe informacje odnośnie pracy!Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Ohkino Mysłowice Sp. z o.o. - Warszawa

Ohkino Mysłowice Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Aleje Jerozolimskie 96
    00-807 Warszawa
  • NIP: 7010567781 REGON: 364211605 KRS: 0000612738

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ohkino Mysłowice Sp. z o.o.