Opinie o CONIVEO w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CONIVEO. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CONIVEO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CONIVEO w Warszawa

Hrabia

Jestem pracownikiem Coniveo i nie mam takich przykrych doświadczeń. Pracuje mi się dobrze być może ktoś miał pecha albo ma złość do firmy i tak pisze.

Taki tam
@Hrabia

Jakoś sporo osób musiało mieś pecha w przeciągu dwóch! Sporo handlowców,administracji,marketing i serwis sami pechowcy. Ale teraz przynajmniej pracują tam sami zadowoleni ludzie. Inwigilacja pełna z tym się zgodzę,kichniesz na ulicy a w biurze już Ci mówią na zdrowie.

Jeż

Bardzo podoba mi się podejście pracodawcy do pracownika. Myślałam o zatrudnieniu u nich!

Zagadka
@Jeż

Skoro tam nie pracujesz, to skad mozesz wiedziec jakie jest podejście pracodawcy do pracownika?

Jan

A pomyśleć, że przed chwilą nylem zainteresowany praca Tu.

Coniveo

Dziękujemy za wszelkie uwagi dotyczące firmy. Przyjrzymy się sygnalizowanym kwestiom. Naszym celem jest to, aby pracownicy czuli się w firmie dobrze i aby system wynagrodzeń był adekwatny do wyników handlowych. Prosimy zwrócić uwagę na to, że w każdej firmie występuje rotacja pracowników – taki jest rynek pracy i te zmiany są dosyć naturalne. To prawda, że zatrudniamy również osoby niezwiązane z branżą budowlaną. Uważamy, że pasją do wykładzin można bez problemu „zarazić” również osoby, które do tej pory nie miały styczności z tym obszarem. Ostatnio wprowadziliśmy dodatkowe wsparcie techniczne dla przedstawicieli handlowych – ma to im ułatwić pracę i pozwolić skupić się głównie na kwestiach sprzedażowych. Firma ma coraz więcej pracowników, również w regionach, co powoduje, że może być odczucie większej „korporacyjności”. Natomiast każdy pracownik ma możliwość bezpośredniego kontaktu ze swoim szefem, nie jest traktowany bezimiennie. To jest dla nas ważne i tego nie zamierzamy zmieniać.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie CONIVEO? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Przedstawiciel handlowy ds. obsługi kluczowych klientów?

Mateusz

Pracuję w Coniveo sporo czasu i nie rozumiem niektórych wypowiedzi i totalnie się z nimi nie zgadzam. Co do procesu rekrutacji nie mogę się wypowiedzieć, bo nie biorę w nim udziału. Być może coś tam nie zadziałało. Natomiast co do systemu prowizyjnego, to faktycznie składa się z kilku pozycji. Na pierwszy rzut oka może być niezrozumiały, ale jak ktoś chce to zrozumieć to wie, że jest sensowny i sprawiedliwy. Przede wszystkim proporcjonalny do wkładu pracy. Nigdy nie słyszałem, że ktoś tego nie rozumie. Co do rotacji to w firmie pracuje 35 osób, a w tym roku odeszły chyba dwie osoby z działu handlowego i to takie, które po prostu nie sprawdziły się. Natomiast doszło 3 razy więcej, bo firma zrobila nowe stanowiska. Nie wiem czy te wypowiedzi to nie hejt konkurencji. Ale jeśli są to rzeczywiście byli pracownicy, to dziwie się, bo wszyscy sporo dostają od Coniveo. W mojej opinii jest to firma na tle innych dość przyzwoita.

!-/
@Mateusz

Intrygujące... W moim przekonaniu nikt, kto faktycznie pracuje w tej firmie na stanowisku handlowym, nie pokusiłby się o stwierdzenie, że "system prowizyjny jest sensowny i sprawiedliwy". Obietnice składane nowo zatrudnianym handlowcom przypominają produkcje SF, a w rzeczywistości ciężko cokolwiek zarobić ponad podstawę. Systematyka rozliczeń zdaje się być niejasna nawet dla osoby która je wykonuje. Angażowanie swojego potencjału w firmę prowadzoną przez takich ludzi to strata czasu. Chyba że ktoś liczy na poklepanie po ramieniu czy uścisk dłoni.. Szkoda, że z tej firmy rodzinnej pozostała na dzień dzisiejszy imitacja corpo, z której każdy pragnie uciec, chyba nie tędy droga. Ale przecież w końcu nie ma ludzi niezastąpionych.

Damian
@Mateusz

Skoro jesteś pracownikiem, to przynajmniej napisz swoje prawdziwe imię. Nie pracuje tam żaden Mateusz ;-)

bach

Na rozmowach kwalifikacyjnych opowiadają o tym jak to wiele lat handlowcy pracują w firmie, a wystarczy przejrzeć stronę internetową aby zobaczyć, że większość osób pracuje tam maksymalnie 2 lata. Przez ostatni rok przemiał pracowników był ogromny, ludzie odchodzą po kilku miesiącach. Nie jest to miejsce, w którym można a przede wszystkim w którym chciałoby się pracować wiele lat.

matylda

rekrutacja to jedno. pracowałam w firmie przez dluzyszy czas i bylo ok. fajna atmosfera, ludzie w porzadku. szef jak to szef wymaga... ale bez przegiec. dobrze wspominam ten czas

@matylda

Naciągana odpowiedź pracownika firmy na polecenie przełożonego. Jakbys tam pracowała to byś tak nie pisała Matyldo ;)

@Piotr

Rekrutacja w miarę ok, jako proces, ale zapewnienia co do otrzymania odpowiedzi porażka...

Coniveo

Prowadząc proces rekrutacyjny w Coniveo przekazujemy informację zwrotną wszystkim kandydatom, niezależnie od wyniku rekrutacji. Z kandydatami kontaktujemy się telefonicznie lub mailowo. Bardzo nam przykro, że odpowiedź nie dotarła (jeśli w tym przypadku była wysyłana mailem mogła trafić do tak zwanego spamu). Dziękujemy za tę informację, zwrócimy szczególną uwagę na to, aby każda osoba otrzymywała odpowiedź.

xyz

Przynajmniej ją Pani dostała :-/

Swiezak

Z tego co się orientuje, Coniveo zatrudnia coraz wiecej osob, czym chwala sie niejednokrotnie, a to swiadczy o tym, ze firma sie rozwija. U nich na stronie mozna przeczytac, ze pracownicy mają dlugi staż pracy, a przeciez nikt by nie siedzial w firmie, w której jest mu źle. Jak sie dostane, to zobacze na wlasnej skórze.

Coniveo

Sytuacja opisana przez forumowicza „HR” była niefortunnym, jednorazowym zdarzeniem, za który firma niezwłocznie przeprosiła wszystkich kandydatów. Dokładamy starań, aby dane pracowników były należycie chronione. Wprowadziliśmy również nowe procedury dotyczące komunikacji z kandydatami, jak i przebiegu procesu rekrutacji, które pozwolą uniknąć podobnych zdarzeń w przyszłości.

Coniveo

Od 20 lat dbamy o to, by w firmie Coniveo panowały transparentne zasady współpracy i przyjazna atmosfera. Słuchamy się nawzajem, wspieramy i szanujemy. Zawsze nadrzędną wartością w Coniveo byli i są ludzie. Każdy nowy pracownik jest szczegółowo informowany o strukturze firmy i zasadach naliczania wynagrodzeń. Pracownicy zatrudniani są w naszej firmie na podstawie umowy o pracę, co nie jest często spotykaną praktyką w branży. Jeśli w trakcie wykonywania obowiązków pojawiają się wątpliwości dotyczące zapisów w umowie lub zasad ustalania wynagrodzenia, bezpośredni przełożeni i prezes firmy są do dyspozycji pracowników i zawsze służą wyjaśnieniami.

LOLIT

[usunięte przez administratora] utrzciwy pracodawca odprowadza rzetelnie składki,lecz kasa mu na dekiel siada (wariograf) Polecam firmę dla fachowców pragnących stałego zatrudnienia pracodawca ok.

Zostaw merytoryczną opinię o CONIVEO - Warszawa

CONIVEO
2.2/5 Na podstawie 41 ocen.

CONIVEO