Opinie o CONIVEO w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CONIVEO. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CONIVEO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CONIVEO w Warszawa

Shaggy

A mi się wydaje że powrót do korzeni moze wyjsc na dobre. Kiedyś spowiadali się handlowcy przed prezesem i jakoś to wszystko działało.

Iwona

@DBa co możesz powiedzieć o benefitach oferowanych przez firmę? Chętnie też usłyszymy co jest dla Ciebie największym plusem z pracy w CONIVEO?

DB

Mi się wydaje, że ta zmiana nic nie wniesie. Zamiast spowiadać się Dyrektorowi będziesz się spowiadał Prezesowi. Sposób naliczania premii, ich rozliczania, podejście do cen i współpracy z innymi podmiotami się nie zmieni. Skoro w biurze jest 5 handlowców to po co dyrektor? Sam prezes to ogarnie.

Iwona

@? rzeczywiście zdarzają się również takie sytuacje, że administrator dostaje zgłoszenie odnośnie łamania regulaminu we wcześniejszych komentarzach i wtedy je rozpatrza.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie CONIVEO? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Przedstawiciel handlowy ds. obsługi kluczowych klientów?
Iwona

@Sprawdzamarchiwizowane przez naszego administratora są wpisy naruszające nasz regulamin. Dlatego też zachęcam do zapoznania się z nim przez zostawieniem komentarza.

?
@Iwona

ok, ale archiwizowane są też komentarze sprzed 2-3 miesięcy - rozumiem, że nie są sprawdzane na bieżąco?

Sprawdzam

ciekawe dlaczego ubywa komentarzy... w szczegolnosci tych niekorzystnych, najbardziej rzeczowych i konkretnych.. zenada

Iwona

@Supervisor bardzo chętnie usłyszymy coś więcej na temat zmian w firmie. Mógłbyś opowiedzieć co się wydarzyło?

Supervisor

W koncu zostały poczynione zmiany personalne, które mogą przywrócić zdrową atmosferę w firmie. Ogromna szkoda, ze po tak dlugim czasie i tak wielu odejsciach pracowników, ale może w koncu będzie lepiej.

JM
@Supervisor

Destrukcja przez kilkanaście miesięcy dyr Handlowego a odbudowa latami, jeśli wogole się uda... bo opinia krąży w branży!

Gratuluję decyzji!! No właśnie! Dlaczego tak późno?

Pod wrazeniem

Komentujac dzisiejsze newsy - gratulacje! W koncu dobre posuniecie (tylko szkoda, ze tak pozno)

Iwona

@JaToJa długo już pracujesz w firmie CONIVEO? Co mógłbyś powiedzieć na temat oferowanych przez firmę warunków pracy?

Coniveo

Szanowni Państwo, dziękujemy za każdą opinię i za każdą sugestię dotyczącą poprawy działania naszej firmy. Zapewniamy, że od dłuższego czasu pracujemy nad wieloma usprawnieniami, np. z myślą o ułatwieniu rozliczania premii wprowadziliśmy odpowiednie narzędzie – kalkulator online. Mamy nadzieję, że pomoże on rozwiać wątpliwości dotyczące rozliczania pracy handlowców. Nasza firma działa na konkurencyjnym rynku, co zmusza nas do ostrożnego zarządzania naszymi zasobami, wśród których są m.in. samochody służbowe. Dlatego dwa lata temu zdecydowaliśmy się na zamontowanie systemu GPS w naszych pojazdach. Jest to powszechne rozwiązanie w firmach i pozwala na ograniczenie wydatków na paliwo i eksploatację samochodów. Standardem w firmach jest również system monitorowania operacji na komputerach służbowych, który chroni poufne informacje, tj. dane osobowe klientów. Nasza firma się rozwija, do zespołu dołączają nowi pracownicy, dlatego też wprowadzamy nowe rozwiązania związane z bezpieczeństwem, utrzymaniem jakości usług czy obsługi naszych klientów. Konkurencyjny rynek również wymusił na nas zmianę zasad funkcjonowania pracowników w regionach, co skutkowało min. redukcją zatrudnienia. Wszystkich zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, bo taka forma dialogu wydaje nam się najbardziej skuteczna i uczciwa. Liczymy, że podzielą Państwo naszą opinię. Jeśli mają Państwo uwagi, to czekamy na maile pod adresem: biuro@coniveo.pl w temacie prosimy wpisać „Pytanie - praca w Coniveo”. Zarząd Coniveo

Iwona

@ciekawostka nie jestem administratorem wątku, nie mam więc możliwości usuwania komentarzy. Prawdopodobnie nasz administrator stwierdził złamanie regulaminu przez użytkownika ojej. W takich sytuacjach komentarze są archiwizowane.

Iwona

@ojej rozumiem, że w firmie obecnie są duże zmiany personalne? Co wpływa na tą sytuację?

ciekawostka
@Iwona

@Iwona gdzie podział się komentarz użytkownika ojej? Został usunięty przez Ciebie czy przez właścicieli firmy?

Iwona

Obecnie jest możliwość podjęcia pracy w Warszawie w charakterze Pomocnika montera. Czy przesłaliście swoją aplikacje? Jak wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej?

Złośnica

Ja też bardzo jestem zadowolony i niczego nie zażywam. Może trzeba w pracy pracować i to sumienne? Obiboków nie potrzeba nigdzie, nikt nie ma zamiaru na nich pracować. Czy na forum tylko brednie można pisać?

Nijaki
@Złośnica

A gdzie na tym forum są brednie Panie Złośnico? Sama prawda pisana przez ludzi, którzy przekonali się o pracy w tej firmie na własnej skórze

Były Pracownik
@Złośnica

Nikt nie pisze bredni tylko są to opinie ludzi którzy tam pracowali. Sam jestem byłym pracownikiem tej firmy i mogą się podpisać pod każdym tekstem. A jeśli jest tak dobrze to czemu ludzie odchodzą z firmy??? Znam takich co już po 3 miesiącach mieli dość.

SPIRO

A ja dzisiaj znalazłem ogłoszenie na stanowisko - Pracownik biura / Magazynu. I czytając to co piszecie już sam się zastanawiam nad działalnością tej firmy. ...... O jeszcze raz przeczytałem ogłoszenie i już wiem, że nie będę tam aplikował - UMOWA ZLECENIE - DZIEKUJE

Coniveo
@SPIRO

Szanowny Panie, musiał wkraść się jakiś błąd, ponieważ nigdy nie szukaliśmy pracowników na wspomniane przez Pana stanowisko :)

BCP

Hej zauważyłem że tutejsze opinie o pracodawcy zbliżone są do tych o Banku Millennium hmmmm dziwne...

Lop

Ale jaki zarząd,szef + 3 osoby i cała polityka.Posiedzimy,pogadamy a potem ogłosiły politykę sukcesu.

Sołtys

zarzad poza wystawianiem sobie pozytywnych opinii na forum (żałosne) powinien przemyśleć co jest nie tak i wyciągnąć wnioski.

Zostaw merytoryczną opinię o CONIVEO - Warszawa

CONIVEO
2.2/5 Na podstawie 41 ocen.

CONIVEO