Opinie o Handlopex S.A w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Handlopex S.A. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Handlopex S.A na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Handlopex S.A w Warszawa

Jak w Handlopex S.A wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Gumiś
@Handlowiec

Bo Handlopex to typowy "januszex" (taki większy januszex)

Byly Nowy wpis

Siemanko ludziska jak wasze plany sprzedażowe na ten rok nadal są tak wyśrubowane że aż nie realne względem rynku? Jak możecie to pochwalcie się ile komu dowalili % wzrostu do najlepszej sprzedaży ? Ja słyszałem że ktoś dostał 50% czyli jazda cały rok na podstawie. ????

Jak się pracuje z ludźmi z Handlopex S.A?

Wypłaty są bardzo słabe.W okresie koronawirusa 1800 obecnie 2500 plus premia sporadyczna max tysiąc złotych najniższe stanowiska typu kierowca u nas 2011r Ludzie się zwalniają z powodu wypłat bo atmosfera w pacy jest bdb

Ja1

Jesteś dobry to jest taka możliwość

Joseph

Nikt nie chce awansować poza młodymi bez doświadczenia, (którzy po dwoch latach szukaja czegoś lepszego) ponieważ jest się wtedy chłopcem do bicia i jak to mówimy na filiach "panem ja nic nie mogę" ponieważ za wszystko odpowiada główny monarcha który na budowę szkoły przeznacza 17000000 zł a nie potrafi uczciwie zapłacić za wykonane plany

Ona
@Joseph

Popieram. Ciekawe czy kiedyś ktoś pójdzie po rozum do głowy i stwierdzi ze firmę tworzą ludzie i trzeba o nich zadbać. A w dzisiejszych czasach motywuje tylko jedno $. Jak były obiecane premie to ludzie robili bajeczne wyniki a jak przyszło do rozliczeń to nagle prezes wycofał się z obietnic premiowych. Bo go bolało ile musi zapłacić ludziom. Tylko ze jeśli ludzie zarobili to naturalnie i on zarobił bo towar sprzedany. Teraz to każdy laske kładzie na wynik bo i tak wie ze zostanie (usunięte przez administratora) Przykre ale prawdziwe.

@Ona

To prawda nie ważne kto jest w KRS jak to mówi szef, tylko wiedza i doświadczenie pracowników a przede wszystkim zaangażowanie ludzi którzy jednak pracują w branży technicznej a nie w warzywniaku sprzedając buraki. Obietnice premii NIE SPEŁNIONE, brak narzędzi do motywowania ludzi, a jeszcze "zastraszanie zwolnieniami" obcięcie wypłat 20% w dobie covida i redukcja etatów jako tarcza antykryzysowa a jednocześnie budowa ekskluzywnych osiedli, szkoły, absurdalny system premiowania największy procent od sprzedaży miał kierowca zarabiając więcej od działu handlowego i kierowników. Ten statek ewidentnie tonie i jak ktoś szybko czegoś nie poprawi to pójdzie na dno jak Titanic

Handlowiec Nowy wpis
@Ona

100% prawda. Dlatego w owym czasie Handlopex miał opinie że szkoli handlowców dla konkurencji. Ludzie przychodzili, przez rok, dwa czy więcej lat uczyli się tej branży, szkolili, robili dobre plany, ale później część z nich miała dość systemu wynagrodzeń Prezesa Wiesia (ciesz się że zarobiłeś tyle ile Prezes dał, bo mógł dać jeszcze mniej, a wyrobione plany? jakie plany, przeciez Prezes musiał dołożyć do tego interesu, ponadto tyle kosztujesz firmę, że ciesz się że jeszcze tu pracujesz) i systemu motywacyjnego (jak za bardzo upominasz się o swoje to usłyszysz inwektywy i słynny cytat Wiesia " papier przyjmuje wszystko, pisz podanie o rozwiązanie umowy") Przez takie traktowanie chyba z każdej filii odszedł chociaż jeden wartościowy pracownik. W tej firmie jest ustalona, znana tylko Prezesowi i może kilku najbliższym współpracownikom granica zarobków, której żaden nawet najlepszy specjalista na swoim stanowisku nie przeskoczy. Pomóc ma w tym słynny sposób premiowania czyli premia uznaniowa-ile chcę tyle dam, a jak wstanę lewą nogą to nic nie dam. Niestety jest to uwzględnione na umowie o pracę i gdyby ktoś odmówił podpisania to pewnie nie byłby przyjęty. Dlatego Pan Wiesio nigdy nie zatrudni menadżera z dużymi kwalifikacjami i doświadczeniem, bo taki ktoś kosztuje i jeszcze będzie miał swoje zdanie, lepiej mieć swoich sprawdzonych przytakiwaczy/dyrektorkow ktorzy jeszcze pupke wycałują i jak Wiesio tupnie nogą to grzecznie podkulą ogon, to dotyczy też kilku kierowników oddziałów . Niech wszyscy przecież wiedzą, że Prezes wie najlepiej a jak się komuś nie podoba to on ma na twoje miejsce chętnych na pęczki i nie musisz tu pracować.

Gumiś Nowy wpis
@Handlowiec

Bo Handlopex to typowy "januszex" (taki większy januszex)

Zenon

Witam Ile można zarobić na początku w Handlopex na Magazynie z Uprawnieniami na wózek UDT?

@Zenon

Najniższą krajową po kilku latach jakieś 300 zł więcej

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Handlopex S.A? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Jak szefostwo w Handlopex S.A traktuje ludzi?

Handlowiec

"BMW"takich ludzi najbardziej lubi Prezes (towarzysz) Wiesław, ci z pomysłem kreatywnością i przebojowością długo tu nie pracują, bo albo Pan Prezes skutecznie wybije im ambicje, pomysły itp. swoim podejściem do takich ludzi, albo sami uciekną jak zobaczą pierwszą premię i stwierdzą że nie dadzą się (usunięte przez administratora)

Czy w Handlopex S.A występują paczki/bony świąteczne?

Tak

Pracuś

Witam serdecznie chciałem powiedzieć parę rzeczy do pana Prezesa . Pracuję w fili Warszawa w tej chwili brakuje ponad 6 kierowców a Pan Kierownik Fili M.M zwalnia kierowców nie ma komu wozić opony wożą je Handlowcy którzy są zatrudnieni na innym stanowisku . Za przeproszeniem w biurze pracują ludzie którzy mają wystawiać faktury ale co poniektóre osoby które tam pracują mają większe jaja niż Kierownik Fili np Pani (usunięte przez administratora)A Kierownika Filii to osobiście bym zwolnił bo tylko chroni swój tyłek siedzi za biurkiem i nic nie robi dla Filii i kierowców Pozdrawiam Pracownik Filii

j23
@Pracuś

Na pracuj.pl było ogłoszenie, poszukiwali właśnie kierowców. Ale widzę że status mojego CV to "dostarczony". Nawet nikt tego nie czyta. To po co to ogłoszenie? Rynek badają?

Tymek

@Pracuś Zawsze można zmienić pracę i nie przemęczać się. Firma stara się i potrafi docenić solidnego pracownika.

@Tymek

Już firma potrafiła docenić pracownika z Wrocławia który jest teraz wielkim kierownikiem (usunięte przez administratora) A CO DO KIEROWCÓW POPIERAM

Pracuś
@Tymek

Firma może i potrafi docenić ale Kierownik filii nie potrafi docenić pracownika.Zapraszam pana do zatrudnienia się wtej fili i pan zobaczy kto go docenia Pozdrawiam

Janusz

Masz rację, zgadzam się z Tobą w 100%. Praca w tej firmie to żenada. Kierownik magazynu filia Warszawa dzieli premie dla kierowców nie na podstawie tego jak pracował kierowca ( ile towaru wywiózł, w jakim czasie) tylko na podstawie tego kogo bardziej lubi i premie przyznaje osobom które siedzą cicho i nic nie mówią bo jak coś się odezwą i kierownikowi nie podpasuje to już masz po premii. Kierowca który wywozi 4 opony w ciągu dnia ma większą premie niż ten który wywiózł 2000 opon w ciągu dnia. Ale nikt i nic nie przebije kierownika fili, Panie Prezesie proponuje tu zwrócić większą uwagę. Wstyd aby taka firma zatrudniała na stanowisko kierownicze takie osoby. Do kierownika fili jak dzwoni klient z pytaniem o ofertę na zakup opon to kierownik albo udaje że nie może rozmawiać ( choć nic nie robi przez cały dzień) albo jak już niema innego wyjścia to oddaje telefon do biura i pracownicy biura udzielają informacji klientowi a kierownik stoi obok i się śmieje. Ten Pan jest kierownikiem od ponad 5 lat i do tej pory nie potrafi obsługiwać systemu na którym powinien pracować. Do klientów jeździ tylko wtedy jak ma info, że ktoś z góry ma się pojawić na fili. A jeżdżenie po klientach to wygląda tak że do południa załatwia prywatę a po południu siedzi w parku i czeka do godz 15:00 i rusza do domu:) Kierownik do dnia dzisiejszego nie zna większej części klientów którzy współpracują z filią Warszawa ( dobrze że są te wyjazdy z klientami bo tak to by nikogo nie znał). W fili warszawa nie ma zatrudnionej osoby która nie jest bratem, siostrą, synem bądź kumplem któregoś z pracowników. Wszystkie osoby które są zatrudnione są przyjęte z polecenia ( nie ważne że dany kandydat nie nadaje się na stanowisko(usunięte przez administratora) ale jest po znajomości to trzeba go przyjąć. Moim zdaniem do póki jest jest taka kadra zarządzająca na fili Warszawa to nic dobrego nikogo nie czeka.

JLo

Po prostu żenada. Jako pracownik filii Warszawa jestem rozczarowany tą firmą. (usunięte przez administratora)bardziej dba o piach na magazynie i trawnik niż o pracowników. 1) Brak ocieplenia zimą - magazyn i kierowcy mają do dyspozycji jedynie koszulki firmowe i polary w ilości po sztuce. Jak chcesz mieć ciepło to musisz sprawić sobie resztę ubrań prywatnie. 2) Do ogrzewania magazynu służy Stary grzejnik na prąd który max ogrzewa 2m2 i to jak cała ekipa zbierze się na raz. 3) Sprzęt - samochody się przystępują, wózki widłowe są 20 (ponad) letnie...zgłaszane ale (usunięte przez administratora)woli płacić Non stop za naprawę niż kupić nowe., Palety(kosze) szkoda gadać...(usunięte przez administratora) Obuwie - wystarczy posłuchać magazynierów...dwa lata w jednych butach (zima-lato) 4) Rozładunek - dzień w dzień..Nie ważne jaka jest pogoda ... musisz stać min. 2H na dworze (pod gołym niebem bez światła) od -20° (przypominam że w polarze) do +40 (latem pod plandeką) 5) BHP to parodia w tej firmie 6) Wszędzie Tak samo - Wszędzie inaczej (filozofia firmy) - każdy oddział ma inne zarobki, inny system premiowania. 7) Nadgodziny - bezpłatne....Niestety narzucono pracownikom pracę w nadgodzinach do odbioru (ok. 300 H miesięcznie przez 4 miesiące w roku) 8) Brak posłuchu - (usunięte przez administratora)woli rozmawiać z przechodniem niż z pracownikiem w sprawach dotyczących pracy tj. co ulepszyć, co usprawnić, co potrzeba. 9) Socjal - buahaha - jesz na kolanach w regałach bo miejsca brak 10) System premiowania - żart - kant na każdym kroku; pracujesz przez 3 miesiące w pocie czoła(usunięte przez administratora) "Bo handlowiec nie wyrobił, bo to, bo tamto...." Do tego tak zwane "trzynastki" :):):) najgorsze co może być...sami pracownicy tj biuro, kierowcy i magazyn a nawet sam kierownik uważa że ostro tną(usunięte przez administratora) zwłaszcza że widać po towarze i fakturach jak jest naprawdę. Więc jeśli szanujesz choć trochę swoje zdrowie to unikaj za wszelką cenę bo za marne grosze naprawdę nie warto. Miejsce w dodatku znajduje się pod linia wysokiego napięcia (usunięte przez administratora)lecz sprawdzone zostało przez firmowego "eksperta" więc nic nikomu nie przeszkadza...zresztą wystarczy być w pobliżu jak jest burza i się iskrzy. Moje sugestie dla Handlopex S.A: Zacznij dbać o pracowników to oni zadbają o klientów.... póki co to Ukraińce omijają szerokim łukiem. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Za późno

admin

Wiesz coś na temat firmy Handlopex S.A czego kandydaci nie dowiedzą się na rozmowie kwalifikacyjnej. Czekamy na opinie z pierwszej ręki.

Zostaw merytoryczną opinię o Handlopex S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Handlopex S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Handlopex S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Handlopex S.A?

Handlopex S.A