Carsmile S.A.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Carsmile S.A.

Aktualność
Rozstrzygnięcie konkursu kwartalnego "Mistrzowie Carsmile"

Konkurs trwał od kwietnia do czerwca 2021 r. Wyłoniono 5 doradców z największą ilością wpłaconych zaliczek. Wśród zwycięzców znaleźli się:

1 miejsce - Dominika Tkaczyk (nagroda: wycieczka do Grecji dla 2 osób na tydzień)

2 miejsce -  Kacper Frankowski (nagroda: iPhone 12)

3 miejsce - Maciej Stelmaszczyk (nagroda: wycieczka do Gdańska dla 2 osób na tydzień)

4 miejsce - Paulina Riemer (nagroda: Xbox One S)

5 miejsce - Radosław Kozioł (nagroda: karta podarunkowa Sodexo o wartości 1000 zł)

Pracodawca

Dzień dobry! Cieszymy się, że do nas trafiłaś/trafiłeś. Chcemy stworzyć tu miejsce, dzięki któremu łatwiej będzie Wam nas poznać. Będziemy starali się brać aktywny udział w rozmowach na forum, aby żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi, a Wy mieli realny obraz naszej firmy. Zachęcamy do dzielenia się wrażeniami ze współpracy, szanujemy każdą opinię i doceniamy konstruktywną krytykę, bo dzięki temu stajemy się coraz lepsi. Co widać po rozwoju Carsmile w ciągu ostatnich 3 lat operacyjnego działania. Zapraszamy szczególnie do zajrzenia do zakładek z benefitami, Q&A – gdzie zebraliśmy najpopularniejsze pytania, które padają w trakcie rozmów rekrutacyjnych – być może już tam znajdziecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Prosimy o utrzymanie merytorycznego poziomu na forum. Komentarze zawierające treści naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora. W skrócie o nas: Carsmile to pierwszy w Polsce wirtualny salon samochodowy, który pozwala na użytkowanie aut i motocykli w ramach abonamentu. Oferujemy samochody większości producentów w usłudze najmu długoterminowego, leasingu i kredytu samochodowego. W 2020 roku dołączyliśmy do Grupy OLX, do której należą również OTOMOTO, Fixly, Otodom oraz 3-2-1 Sprzedane.

Rafał
Kandydat

Czy targety sprzedażowe w firmie Carsmile są ustawione tak, że można co miesiąc zrobić premie? Ile procentowo może podnieść wynagrodzenie? Czy ktoś z zatrudnionych osób mógłby podać konkrety?

Aktualność
Nie samą pracą żyje człowiek :) Jesteśmy super teamem zarówno w pracy, jak i w wolnym czasie. Carsmile nie tylko znajduje się w czołówce najszybciej rozwijających się firm, ale również podbija piłkarską Ligę Biznesu.

Dołącz do naszego zespołu!

Aktualność
Z usług Carsmile korzysta wiele osób, wśród klientów znajduje się wiele znanych twarzy - w tym Filip Chajzer.

Filip, dzięki za dobre słowo! :)

Aktualność
Zapraszamy do lektury wywiadu z Prezesem Carsmile Łukaszem Domańskim.

Dowiecie się z niego dlaczego Carsmile jest rozwojowym miejscem pracy, a rekord to nasze drugie imię :)

Aktualność
Zachar Zawadzki jest jednym z najpopularniejszych dziennikarzy motoryzacyjnych w Polsce. W sieci jego profile społecznościowe obserwują setki tysięcy osób, a szczególny nacisk kładzie na filmy tworzone w serwisie YouTube. Ostatnio mogliście usłyszeć w jednym z odcinków również o Carsmile!

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rekrutacja na stanowisko Business Development Manager w firmie Carsmile S.A. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

Aktualność
17 września odbyło się spotkanie podsumowujące działalność Carsmile z ostatniego roku. Była to świetna okazja do wyróżnienia pracowników za specjalne osiągnięcia oraz czas na integrację.

Robert
Klient

Odradzam tą firmę. Oferują samochody we współpracy z Athlon, która to firma (usunięte przez administratora) klientów. Po okresie umowy najmu chciałem odkupić samochód po cenie, która była podobno gwarantowana w umowie. Okazało się, że cena odkupu poszybowała o kilkanaście tysięcy, bo koledzy z Athlon / Carsmile powołują się na zapisy pisane małą czcionką nie wiadomo, gdzie. Czuję się (usunięte przez administratora) doradca Carsmile przed podpisaniem zapewniał, że mogę odkupić samochód po cenie z umowy. NIGDY WIECEJ Athlon i Carsmile !!!! Nabijają w butelkę.

@Robert

Dziękujemy za opinię, chcielibyśmy pomóc w rozwiązaniu tej sytuacji, natomiast musimy poznać więcej szczegółów. Prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod adresem reklamacje@carsmile.pl.

Aktualność
Mogliście nas spotkać nas na Pucharze Polski Strongmanów w Głownie. Oprócz udziału w samym evencie, wspieraliśmy tam również znanych z YouTube twórców z kanału Strong Ekipa. Relację z eventu znajdziecie tutaj

Aktualność
Szukajcie Carsmile na odcinkach Waszych ulubionych twórców YT! Współpracujemy z różnymi kanałami, a ostatnio wspomnieli o nas chłopaki z Foottrucka.

Kto jeszcze nie widział, koniecznie musi nadrobić odcinek tutaj

Przemek
Klient

Polecam firmę Carsmile oraz wielkie podziękowania dla Pani Natalii Święciechowskiej za pomoc . Pełen profesjonalizm . Obecnie załatwiam drugie auto z tej firmy i naprawdę jest wszystko na wysokim poziomie i ceny bardzo dobre. Pani Natalio dziękujemy Magda i Przemek

@Przemek

Panie Przemku, dziękujemy za opinie. Bardzo się cieszymy, że jest Pan zadowolony ze współpracy z naszą firmą :) Życzymy szerokości i przyjemności z jazdy!

Agnieszka Kutno
Klient

Z całego serca polecam tę firmę każdemu, kto szuka nowego auta. Niestety nie byłam łatwa klientką. Szczególne uznanie należy się Panu Rafałowi Rutkowskiemu, który dysponuje ogromną wiedzą by doradzić klientowi jak najlepiej. Jeździłam też po salonach w między czasie i nikt nie posiadał takiej wiedzy jak ten Pan. Potrafił doradzić w kwestii wyposażenia auta i finansowania by było jak najbardziej korzystne dla klienta. Żaden salon nie był w stanie przebić tej oferty, mimo że próbowano na różne sposoby. Ciągły kontakt telefoniczny i mailowy. Po prostu medal dla tego Pana się należy i gratuluję klientom, którzy trafili pod opiekę tego Pana. Drugi medal należy się Pani Katarzynie Walczyk, która przejmuje etap końcowy przed wydaniem auta. Wczoraj odebrałam swoją wymarzona toyotę rav 4. To Oni znaleźli najbardziej korzystny leasing na auto, znaleźli samochód, którego długo musiała bym szukać i w takiej cenie bym nigdy nie znalazła. Przysłali doradcę bankowego do domu, bym nie musiała tracic czasu na dojazd, pomogli z korzystnym ubezpieczeniem i szybka rejestracja pojazdu. Nawet gdy byłam po odbiór to dzwonili czy wszystko jest zgodne z oczekiwaniem. Dziękuję z całego serca!!! Pozdrawiam serdecznie i zawsze będę korzystać już tylko z Państwa usług. Agnieszka

@Agnieszka Kutno

Szanowna Pani Agnieszko, dziękujemy za opinie! :) Cieszymy się, że nasi specjaliści spełnili Pani oczekiwania i może się Pani cieszyć swoim wymarzonym samochodem! :) Życzymy szerokości i przyjemności z jazdy. :)

Aktualność
Przed Wami MOTORYZACYJNY QUIZ, w którym rękawice podnoszą pracownicy największego wirtualnego salonu samochodowego - CARSMILE! Warto dodać, że sprawdzamy wiedzę nieoczywistą,a Wy możecie sprawdzić również swoją :) Uczestnikami quizu są pracownicy różnych działów. Materiał powstał w celach humorystycznych.

Specjalne podziękowania dla ekipy biorącej udział zabawie!

Aktualność
WEBINAR: Co to znaczy „tani leasing”?

W zasadzie można by na to odpowiedzieć jednym zdaniem, ale okazuje się, że nie jest to aż takie proste i nie każdy z odpowiedzią by się zgodził.

Zapraszamy na krótki webinar, który odbędzie się już w najbliższy czwartek o godzinie 16! https://carsmile.clickmeeting.com/658697745/register

Jaka atmosfera jest między działami w Carsmile S.A.?

@Pytanie

Gramy razem do jednej bramki :) Uważamy, że właśnie silna współpraca między działami sprawia, że nasza firma tak szybko się rozwija. Panuje zasada: nie przeszkadzać, a pomagać.

Aktualność
Rozstrzygnięcie konkursu kwartalnego "Mistrzowie Carsmile"

2 miejsce -  Kacper Frankowski (nagroda: iPhone 12)

4 miejsce - Paulina Riemer (nagroda: Xbox One S)

Aktualność
"Carsmile - platforma do wynajmu aut na abonament stworzyła Carsmile.PRO - pierwszą taką na świecie platformę, gdzie użytkownicy mogą kupić lub wynająć samochód dostawczy. To kolejny krok - po stworzeniu możliwości wynajmu motocykli - rozwoju firmy, która pół roku temu weszła w struktury międzynarodowej GRUPY OLX" - napisał o nas Forbers, a my z przyjemnością potwiedzamy.

Wystartowała nowa platforma OTOMOTO KLIK:

Nowy projekt Carsmile we współpracy z OTOMOTO, który ma rozwiązać problem na rynku aut używanych! Wprowadziliśmy Cyfrowy Paszport Pojazdu, który dzięki technologii blockchain, zagwarantuje stan techniczny auta. To duża rewolucja!

Przebojowe Kino samochodowe Radia Zet x Carsmile

Letnia trasa „Przebojowego Kina samochodowego Radia ZET” jest w tym roku wpierana przez Carsmile. W każdą sobotę, po zachodzie słońca Radio ZET zaprasza Was na kino pod chmurką, gdzie możecie spotkać również samochody Carsmile.

Aktualność
Carsmile wspiera Bieg Rzeźnika!

Bieg Rzeźnika jest towarzyskim rajdem miłośników biegania i Bieszczadów. Tradycyjna, blisko osiemdziesięciokilometrowa trasa wiedzie bieszczadzkim czerwonym szlakiem z Komańczy przez Cisną, góry Jasło i Fereczata, Smerek oraz połoniny do Ustrzyków Górnych.

W tym roku Festiwal wpiera również Carsmile!

Rafał

Ktoś podpowie, czy wypożyczalnia aut Carsmile ma dużo marek do dyspozycji klientów? Zależy mi na większym rodzinnym samochodzie z pojemnymi bagażnikiem. Można takie wynająć? Jak oceniacie zakres usług w ogóle?

@Rafał

Dziękujemy za Pana zapytanie, nasi doradcy z chęcią przygotują dla Pana idealną ofertę. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez formularz kontaktowy, więcej szczegółów znajdzie Pan na naszej stronie: https://carsmile.pl/kontakt.

Lidia

Kochani, myślę zdecydować się na najem długoterminowy autka w Carsmile, ale zastanawia mnie, czy są naliczane do miesięcznej raty jakieś kary, w przypadku gdy to ja spowoduję wypadek albo uszkodzenie tego samochodu? Proszę się tylko nie śmiać, egzamin na prawko zdałam za czwartym podejściem. A i szalonych na drogach nie brakuje...

@Lidia

Dziękujemy za Pani zapytanie, na tego typu zapytania najlepiej odpowiedzą nasi doświadczeni specjaliści. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez formularz kontaktowy, więcej szczegółów znajdzie Pani na naszej stronie: https://carsmile.pl/kontakt.

Zostaw merytoryczną opinię o Carsmile S.A. - Warszawa

Carsmile S.A.