Carsmile S.A.

Opinie o Carsmile S.A.

Aktualność

Dzień dobry! Cieszymy się, że do nas trafiłaś/trafiłeś. Chcemy stworzyć tu miejsce, dzięki któremu łatwiej będzie Wam nas poznać. Będziemy starali się brać aktywny udział w rozmowach na forum, aby żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi, a Wy mieli realny obraz naszej firmy. Zachęcamy do dzielenia się wrażeniami ze współpracy, szanujemy każdą opinię i doceniamy konstruktywną krytykę, bo dzięki temu stajemy się coraz lepsi. Co widać po rozwoju Carsmile w ciągu ostatnich 3 lat operacyjnego działania. Zapraszamy szczególnie do zajrzenia do zakładek z benefitami, Q&A – gdzie zebraliśmy najpopularniejsze pytania, które padają w trakcie rozmów rekrutacyjnych – być może już tam znajdziecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Prosimy o utrzymanie merytorycznego poziomu na forum. Komentarze zawierające treści naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora. W skrócie o nas: Carsmile to pierwszy w Polsce wirtualny salon samochodowy, który pozwala na użytkowanie aut i motocykli w ramach abonamentu. Oferujemy samochody większości producentów w usłudze najmu długoterminowego, leasingu i kredytu samochodowego. W 2020 roku dołączyliśmy do Grupy OLX, do której należą również OTOMOTO, Fixly, Otodom oraz 3-2-1 Sprzedane.

Rafał

Czy targety sprzedażowe w firmie Carsmile są ustawione tak, że można co miesiąc zrobić premie? Ile procentowo może podnieść wynagrodzenie? Czy ktoś z zatrudnionych osób mógłby podać konkrety?

@Rafał

Dziękujemy za pytanie. Przed naszymi doradcami stawiamy realne cele sprzedażowe. W okresie wdrożenia doradcy realizują obniżone cele. Ponadto działamy w oparciu o ciepłe bazy, klienci realnie zainteresowani zakupem nowych samochodów zgłaszają się do nas za pomocą naszej strony. Konkretne kwoty prezentujemy podczas rozmowy rekrutacyjnej, także zachęcamy do aplikowania.

Administrator Nowy wpis

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako Specjalista Ds. Rekrutacji można liczyć na 6200 PLN. Czy to prawda?

Zuźka Nowy wpis

Witam. zmartwiła mnie ta ostatnia opinia sugerująca, by jednak czytać kilkakrotnie umowę. Zastanawiam się więc jak najważniejsze kwestie są opisane w tej, która podpisuje specjalista ds. zakupu samochodów. W opisie pojawia się stwierdzenie o realnym wpływie na otrzymywane wynagrodzenie i że podstawa oraz prowizja wyniosą około 7 000 - 10 000 zł. czy te 7 000 zł to sama podstawa?

Adam Nowy wpis

Nie polecam tej firmy. Zmiana rat pomiędzy etapem rezerwacji a podpisania umowy, wyposażania samochodu. Trzeba bardzo uważać, wszystko czytać 2 razy lub po prostu wybrać inną firmę.

Hej, nie widziałam takiej oferty, więc pomyślałam ze tu spytam. Czy są jakieś opcje na pracę dla osób bez doświadczenia? mam na myśli coś jako asystent? Interesuje się motoryzacja, nie mam jeszcze jednak większego obycia się z klientem

Czy rekrutacja na stanowisko Telefoniczny Doradca Klienta w firmie Carsmile S.A. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Kamila.

Czy jest karta lunchowa ? Mam na myśli stanowisko telefoniczny doradcą klienta Ile kosztuje multisport ? Kiedy jest wpłata podstawy i premii? 10 tego czy na koniec miesiąca ? Jaka jest atmosfera? Czy to praca ma dłużej czy zwalniają bo widzę że sporo ogłoszeń.

Renata

Widzę że w ofercie na specjalistę ds sprzedaży sa podane mega duże widełki - 3600 - 20000 zł. Chciałabym więc podpytać o kwestie zarobkowe. Od czego zależą w dużej mierze? jaka jest podstawa i ile premii mozna uzyskać? Naprawdę można tu zarabiać aż do 20000 zł?

@Renata

Wynagrodzenie składa się z podstawy – w zależności od poziomu stanowiska, tj. od 3600 zł do 5500 zł – oraz z prowizji wypłacanej od wolumenu sprzedanych kredytów. Nie mamy górnej granicy dot. prowizji – zależna jest od zaangażowania i włożonej pracy Doradcy. Zdarzały nam się wyższe prowizje niż 20000 zł., więc oczywiście kwota ta jest osiągalna.

@Carsmile S.A.

20 tys? i jak często czy to jakieś jednorazowe przypadki? można poznać konkretne okoliczności z perspektywą na tego typu kwotę? tak na zachętę? :)

@Marta

Prowizja zależna jest od zaangażowania i umiejętności Doradcy. Nasze dotychczasowe doświadczenie pokazuje, że nie jest to kwestia jednorazowego przypadku – zdecydowana większość Doradców realizuje plan. Aby poznać szczegóły zapraszam na spotkanie rekrutacyjne. Pozdrawiamy Zespół OTOMOTO Pay

Tamara

Z jakim nakładem pracy? i przy jakim doświadczeniu? czy osoba kompletnie biała po odpowiednim przeszkoleniu również będzie mogła się na to zdobyć? Po jakim średnio stażu pracy się to udaje?

Uwolniona

Widać, że to pisze kadra - to bzdura. Pracowałam tam półtora roku. Znałam wynagrodzenia i moje i innych. Takiej kasy tam nie ma i nie będzie.

@Uwolniona

hej, nie wiem do jakiego konkretnie komentarza się odnosisz ale czy masz na myśli przy tym te premie 20,000 zł? a raczej kwoty powyżej? Nie są możliwe? z jakich przyczyn? i czemu jednak komuś innemu chyba się udało tak wyrobić? Od czego to zależy?

Napiszcie mi wprost jakie widełki są teraz oferowane PHP Devom. Spośród czterech wystawionych teraz ofert na takim portalu tylko tutaj nie podano chociażby widełek. Chce wstępnie wiedzieć jak praca jest wyceniana. Dodatkowo z jakich przyczyn tylko model hybrydowy jest dostępny?

Czyli jakie pytania padają na pierwszym etapie rekrutacji? ktoś teraz niedawno napisał, że może on trwać przez ponad godzinę, wiec ciekawią mnie szczegóły odnośnie tego, co się tam w zasadzie dzieje. I co ze zwrotka? Tutaj akurat ktoś deklarował, że jej nie otrzymał, ale czy każdy tak miał?

Porażka

Rozmowa rekrutacyjna to żart. Pierwszy etap ponad godzinę wypytywania o wszystko co możliwe, po drugim etapie miała być informacja zwrotna, której oczywiście nigdy nie było. (usunięte przez administratora)

Ciekawe z perspektywy jakiego stanowiska ktoś napisał teraz niedawno, że dobrze ze już tu nie pracuje? fajnie jakby opinie były jednak nieco bardziej doprecyzowane… jak teraz rotacja na słuchawce wygląda? widzę ze jeszcze z miesiąc temu ktoś pytał o te prace a w zasadzie wisi tu stale ogłoszenie, nie wiem teraz czy nikt się nie dostał czy to może jakaś nowa oferta? na dziale ile osób na obsługę potrzeba? Dacie znać jak stoicie z atmosferą?

Hej, wpadło mi w oko ogłoszenie na stanowisko Specjalisty ds. leasingu i najmu aut. Czy widełki jakie oferują 7 000–15 000 zł, pokrywają się z rzeczywistością? Faktycznie można zarobić 15 000, co wchodzi w tę górną granicę widełek? To już z premią policzyli? Coś o tych konkursach cyklicznych z ponoć wysokimi nagrodami możecie napisac więcej? Piszą też o możliwość bardzo szybkiego awansu w ramach struktur grupy olx. Ktoś z was zaczynał od specjalisty ds leasingu i awansował? Po jakim czasie? Jakie wymagania trzeba spełnić? Pozdro :)

Jaga

Warunki raczej zależą od projektu? Mnie to mimo wszystko oferta dla specjalisty ds. rekrutacji by interesowała. Mam doświadczenie a widzę, że oferowane są widełki od 6 do 7 tys. dowiem się przy tym od samych rekrutujących jaka jest atmosfera na dziale? i czemu ktoś teraz jest potrzebny?

Opisze ktoś tak pokrótce jak wygląda praca jako telefoniczny doradca klienta? Cały dzień na słuchawce, że tak to ujmę, czy jeszcze coś należy do obowiązków na stanowisku? Oczywiście oprócz tworzenia raportów itp. Piszą o stabilnym zatrudnieniu z minimalnym wynagrodzeniem 7000 zł brutto, dobrze to wygląda, ale czy na starcie już tyle można zarobić?

Bozena

Osoby które będą miały kontakt z Panem Maciejem Trocińskim z działu handlowego i Panem Rafałem Rutkowskim z działu finansowania są wybrańcami losu . Obaj Panowie niesamowicie mili , cierpliwi, empatyczni ,odpowiadający na milion pytań związanych z zakupem samochodu .Są to właściwi ludzie na właściwych stanowiskach ,służą pomocą i doradztwem . Zostałam obsłużona jak królowa w ciągu dosłownie 24 godz. Z całego serca polecam Firmę Carsmile i tych dwóch przesympatycznych Panów.

Aktualność
Za nami kolejny kwartał i kolejne rozdanie nagród w ramach konkursu kwartalnego (II kwartał 2023). Tym razem nagrodziliśmy, aż siedmiu doradców za fantastyczne wyniki sprzedażowe.

Główną nagrodą był voucher na podróż marzeń o wartości 8 000 zł, pozostałe nagrody były rzeczowe - telewizor 75", laptop, tablet, aparat, głośnik bezprzewodowy oraz smartwatch.

Wszystkim serdecznie gratulujemy, a poniżej lista zwycięzców:

1 miejsce - Krzysztof Cichecki
2 miejsce - Krzysztof Piech
3 miejsce - Kacper Frankowski
4 miejsce - Alicja Lesicka
5 miejsce - Tomasz Nosal
6 miejsce - Mateusz Ziółkowski
7 miejsce - Szymon Mogielnicki

Ciekawski

Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie formy zatrudnienia. Obecnie jestem studentem zaocznym i bardziej opłacalną formo zatrudnienia dla mnie jest umowa zlecenie. W ogłoszeniu na stanowiski sprzedawcy jest napisane, że zatrudnienie odbywa się na umowę o pracę. Czy istnieje możliwość zatrudnienia na umowę zlecenie?

@Ciekawski

Dzień dobry, na czas szkolenia, które trwa miesiąc oferujemy umowę zlecenie, następnie proponujemy jedynie umowę o pracę.

RoRo

Całą flotę zbudowałem z Carsmile i pozostanę z nimi przy kolejnych zamówieniach. Od samgo pcozątku ten sam handlowiec, zawsze z przyjemnością powracam do realizowania nowych zamówień.

Kamil Gałązka

polecam wszystkim obsługe przez Pana Krzyśka, Klient może czuć się prowadzony do samego końca. W dziale Operacji równie dobrze, Pani Agnieszka sprawnie i rzeczowo odpowiada. Takiej komunikacji powinni uczyć się konkurenci.

Drugie Volvo od nich zamówione, po raz drugi podoba mi się ten proces. Aktualnym pojeżdżę jeszc ze chwilkę, pozwolili na przedłużenie wynajmu. Pani Marta z Panem Michałem super się mną opiekują, odnosi się wrażenie że zawsze wiedzą co w mojej sprawie się dzieje. Ale wypracowanie takiej relacji też chwilkę trwa. Pozdrawiam!

Zostaw merytoryczną opinię o Carsmile S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Carsmile S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Carsmile S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carsmile S.A.?

Carsmile S.A.