Opinie o Alma Market S.A. w Kraków Pilotów 6

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Alma Market S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Alma Market S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alma Market S.A. w Kraków Pilotów 6

A co z ostatnim warszawskim sklepem - Europlexem? Działa, czy zamknięty? Jeśli to drugie to towar wywieziony do Krakowa?

gość

ciekawy jestem co zrobią z jedynym ich sopockim sklepem.?, czy to ktoś przejmie, czy wszystko sprzedadzą by pokryć zobowiązania finansowe?. pewnie wypowiedzą umowy najmu sklepom tam ledwo co już funkcjonującym, pozwalniają wszystkich i zostanie tylko Niesmak po DELIKATESACH ALMA.?

Ktoś

Ile obecnie sklepów działa pod szyldem Almy?

@Ktoś

Jako Alma Market w restrukturyzacji,czyli stara Alma? Jeden . W Sopocie.

Ktoś

Europlex otwarty?

@Ktoś

zamknięty na amen nikt z tym cha...m nie bedzie pracować

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Alma Market S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.

W Europlexie od dawna nie ma wody mineralnej marki własnej. Niestety kierownictwo nie dba o nawet podstawowe zatowarowanie.

@Gość

bo za własne nie kupi :) po inwentaryzacji będziesz miał nowy sklep z nowym towarem-tylko jakoś jak o tym myślę to mam nie smak. Ja tam już nic nie kupię

Ktośtam
@a tak

A kiedy inwentaryzacja w Europlexie?

@Ktośtam

wczoraj liczyliśmy

Ktośtam
@a tak

Czyli sklep zamknięty, czy pracowaliście po godzinach?

@Ktośtam

zamknięty zatowarowywuje się-nie mamy aneksów więc jeszcze podlegamy pod stara almę

gość

alma w sopocie..... funkcjonuje bardzo cieńko, obecnie wyprzedają wina 2 + 1, polikwidowali sporo regałów, półki " zapchane " wodami marki własnej. dostaw brak, no i ten parking płatny 4 zł.od godziny -kpina!!!

@gość

to samo w europlexie..Niby za tydzień ma wejść Żarnecki wszystko zależy od tego czy galeria zgodzi się na niski czynsz jaki zaproponował. Pensja 2700 brutto ma być.Choć wczoraj dyrektor myślała,że nas zamkną bo dostała wypowiedzenia i już je nawet podrukowała

gość

a co z Almą w Sopocie? , budynek jest własnością Almy, na piętrze znajduje się kilka sklepów-pepco, ccc.

@gość

Sopot dalej działa jako Alma Market w restrukturyzacji i czeka na informacje co dalej..

@ja

A jak z zaopatrzeniem w Sopocie?

oooo

no i wlasnie poszedl wniosek o upadlosc liwidacyjna

Rondo
@oooo

Alma kaput! Warto podziękować propagatorowi luksusu...

Sosna

A Kraków ulica F. Nullo? ktos wie co tam

RopuszkA
@Sosna

Na Nullo ma być sklep " POINT"

pisi

niewiemy w factory krakow to samo alma krakow sp zoo, potwierdzam w kazimierzu tez bedzie dalej alma ale pod nowym wlascicielem, chociaz tak naprawde sama galeria kazimierz zastanawia sie czy nie zmienic operatora spozywczego na spar lub piotra i pawla, zostal jeszcze atut wegrzce z ktorym nie wiadomo co i europlex i pewnie upadlosc likwidacyjna

klient

A sklepy w Trójmieście i Warszawie?

max

na pilotow juz alma krakow sp zo o takze juz powoli znika alma market a wraz z nia gora dlugow i osob nie zaplaconych, w galerii kazimierz tez ma byc alma krakow sp zoo

sada

Ale to już jest inny właściciel i on do tego nic nie ma. Trzeba mieć pretensje do Mazgaja i innych jego pionków, że zostaliście bez hajsu. Fundusz ma nam wypłacić do konca lutego hajs za połowę grudnia!

wisicie nam kase
@sada

I dzięki takiemu rozumowaniu jest tyle przekrętów w Polsce. Ręce opadają. Czyli, jeżeli sprzedam zadłużony/zastawiony samochód to odpowiedzialność względem wierzyciela ponosi duch święty lub ktoś inny. I zawsze może powiedzieć: ja tylko kupiłem, na tym co kupiłem zarobię, resztę sprzedam, ale żadnych długów nie przejąłem. Co do waszego funduszu - ma wypłacić innym, czekającym o wiele dłużej. I tylko ich, byłych pracowników mi szkoda. Reszta - na bruk.

Pracownik Alma.

Jakiej zaliczki? Miej pretensje do Almy S.A, a nie do Almy Kraków Sp Z.O.O. Chyba, że mówisz o stanie aktualnym.

wisicie nam kase
@Pracownik Alma.

Reprezentujesz takie samo cwaniactwo jak mazgaj i spółka: uciec do rady nadzorczej, zrezygnować, sprzedać akcje, zmienić statut spółki, odciąć się kompletnie i mieć w "d...e" wszystkich. Czy spółka zoo czy akcyjna i tak będzie wydojona do dna, jak nie przez waszego nowego "dobroczyńcę" to przez nas w sądzie.

lolll

niektórzy ( zapewne większosc ) pracownicy nawet tej pożal się boże zaliczki nie dostali...co to wgl ma być! od października bajabongo...

fdsfdsf

jest kasa ale po przeliczeniu to ponad 1900zł brutto....

wyrolowani...
@fdsfdsf

Pensja taka sama jak za listopad czyli 1900 zł brutto ! A gdzie " odgórna " podwyżka NAJNIŻSZEJ pensji do 2000 zł. brutto ?!Wyrównania za grudzień nie ma ,pensja poniżej najniższej krajowej...i co dalej ?!

Pracownik Alma.

Powinna dzisiaj być ale jeżeli nam poprzedni pracodawca nie wypłaci to zobowiązał się aktualny pracodawca i da zaliczki :D

bbbb

MA KTOS WYPŁATE? HEHEHEHE...

Mr. Pyra

Wy jestescie jak dzieci we mgle, na co wy liczycie na dobre serduszko mazgaja i sp-ki? Zapierniczajcie do prawnikow ktorzy zajma sie waszymi sprawami za pare % z waszych odpraw, nie dawajcie sie mamic twardo z ch..... Poznan Kancelaria prawna Stary rynek. Jeszcze jedno chcwd Izabelo kierowniczko ChatyPolskiej.

Pracownik Alma.

Podobno gościu z Leclerca ma dać swoim pracownikom 2250 brutto. Make Alma Great Again!

Zostaw merytoryczną opinię o Alma Market S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Alma Market S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Alma Market S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Alma Market S.A.