MOPS

Kraków

Opinie o MOPS

Weronika

Biuletyn Informacji Publicznej opublikował wolne wakaty w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Krakowie. Jest sporo wolnych miejsc pracy. Każde stanowisko ma dokładnie rozpisane warunki rekrutacji http://www.bip.krakow.pl/?dok_id=22169&bip_id=30 MOPS w Krakowie organizuje akcje samoobrony dla kobiet. Ruszyły zapisy na kolejną turę warsztatów https://mops.krakow.pl/ogolne/214326,1934,komunikat,nabor_wendo_2-3_grudnia_dla_kobiet_w_tym_z_niepelnosprawnosciami_.html

Weronika

@Jasia, jakie masz doświadczenia z MOPS? Proszę o konkretne informacje.

Roślin

Polecam próbować coś takiego i mam nadzieję, ze się nie zawiedziecie

Jasia

Patologia

Tola

Ale se jaja robi z ludzi ta zenujaca pseudofundacja umowa smieciowa I smieciowa agenturka wstyd ze takie cos jeszcze funkcjonuje razem z mopsem doroboty nieroby a nie wyzyskiwac ludzi

Ela

Mopsy I ta cała fundacja powinny dawno oddac pieniadze biednym ludzia a oni na nich zarabiaja to dopier wstyd ale to tylko moze sie dziac w tym chorym kraju Instytucje zamiast pomagac wyzyskują Banda razem z gup fikcja dla robienia piramidyfinansowej

Zosia

Ta fundacja salawa to istne zlodziejstwo zarabiaja krocie na opiekunkach a podopieczni sa zdani sami na siebie dlaczego miasto krakow placi 18zl inie kontroluje tych wyzyskiwaczy co opiekunkom daja tak zalosne pieniadze

Jania

Teraz dopiero beda sie bogacic bo beda brali 18 zl a opiekunki beda zapieprzac za 7zl to dopiero raj dla instytucji utrzymywanej z puli miasta I podatkow od biednych ludzi ktos powinien sie nimi zajac banda

Janka

Teraz dopiero beda zarabic na opiekunkach drugie tyle zlodzieje

jania

MOPS TO KURA CO ZNOSI ZŁOTE JAJKA TAK SAMO TA FUNDACJA SALAWA POWINNI DOPUSCIC INNE FIRMY DO PRZETARGU ALE PO CO JAK BIZNES SIE KRECI

roman

pracowała tam moja żona wogÓle jej nie było w domu dla swojej rodziny przychodziła zmęczona ale za to z dobrym WYNAGRODZENIEM BO AZ 450ZŁ ZA CHODZENIE PRZEZ CAŁY DZIEŃ PRZECIEZ PRACOWAŁA W MOPSIE CZYLI NA MOPS A teraz musi sama za tą prace korzystac z mopsu to ```TO SKANDAL ZEBY TAK WYKORZYSTYWAC LUDZI KTORZY CHCA POMAGAC A SAMI POTRZEBUJA POMOCY .FUNDACJA BIERZE ZA OPIEKE 12ZŁ A LUDZIA PŁACĄ 7,40 BRUTTO CZYLI 5,40

qniq

Opiekunki ominięcie ta fundację szerokim łukiem chyba że chcecie wpaść w depresje ale nie wiem za co będziecie się leczyć bo tutaj musicie pracować na dwa etaty a płacą za jeden

jakubus

Potwierdzam opiekunka zarabia żałosne pieniądze a urzedasy krocie

MOPS TO FIKCJA

NO CÓZ MOPS TO FIKJA POMAGAJA ALE NIE WIEM KOMU I DLACZEGO -TA POMOC TO UDAWANIE ŻE SIE W TYM KRAJU COKOLWIEK ROBI W TEJ SPRAWIE KIEROWNICY ZARABIAJA PNAD KILKA TYSIECU ZŁOTYCH I NIC NIE ROBIA OPRÓCZ DOBREGO WRAZENIA

ROMA
@MOPS TO FIKCJA 21.07.2009 22:40

jeszcze żadaja podwyzek

Zostaw opinię o MOPS - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MOPS