Bank Pekao S.A.

Kraków

Opinie o Bank Pekao S.A.

Do niedawna klient

Kasjerka w banku zrobiła ksero dowodu przy wpłacie drobnej kwoty na konto innego klienta! Jako powód podała przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy i brak u nich konta osoby wplacajacej. Jak dla mnie to skandal! Radzę omijać z daleka ten bank!

swoj

Szanowny Panie Prezesie, Jest Pan wspanialym menedzerem od niedawna objal Pan Urzad Prezesa.bardzo dobrze ze w koncu Pan Luigi odszedl z Banku. W dalszym ciagu jednak pozostali Prezesi Spolek takich jak min Biuro Maklerskie Pekao ktore zostalo ukarane przez KNF i wpisane na liste ostrzezen, wczesniej CDM Pekao otrzymal kare od KNF za doradztwo inwestycyjne. To sa Ci sami menedzerowie i nalezy im sie mocno przypatrzec z uwagi na mozliwe potezne odszkodowania od inwestorow. Panie Michale prosze bardzo uwazac i podejmowac odpowiednie kroki dobre dla Pana.

kala

Posiadam w Banku konto od kilku lat i jestem raczej zadowolona z ich usług. Często dzwonią do klientów proponując różne produkty, interesują się. Pracę ich oceniam na wzorową.

Słowa kojarzące się z BANK PEKAO : rozwojowa, stresująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrą . Atmosfera i ludzie tam pracujący są rewelacyjna . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 2000 zl brutto Najbardziej podobało mi się w BANK PEKAO: życzliwość współpracowników Najbardziej nie podobało mi się w BANK PEKAO: brak konkretnej informacji podczas ewentualnych awarii sysytemu.

Zostaw opinię o Bank Pekao S.A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bank Pekao S.A.