Bank Pekao S.A.

Kraków, Jerzego Bajana 4

Bank Pekao S.A.

Opinie o Bank Pekao S.A.

Justyna

@anonymous, czy opierasz swoją opinię na podstawie doświadczeń z rozmowy kwalifikacyjnej, a może pracy w danej firmie? Czy Bank Pekao S.A. ma dla swoich pracowników benefity? Czy podczas rozmowy lub pracy, miałeś możliwość rozwoju ścieżki zawodowej?

Tomasz

Podpowiedzcie czy bank prowadzi aktualnie rekrutacje? Na jaką umowę można liczyć na początek?

@Tomasz 14.08.2018 18:04

oczywuście ze prowadza ale nie liczyl bym na zbyt wiele. nby taki duzy bank to by moglo sie wydawac ze super warunki daja ale niestetyh tak nie jest. minimalna krajowa to u nich podstawa al ciesz sie ze pracujesz w takim duzym banku i chwal sie znajomy tyle plusow

anonymous

jak tam po czarnym protescie? sytuacja sie uspokoila?

Ela
@anonymous 14.08.2018 11:03

Rozliczyli nas za zeszły rok i dali cele na ten. Nie do zrealizowania. Założyli przyrost o połowę dokładają ilość czynności. Coś co robiło do tej pory 6 osób ma zrobić 2 . Czarny protest nie przyniósł żadnych korzyści poza tym że wymogl na obecnym zarządzie tylko to co bylo zapisane w zbiorowym układzie pracy. Dużo się zmienia. Czy na korzyść? Dla Klientów na pewno. Dla pracowników się okaże.

Justyna

@Agnieszka, jesteś zainteresowania pracą w Bank Pekao? Czekasz na jakąś konkretną rekrutację w tej firmie? Jakie stanowisko będzie odpowiadało Twoim kwalifikacjom zawodowym i umiejętnościom? Jeżeli zostaniesz poproszona do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym w tym miejscu, to zachęcam Cię do opisania jego przebiegu na tym forum.

anonymous

Ok, dam znać, A jak z premią itp.? 3500 brutto brzmi rozsądnie na początek. A drugi etap jak wygląda i po jakim czasie jest?

@anonymous 06.05.2018 20:23

Pierwszy etap byl z dyrektorem regionu i z osobą ds rekrutacji, premia jest..., ale nie wiem w jakiej wysokosci, w pierwszych 3 miesiacach chyba uznaniowa, jezeli widza, ze sie uczysz i angazujesz, druga rozmowa byla chyba po 8-9 dniach z hr

Dominika
@ALA 07.05.2018 15:09

Ok, a na ile czasu umowa? I jakiej wysokości premia? Mniej więcej ile na konto wchodzi pieniążków?

@Dominika 08.05.2018 06:22

Pierwsza umowa na 3 miesiace, druga na rok, a z premia to raczej nikt nie powie kwoty bo to zależy od kilku czynników....

@Dominika 08.05.2018 06:22

Jakie masz doświadczenie w bankowości? I wykształcenie?

Agnieszka
@ALA 08.05.2018 23:46

Rok w banku. Doświadczenia. Zobaczymy jak dalej i od kiedy szukają, bo czekać miesiąc nie mam czasu zbytnio.

Tomek

Specjalista ds. Sprzedaży, ogłoszenie na całą Polskę. Mam rozmowę w poniedziałek. Jakie warunki? Jaka podstawa?

@Tomek 03.05.2018 06:48

Podstawa w granicach 3000-3500, za duzo nie mowią, bo oferta jest przygotowywana indywidualnie, solidny pracodawca, tak mowia kadry Ty tez masz byc zadowolony z warunków, rozmowę oceniam pozytywnie. Czekam na wyniki po drugiej rozmowie rekrutacyjnej. Daj znac jak poszlo

Justyna

@Tomek jak rozumiem - jesteś zainteresowany ofertą pracy dla doradcy klienta? Masz może doświadczenie w pracy na tym stanowisku? To ciekawe, czy Bank Pekao S.A. uzależnia warunki zatrudnienia od oddziału, w jakim się pracuje. Wie ktoś, jak ta kwestia jest rozwiązana?

Tomek

Doradca Klienta na jaką podstawę może liczyć ? Jaka premia do tego? Oddział w średnim mieście w centrum. Proszę o info.

Jakie czynniki według Was jest najważniejszy przy wyborze miejsca pracy? Atmosfera, zarobki, lokalizacja czy jeszcze coś innego?

Franek

Bank ma bardzo dobre notowania jako pracodawca. Czy z tego powodu jest ta cisza na forum?

Do niedawna klient

Kasjerka w banku zrobiła ksero dowodu przy wpłacie drobnej kwoty na konto innego klienta! Jako powód podała przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy i brak u nich konta osoby wplacajacej. Jak dla mnie to skandal! Radzę omijać z daleka ten bank!

swoj

Szanowny Panie Prezesie, Jest Pan wspanialym menedzerem od niedawna objal Pan Urzad Prezesa.bardzo dobrze ze w koncu Pan Luigi odszedl z Banku. W dalszym ciagu jednak pozostali Prezesi Spolek takich jak min Biuro Maklerskie Pekao ktore zostalo ukarane przez KNF i wpisane na liste ostrzezen, wczesniej CDM Pekao otrzymal kare od KNF za doradztwo inwestycyjne. To sa Ci sami menedzerowie i nalezy im sie mocno przypatrzec z uwagi na mozliwe potezne odszkodowania od inwestorow. Panie Michale prosze bardzo uwazac i podejmowac odpowiednie kroki dobre dla Pana.

kala

Posiadam w Banku konto od kilku lat i jestem raczej zadowolona z ich usług. Często dzwonią do klientów proponując różne produkty, interesują się. Pracę ich oceniam na wzorową.

Słowa kojarzące się z BANK PEKAO : rozwojowa, stresująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrą . Atmosfera i ludzie tam pracujący są rewelacyjna . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 2000 zl brutto Najbardziej podobało mi się w BANK PEKAO: życzliwość współpracowników Najbardziej nie podobało mi się w BANK PEKAO: brak konkretnej informacji podczas ewentualnych awarii sysytemu.

Zostaw opinię o Bank Pekao S.A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bank Pekao S.A.