Bank Pekao S.A.
3 29 46 5 1
Ewa221 Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Witam, Czy w Banku pko sa podpisuje się tzw. "lojalnosciowke" na rok odnośnie zwrotu kosztów szkolenia w razie zwolnienia? Z góry dziękuję i pozdrawiam

TakNie1
Jakub Nowy wpis
@Ewa221

Nie napisałaś jakie stanowisko pracy Cię interesuje. Na stronie https://www.pekao.com.pl/kariera/ jest sporo ofert, więc jeśli tam zajrzysz na pewno znajdziesz coś dla siebie. Firma oczywiście oferuje możliwość szkoleń i rozwoju, ale niestety nie wiem nic na temat umów lojalnościowych. Na pewno dowiesz się o tym już od rekruterów. Daj znać jeżeli będziesz składać CV.

Misiek Nowy wpis
@Ewa221

Koleżanka tam pracowała i raczej negatywnie się wypowiadała. Kompletny rozstrzał pomiędzy wynagrodzeniem specjalisty i Dyrektora. Coś jak NBP, specjalista 3500 brutto, Dyrektor 60000 brutto. Do Zachodu nam jeszcze daleko więc dysproporcje znikną za 20 lat. Na tą chwile musimy tuczyć te tłuste koty

Tak6Nie
Uciekac

Brak szacunku dla pracowników z długoletnim stażem i nowych...zwalniają ludzi którzy pracowali po 20 lat ... ci ludzie znajdują prace od razu w innych bankach bo to fachowcy przez duże F

Tak8Nie2
Jakub Nowy wpis
@Uciekac

Jak objawia się brak szacunku, o którym wspominasz? Poprosiłbym Cię o napisanie czegoś więcej na ten temat. A może podasz przykłady takich sytuacji? Jaka jest przyczyna tego, że tylu pracowników, w szczególności tych doświadczonych, z dużym stażem, jest zwalnianych?

Gabi

Odchodzą fachowcy bo ich zwalniają za nimi klienci potem zostaną sami protegowani protegowanych a do pracy nie będzie nikogo

Tak8Nie
aaa
@Gabi

(usunięte przez administratora)Poczekaj rok i usłyszysz o połączeniu z 2 bankiem którego nazwą się się na P...

ONNNN
Nazwa działu: Finanse

PORAŻKA PRZEZ DUŻE PPPP. Ostrzegam wszystkich przed pracą w tym banku, a raczej banczku, bo bankiem to on był dopóki władza się nie zmieniła. Teraz jest ta jedyna narodowa!!!! , dla której największą przyjemnością jest (usunięte przez administratora)mówienie o tym co zrobili żeby pracowało nam się lepiej. Jak zmniejszyli ilość stron w umowie dla klienta to stwierdzili, że teraz obsługa klienta zamiast 1 godziny będzie trwała 10 minut, zapominając o tym, że najdłużej to trwa rozmowa z klientem a nie drukowanie dokumentów, bez komentarza. Na 15 pracowników JEDNA DRUKARKA - BRAWO!!!!Pracowników ścigają za każde nie tak wypowiedziane słowo RODO, a jak zepsuło się zabezpieczenie drzwi to departament bezpieczeństwa jechał do oddziału 10dni. Kasjerzy z pieniędzmi muszą przechodzić między klientami, tak wygląda bezpieczeństwo w Pekao.Co drugi dzień problemy z systemami , ale na koniec dnia rozliczają cię ze sprzedaży.Plany KOSMOS !!! To był mój trzeci bank i takich planów jak w Pekao to nie miałem nawet jakbym plany z poprzednich banków zsumował i pomnożył przez DWA.

Tak32Nie1
Specjalista
@ONNNN

Jestem długoletnim pracownikiem tzw sprzedaży, z doświadczeniem i wiedzą-dobra zmiana zniszczy cały 90 letni dorobek tego Banku. Brak szacunku dla pracowników, którzy budowali pozycję Pekao ,bezpardonowe zmiany na miernych ale wiernych menedżerów od poganiania, kosmiczne plany i wynagrodzenie na poziomie średniej krajowej brutto. Oczekiwanie na realizację planów na poziomie minimum 80%, za premię punktowaną miesięcznie 250 zł. Oczywiście nikt z zarządu nie raczył podziękować za pracę z okazji jubileuszu. Bank nie ogłosił fuzji a całe rzesze kierowników z Reifaisena wykurzyły bardzo dobra kadrę z Pekao. Czekam na godziną odprawę, nie widzę sensu pracy w tych warunkach

Tak9Nie
Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Jagódka

Praca w Pekao SA to masakra. Człowiek się nie liczy tylko wyniki sprzedażowe, które są z kwartału na kwartał coraz większe i oczywiście nie do wykonania. Tak więc o przyzwoitej premii /min. to 500,- zł brutto/ można tylko pomarzyć. Obowiązków tyle, że siedzisz wiecznie po godzinach i jeszcze te telefony do Klientów, którzy reagują na nie krzykiem o nękaniu ich prywatności. Poza tym przepytywanie pracowników z wiedzy o produktach /nawet przy stażu pracy w tym Banku ponad 30 lat/, scenki sprzedażowe i inne absurdy nie sprzyjają miłej atmosferze. Zwolniłam się z Banu po 32 latach i żałuję, że zmarnowałam tam tyle lat i zdrowia.

Tak13Nie
Była

Praca w

Tak1Nie1
Anonimowu
Nazwa działu: Handlowy

Procedury i zarządzenie niespojne - MASAKRA. Masa obslugi, oczekiwania wyniku przy braku czasu na nową sprzedaż, plany podobne jak w innych Bankach jednak doradca robi to co w innym Banku 4 departamenty, (usunięte przez administratora). PEKAO TO (usunięte przez administratora)

Tak11Nie
Jędrzej
Nazwa działu: Finanse

Dramat totalny dyrektor regionalny w Warszawie (usunięte przez administratora) Jest po prostu złym człowiekiem. zarobki dramat, miejsce pracy dramat. Nigdy więcej. Dyrektorzy i kadra kierownicza dramat. (usunięte przez administratora)klientów na kazdym kroku wymagane od sprzedawców.

Tak20Nie
Krysia
@Jędrzej

Racja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chodzi konkretnie o pana (usunięte przez administratora):) Zarządza Grzybowska i białą

Tak6Nie
Justyna

@anonymous, czy opierasz swoją opinię na podstawie doświadczeń z rozmowy kwalifikacyjnej, a może pracy w danej firmie? Czy Bank Pekao S.A. ma dla swoich pracowników benefity? Czy podczas rozmowy lub pracy, miałeś możliwość rozwoju ścieżki zawodowej?

TakNie2
Ktoś
@Justyna

W chwili obecnej zwolnienia grupowe a przyjmowani są ludzie z poza Pekao S.A. Obecne zmiany zaczynaja się "od tyłu". Wiecej pracy przy mniejszej obsadzie.

Tak16Nie1
Tomasz
Nazwa działu: Finanse

Moja opinia dotyczyć będzie oddziału Pekao sa w Warszawie, oddział na ul. Dereniowej 9 Uwaga! Nagminnie kasują niewygodne dla siebie komentarze! Ciekawe, komu tak przeszkadza prawdziwa, zaznaczam PRAWDZIWA opinia klienta, który to, co widział, to opisał. Może zamiast usuwać komentarze, zająć się pracą, jak należy w stroju, który odpowiada miejscu, w którym się jest wizytówką instytucji. Swoją opinię podtrzymuje!!!!!!!! Koszmar i cyrk nie oddział! Parada próżności, mocnego makijażu i duszących perfum. krótka kiecka ma zastąpić profesjonalne podejście. Oprócz nudnosci i bólu glowy nic nie załatwiłem Przerost formy nad treścią

Tak9Nie1
Robert

Myślałem o pracy w banku ale po lekturze opinii mam poważne wątpliwości.

Tak9Nie1
brak.nicka

mobbing, mobbing, mobbing Moje sugestie dla Bank Pekao S.A.: zacznijcie szanować swoich pracowników. Przestańcie posługiwać się draniami w zarządzaniu! Wszystko tracicie a nic nie zyskujecie. Klienci to widzą. Arogancki bank. Wstydzę się za was Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: odsunąć psychopatów od władzy

Tak60Nie
jan
@brak.nicka

Masz rację. Dyrektorem regionalnym jest człowiek,który nie ma zielonego pojęcia o pracy w Banku,bo nigdy w tym banku nie pracował .To samo dotyczy osób z tzw HR od rekrutacji.Jak moze przeprowadzac rekrutacje panna,która nie zna sie na bankowości? Martwi mnie upadek tego Banku.Duzo osób odchodzi na emeryturę ,młodzi szybko uciekają po odbyciu stażu .

Tak48Nie1
Anininowy12e45
@brak.nicka

Tak źle jeszcze nie było. Rujnuja bardzo dobra opinie wśród Klientów poprzez zmiany kadry, tj. Redukcje. I pomimo najlepszej chęci pracownika do jak najlepszej obsługi klienta to niestety ilość czynności dolozonych skutecznie to utrudnia co Klienci odczuwają. Już mnie nie razi że straszą mnie że mnie zwolnią. Słyszę to tak często że już nie robi na mnie to najmniejszego wrażenia.

Tak44Nie
nd
@jan

Jesli chodzi o hr i rekrutacje to pojawia sie na niej jawna dyskryminacja. Nie polecam!

Tak26Nie
rybik
@nd

Potwierdzam sam doświadczyłem na rekrutacji ze strony rekrutera opinii, ze mam kilka nadprogramowych kg wiecej. Nie bede z tym szedl do sądu, ale zastanówcie sie kogo zatrudniacie w hr.

Tak16Nie1
pati
@rybik

Ja usłyszałam, ze za młodo wygladam :) really? To nie licza sie kompetencje, tylko wyglad?

Tak11Nie

Ona

Niszczą ludzi mądrych psychopaci

Tak28Nie
anonymous

jak tam po czarnym protescie? sytuacja sie uspokoila?

Tak5Nie

Ela
@anonymous

Rozliczyli nas za zeszły rok i dali cele na ten. Nie do zrealizowania. Założyli przyrost o połowę dokładają ilość czynności. Coś co robiło do tej pory 6 osób ma zrobić 2 . Czarny protest nie przyniósł żadnych korzyści poza tym że wymogl na obecnym zarządzie tylko to co bylo zapisane w zbiorowym układzie pracy. Dużo się zmienia. Czy na korzyść? Dla Klientów na pewno. Dla pracowników się okaże.

Tak14Nie

Tomasz

Podpowiedzcie czy bank prowadzi aktualnie rekrutacje? Na jaką umowę można liczyć na początek?

@Tomasz

oczywuście ze prowadza ale nie liczyl bym na zbyt wiele. nby taki duzy bank to by moglo sie wydawac ze super warunki daja ale niestetyh tak nie jest. minimalna krajowa to u nich podstawa al ciesz sie ze pracujesz w takim duzym banku i chwal sie znajomy tyle plusow

Tak10Nie
Justyna

@Agnieszka, jesteś zainteresowania pracą w Bank Pekao? Czekasz na jakąś konkretną rekrutację w tej firmie? Jakie stanowisko będzie odpowiadało Twoim kwalifikacjom zawodowym i umiejętnościom? Jeżeli zostaniesz poproszona do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym w tym miejscu, to zachęcam Cię do opisania jego przebiegu na tym forum.

anonymous

Ok, dam znać, A jak z premią itp.? 3500 brutto brzmi rozsądnie na początek. A drugi etap jak wygląda i po jakim czasie jest?

@anonymous

Pierwszy etap byl z dyrektorem regionu i z osobą ds rekrutacji, premia jest..., ale nie wiem w jakiej wysokosci, w pierwszych 3 miesiacach chyba uznaniowa, jezeli widza, ze sie uczysz i angazujesz, druga rozmowa byla chyba po 8-9 dniach z hr

Tak2Nie
Dominika
@ALA

Ok, a na ile czasu umowa? I jakiej wysokości premia? Mniej więcej ile na konto wchodzi pieniążków?

@Dominika

Pierwsza umowa na 3 miesiace, druga na rok, a z premia to raczej nikt nie powie kwoty bo to zależy od kilku czynników....

Tak2Nie
@Dominika

Jakie masz doświadczenie w bankowości? I wykształcenie?

Agnieszka
@ALA

Rok w banku. Doświadczenia. Zobaczymy jak dalej i od kiedy szukają, bo czekać miesiąc nie mam czasu zbytnio.

Tomek

Specjalista ds. Sprzedaży, ogłoszenie na całą Polskę. Mam rozmowę w poniedziałek. Jakie warunki? Jaka podstawa?

Tak3Nie

@Tomek

Podstawa w granicach 3000-3500, za duzo nie mowią, bo oferta jest przygotowywana indywidualnie, solidny pracodawca, tak mowia kadry Ty tez masz byc zadowolony z warunków, rozmowę oceniam pozytywnie. Czekam na wyniki po drugiej rozmowie rekrutacyjnej. Daj znac jak poszlo

Tak2Nie3

Justyna

@Tomek jak rozumiem - jesteś zainteresowany ofertą pracy dla doradcy klienta? Masz może doświadczenie w pracy na tym stanowisku? To ciekawe, czy Bank Pekao S.A. uzależnia warunki zatrudnienia od oddziału, w jakim się pracuje. Wie ktoś, jak ta kwestia jest rozwiązana?

Tomek

Doradca Klienta na jaką podstawę może liczyć ? Jaka premia do tego? Oddział w średnim mieście w centrum. Proszę o info.

Tak4Nie1

Jakie czynniki według Was jest najważniejszy przy wyborze miejsca pracy? Atmosfera, zarobki, lokalizacja czy jeszcze coś innego?

Franek

Bank ma bardzo dobre notowania jako pracodawca. Czy z tego powodu jest ta cisza na forum?

TakNie4
Do niedawna klient

Kasjerka w banku zrobiła ksero dowodu przy wpłacie drobnej kwoty na konto innego klienta! Jako powód podała przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy i brak u nich konta osoby wplacajacej. Jak dla mnie to skandal! Radzę omijać z daleka ten bank!

Tak4Nie3
swoj

Szanowny Panie Prezesie, Jest Pan wspanialym menedzerem od niedawna objal Pan Urzad Prezesa.bardzo dobrze ze w koncu Pan Luigi odszedl z Banku. W dalszym ciagu jednak pozostali Prezesi Spolek takich jak min Biuro Maklerskie Pekao ktore zostalo ukarane przez KNF i wpisane na liste ostrzezen, wczesniej CDM Pekao otrzymal kare od KNF za doradztwo inwestycyjne. To sa Ci sami menedzerowie i nalezy im sie mocno przypatrzec z uwagi na mozliwe potezne odszkodowania od inwestorow. Panie Michale prosze bardzo uwazac i podejmowac odpowiednie kroki dobre dla Pana.

Tak1Nie7

kala

Posiadam w Banku konto od kilku lat i jestem raczej zadowolona z ich usług. Często dzwonią do klientów proponując różne produkty, interesują się. Pracę ich oceniam na wzorową.

Tak1Nie5

Słowa kojarzące się z BANK PEKAO : rozwojowa, stresująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrą . Atmosfera i ludzie tam pracujący są rewelacyjna . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 2000 zl brutto Najbardziej podobało mi się w BANK PEKAO: życzliwość współpracowników Najbardziej nie podobało mi się w BANK PEKAO: brak konkretnej informacji podczas ewentualnych awarii sysytemu.

Tak7Nie2

Zostaw opinię o Bank Pekao S.A. - Kraków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie