Bank Pekao S.A.

Kraków

Bank Pekao S.A.
4 24

Opinie o Bank Pekao S.A.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Justyna

@Agnieszka, jesteś zainteresowania pracą w Bank Pekao? Czekasz na jakąś konkretną rekrutację w tej firmie? Jakie stanowisko będzie odpowiadało Twoim kwalifikacjom zawodowym i umiejętnościom? Jeżeli zostaniesz poproszona do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym w tym miejscu, to zachęcam Cię do opisania jego przebiegu na tym forum.

anonymous

Ok, dam znać, A jak z premią itp.? 3500 brutto brzmi rozsądnie na początek. A drugi etap jak wygląda i po jakim czasie jest?

Agnieszka
@ALA 08.05.2018 23:46

Rok w banku. Doświadczenia. Zobaczymy jak dalej i od kiedy szukają, bo czekać miesiąc nie mam czasu zbytnio.

Tomek

Specjalista ds. Sprzedaży, ogłoszenie na całą Polskę. Mam rozmowę w poniedziałek. Jakie warunki? Jaka podstawa?

ALA
@Tomek 03.05.2018 06:48

Podstawa w granicach 3000-3500, za duzo nie mowią, bo oferta jest przygotowywana indywidualnie, solidny pracodawca, tak mowia kadry Ty tez masz byc zadowolony z warunków, rozmowę oceniam pozytywnie. Czekam na wyniki po drugiej rozmowie rekrutacyjnej. Daj znac jak poszlo

Justyna

@Tomek jak rozumiem - jesteś zainteresowany ofertą pracy dla doradcy klienta? Masz może doświadczenie w pracy na tym stanowisku? To ciekawe, czy Bank Pekao S.A. uzależnia warunki zatrudnienia od oddziału, w jakim się pracuje. Wie ktoś, jak ta kwestia jest rozwiązana?

Tomek

Doradca Klienta na jaką podstawę może liczyć ? Jaka premia do tego? Oddział w średnim mieście w centrum. Proszę o info.

Jakie czynniki według Was jest najważniejszy przy wyborze miejsca pracy? Atmosfera, zarobki, lokalizacja czy jeszcze coś innego?

Franek

Bank ma bardzo dobre notowania jako pracodawca. Czy z tego powodu jest ta cisza na forum?

Do niedawna klient

Kasjerka w banku zrobiła ksero dowodu przy wpłacie drobnej kwoty na konto innego klienta! Jako powód podała przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy i brak u nich konta osoby wplacajacej. Jak dla mnie to skandal! Radzę omijać z daleka ten bank!

swoj

Szanowny Panie Prezesie, Jest Pan wspanialym menedzerem od niedawna objal Pan Urzad Prezesa.bardzo dobrze ze w koncu Pan Luigi odszedl z Banku. W dalszym ciagu jednak pozostali Prezesi Spolek takich jak min Biuro Maklerskie Pekao ktore zostalo ukarane przez KNF i wpisane na liste ostrzezen, wczesniej CDM Pekao otrzymal kare od KNF za doradztwo inwestycyjne. To sa Ci sami menedzerowie i nalezy im sie mocno przypatrzec z uwagi na mozliwe potezne odszkodowania od inwestorow. Panie Michale prosze bardzo uwazac i podejmowac odpowiednie kroki dobre dla Pana.

kala

Posiadam w Banku konto od kilku lat i jestem raczej zadowolona z ich usług. Często dzwonią do klientów proponując różne produkty, interesują się. Pracę ich oceniam na wzorową.

Słowa kojarzące się z BANK PEKAO : rozwojowa, stresująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrą . Atmosfera i ludzie tam pracujący są rewelacyjna . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 2000 zl brutto Najbardziej podobało mi się w BANK PEKAO: życzliwość współpracowników Najbardziej nie podobało mi się w BANK PEKAO: brak konkretnej informacji podczas ewentualnych awarii sysytemu.

Zostaw opinię o Bank Pekao S.A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bank Pekao S.A.