Opinie o Alma Market S.A. w Kraków Pilotów 6

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Alma Market S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Alma Market S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alma Market S.A. w Kraków Pilotów 6

ruda123

witam serdecznie obecnie jestem pracowniliem almy na franczesko nullo jeszcze przez 5 dni bo poinformowali mnie laskawie ze nie przeduza mi umowy bo niby zle pracowalam i niepodobala sie praca moja wyzszej instancj pensja to 1400 brutto ale czlowiek robil bo na ulicy sie nieznajdzie nawet tego 1000 wszystkie weekendy pracujace zawsze na zawolanie kiedy trzeba bylo isc do roboty to czlowiek szedl na zawolanie ani przecen ani orawkow nic niewolno kupowac bo niby pracownicy robia sobie dla siebie przeceny (usunięte przez administratora) zamiast przecenic i pozwolic kupic pracownika to lepiej wyzucic sery wedliny ryby stare niby promocja (usunięte przez administratora)a z tymi pzerwami 15min na caly dzien pracy porazka brak poszanowania dla pracownikow kontrole dyrekcji kierownikow a jak ma przyjechac (usunięte przez administratora)to katastrofa jaki panuje haos wtedy wszystko swieze wywozic z magazynu pieknie ukladac a ona tez jest czlowiekiem chyba nawet lepszym niz to kierownictwo w tej almie mlode siksy ktore nie maja doswiadczenia kierowniczego ja na warzywach nigdy odniej nie dostalam zjeby niepolecam pracy w tej allmie tam jedynie pracownicy sa w porzadku zgranym zespolem

wilk
@ruda123

Do pracy byście się wzięli a nie pierdz... farmazony , wszędzie ludzie pracują na różnych stanowiskach jak nie pasuje to wypad do żabki i innych zabawnych sklepików, chcieli byście pewnie po 5 tysięcy zarabiać a to jedynie kierunek Niemcy. Na miejscu kierownictwa wywalił bym wszystkich i przyjął na nowych warunkach dobrze opisujących co do kogo należy, ludzi co szukają pracy jest wiele i na wasze miejsce z chęcią za 2000zł przyjdą:) Opierda..... i farmazony co sieja sie wyłapuje na.szczęście już w sklepach i dziękuje za współprace wiec lepiej siedźcie cicho i pracujcie sumiennie

Normalny
@wilk

Gratulacje, jakie wychowanie. Siedźcie cicho? Bo co, ty tak każesz ? Rozkazy to wydawaj sobie w domu. Jak ktoś cię słucha? A ty za ile pracujesz? Ale pracujesz, a nie tylko drzesz m....

lole93

Jak ktoś się uczy, to nawet pracując na pełny etat nie dostanie umowy o pracę.. zwolnili mnie, bo będąc chory zamiast pracować poszedłem na l4.

XXX

U nas w Olsztynie tak jest jak pisze SZCZERY!!!!

XXX

U nas w Olsztynie dokładnie tak jest

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Alma Market S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
.,.on.,.

po co pleciesz głupoty? wykorzystują na każdym kroku masz się oddać pracy zero życia prywatnego!

heheh. 1200 zl zarobiłam może 3-4 razy. teraz już wszystkim ucinają premię. 1198zł. mówi Ci to coś?

ktostam

Dave, dziwny człowieku, dlaczego umieszczasz tę samą, skopiowaną wypowiedź na trzech różnych portalach? Czyżby brak weny? hahaha. Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, że to jest akurat strona opinii o pracodawcy, gdzie wypowiadają się pracownicy a nie forum opinii klientów Almy, naucz się czytać ze zrozumieniem.

Czaczi
@ktostam

Witam. Również jestem pracownikiem delikatesów alma, ale we Wrocławiu. Zgadzam się ze wszystkimi wypowiedziami użytkowników. Za grosz nie mają szacunku do pracownika i jego pracy. A pieniądze?? To jakiś cyrk na kółkach z płacą. Taką renomę sobie robią na okrągło, a szkoda im chociaż większe premie dawać. Na święta nawet dobrego słowa nie usłyszysz, a o jakichkolwiek materialnych prezentach dla pracowników można zapomnieć. NIECH TEN CAŁY DYREKTOR ALMY POSTAWI SIĘ NA MIEJSCU ZWYKŁEGO PRACOWANIKA! ZACZNIJ MYŚLEĆ PO LUDZKU CZŁOWIEKU!!!

ALMA STANCZYKA !

ZDECYDOWANIE SAMA PRAWDA !! PRACUJE TAM I POTWIERDZAM dodam tylko ze wysokosc placy to zawsze neiwiadomoa az do dziestaego bo nigdy nei wiesz czy dostaniesz cala premie czy jej czesc a jak zachorujesz i dasz L4 to od razu pocalej premii nie wazne ze mozna meic grype i zdychac.. wiec chorujac w almie dostaniesz wypalte nizsza niz najnizsza krajowa to jest dopeiro eklsuzywnosc tych delikatesow !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Alma Market S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Alma Market S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Alma Market S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Alma Market S.A.