Opinie o Euler Hermes w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Euler Hermes. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Euler Hermes na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euler Hermes w Warszawa

Ada

witam, chciałabym się dowiedzieć jak wygląda rozmowa rekrutacyjna? jakie są przeciętne zarobki w firmie?

Nimoanon

"Towarzystwo wzajemnej adoracji" pierwszy komentarz z 2004 roku nadal aktualny.

rob

Mogło się komuś pomylić @Nick bo ubezpieczenia i windykacji chyba coś miesiąc się nie kupuje :)

Jestem bardzo ciekaw jakie produkty Hermesa ciągle kupujesz, może torebki?

Xxl

Pracowałem w dziale windykacji EH przez 5 lat. Zwolniłem się 2 lata temu, a więc opinia nie będzie najświeższa. Trochę mnie dziwią te negatywne komentarze. Dla mnie pracowało sie bardzo fajnie. Zarobki wysokie, jak na moją branże. Wypłata zawsze na czas. Do dyspozycji samochód służbowy, telefon, laptop, tablet, internet. Może dziś to standard, ale 7 lat temu. Systematyczne szkolenia. Socjal rzadko spotykany - Luxmed, Benefit, dopłaty do podyplomówek, pożyczki z kasy, kilka razy w roku integracja w jakimś zamku, albo hotelu na Mazurach, Nagrody roczne. Kiedyś płacona była nawet 13. W ilu firmach można coś takiego spotkać??? Oczywiście były i wady pracy w EH. Po pierwsze pracowało sie po 10-12 godzin dziennie - praca w terenie,( w biurze raczej tak nie było ), a po drugie, po wejściu korporacji (Paryż zaczął rządzić) znacznie wzrosła presja na wykonanie targetów oraz ciągle zmiany procedur, decyzji, ludzi na stanowiskach. Co do atmosfery. W Hermesie pracuje kilkaset osób i wszyscy są ze sobą na ty, nawet z Prezesem. Obecnie pracuję w firmie zatrudniającej raptem kilkadziesięt i ciagle pan, pani i dzieńdobry, do widzenia. Nie wiem jakie są obecnie warunki w EH, ale jeśli nie za dużo się zmieniło, a masz, propozycję nie zastanawiacie się.

Jackie

Rafał Hiszpański w lutym został zwolniony z funkcji prezesa TU EH.

Przemyśl dwa razy

Firma była kiedyś bardzo prężnym, odpowiedzialnym pracodawcą dbającym o pracownika i jego potrzeby lecz wszystko uległo zmianie wraz z odejściem p.Krzysztofa Chechłacza który był szanowany i ceniony przez pracowników. Zastąpienie Go Rafałem Chiszpańskim który jest chyba figurantem do podpisów dla "Paryża" bo nie ma zielonego pojęcia co się dzieje w firmie, zaczęło powodować lawinę nieszczęść, najlepsi pracownicy odchodzą na potęgę do konkurencji, a ci którzy zostają pracują na coraz gorszych warunkach. Zastępowanie cennych doświadczonych ludzi studentami nie może być niczym dobrym. O rozwoju zapomnij, o awansie zapomnij, o planowaniu przyszłości w tej ruinie zapomnij! Jeśli chcesz się zaczepić i złapać doświadczenie to adres dla Ciebie, jeśli się cenisz i chcesz czegoś więcej od pracy to odradzam cofanie się. Póki dziecko bawi się zabawką jaką jest Hermes w rękach obecnego prezesa nic dobrego nie firmy nie czeka. Co do zarobków to niższe niż u konkurencji i to dość sporo. Ciekawy jestem jak dyrektor z Warty został Prezesem Hermesa??!!

ona

Ludzie piszą głupoty ... ja również długo pracowałam w EH i do konca zycia bede ich wspominac pozytywnie, pracowalam w systemie prowizyjnym, a ponieważ wiadomo ze ludziom zalezy na wynikach wiekszych, zarabiałam tyle co ludzie zbierający tulipany w holandii, a nie byłam nie wiadomo kim zwykly pracownik z tym że dochodzily prowizje zależne od moich wyników, wiec wszystko zalezy od chęci, atmosfera była super ogólem ale są działy gdzie było beznadziejnie jak wszedzie, bo jak wiadomo wszystko zalezy od ludzi, wyjazdy integracyjne w hotelach*****, szkolenia, wyjścia integracyjne oczywiscie bezpłatne i uwazam ze bardzo lojalna firma, cieżko o umowe o pracę chyba ze jest etat, niektórzy mają szczescie (nie znajomosci) i dostają po 3 miesiacach a inni po paru latach, zalezy od działu i co najważniejsze działają na korzyść klienta dlatego mają klientów z którymi wspolpracuja nawet 10 lat, bardzo polecam!! można zdobyc duze doświadczenie, a ze ludzie odchodzą ciągle to prawda, bo są słabe szanse na awans, a ludzie przeciez chcą sie rozwijac a nie robic ciagle to samo, zarobki na zdecydowany + bo w zadnej konkurencyjnej firmie nie zarabiaja tyle co w EH ale to najwieksza firma na świecie i 70% firm ubezpieczonych jest właście tu, reszta kuke atradius i coface, nieliczni maja jakies ubezpieczenia firmy k. to tez o czyms swiadczy :)

woj

pracuje w firmie od 2008 roku i mam wiele koleżanek i kolegów którzy mają dużo dłuższy staż pracy od mojego. Co oznacza, że ludzie pracujący tutaj nie mogą narzekać. Firma jest stablina, płaci na czas i inwestuje w pracowników. Jest bogaty pakiet medyczny i socjalny, dużo szkoleń i możliwości. Zawsze znajdzie się coś co może być lepsze, jednak najważniejsze jest nasze nastawienie i chęć pracy. Cele są jasne, ludzie przyjaźnie nastawieni. Jeśli chodzi o moje doświadczenia w różnych oddziałach to wszędzie była przyjemna, koleżeńska atmosfera. Jest to korporacja, ale jeszcze w granicach normalności.

miła

Jednak zaryzykuję :) , zawsze można zmienić na coś innego bo obecnie jest sporo ofert na rynku pracy a kto nie ryzykuje to nie pije szampana :)

miła

Witam wszystkich. otrzymałam propozycję pracy w EH. może ktoś mi powiedzieć czy warto i ja się mają prowizje do podstawy wynagrodzenia. Praca w terenie przy sprzedaży usług. będę wdzięczna za pomoc.

Rocko

Co za bzdury, firma sie przenosi bo dostała lepsza lokalizacje za niższe pieniądze, to cos złego ? Każdy kto pracował na Domaniewskiej wie, ze wyjechanie z mordoru po 16 to masakra. Co do decyzji Anglików, to juz wogole bzdura, bo centralaEHC jest we Francji. Dobrze sie pracuje, oczywiście jest ciśnienie, ale gdzie go nie ma?

krist

zwija się, zmieniają biuro na tansze o 50%, beda pracowac tylko w openspace, duza rekrutacja bo szukaja tanich pracownikow, sporo odeszlo i sporo idzie do zwolnienia w ramach optymalizacji, decyzje podejmują Anglicy, tu nikt nie moze nawet ciut podskoczyc tylko wszyscy czekaja jakie decyzje raz w tyg przyniosa Anglicy

parmezanka

Witajcie, pojawiło się kilka ogłoszeń na handlowca od ubezpieczeń wierzytelności. Sprawa bardzo ciekawa choć nie pracowałam w tej branży ale jako handlowca mam już spore doświadczenie. Możecie doradzić jak wygląda rekrutacja na takie stanowisko (do gdańska) jest ciężka? czy są jakieś testy. Pozdrawiam i bardzo dziękuję.

wiewiórka z ogórka

odzyskiwanie należności i wypłacanie odszkodowań to ciekawa sprawa, poza schematem i szablonem, bardzo dynamiczna - może dlatego tak bardzo odpowiada mi ta branża. dlatego teraz powaznie rozważam swój transfer właśnie do Euler Hermes bo słyszałam że jakieś wielkie zatrudnienie nowych osób mają być, czy to prawda?

Jurek

Wszystko zależy w jakiej się jest spółce, kto jest przełożonym i oczwyście jakie ma się podejście. Ja jestem pracownikiem Tu EH od 9 lat i ogólnie chwale sobie tego pracodawcę. W międzyczasie moje zarobki wzrosły dwukrotnie także na tej płaszczyźnie tragedii nie ma. Choć wiadomo, mógłoby być lepiej.

Eryk

Powaznie warto pracować dla Euler Hermes? Jak czytam na ich stronie formułki na temat pracy, to faktycznie bardzo sobie chwalą szkolenia i ogólny rozwój pracowników, pisza o ścieżkach kariery, możliwych awansach, bardzo atrakcyjnym wynagrodzeniu, ubezpieczeniu oczywiście przez Allianz, czy nawet możliwości zakupy aukcji tej grupy. Jednak, czy to naprawdę prawda?

Odradzam pracę w tej firmie. Pracowałam kilka lat i atmosfera fatalna. Szczególnie od momentu kiedy na kluczowych stanowiskach pracują ludzie z kpmg. Zarobki uzależnione od znajomości.

karo

ja jestem bardzo zadowolony. pracuje ponad 5 lat, zarobki na normalnym poziomie. Wiadomo czasami jest mocny nacisk ale... to jak wszędzie. Atmosfera dobra.

kijek

Pewnie juz nie pomoge w wyjasnieniach, ale firma ma bardzo zla opinie a i kolezenstwo nie jest zbytnio uprzejme. Duzo osob odchodzi i ciagle jest ktos nowy a odchodza ludzie poniewaz firma robi duze przekrety patrzac tylko na zarobek a nie patrzy na dobro klienta

Zostaw merytoryczną opinię o Euler Hermes - Warszawa

• Jak się pracuje w Euler Hermes?

Zobacz opinie na temat firmy Euler Hermes tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euler Hermes?

Kandydaci do pracy w Euler Hermes napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euler Hermes