Opinie o Euler Hermes w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Euler Hermes. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Euler Hermes na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euler Hermes w Warszawa

konkurent

Widzę, że szukaja na przedstawiciela do Katowic. Ile na tym stanowisku można zarobić, tak realnie? Jak atmosfera?

kijek

Fatalnie zdecydowanie pdradzam

Agnieszka

witam dostałam ofertę pracy w euler hermes na stanowisku specjalista ds. pozyskiwania informacji rejestrowych z KRS, nie wiem czy się w to angażować, jak tam się pracuję na tym stanowisku ? jakieś opinie ?

szef

nie ma co pracować. Fatalna atmosfera, ludzie udają, że sie smieja jak ktos cos powie niby smiesznego. Slabi sa, kazdy ma kazdego w (usunięte przez administratora) e i najchetniej podrzuca komus klody. D. jest ponoc homo takze lubi tylko chłopaczkow. Mam nadzieje, ze podniosa im czynsz i wszyscy beda na bruku. A W-wie niech sobie graja w tego golfa w pracy:/

potwierdzam!!!! szczerze odradzam pracę w tej firmie!!!

EwaW

podobno płacą bardzo słabo, atmosfera również kiepska, znajoma nie poleca, z tego co słyszałam PTU obecnie zatrudnia i płacą przyzwoicie.

ara

a w księgowości jak jest?

k............sy

Gadacie głupoty. Nie mam znajomości a pracuje mi się bardzo dobrze od wielu lat, klimat w firmie jest dobry, zarobki na właściwym poziomie, dobre warunki pracy... Tak naprawdę zależy gdzie się trafia... czyli do jakiego działu. Początki owszem trudne, ale jeśli ktoś się angażuje i jest dobry to może wiele osiągnąć

a do jakich działów teraz rekrutują? bo słyszałam że mają obciąć zatrudnienie o 10 %

Banda dekli i gownozjadow. Zarabiaja dobrze ci co sa w firmie od kilku lat. A nowy zapieprza za 2kola. Zawistni strasznie o wszystko. Nie polecam.

kropek

ciężka atmosfera i faktycznie zadufani w sobie ludzie, wszystko podzielone (regiony) już wcześniej a nowy dostaje ochłapy.

gad

kiepsko. przy rekrutacji mówią co innego, potem dużo gorsze warunki przez długi czas. tylko przyjmowani po znajomości mają dobrze.

żaba

Fatalna atmosfera, zadufani w sobie ludzie, zero współpracy!

Rak

jak to jest z tą firmą opłaca się ubiegać o przyjęcie w katowicach?? będe wdzięczny za jakąś opinie pozdro

nikt

Dokładnie - jak nie należysz do kręgu kolesi to nie masz co liczyc na dobre zarobki

towarzystwo wzajemnej adoracji

Zostaw merytoryczną opinię o Euler Hermes - Warszawa

• Jak się pracuje w Euler Hermes?

Zobacz opinie na temat firmy Euler Hermes tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euler Hermes?

Kandydaci do pracy w Euler Hermes napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euler Hermes