Opinie o Euler Hermes w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Euler Hermes. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Euler Hermes na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euler Hermes w Warszawa

Wolna Nowy wpis

Pracowałam w TM gdzie „kierownikiem” jest MJ, osoba, która nie ma pojęcia jak zarządzać zespołem, od kąd ma przy sobie Tołdiego(MD), zaczęły się różne dziwne rzeczy dziać: (usunięte przez administratora), skłócanie wszystkich dookoła i totalne zepsucie pracy zespołowej

Jak długo trwa proces awansu w Euler Hermes?

Kroś Nowy wpis

To jest jeden wielki klub wzajemnej adoracji. Jeśli jesteś odpowiednio ustawiony w tej grze, to dostaniesz i podwyżkę i awans.W innym wypadku nie masz co się łudzić i czarować.

Juras Nowy wpis

Jeżeli jesteś dobrym pracownikiem, czytaj pracowitym, dokładnym, merytorycznym, zaangażowanym, to możesz awansować szybciej niż inni. Jednak wszystko zależy do jakiego działu trafisz. Jednak jeżeli oczekujesz awansu o 2 oczka w rok, to nie w Euler Hermes czy też Allianz Trade.

Hejka, a jak się mają sprawy na 2024 rok? :) Bo widzę że oferują szkolenia e-learning, ścieżkę kariery i programy mentorskie ale chcialabym zanim wysle cv dowiedziec sie jak wy widzicie pracę w firmie, czy cos sie polepszyło lub pogroszyło na przestrzeni koncowki 2023 a 2024?

Atmosfera w Hermesie w dużej mierze zależy od działu do którego się trafi. Ja po kilku latach pracy w dziale informacji odeszłam. Na początku było całkiem w porządku, lecz z czasem wszystko się zmieniało na gorsze. Jeden z przełożonych wprowadza bardzo niemiłą stresującą atmosferę, nic mu się nie podoba i ma wiecznie pretensję do wszystkich o niewiadomo co. Natomiast jego zachowanie pozostawia wiele do życzenia, nie wiem do czego to podobne i czemu przymyka się na to oko, ale np. uderzenie przez parę minut w biurko myszką, podczas gdy wszyscy pracownicy to słyszą i nie mogą skupić na pracy nie jest w mojej ocenie normalnym zachowaniem... Nie mówiąc już o niedotrzymywaniu słowa, chociażby obiecaniu podwyżki, o której jak się później okazuje nikt nie wie i wcale się jej nie otrzymuje. Ogólnie z Hermesu raczej wszyscy teraz uciekają, gdyż zdaje się że jego czas gdy był liderem przemija, sporo pracowników przeniosło się w ciągu ostatniego roku do konkurencji, ponoć oferują lepsze zarobki i warunki pracy. W Hermesie nie szanuje się ludzi, można powiedzieć, że wręcz wykorzystuje. Jedna osoba wykonuje pracę co najmniej dla trzech, nie wiele otrzymując w zamian. A awans jest możliwy w 90 % tylko dzięki znajomością.

Zawiedziona

Zgadzam się w 100%, jeśli chodzi o podwyżki ciągle niby będą a ich nie ma, podobnie w pracą, jest jej coraz więcej a nikt nie docenia tego co sie robi. Oczywiście nepotyzm widać na kazdym kroku- kto ma dostać lesze pieniądze to dostaje a inni mogą robić 200% normy a i tak ciągle coś nie pasuje i ciągle się o nich zapomina. Nawet drobna rzecz jest wielka łaską , wszystko pod górkę i szydzenie lepiej zarabiająych a niekoniecznie robiących więcej jest mega nie na miejscu

Ona

Czyli tak jak w większości miejsc pracy w aktualnych czasach

Rozczarowana
@Zawiedziona

Zgadzam się , liczy się tylko kolesiostwo. Mega szowinizm, brak szacunku dla dobrych pracowników, kto się z szefostwem kumpluję ten ma podwyżki objęte bezpieczny niezależnie od wyników. Am

Jan
@Rozczarowana

To niedobrze bo wyniki i wydajność powinny decydować o podwyżkach. Pracownicy którzy są pomijani przy podwyższaniu pensji nie buntuja się? Kierownictwo nie zwraca na to co się dzieje uwagi?

Niestety na przestrzeni lat nic sie nie zmieniło.

logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Czy firma Euler Hermes w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Julka

Tak, choć chyba są tam jakieś limity finansowe. ale bez problemu można wnioskować o sfinansowanie jakiegoś kursu, szkolenia czy konferencji

Irena
@Julka

I wnioski raczej są pozytywnie rozpatrywane czy jak?

Jan
@Julka

Nie trzeba za taki kurs podpisywać lojalki jak jest drogi? Bo tego bym wolał uniknąć.

@Jan

Ja nie podpisywałam

Iwona
@Ewa

Tyle dobrze ale ogólnie kiedykolwiek w firmie było słychać może o popisywaniu jakiś lojalek?

Kate

A jak wygląda praca w działach HR?

PRZESTRZEGAM przed zawieraniem umowy bez dokładnego przeczytania: "umowę zawierasz na 12 miesięcy , ale jest zapis ,że jej rozwiązanie następuje po 12 po zakończeniu okresu umowy" TAK WIĘC UMOWĘ MASZ NA 24 MIESIĄCE. Po za tym trzeba bacznie zważać na terminy zgłaszani szkód oraz czy są to kontrahenci zweryfikowani przez EH. Ogólnie nie polecam -szczególnie przy kontrahencie

Czy można liczyć w Euler Hermes na prywatną opiekę medyczną?

Emmm

Tak, można. EH oferuje opiekę medyczną w Luxmed. Pakiet jest baaaaaardzo bogaty i zadowalający!!!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Euler Hermes?

Wg mnie firma jest ok, ale dużo zależy od współpracowników.

Ile jest zmian w Euler Hermes?

Edyta

w EH nie ma zmian. są luźne godziny pracy. możesz zacząć pracę między 7 a 10 :)

San632
@Edyta

Chyba tylko w teorii.. Pracowałam w jednym z oddziałów i przyjścia po godz 8:00 nie były mile widziane. Koordynatorka Madzia (stara panna) mobbingowała innych pracowników. Bez znaczenia było to, czy byli to jej podwładni czy pracownicy innych działów. Każdy kto pracował bądź pracuje w EH, z pewnością wie o kim mowa. Podsumowując, EH dobre jest na start, niezła szkoła życia która w dalszej karierze zawodowej przypomina Ci, że gorzej jak tam to nie będzie nigdzie :).

@San632

Panna Magda S. która już nie ma swojego zespołu ale nadrabia Monika J.

Obecnie w kwietniu były pierwsze redukcję etatów, a teraz są kolejne. Także są zmiany, ale wymusiła je pandemią.

Jak jest z pakietem medycznym w Euler Hermes? Można dołączyć rodzinę?

Pracowałem jeszcze pół roku temu. Każdy pracownik ma szeroki pakiet luxmed na siebie. Jest możliwość przypięcia rodziny ale już za wyższą stawkę. Tak samo multisport.

W dziale windykacji gdzie jest system prowizyjny, już od paru miesięcy nie działa narzędzie aby wyliczyć dokladnie wynagrodzenie i ciągle są jakieś pomyłki, zaległości z wypłata itd. i nikt nie potrafi tego wyjaśnić, ani naprawic.

Czy Euler Hermes zatrudnia studentów?

Z

Tak, studenci również tu pracują. Ja sam zaczynałem jako student. :)

@Z

O super, skoro zaczynałeś jako student to może opiszesz jak to wszystko wygląda? Czy studenci dzienni także mają szansę czy raczej tylko zaoczni, którzy są bardziej dyspozycyjni? Zastanawiam się też jakie są warunki zatrudnienia dla studentów i czy zmieniają się jakoś one po przejściu na taką standardową umowę.

Z
@Marta

Zaczynałem jako student zaoczny, zaczynałem na zlecenie (co w sumie bardziej mi się opłacało, nawet pod względem finansowym). Z czasem dostałem umowę o pracę i trochę lepsze warunki finansowe, także fajnie. Po przejściu na "normalną"umowę dostałem prywatną opiekę medyczną (całkowicie bezpłatna, nie muszę płacić za pakiet), dodatkowe środki pieniężne co miesiąc na kartę benefit. Teraz wszyscy od roku siedzimy na home office, więc wygodnie. W firmie są poszukiwani raczej osoby na pełen etat. Ale warto spróbować, próbuj Marta! :)

Bart

Oszuści i kłamcy to tak w skrócie a do tego nie odbierają telefonu

@Bart

a dzwoniles do serwisu klienta czy do konkretnej osoby? moze byla na urlopie? ja czasem musze sie skontaktowac z nimi telefonicznie - czasem chwilke trzeba poczekac na wolnego konsultanta. ale to przeciez zaden problem. :) zawsze pozostaje opcja mail

Niezadowolony klient

Ja mam zle doswiadczenia z ta firma. mialem pilna sprawe do wyjasnienia w tamtym roku, dzwonie, dzwonie , nikt nie odbiera, potem pisze emaila i autoodpowiedz ze ta Pani jest na urlopie!!!!. zadnej ifnromacji kto ja zastepuje. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edyta
@Niezadowolony klient

nie przesadzajmy....każdy człowiek ma prawo do urlopu ;) jeśli osoba jest na urlopie - ciężko od niej wymagać, by miała pracować i odbierać wszystkie telefony. poza tym w Euler Hermes jest dostępna inforlinia - serwis klienta. tam na pewno by pomogli lub skierowali do osoby zastępującej :)

A na dziale informacji jaki jest zakres obowiązków ?

Jeżuś Marian

Pracuję w dziale windykacji. Zarobki w stosunku do konkurencji bardzo wysokie. Bogaty pakiet Luxmed, Benefit. Samochód bez limitu. Duża presja na wynik i raportowanie ale to normalne w korporacji. Minus to duży teren i godziny pracy, często wychodzi 10-12h, ale zarobki rekompensują to z nawiązką. Ps. Ostatnio zmienił się dyrektor działu, relacje na linii menagment-pracownicy znacznie się poprawiły.

klient

Kiedys bylem klientem i ubezpieczalem kontrahentow, podaje jedenz przykladow nie wiem jak to nazwac. Klient nasz zgodzil sie na note 400 zl. wystawilismy fv 400+ vat. Ten klient nie placil, nie placil, Oddalismy do Hermesa do windykacji. po jakims czasie otryzmuje emaila by zmienic fakture na note bez vatu. Zrobilem tak, klient dalej nie zaplacil a tu po jakims czasie dostajemy fakture od hermesa za sciagniecie przez windykacje hermesa 23% vatu z tej faktury:-) po prostu myslalem ze spadne z krzesla. zaczalem rechotac. pozdrawiam klient rechoczacy

Daria

@anonim o kim dokładnie mówisz ? O szefostwie ?

anomim

nie wiem jakie są warunki pracy ale mając do czynienia z panią z tej firmy to mogę powiedzieć tylko jedno- arogancja, tupeciarstwo i zero szacunku dla klineta

Klient
@anomim

Oj Brawo. Nie odbieranie telefonow od klienta czyli od nas, w tamtym roku moje pracownicy wydzwanialy na kilka numerow, zero odpowiedzi, dopieor po zalapaniu kierowniczki, ktos ruszy 4 litery. Szkod Slow. Wo ogole nie sluchaja nas, tylko daja wiare klientowi z holandi.

Zostaw merytoryczną opinię o Euler Hermes - Warszawa

• Jak się pracuje w Euler Hermes?

Zobacz opinie na temat firmy Euler Hermes tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euler Hermes?

Kandydaci do pracy w Euler Hermes napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042