Opinie o Play P4 Sp. z o.o. Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie P4 Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P4 Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P4 Sp. z o.o. w Warszawa

Ola

Firma jak to firma, typowe korpo której celem jest wyssanie z ciebie wszystkiego co się da… na sam koniec zostajesz z kilkoma abonamentami (które robiłaś dla premii i św spokoju ze strony RKS) z nerwicą po walce o każdy wskaźnik i że świadomością że jesteś najgorsza, że inni potrafią itd itp. Każdemu ceniącemu sobie zdrowie i spokój stanowczo odradzam pracę w tym paskudnym i bezdusznym miejscu

kandydat

Brak odpowiedzi na złożone CV mimo zapewnień o odpowiedzi niezależnie od rezultatu.

@kandydat

A informowali o czasie oczekiwania na odpowiedź? I ile już czekasz? Daj znać, bo zastanawiam się nad aplikacją w to miejsce i chcę wiedzieć, czego ewentualnie się spodziewać.

Trochę już pracuję i czas się powoli żegnać z Play. Nacisk jest tak wielki , że zaczynamy się męczyć w tym wszystkim. Przejeliśmy UPC ale wypłatę mamy tą samą. Niby ok 5 tys średnio wyciągamy. I dobrze i źle biorąc pod uwagę, że 2 lata temu też tyle dostawaliśmy. Co nam doszło - upc, całkiem nowy system ale co tam, obdzwonki, 3 warunki do wypłaty, na plus ile wyrobisz tyle zarobisz , atmosfere nagietą. Ciągle mało i mało, pamiętam czasy jak walka była o słynne 20 GB , które dziś nie istnieje. DDA trzeba bez tego robić. Cezpainie się każdego szczegółu. Za mało bombek na choince itp. Każdy z nas jest dorosły, i niektórzy mają kredyty , ciężką sytuację losową i nie mają możliwości większego zarobku to cisną. wszyscy widzimy jak to wygląda. Jak przyjeżdza RKS to wszystko cacy , jak wyjeżdża ulewa nam się wszystkim łacznie z kiero. Ileż można. Mam wrażenie, że uczestniczymy w grze " Kto ile wytrzyma" . To jie jest zła praca pod warunkiem, że na chwilę

5 tysięcy to i tak dobrze. Ludzie z dawnego UPC odkąd Play je wchlonelo nawet tyle nie zarabiają. Taka kwotę albo większą mają tylko ci, którzy świadomie oszukują klientów. Coraz większe cele, a obowiązków coraz więcej. Każą przenosić klientów UPC na sprzęt Playa a 90% klientów zwraca, bo są niezadowoleni z jakości usług. Forma zatrudnienia to też jakiś żart, bo już nawet umow zleceń nie będzie. Od stycznia zostaje tylko działalność. Połowa działu się stąd zmywa a jeszcze więcej ludzi lada moment pożegna ten tonący okręt. Nowi przychodzą, bo są nieświadomi tego co ich czeka. Na rozmowie mydli się im oczy o zarobkach, sięgających 10k lub więcej. Sky is the limit przecież.

Abonament

Teraz bidoki poprawki wprowadzają u jednego z nas jak macie niedosiegi na antenach !!! Kogo chcecie zatrudnić !!!

Niedoceniony

100% racji. Warunki finansowe coraz gorsze, a plany coraz trudniej zrobić

najgorsza praca

Na szczęście mam już za sobą ten potworny etap w życiu, więc chce się podzielić swoją opinią, by przestrzec innych nieświadomych ludzi przed tym, co może ich czekać gdy zdecydują się na współpracę z Play :) 1.(usunięte przez administratora)Nie tylko ze strony regionalnego ale i ze strony kierownika salonu, a reszta konsultantów w słabym miesiącu gotowa jest wepchnąć Cię pod pociąg, byleby zrobić swój plan i dostać kasę. Po trupach do celu. Odbijanie klientów z mojego biurka przez drugiego konsultanta to była norma. „Chapanie klientów jak zachłanne prosie”. A kieras nie widzial w tym nic złego, słyszałam tylko, że widocznie tylko temu drugiemu pracownikowi zależy na premii. Istny dramat. Zapomniałeś czegoś zrobić przez nadmiar obowiązków? (usunięte przez administratora) Nie masz prawa się pomylić. No, może oprócz kierownika, wtedy nic się nie dzieje. Wielokrotnie płakałam przy klientach, (usunięte przez administratora) ustawał, gdy tylko wchodzili, a ja musiałam ich w takim stanie obsłużyć. Gdybym napisała tu wszystkie sytuacje, które miały miejsce to by mi znaków nie wystarczyło. 2. Wciskanie klientom usług to codzienność w tej pracy. Słynne DDA albo ubezpieczenia, wmawianie że to w „pakiecie” albo że „bez tego się nie da, taka oferta”:) A potem klient płaci za dodatkowe usługi i wszystko jak byk widać na fakturach. Dorzucanie emerytom przychodzącym na aneks drugiego numeru, żeby wpadła aktywka i dda. I jeszcze słuchawki lub opaska za złotówkę. Oczywiście choćbyś się dwoił i troił to regionalnemu i tak wiecznie będzie za mało. 3. Brak szkoleń. Po przejęciu UPC przez Play pracownicy salonów zostali rzuceni na głęboką wodę. NIKT nam nie pokazał NIC, a systemy doszły aż trzy. Jak zrobić zgłoszenie? Jak wezwać technika? Co oznaczają te wszystkie skróty jak już dokopiesz się do możliwości wezwania technika do klienta? Bladego pojęcia nie mam, ale jak wybierzesz źle to jest duża szansa, że ci to anulują. 4. Ciągle zmiany systemu premiowania, byleby jak najbardziej utrudnić pracę tym na najniższym szczeblu. Obowiązków coraz więcej, a kasa taka sama lub mniejsza. 5. Nie wypłacą wam zaległej premii jeśli złożycie wypowiedzenie. Mimo że wam się należy. 6. Ciągłe kontrole na każdym roku. RKS, OKS, mystery shopper, wysyłają też swoich ludzi incognito. Pracownik salonu żyje w ciągłym stresie, bo nie dość że musi dopiąć narzucony przez play plan, który z miesiąca na miesiąc jest coraz ciężej zrobić, to jeszcze jego premia zależy również od sztywnego i nienaturalnego standardu obsługi klienta. A spróbuj tylko zapomnieć zapytać MS’a o coś, co ma większą wagę niż reszta i możesz powiedzieć premii papa na cały kwartał. Nawet biednych klientów, którzy przychodzą tylko po doładowanie telefonu musimy męczyć o światłowód, sprawdzać im zasięg i proponować im ofertę na abonament oraz TV. 7. Instalacje światłowodów to istny żart. Nie dość, że plany na nie są kolosalne to niektóre instalacje mają miejsce w następnym miesiącu. Montaż nie dojdzie do skutku i kolejny raz mówimy premii papa. Na szczęście mam już inną, sto razy lepszą pracę i za żadne skarby świata nie wróciłabym do salonu play. Jeśli kiedykolwiek przyjdzie wam do głowy, by spróbować w takim miejscu to jak najszybciej odgońcie tę myśl. Nie warto psuć nerwów, naprawdę … Ta firma ma w głębokim poważaniu i pracownika i klienta, dla nich najważniejsze są tabelki i liczby, a konsultanci powoli nie wytrzymują presji i odchodzą. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem.

Jeszcze pracownik
@najgorsza praca

Zgadzam się w 100% Wszystko co napisałaś jest prawda. Brak zrozumienia tylko liczy się aktywacja. Panie,Panowie, RkS czy Wy naprawdę tego nie widzicie czy tylko udajecie bo tak Wam lepiej. Po zakończonej robovie dobrze się czujecie z tym, ze komus dowaliliscie, ze napisaliście @ z pogróżkami, ze wymuszacie na Nas. Kiedyś odejdziecie z Play ale niesmak i brak szacunku do siebie pozostaje. Te wasze słupki nic juz nie znaczą dla Nas. Większość nawet nie czyta . Szkoda mi Was i siebie jeszcze . Wierze, ze znajdę prace i odejdę

@Play
@najgorsza praca

Prawda..zrobisz plan otrzymasz w nagrodę wyższy, tak aby już nie zrobić.

@Jeszcze pracownik

Cześć, o co chodzi z tymi mailami z pogróżkami? Dostaje się takie maile za słabe wyniki, czy o co chodzi? Chociaż wiadomo, zupełnie nic tego nie usprawiedliwia:/ Ja jestem trochę zdesperowana jeśli chodzi o prace, potrzebuje czegoś na już :/ Myślisz, że da się chociażby tu rok przepracować tak na przeczekanie? Powodzenia w szukaniu nowej pracy, na pewno coś znajdziesz :)

Niedoceniony
@Jeszcze pracownik

Firma nie docenia stałych doswiadczonych pracowników. Plany wyśrubowane i często nierealne do wykonania. Premie coraz słabsze.

Emi

Czy ktoś może podzielić się, jak wygląda atmosfera w centrali w Warszawie?

@Emi

Jako były pracownik DOKu mogę powiedzieć że ta praca może być dobra na początek ponieważ jeśli już masz doświadczenie to lepiej je wykorzystać w innej dziedzinie, no chyba że jesteś typem który nie ma swojego zdania i jedynie przytakuje na to co mówi kierownictwo. Jeśli głośno wyrażasz negatywną opinię na temat np. problemów z systemami potrzebnymi do prawidłowej obsługi klienta lub w ogóle masz odwagę powiedzieć co na ten temat myślisz to zapomnij o ścieżce rozwoju. Idealny pracownik to taki który siedzi cicho. Jeśli się skumasz z przełożonym to plus dla Ciebie. Ogólnie tych których spotkałem na swojej drodze mogę podzielić na przyjaznych, empatycznych. Oni pomogą a nawet zawalczą. Są też tacy którzy manipulują i pomawiają. Do podstawy jest premia co kwartał. Trzeba nabić cel aby dostać premię. Im wyższy procent realizacji celu tym większa premia. Podsumowując, w doku jest różnie, zależy na kogo się trafi. Ja miałem o tyle niefart, że moja była kierowniczka była z typu tych co szukała podwładnych którymi manipulowała i zdarzało się że potrafiła zastraszać. Byłem niewygodnym pracownikiem bo miałem własne zdanie, głośno mówiłem co mi nie pasuje, czego brakuje aby pracowało się lepiej nie tylko mi, a taka postawa w systemie korporacyjnym nie jest porządana. Ambitniejsi mogą próbować przechodzić między działami po jakimś czasie gdzie stawki są lepsze.

Mm

Play dla mnie są (usunięte przez administratora)i nie umia powiedzieć dokładnie co trzeba zrobić aby przenieść numer telefonu co wizyta w salonie inaczej mówili. Kiedy się udało wszystko załatwić to przychodzi SMS że od 2 lutego 2024 twój numer zostanie aktywowany lecz jest to (usunięte przez administratora) bo całe 24 godziny jestem bez możliwości zadzwonienia ani nikt się do mnie nie dodzwoni i dopiero niby mają włączyć numer o północy 3 lutego... Nie polecam i gdybym wiedział że tak wyjdzie to bym sobie darował przenoszenie numeru... Dla mnie play jest (usunięte przez administratora) i nikomu nie polecam....

Gonsior

Widziałem że play organizuje rekrutację na stanowisko Specjalisty ds systemów IT. Chciałbym się dowiedzieć jakie widełki obowiązują na tym stanowisku?

Ghost

Play to firma, która NIE DAJE kandydatowi informacji zwrotnej po rekrutacji. To jest bardzo zła praktyka. Ale pokazuje jakie podejście do zarządzania zasobami ludzkimi ma taka firma. Nie rozumiem, dlaczego nie można wysłać chociaż grzecznościowego maila? Chyba każdy normalny człowiek zdaje sobie sprawę z tego, że wybiorą tylko jedną osobę na dane stanowisko. Drodzy kandydaci, to jest jedna z firm-duchów.

asia

Zgodziliśmy się na przejście z upc na play ponieważ kwota do zapłaty miała być o 15 zł niższa niż w upc na lepszych warunkach. Po zamontowaniu dekoderów nie byłam zadowolona ponieważ telewizja się zawieszała i nie spełniało do moich oczekiwań więc odstąpiliśmy od umowy. Moje kolejne zdziwienie to pierwsza faktura na kwotę ponad 900 zł zamiast 150 zł z czego ponad 600 zł dotyczyło internetu. Ta batalia została wygrana, ale tu zaczeły się kolejne problemy ponieważ wystawili nam notę obciążeniową za rzekomo niezwrócony sprzęt, który zabrał monter podczas zamiany dekoderów z play na upc po odstąpieniu od umowy. Pierwsza reklamacja została rozpatrzona pozytywnie i otrzymaliśmy informację, że sprzęt faktycznie został zwrócony i zamknięto zgłoszenie. W grudniu otrzymaliśmy ponownie notę za ten sam sprzęt więc kolejna reklamacja i od 13 grudnia cisza ponieważ nikt nie jest w stanie rozwiązać problemu pomimo, że poprzednie zgłoszenie dotyczące tego samego zostało już dawno zamknięte. Na chwilę obecną po ponad 30 dniach mam zaległość na kwotę 1906 zł za niezwrócony sprzęt. (usunięte przez administratora) !!!!! naciągają klientów. Brak możliwości kontaktu z działem rozpatrującym zgłoszenia.

@asia

Odróżniacie forum pracowników od forum klientów.Tutaj się wypowiadają pracownicy .Trzeba było czytać umowę a nie płakać ,że dużo wyszło. Skoro nie rozróżniacie forum to pewnie z czytaniem ze zrozumieniem też jest problem .

Bardzo zle określam i zsluje ze podpisałem umowę telefon dotej pory nie przyszedł i każdy z konsultantów ma wyrobane oceniam infolinie na 1 banał

Greg

Najgorsza sieć w Polsce: obsługa na poziomie zero, zmiana pakietów z UPC na Play - (usunięte przez administratora) Będziemy składać wniosek do UOKIK-u za wyłączenie telewizji analogowej za którą płacimy!!!

Mam pytanie odnośnie pracy w centrali Play. Zauważyłem że została wystawiona oferta pracy jako Mł.specjalista ds obsługi klienta. Jak wygląda praca na rym stanowisku, jakie są główne obowiązki stawiane dla nowego pracownika? Czy jest wymagana znajomość angielskiego?

Witam, ile zarabia się stednio na stanowisku doradcy klienta? Widełki ile podstawy, a ile ewentualnie przeciętnej premii. Czy szkolenie po przyjęciu odbywa się w Warszawie czy na miejscu? Będzie to moja praca bardziej tymczasowa, szukam czegoś innego ale pilnie potrzebuje pracy. Czy w takiej sytuacji warto się pomęczyć kulka miesięcy?

W internecie znalazłam ofertę pracy na stanowisko eksperta ds. planowania sieci Core. Widzę, że jest to praca w trybie hybrydowym. Dajcie znać, ile dni pracuje się z domu, a ile z biura? Czy można decydować o godzinach pracy, jeśli obowiązki wykonuje się z domu? Firma oferuje szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej. Możecie je wymienić? Co wchodzi w ich skład? Myślę nad aplikacją w to miejsce..

Były Players

Pracowałem w Play 5 lat. Ostatnie lata tylko pokazują jak firma stacza się na (usunięte przez administratora) Pracownicy są poniżani przez kierowników i RKS. (usunięte przez administratora) jest na porządku dziennym i tak jak było pisane wyżej wszystko zamiecione przez Kadry. Stawki premiowe obniżane co nową ofertę. Na szczęście udało mi się uwolnić z tego fioletowego g***a mimo że zarabiałem 6-8 tysięcy to pieniądze nie są warte atmosfery która panuje w firmie. Powodzenia innym w zmianie pracy. Nie dziwcie się że Play rekrutuje tyle nowych osób to po prostu efekt tego, że wiele starszych pracowników się zwalnia bo nie akceptuje tego jak zaczyna wyglądać ta praca. Z zasady na porządku dziennym jest wciskanie nieświadomym klientom ubezpieczeń, dodatkowych Kart do Internetu 20GB i oczywiście TV która ostatnio jest nowym przebojem w Play. Jednym zdaniem jeszcze raz nie polecam i radze jak najdalej od tej firmy.

NIE WARTO
@Były Players

Nie szanują i nie szanowali zarówno pracowników jak również swoich sub-agentów. Liczą się tylko plany sprzedażowe i układziki. jednych z nich jest uważam nietykalny i chroniony przez p4 i4-mobile z Białegostoku. Dlaczego sprawy sądowe z pracownikami, łamanie procedur czy zgłoszenia do centrali są ignorowane przez P4 ? Jaka jest tego przyczyna ?? Wejdź na stronę FB Anty4mobile i sprawdź ile gotówki ze swoich salonów zgarnia i4-mobile agent PLAY.

Nie polecam
@Były Players

Zgadzam sie w 100%. Nie polecam pracy. Też właśnie odchodzę :)

Uff
@NIE WARTO

Firma I4 chyba nie jest Playem? Stop hejtowi w internecie.

@Były Players

Oszukiwałeś klientow i wciskales karty do internetu których nie chcieli? Ja jestem zadowolonym pracownikiem. I nie rozumiem tych wszystkich klakierow.przeciez nikt Was nie zmusza do pracy.

Aga
@Były Players

Te wszystkie osoby którym podoba się ten wpis. Po co pracujecie w Play skoro uwazacie tak samo? Kolega pisze jak (usunięte przez administratora) klientow i to się Wam podoba? Ja nigdy nikomu nie wciskałam. Pracuje w Kielcach i nie muszę się ukrywać w internecie anonimowym.

PlayWiejStad
@Aga

Oj, ale frustracja. Widać, że ludzie zaczynają pisać prawdę o firmie. Czyżby bunt na tym tonącym statku?

Upadek Play
@Były Players

Upadek Play i jego wartości jest już bliski. Na szczęście też uciekłem z tej firmy :) Cha***wo w tej firmie to norma wobec pracowników. A jeżeli ktoś pracuje dodatkowo pod dealerem to już do reszty szkoda nerwów, sił i czasu. Jeżeli ktoś zatrudnił się bo kocha kontakt z klientem niech się nie łudzi ostatnie czasy to callCenter z salonu xD Tą firmą zarządzaja wskaźniki ????

@Upadek Play

Call center z salonu i co najlepsze nacisk większy niż sprzedaż bezpośrednia.

@PlayWiejStad

Nie uciekam i nie jestem zfrustrowana.

WrocPiech

Czy to subdealer z Wrocławia, co uciekał do P4 przed zwolnieniem z T-mbile? A później z P4 przez złe traktowanie pracowników? Dobrze, że dobra kumpela Pani RKS pomogła załatwić fuszkę na bielanach, inaczej byłoby kiepsko. Nie wnikam co tam Was łączy, ale dziwne to wszystko. Nie sądzisz? Trochę patologiczne środowisko. I Panie subdealerze na koniec pytanko: to pan dzwoni, czy pracownicy z Salonu? Jak pracownicy, to lepiej się już nie wypowiadaj - liz.odu...cu.

Jacek
@WrocPiech

Nie wiem o czym do mnie piszesz. Ja dzwonię bo ja pracuje w salonie. I nie rozumiem w czym widzisz problem. Jak jako pracownik nie chcesz tego robić, co szkodzi Ci zmienić pracę. Logiki Twojej nie sledze.

@WrocPiech

Oj jesteś znowu?

telegram
@Były Players

Na telegram powstala grupa gdzie nic nie jest blokowane https://t.me/forumPlayersow

KtoZałozyłGrupę
@telegram

Pytanie kto założył grupę? Plejowi bym nie wierzyła:D jak ktoś pisze w Play, że nic nie jest blokowane wiedz, że wszystko co niewygodne będzie usunięte natychmiast. Te wiadomości o telegramie powinny być potraktowane jak SPAM. Nie polecam firmy, też było forum Play, gdzie jak ktoś nie pisał po myśli dyrektorów to miał rozmowy dyscyplinarne, a komentarze usuwane. Cały PLAY :D

Jarek K.
@KtoZałozyłGrupę

Czyli juz wiesz kto zalozyl grupe? Lubie te torie wiem kto ale nie powiem, bo jak powiem to beda wiedziec kto. I w sumie to kazdy na mnie poluje aby mi sie gorzej pracowalo. Ja akurat forum Sales Power uwazam za przydatne, bo chyba do tego sie odnosisz. A co mozna pisac nie pomysli dyrektorow? Jakos pisze co chce i nie slysze uwag.

Kolega
@NIE WARTO

To jednak zarabia się na tym Play?Subagenci chyba jednak z Playa to maja tylko ofertę? To mocne pomówienie kolego.

Hajsy
@Kolega

Poprawka tu się ZARABIAŁO* czas przeszły, po wszystkich zmianach, tam zabrali, tam wrzucili za byle (usunięte przez administratora)to już Ci się nie liczy, tam to. Chyba zdanie najlepiej określające tego pracodawcę to „Fajnie/Dobrze to już było”

wojtek z Częstochowa
@Były Players

Gość napisał prawdę, konsultanci wciskają telefonicznie kit, to co było w UPC nie jest już w Play, internet się ścina, programy nie są przesyłane kablowo a przez internet, ogólnie jest źle.

Myśle nad operacyjnym kierownikiem sprzedaży jednak ten angielski c1 mnie trochę wystraszył, to praca jest po angielsku czy jak? :p No i chciałem się dopytać o atmosferę bo ktoś niżej narzekał i to mocno. Zależy mi na fajnej bo wiadomo wtedy się lepiej pracuje, czy ktoś się jeszcze wypowie ? I jak wyglądają te comiesięczne spotkania z przełożonymi, dużo stresu? Wiem ze ta praca może być stresująca jestem na to gotowy ale czy ciężko zrobić plany/wyniki? Dajcie znać

Jak wygląda praca na stanowisku specjalisty ds. wsparcia sprzedaży w centrali?

Wkurzony

Fajnie być niedocenianym pracownikiem. Pracuje od ładnych kilku lat mam "zaszczytne" stanowisko eksperta sprzedaży, a dziś dowiaduje się że wszyscy w zespole dostaną podwyżki od stycznia tylko nie ja bo podobno za dużo zarabiam na swoim stanowisku w moim regionie. Nie żebym żałował komuś pieniędzy i podwyżki bo to podwyżka najniższej krajowej i rozumiem że musieli otrzymać więcej kasy, ale teraz to różnica między naszymi podstawami to 400 zł brutto. To super motywujące.!!! Na co robić ścieżkę kariery wyniki po 130% planu rocznego jak ktoś sobie przeliczył w centrali, że w moim regionie Polski na tym stanowisku zarabiam za dużo . No super mnie inflacja nie tyka. Nikt nie spytał czy nie mam dziecka na utrzymaniu i ile zarabia moja partnerka. A sama ścieżka kariery też jest beznadziejna. Możesz robić nawet po 200 %, a koniec końców jak coś RKS nie przypasuje to możesz dostać wielkie G. bo da Ci ocene 3 zamiast minimum 4. Mam tego dość !!!

Wkurzony
@Wkurzony

Edit: pomyliło mi się . Podnieśli wszystkim nawet tym co zarabiaja wiecej niż przyszłoroczna minimalna krajowa . GENIALNIE !!!!!

@Wkurzony

A kierownicy nie dostaną podwyżek bo nie zrobili planu rocznego. Jaki wniosek. Zwolnij się, aby się przyjąc

x1x1

Jak wygląda praca hybrydowa w centrali w Warszawie?

Rekrutowana

Po 4 etapach rozmowy rekrutacyjnej (w tym jednym na który musiałam specjalnie przyjechać do centrali z innego miasta) nie dostałam nawet odpowiedzi na moje maile, w których dopytywałam się czy rekrutacja jeszcze jest prowadzona i czy mogę dostać informacje na temat tego jak mi poszło - to był podobno ostatni etap rekrutacji. Bardzo, bardzo, bardzo nieprofesjonalne zachowanie ze strony firmy, nie myślałam że nadal standardem jest zostawianie kandydatów na lodzie. Trochę wstyd.

@Rekrutowana

4 etapy rekrutacji to standard w tej firmie, ktoś wie? Możesz opisać jak wyglądały te etapy? Tylko ten jeden był w formie stacjonarnej? Mam nadzieję, że jeszcze się do ciebie odezwą z odpowiedzią.

Rekrutowana

nie licząc screening calla od rekruterki: pierwszy to rozmowa z managerem i rekruterką, drugi: zadanie (o którym dowiedziałam się na spotkaniu z managerem), trzeci to spotkanie z headem działu, a czwarty, stacjonarny, znowu z managerem - wtedy zostałam poinformowana że oprócz mnie jest jeszcze tylko JEDNA osoba. Po tylu etapach nie zostałam nawet poinformowana o wyniku rekrutacji mimo kontaktu i próśb z mojej strony. Minęły miesiące, wątpię zatem że ktoś się do mnie kiedykolwiek odezwie.

Zostaw merytoryczną opinię o P4 Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w P4 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy P4 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 180.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P4 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 17 to opinie pozytywne, 80 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P4 Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w P4 Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P4 Sp. z o.o.

P4 Sp. z o.o.