logo PLAY

PLAY

Opinie o PLAY

OHOHO 2016-03-14 14:01
a czy ktoś wie jak wygląda 2 etap rekrutacji po tym całym play life? :)
Gosc 2016-03-15 23:35
To zapraszam do Radomia tam jest regionalny który psychicznie zneca się na pracownikach salonów .
seba 2016-03-16 22:48
byl ktos juz w wawie na rozmowie ws. pracy jako konsultant ??
krys 2016-03-16 23:44
taka podstawa niestety nie realna :( jako mł. kosulatat to 1890 brutto plus prowiazja po dwóch miesiącach.
warto iść teraz będzie dużo ogłoszeń chcą się pozbyć długoltenich pracowników
szkoda zdrowia psychicznego
nowa 2016-03-18 00:33
Cześć
Czy ktoś idzie jutro na Taśmową na Assesment center? Konkretnie chodzi o dział reklamacji.
Szkolenie 2016-03-18 16:05
Jak wygląda szkolenie w sieci play ile godzin dziennie i gdzie nocleg?
ona 2016-03-19 15:15
@Elo Mordo Plan Zrobiony?, pozdrowienia z pomorskiego. Podobny klimat. Nie polecam pracy ludziom, którzy:
- chcą być sprawiedliwie oceniani
- chcą być szanowani
- cenią wolny czas
- mają życie poza pracą
krys 2016-03-25 23:12
jeśli trafisz do zgranego zespołu to obowiązki są dzielnoe. Środowisko jest bardzo toksyczne - zwłasza przez RKS . /psychika siada
krys 2016-03-29 00:22
cytat wpisany na forum który jest idealny "Jeżeli lubisz dymać nadgodziny, podnieca Cię besztanie przez regionalnego, nie masz własnego zdania, lubisz wchodzić w pupę, nie masz rodziny tudzież życia towarzyskiego to szukaj pracy w play w podlaskim. Dostaniesz multisporta ale i tak z niego nie skorzystasz bo zapewne będziesz dopinał plan na dany miesiąc albo kwartał. Jesteś tak dobry tak jak twój ostatni miesiąc. Nie zrobisz planu to jesteś nikim. Panowie z czarnych Peugeotów nie pomagają tylko kontrolują, wymagają i zarządzają. Jeżeli oczekujesz pomocy to usłyszysz "Szukaj rozwiązań nie problemów".
RKS- nie pracuje. U ciebie w łodzi moze być całkowicie inaczej i bedziesz zadowolny ze współpracy. byłem w regionie radomskim (naszczeście juz tam nie pracuje) RKS - dziewie się ,że takich ludzi Play zatrudnia.
Karola 2016-04-06 11:56
Hej. Dawno tu nie zagladalam :P aplikowalam na młodszego specjaliste ds. sprzedaży w salonie własnym.
sasta2016 2016-04-07 09:20
a mój playlife polegał na tym ,że dostałam ulotki i moim zadaniem było obsługiwać klientów ( oczywiście oferty nie znałam wg ). totalna improwizacja z ulotkami. Poszło mi dobrze i pracuje juz 2 rok:)
Jowita 2016-06-05 15:36
Witajcie i ja podzielę się swoją opinią. Pracowałam 2,5 roku w salonie sieci delerskiej PLEJADA i jeśli macie możliwość wyboru to zdecydowanie aplikujcie do salonów własnych PLAY P4 (salony firmowe). Na moim przykładzie już wam powiem dlaczego:
- zarobki w PLAJADZIE są niższe bo właścicielem salonu może być każda osoba która ma trochę sianka i na zasadzie franczyzny otworzy sobie salon w moim przypadku 1400 na rękę (czyli praktycznie najniższa krajowa) + premia uzależniona oczywiście od realizacji planu (nowych umów, aneksów +wskaźniki sprzedaży czyli np. udział ofert bez telefonu w całości sprzedaży)
- zwykle kierownikiem salonu jest właściciel salonu, w moim przypadku złotówa taka że szok, kartki papieru od ksero licząca..... dramat !
- zespół miałam bardzo zgrany, pomagaliśmy sobie wzajemnie np. w realizacji planu, tak żeby każdy miał wykonany plan a co za tym idzie i prowizje. Oczywiście bardzo to się nie podobało właścicielowi salon, "każdy pracuje na swój rachunek" powiadał. To przede wszystkim sprawiło że opuściłam szeregi tego salonu dość szybko :(
- w salonach NIE WŁASNYCH trzeba sprzedawać telefony które najdłużej leżą na półkach a nie te które chce klient, kto nie stosuje się do tej zasady, otrzymuje kary finansowe (więc kompletnie niszczy to wartość słowa "doradca klienta" bo Ty nie doradzasz, ty musisz sprzedawać to co najbardziej zakurzone na półce :(
- RKS'a mieliśmy mega wporządku, zawsze doradzał, można było zawsze zadzwonić zapytać, czasem przymykał oko na drobnostki związane z wizualizacją (brak folijki LTE :p )

Podsumowując prace wspominam finansowo całkiem ok z premią spokojnie człowiek miał ponad 2500zł na rękę co w moim województwie (Warmińsko-Mazurskie) jest kwotą wysoką. Atmosferę niszczył tylko właściciel :(((

kasiulenka 2016-06-08 17:10
Hej, zostałam zaproszona na spotkanie typu Assesment Center na stanowisko Młodszego Specjalisty, osoby która ma pracować w dziale eksperckim od spraw, z którymi nie radzą sobie konsultanci na frontline. Ktoś był już na takiej rozmowie, ktoś tam pracuje i jest w stanie coś opowiedzieć? Jakie sązarobi i czy warto w ogóle tam iść?
karotka 2016-06-12 17:36
z tego co ja się orientuję to jest zatrudnienie przez agencje, a jak jest przez agencje to wiadomo że zarobki są bardzo niskie , poza
tym to ogłoszenie o którym wspominasz jest nonstop
ona 2016-06-16 08:55
W salonach własnych dostajesz 2000-2100 zł (brutto) na start, czyli niewiele więcej
Duit 2016-06-29 09:09
Hej
Play jak pracodawcę oceniam bardzo dobrze nie mylcie z agentami Play bo to zupełnie inna sprawa.
W Play w salonach praca polega na sprzedaży. Są dwie grupy młodych kandydatów, którzy przychodzą do pracy którzy myślą, że będą podawać tylko telefony i samo będzie się sprzedawało, a mniej liczna grupa kandydatów wie, że trzeba będzie pracować. Ta pierwsza oczywiście jest odsiewana. W tej firmie możesz liczyć na:
- podczas wdrożenia nie mając planu sprzedażowego Pracodawca dopłaca do płacy podstawowej znaczną kwotę, aby początkujący nie był pokrzywdzony.
- szeroki pakiet socjalny mówiąc szeroki mam na myśli bardzo szeroki i uczciwy :)
- Play przekazuję bardzo dużą wiedzę związaną z pracą z klientem, która będzie kwitła podczas Twojej kariery zawodowej
Każda osoba tworzy zespół i ma wpływ na osiągane wyniki i zaangażowanie całej ekipy. W małych miastach można również przyzwoicie zarobić.
Polecam Pracodawcę
Muniek 2016-06-29 13:42
Ponad rok pracowałem w Play jako Doradca Biznesowy.
Kiepskie wynagrodzenie przy bardzo wysokich celach miesięcznych (60-70 aktywacji). Wynagrodzenie podstawowe znacznie odbiega od standardów w branży. Prowizje to jakaś fikcja, przy realizacji celu na 100 % nie wyciągnie się nawet tysiąca PLN. Lepsza kasa po dwóch latach pracy, bo wtedy wchodzą aneksy utrzymaniowe, za które firma również płaci.
W regionie gdzie pracowałem brak poszanowania dla pracownika, liczy się tylko wynik, cel ma być realizowany na początku miesiąca, jeżeli nie to dywanik u kierownika. Brak zgody na sprzedaż usług telemetrycznych oraz data, cel ma być realizowany tylko kartami głosowymi.
Na plus z pewnością benefity które oferuje firma, tzn. samochód służbowy również do użytku prywatnego, bilety do kina bądź karta multisport, prywatna opieka medyczna oraz imprezy firmowe z pompą.
Pracę w Play polecam osobom rozpoczynającym karierę w branży, po to żeby zdobyć doświadczenie i aplikować do innego operatora.
Ci który mają już doświadczenie, zakosztowali zarobków w innych firmach telco z pewnością nie będą zadowoleni.
indianin 2016-07-18 13:54
Play life to po prostu rozmowa z kierownikiem POSu, raczej dość luźna i traktująca raczej o tym dlaczego chcemy pracować w Play,czy jesteśmy gotowi na pracę pod "dyktando" wyników sprzedaży i czy mamy do tego predyspozycje. Czasami może być do odegrania scenka typu: "zainteresuj klienta telefonem".
Dopiero po play life jest podejmowana decyzja co do zatrudnienia.Potem szkolenie w Warszawie i test.
indianin 2016-07-18 14:45
Romek-niestety,ale źle interpretujesz. "Mało oczekują"? Zaręczam,że inicjatywa w kontakcie z klientami,zaangazowanie i skuteczność w realizacji celów-są cechami wśród dzisiejszych 20paro latków bardzo deficytowymi. Nie jest to wcale łatwe. Poza tym-to wymagania wstepne. Nikt nie zatrudni człowieka,który mając cechy wymienione przez Ciebie-nie będzie chciał się uczyć,szkolić czy wykuć na blachę oferty.
indianin 2016-07-18 17:43
Nie bardzo-dość łatwo zauważyć,że jest chęć ślizgnięcia się jak najmniejszym kosztem,bez zbytniego wysilania się.
Już nie długo koniec umowy :) 2016-07-28 14:51
Play to jakaś patologia, zatrudniają w BOK mało ogarniętych i mało bystrych, którym nie zależy na zadowoleniu klienta a powinni zatrudnić małpy bo robiły by to samo.
Zamykają zlecenie i odpisują - ktoś się skontaktuje, mija tydzień, dwa i nic.
kolejne zgłoszenie - znowu zamknięte i odpisane: ktoś się skontaktuje :)
Małpa może robić to samo, po 2 dniowym szkoleniu :)
W salonie odpowiedź - proszę przez internet lub przez telefon, my nie pomożemy.
Pozdrawiam tych którym zależy na pracy i się starają - ja na razie w play takiego nie trafiłem
paweł 2016-07-28 17:20
to nie jest forum wyrażania opinii o sieci tylko o pracy w tej sieć Play to przejdź do Orange to dopiero wtedy zobaczysz jak traktują tam klientów
gabi745 2016-07-30 12:18
jeżeli chodzi o call center to przyjmują kazdego
Monia 2016-08-11 15:25
Witam. Z czego jest ten test na szkoleniu w Warszawie ? Nic mi tu w pracy nie mówią. Proszę o odpowiedź zabunia_monia@wp.pl. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam
WA-wa 2016-09-05 10:12
Odradzam pracę u dealera PLAY-wyzysk!
czarnamamba 2016-10-12 11:17
Podpisane umowy liczą się jako 0,25 lub 0,5 ? Kpina.
Obcinanie kasy za wszystko? Kpina.
Najgorsza firma jaka istnieje na rynku pośród wszystkich operatorów komórkowych.
Jest jeden plus: benefity : opieka medyczna i karty sportowe lub inne. Nic po za tym, kierownictwo ma wyprane mózgi im wyżej w hierarchii tym większe banie się o swoją posadę i zgrzyty zębami. Dziękujemy Play za doświadczenie w pracy ale na nas już czas pora się żegnać. Może i duże salony w Warszawie są w stanie zdziałać cuda i realizować wasze chore plany ale inne salony już nie..
To dobra praca dla.. osób chcących zdobyć doświadczenie tylko czy za tą kasę na prawdę warto?
NIE
Robot 2016-11-16 16:58
Hej, czy ktoś mi powie jak pracuje się na stanowisku doradca biznesowy na własnej działalności?
p4 2016-11-28 12:10
Play był najlepszym pracodawcą pod każdym względem mogłam prace polecić każdemu, ale od roku jest coraz gorzej !!!
nowy pracownik przychodzący do pracy ma wyższe podstawy niż pracownicy z doświadczaniem którzy pracują ładne parę lat!
Jest mi strasznie przykro że ta firma się tak stacza widać nagonka na pieniądz sprzedaż firmy wykazanie jak największych przychodów ucinanie premii, opłacanie gwiazdeczek pakowanie milionów które g..no dają . Trafisz na fajny salon ekipę można pracować ale oczekiwania względem płac na dzień dzisiejszy marne !! praca w salonie niczym nie zaczyna się różnic od CC zatrudniają tłuków nie potrafią docenić pracowników z doświadczeniem
Lucy 2016-12-30 21:58
Pracę w centrali play będę wspominać z uczuciem ciągłego stresu i codziennego mobbingu ze strony kierowników oraz kadry wyższego szczebla. Pensja nieadekwatna do nakładanych obowiązków oraz czasu poświęconego na ciężką pracę. Socjal całkiem dobry, wiele szkoleń i eventów organizowanych przez pracodawce (oczywiście dla pracowników co mają na to czas). Radzę zastanowić się kilka razy przed aplikowaniem do tej firmy bo nie wiadomo na jakiego szefa i ludzi dookoła się trafi.
Kriss 2017-01-03 01:03
Skoro nie ma roznicy to po co przepłacać?
Tylko najlepsi mogą ustalac stawki. Przecietniacy sa wszędzie.
Kriss 2017-01-03 01:05
Przetrwają tyljo najsilniejsi :)
Martius 2017-01-07 17:43
Witam,
czy ktoś się orientuje jakie są zarobki na stanowisku : młodszy specjalista ds reklamacji i jaka jest forma zatrudnienia?
Ona16 2017-01-16 14:30
Jeżeli ktoś ma życie prywatne lub chce je mieć, poza zawodowym to stanowczo odradzam pracę w play!
Praca praca 2017-01-26 09:47
Jak to wyglada z przerwami w pracy ? O której są i ilu minutowe ? Zwłaszcza chodzi mi o weekend
rekruter 2017-01-30 13:04
Bardzo niepoważna firma, byłem na dwóch rozmowach rekrutacyjnych i po drugiej miała być decyzja wiadomo pozytywna albo negatywna oczywiście miał być kontakt bez znaczenia jaka będzie decyzja mineły 2 tygodnie i nikt się nie odezwał, proponuje żeby się ta firma ogarnęła i nabrała szacunku do osób które przychodzą na rozmowę, nie polecam tej firmy
budu 2017-02-01 18:54
Halo, byłaś? Jak Ci poszło? Czy przyjęto Cię na stanowisko?
Martius 2017-02-01 19:23
Z tego co widzę to do reklamacji przyjęcia są non stop , to musi być jakaś podpucha z tym ogłoszeniem
KS 2017-02-02 00:55
Regionalny zaczynał kolego/koleżanko w salonie!
Nick 2017-02-04 10:56
obecnie poszukują na podkarpaciu Regionalnego Kierownik Sprzedaży - mam pytanie jakie są warunki na tym stanowsiku , narzędzia pracy , co się stało z poprzednim RKS ?
Nick 2017-02-10 07:39
Firma nie szanuje ludzi którzy przychodzą na rozmowy, mówią że będzie kontakt bez znaczenia na decyzję a kontaktu oczywiście brak, wymaga się od pracownika cudów to może niech to idzie w obie strony Play niech też się nauczy że do ludzi się oddzwania
Robson 2017-02-13 07:43
Dokładnie też miałem taką sytuacje, nie polecam
Marian 2017-02-17 14:00
Firma dość specyficzna co do pracy. Zgodzę się z przedmówcami co do negatywnej oceny firmy. Dodam jeszcze że jeżeli dostanie się tę pracę bardzo ciężko wyjść nie paląc za sobą mostów, do tego przesadne namawianie kierownika który nie umie uszanować twojej decyzji. Zarobki ok ale nie kosztem dostępności telefonicznej 24 h na dobę resztę opisali przedmówcy. Jeżeli chcesz się wkopać w pracę w play w salonie własnym zastanów się 10 razy bo potem bardzo ciężko z tego wyjść i w całej firmie jesteś skreślony z automatu bez względu na to co dobrego dla tej firmy zrobiłeś.
Player :) 2017-02-20 11:59
Cześć :). Pracuję w salonie dealerskim Play od 6 miesięcy. Dziwią mnie komentarze niektórych osób. Uważam, że nie każdy nadaje się do tej pracy i zamiast narzekać, należy po prostu uderzyć się w pierś i poszukać czegoś innego. Wyniki mają osoby, które są energiczne, szybko łapią kontakt i zaufanie klienta, a także potrafią myśleć podczas prowadzenia rozmowy z potencjalnym klientem. Zarobki? Fakt, na początku 2000- 2100 brutto, po okresie próbnym dostałem 2500 brutto podstawy. Mój salon ma miesięcznie plan około 200 aktywacji, ale robimy i tak z górką, bo mamy świetny zespół. Za grudzień z premią i z tą słynną Jagodą wyszło mi około 4000 tys. netto. Do Play poszedłem od razu po obronie magistra. Mimo, że to praca zupełnie nie w moim kierunku, to uważam, że fajnie rozwija, pozytywnie kształtuje umiejętności interpersonalne, które przydadzą się w szukaniu tej docelowej, wymarzonej pracy. Do tego atmosfera w pracy jest świetna. Mamy idealną załogę składającą się z młodych osób, gdzie praca 8h dziennie mija błyskawicznie, a chodząc do pracy nie czuje się przymusu, a to też jest ważne.

Paweł 2017-02-20 13:42
U mnie też taka sytuacja była, brak kontaktu, nie polecam
Szacunek 2017-02-20 17:30
Tu play . Umówimy się na 24 doładowania blebleble itp że damy telefon numer który mi to wysłał 1155 odpisz to oddzwonimy! Oczywiście nie da się odpisać! Ale co tyle lat w Play to idę do punktu!! pytam i pokazuje sms-a, Pani w szoku!! pan pokaże sms-a po czym sprawdza to i mówi to nie prawda to kłamstwo!! Mówię co dalej?? Ona idź pan do konkurencji!
mol 2017-02-23 18:27
taaaa, a to dopiero żarcik;)
Zuz 2017-03-18 16:20
Nie przesadzaj , tak jest wszędzie szczególnie jeśli mówimy o stanowiskach nie wymagających doświadczenia.
Polak zawsze znajdzie dziurę w całym , niby firma zła a jednak ludzie pracują .
Nati 2017-03-18 19:24
niestety często to się zdarza nawet jeśli chodzi o rekrutacje na stanowiska wymagające doświadczenia. Niemniej pracy w play nie polecam bo szkoda nerwów i czasu!
L&M 2017-03-20 08:51
Wy świnie z Playa naciągać ludzi umiecie szybko i ludzią wciskać badziewie co z salonów już nie schodzi i żeby ludzie płacili rachunki prawie po 200zł,ale jak klient coś od was chce naprzykład głupi biling szczegółowych rozmów bo jest potrzebny do sądu,to klienta robicie jawnie w konia!Dzwonię do bióra obsługi proszę o biling rozmów to mówią że już został wysłany a ja nic nie dostałem.I tak na okrągło dzwonię i mnie robią w konia w biurze obsługi klienta.masakra!
Każdemu odradzam Playa,to jest sieć kłamców naciągaczy i nic więcej!
Plejówka 2017-03-24 14:27
Nie zgodzę się z Tobą. Widocznie im nie przypadłaś do gustu, inaczej by zadzwonili z pytaniem czy Twoje wymogi finansowe podlegają negocjacji. Zresztą 3000 pln - jeśli to salon Firmowy P4, jest na porządku dziennym. Prawda jest taka, że jeśli ktoś choć trochę się postara to zarobi więcej. Pracowałam 3 lata w Salonie w Bydgoszczy. Pensja wahała się od 3500 pln do 5000 pln netto. Zależy od miesiąca i oczywiście sprzedaży. Oczywiście czepiają się jakości sprzedaży, milion wskaźników do wypracowania ale płacą Ci za każdą podpisaną umowę w odróżnieniu do innych operatorów. Jeśli ktoś pracował już w korporacji, to wymagania go nie zdziwią. A jeśli chodzi o ludzi, na których traficie, to tak jak wszędzie loteria.. polecam pracę. Ja byłam bardzo zadowolona.
Zostaw swoją opinię o PLAY - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PLAY