logo PLAY

Opinie o PLAY

szukam 2015-10-22 19:55:23
cześć. czy możesz się do mnie odezwać? marek.stern9@gmail.com
mikołaj 2015-12-05 09:30:28
Leon czy ty oby na pewno pracowałeś w Play?
Malgosia 2015-12-15 12:44:30
Potrzebuje kontakt z.osoba ktora pracuje w paly chodzi. Moj email lewa174@wp.pl
Konsultant 2016-01-07 21:59:54
Prace w Play mogę polecić każdemu pod warunkiem ze jest to Salon własny tj. Zatrudni was P4 a nie jakiś dealer. Praca u dealera co prawda niczym się nie różni ale jest gorzej płatna, nie macie dodatków które są w P4. Ponadto wypłacane prowizje są niższe i często od nich dealerzy potrącają za niezrealizowane wskaźniki (P4 za to nie zabiera ani swoim ani dealerom)
Nati 2016-01-08 19:26:16
Jaka jest teraz podstawa play na początek ? Mam na myśli Wrocław
John 2016-01-20 09:27:15
Ja zarabiam w salonie Play ok. 6 tysięcy miesięcznie. Jako konsultant oczywiście. Ale piszę dużo umów.
Griives 2016-01-28 00:24:40
Witam, ile czekaliście na odezw ze strony HR'u od wysłania CV? hmm zaaplikowałem na stronie Play po cv raczej powinni dać znać natomiast w zakładce preferowane zarobki brutto 2000-2500 oraz premie 3000+ :D Moze to ich speszyło :D Chociaż hmm.. Pracuję w t-mobile i ze słuchawki chcę przejść do punktu.. wiem ze u nas są zarobki naprawdę spoko.. tyle co w play brutto to tam na czysto :) Lecz wymagania spore.. :( No cóż nic jak czekać na kontakt... Co sądzicie o rekrutacji w Play? ponawiam ile czekaliście od zaaplikowania CV oraz jakieś porady jak się skontaktują?
karolina 2016-02-07 19:58:36
Hej pracuje w Play juz od niedawna i moje zarobki nie przekraczają 1300 zł czy to jest normalne?? a i czy może ktos wie jak sprawdzić i na czym polega "MONETA" ??
Bo moja karta leży w szufladzie i nawet nie mam do niej wglądu.Była bym wdzięczna za odpowiedz :)
karolina 2016-02-08 19:44:50
to chyba nie ma znaczenia gdzie ...
ona 2016-02-17 19:56:15
Dostajesz 1900-2000 zł brutto + premie. Jeżeli jesteś dobry i trafiłeś do dobrego salonu, Twoja trzecia wypłata będzie już z premią (co jest jednoznaczne z tym, że już pierwszego miesiąca zrobiłeś plan - premie wypłacane są z dwumiesięcznym opóźnieniem). Atmosfera w salonie bardzo pomaga znieść politykę firmy. Jeżeli nie trafisz do zgranego zespołu, będziesz oglądał się za nową pracą.
marlenaa 2016-02-19 21:16:27
Cześć mam pytanie do osób pracujących już w PLAY, we wtorek mam tzw. PLAY Life(live) chciałam się dowiedzieć jak to ma wyglądać, ma to trwać 1-2h ktoś mi powie o co w tym chodzi??
BŁĘKITNA 2016-02-24 20:19:45
Chciałabym się dowiedzieć ile zarabia Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta w Eksperckim Dziale Obsługi Klienta? Czy jest płacone od godziny?
Karola 2016-02-27 09:52:22
Hej. Akurat dostałam się na pierwszy , grupowy etap rekrutacji. Po trzech dniach zaproszono mnie na play life , które trwało 3 godziny. Do 25 lutego miałam dostać odpowiedź czy przechodzę dalej czy też nie .. Niestety ani nikt nie zadzwonił , ani nie napisał chociażby meila z decyzją ... Szkoda. Liczyłam na to , że się dostanę , ale dobrze by było aby chociaż dali znać czy mam czekać czy mogę dalej szukać pracy ..
Karola 2016-02-28 15:22:33
Nie chcę być natrętna ;) Byłam ciekawa czy może ktoś miał podobną sytuację ? Albo czy był chociaż na play life i jak to się później potoczyło ?
Potencjalny Pracownik 2016-02-29 18:47:34
Karola na czym polegał grupowy etap rekrutacji? Aplikowałaś na stanowisko Specjalisty ds reklamacji?
dzasta 2016-02-29 20:59:02
Karola na czym dokładnie polegało to play live?
Elo Mordo Plan Zrobiony? 2016-03-03 19:34:01
Olawawa 2016-03-03 23:31:20
Ja dostałam od nich dziś mail, że pomimo wysokich kwalifikacji ktoś inny otrzymał ofertę pracy a mi dziękują za udział w rekrutacji. Moim zdaniem (jak wszędzie) brali pod uwagę kryterium zarobków - ten kto wpisał mniej to dostał prace, ale bez przesady za mniej niż 3 tys nie mam zamiaru robić w święta. Jeśli ludzie nie ogarnięcia się i będziecie nadal wpisywać najniższe krajowe to nic się nie zmieni. Współczuję tym co robią za 2000 brutto. A co do play to śmieszna firma co oszczędności szuka u pracownika.
onaona 2016-03-07 20:04:52
Ile czasu czekaliście na odpowiedź po play life?
Nowa 2016-03-07 20:18:58
Jak wygląd pierwszy etap grupowy? Na co sie przygotowac ?
onaona 2016-03-07 21:08:54
Play life, to wizyta w salonie.
Rozmawiasz z kierownikiem, opowiada Ci o pracy w jego salonie,zadaje Ci pytania typu "Dlaczego chcesz u nas pracować " ,generalnie przedstawia Ci warunki pracy.Później masz zadanie,ja np musiałam poczytać ulotki i późnej miałam pytania odnośnie ich treści.
Nowa 2016-03-08 10:16:16
A czy ktoś sie orientuje jak wyglada rozmowa na stanowisko doradcy w call center?
OHOHO 2016-03-14 14:01:48
a czy ktoś wie jak wygląda 2 etap rekrutacji po tym całym play life? :)
Gosc 2016-03-15 23:35:14
To zapraszam do Radomia tam jest regionalny który psychicznie zneca się na pracownikach salonów .
seba 2016-03-16 22:48:56
byl ktos juz w wawie na rozmowie ws. pracy jako konsultant ??
krys 2016-03-16 23:44:15
taka podstawa niestety nie realna :( jako mł. kosulatat to 1890 brutto plus prowiazja po dwóch miesiącach.
warto iść teraz będzie dużo ogłoszeń chcą się pozbyć długoltenich pracowników
szkoda zdrowia psychicznego
nowa 2016-03-18 00:33:22
Cześć
Czy ktoś idzie jutro na Taśmową na Assesment center? Konkretnie chodzi o dział reklamacji.
Szkolenie 2016-03-18 16:05:33
Jak wygląda szkolenie w sieci play ile godzin dziennie i gdzie nocleg?
ona 2016-03-19 15:15:46
@Elo Mordo Plan Zrobiony?, pozdrowienia z pomorskiego. Podobny klimat. Nie polecam pracy ludziom, którzy:
- chcą być sprawiedliwie oceniani
- chcą być szanowani
- cenią wolny czas
- mają życie poza pracą
krys 2016-03-25 23:12:17
jeśli trafisz do zgranego zespołu to obowiązki są dzielnoe. Środowisko jest bardzo toksyczne - zwłasza przez RKS . /psychika siada
krys 2016-03-29 00:22:22
cytat wpisany na forum który jest idealny "Jeżeli lubisz dymać nadgodziny, podnieca Cię besztanie przez regionalnego, nie masz własnego zdania, lubisz wchodzić w pupę, nie masz rodziny tudzież życia towarzyskiego to szukaj pracy w play w podlaskim. Dostaniesz multisporta ale i tak z niego nie skorzystasz bo zapewne będziesz dopinał plan na dany miesiąc albo kwartał. Jesteś tak dobry tak jak twój ostatni miesiąc. Nie zrobisz planu to jesteś nikim. Panowie z czarnych Peugeotów nie pomagają tylko kontrolują, wymagają i zarządzają. Jeżeli oczekujesz pomocy to usłyszysz "Szukaj rozwiązań nie problemów".
RKS- nie pracuje. U ciebie w łodzi moze być całkowicie inaczej i bedziesz zadowolny ze współpracy. byłem w regionie radomskim (naszczeście juz tam nie pracuje) RKS - dziewie się ,że takich ludzi Play zatrudnia.
Karola 2016-04-06 11:56:47
Hej. Dawno tu nie zagladalam :P aplikowalam na młodszego specjaliste ds. sprzedaży w salonie własnym.
sasta2016 2016-04-07 09:20:14
a mój playlife polegał na tym ,że dostałam ulotki i moim zadaniem było obsługiwać klientów ( oczywiście oferty nie znałam wg ). totalna improwizacja z ulotkami. Poszło mi dobrze i pracuje juz 2 rok:)
Jowita 2016-06-05 15:36:54
Witajcie i ja podzielę się swoją opinią. Pracowałam 2,5 roku w salonie sieci delerskiej PLEJADA i jeśli macie możliwość wyboru to zdecydowanie aplikujcie do salonów własnych PLAY P4 (salony firmowe). Na moim przykładzie już wam powiem dlaczego:
- zarobki w PLAJADZIE są niższe bo właścicielem salonu może być każda osoba która ma trochę sianka i na zasadzie franczyzny otworzy sobie salon w moim przypadku 1400 na rękę (czyli praktycznie najniższa krajowa) + premia uzależniona oczywiście od realizacji planu (nowych umów, aneksów +wskaźniki sprzedaży czyli np. udział ofert bez telefonu w całości sprzedaży)
- zwykle kierownikiem salonu jest właściciel salonu, w moim przypadku złotówa taka że szok, kartki papieru od ksero licząca..... dramat !
- zespół miałam bardzo zgrany, pomagaliśmy sobie wzajemnie np. w realizacji planu, tak żeby każdy miał wykonany plan a co za tym idzie i prowizje. Oczywiście bardzo to się nie podobało właścicielowi salon, "każdy pracuje na swój rachunek" powiadał. To przede wszystkim sprawiło że opuściłam szeregi tego salonu dość szybko :(
- w salonach NIE WŁASNYCH trzeba sprzedawać telefony które najdłużej leżą na półkach a nie te które chce klient, kto nie stosuje się do tej zasady, otrzymuje kary finansowe (więc kompletnie niszczy to wartość słowa "doradca klienta" bo Ty nie doradzasz, ty musisz sprzedawać to co najbardziej zakurzone na półce :(
- RKS'a mieliśmy mega wporządku, zawsze doradzał, można było zawsze zadzwonić zapytać, czasem przymykał oko na drobnostki związane z wizualizacją (brak folijki LTE :p )

Podsumowując prace wspominam finansowo całkiem ok z premią spokojnie człowiek miał ponad 2500zł na rękę co w moim województwie (Warmińsko-Mazurskie) jest kwotą wysoką. Atmosferę niszczył tylko właściciel :(((

kasiulenka 2016-06-08 17:10:59
Hej, zostałam zaproszona na spotkanie typu Assesment Center na stanowisko Młodszego Specjalisty, osoby która ma pracować w dziale eksperckim od spraw, z którymi nie radzą sobie konsultanci na frontline. Ktoś był już na takiej rozmowie, ktoś tam pracuje i jest w stanie coś opowiedzieć? Jakie sązarobi i czy warto w ogóle tam iść?
karotka 2016-06-12 17:36:51
z tego co ja się orientuję to jest zatrudnienie przez agencje, a jak jest przez agencje to wiadomo że zarobki są bardzo niskie , poza
tym to ogłoszenie o którym wspominasz jest nonstop
ona 2016-06-16 08:55:15
W salonach własnych dostajesz 2000-2100 zł (brutto) na start, czyli niewiele więcej
Duit 2016-06-29 09:09:46
Hej
Play jak pracodawcę oceniam bardzo dobrze nie mylcie z agentami Play bo to zupełnie inna sprawa.
W Play w salonach praca polega na sprzedaży. Są dwie grupy młodych kandydatów, którzy przychodzą do pracy którzy myślą, że będą podawać tylko telefony i samo będzie się sprzedawało, a mniej liczna grupa kandydatów wie, że trzeba będzie pracować. Ta pierwsza oczywiście jest odsiewana. W tej firmie możesz liczyć na:
- podczas wdrożenia nie mając planu sprzedażowego Pracodawca dopłaca do płacy podstawowej znaczną kwotę, aby początkujący nie był pokrzywdzony.
- szeroki pakiet socjalny mówiąc szeroki mam na myśli bardzo szeroki i uczciwy :)
- Play przekazuję bardzo dużą wiedzę związaną z pracą z klientem, która będzie kwitła podczas Twojej kariery zawodowej
Każda osoba tworzy zespół i ma wpływ na osiągane wyniki i zaangażowanie całej ekipy. W małych miastach można również przyzwoicie zarobić.
Polecam Pracodawcę
Muniek 2016-06-29 13:42:02
Ponad rok pracowałem w Play jako Doradca Biznesowy.
Kiepskie wynagrodzenie przy bardzo wysokich celach miesięcznych (60-70 aktywacji). Wynagrodzenie podstawowe znacznie odbiega od standardów w branży. Prowizje to jakaś fikcja, przy realizacji celu na 100 % nie wyciągnie się nawet tysiąca PLN. Lepsza kasa po dwóch latach pracy, bo wtedy wchodzą aneksy utrzymaniowe, za które firma również płaci.
W regionie gdzie pracowałem brak poszanowania dla pracownika, liczy się tylko wynik, cel ma być realizowany na początku miesiąca, jeżeli nie to dywanik u kierownika. Brak zgody na sprzedaż usług telemetrycznych oraz data, cel ma być realizowany tylko kartami głosowymi.
Na plus z pewnością benefity które oferuje firma, tzn. samochód służbowy również do użytku prywatnego, bilety do kina bądź karta multisport, prywatna opieka medyczna oraz imprezy firmowe z pompą.
Pracę w Play polecam osobom rozpoczynającym karierę w branży, po to żeby zdobyć doświadczenie i aplikować do innego operatora.
Ci który mają już doświadczenie, zakosztowali zarobków w innych firmach telco z pewnością nie będą zadowoleni.
indianin 2016-07-18 13:54:22
Play life to po prostu rozmowa z kierownikiem POSu, raczej dość luźna i traktująca raczej o tym dlaczego chcemy pracować w Play,czy jesteśmy gotowi na pracę pod "dyktando" wyników sprzedaży i czy mamy do tego predyspozycje. Czasami może być do odegrania scenka typu: "zainteresuj klienta telefonem".
Dopiero po play life jest podejmowana decyzja co do zatrudnienia.Potem szkolenie w Warszawie i test.
indianin 2016-07-18 14:45:02
Romek-niestety,ale źle interpretujesz. "Mało oczekują"? Zaręczam,że inicjatywa w kontakcie z klientami,zaangazowanie i skuteczność w realizacji celów-są cechami wśród dzisiejszych 20paro latków bardzo deficytowymi. Nie jest to wcale łatwe. Poza tym-to wymagania wstepne. Nikt nie zatrudni człowieka,który mając cechy wymienione przez Ciebie-nie będzie chciał się uczyć,szkolić czy wykuć na blachę oferty.
indianin 2016-07-18 17:43:15
Nie bardzo-dość łatwo zauważyć,że jest chęć ślizgnięcia się jak najmniejszym kosztem,bez zbytniego wysilania się.
Już nie długo koniec umowy :) 2016-07-28 14:51:13
Play to jakaś patologia, zatrudniają w BOK mało ogarniętych i mało bystrych, którym nie zależy na zadowoleniu klienta a powinni zatrudnić małpy bo robiły by to samo.
Zamykają zlecenie i odpisują - ktoś się skontaktuje, mija tydzień, dwa i nic.
kolejne zgłoszenie - znowu zamknięte i odpisane: ktoś się skontaktuje :)
Małpa może robić to samo, po 2 dniowym szkoleniu :)
W salonie odpowiedź - proszę przez internet lub przez telefon, my nie pomożemy.
Pozdrawiam tych którym zależy na pracy i się starają - ja na razie w play takiego nie trafiłem
paweł 2016-07-28 17:20:49
to nie jest forum wyrażania opinii o sieci tylko o pracy w tej sieć Play to przejdź do Orange to dopiero wtedy zobaczysz jak traktują tam klientów
gabi745 2016-07-30 12:18:57
jeżeli chodzi o call center to przyjmują kazdego
Monia 2016-08-11 15:25:12
Witam. Z czego jest ten test na szkoleniu w Warszawie ? Nic mi tu w pracy nie mówią. Proszę o odpowiedź zabunia_monia@wp.pl. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam
WA-wa 2016-09-05 10:12:34
Odradzam pracę u dealera PLAY-wyzysk!
czarnamamba 2016-10-12 11:17:43
Podpisane umowy liczą się jako 0,25 lub 0,5 ? Kpina.
Obcinanie kasy za wszystko? Kpina.
Najgorsza firma jaka istnieje na rynku pośród wszystkich operatorów komórkowych.
Jest jeden plus: benefity : opieka medyczna i karty sportowe lub inne. Nic po za tym, kierownictwo ma wyprane mózgi im wyżej w hierarchii tym większe banie się o swoją posadę i zgrzyty zębami. Dziękujemy Play za doświadczenie w pracy ale na nas już czas pora się żegnać. Może i duże salony w Warszawie są w stanie zdziałać cuda i realizować wasze chore plany ale inne salony już nie..
To dobra praca dla.. osób chcących zdobyć doświadczenie tylko czy za tą kasę na prawdę warto?
NIE
Robot 2016-11-16 16:58:50
Hej, czy ktoś mi powie jak pracuje się na stanowisku doradca biznesowy na własnej działalności?
p4 2016-11-28 12:10:31
Play był najlepszym pracodawcą pod każdym względem mogłam prace polecić każdemu, ale od roku jest coraz gorzej !!!
nowy pracownik przychodzący do pracy ma wyższe podstawy niż pracownicy z doświadczaniem którzy pracują ładne parę lat!
Jest mi strasznie przykro że ta firma się tak stacza widać nagonka na pieniądz sprzedaż firmy wykazanie jak największych przychodów ucinanie premii, opłacanie gwiazdeczek pakowanie milionów które g..no dają . Trafisz na fajny salon ekipę można pracować ale oczekiwania względem płac na dzień dzisiejszy marne !! praca w salonie niczym nie zaczyna się różnic od CC zatrudniają tłuków nie potrafią docenić pracowników z doświadczeniem
Zostaw swoją opinię o PLAY - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PLAY