OLYMPUS Szkoła Wyzsza im. Romualda Kudlińskiego w Warszawie

Opinie o OLYMPUS Szkoła Wyzsza im. Romualda Kudlińskiego w Warszawie

tutambylec 2009-04-03 15:13:27
Świetna atmosfera. Większość pracowników administracyjnych to młodzi, sympatyczni ludzie. Wykładowcy jak to wykładowcy.
;)) 2009-08-04 13:12:57
administracja mloda ale nie kompetentna pod kazdym wzgledem. w dziekanacie nigdy nikt nic nie wie, w dziale finansowym maja taki balagan ze choc placisz w terminach to raz masz nadwyzke a raz niedoplate. ja na drugim roku uslyszalam informacje ze mam niezaplacony caly semestr i jestem skreslona z listy studentow. po okazaniu wszystkich dowodow wplaty panie dopiero zaczely szukac jakiego kolwiek sladu o mojej wplacie. okazalo sie ze kolezanka zle zapisywala. coraz wiecej wykladowcow jest niekompetentnych. wiekszosc z osiagnieciami odeszla lub glosno zaczela mowic ze odchodzi. szkola przestala stawiac na jakosc uczenia. przedewszystkim stawia na pieniadze i chec jak najwiekszej ich ilosci wyciagniecia od studenta. nie polecam tej szkoly
Zostaw swoją opinię o OLYMPUS Szkoła Wyzsza im. Romualda Kudlińskiego w Warszawie - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OLYMPUS Szkoła Wyzsza im. Romualda Kudlińskiego w Warszawie