Opinie o Casus Finanse w Wrocław

Z historią sięgającą 1898 roku, Grupa Lindorff jest największym europejskim dostawcą kompleksowej usługi zarządzania wierzytelnościami. Lindorff Polska oferuje działania prewencyjne oraz monitoring zobowiązań nieprzeterminowanych, scoring oraz monitoring należności przeterminowanych, windykację polubowną biurową oraz terenową, kompleksową obsługę prawną, usługi z zakresu wywiadu gospodarczego i detektywistyki oraz nabywanie wierzytelności. Grupa Lindorff specjalizuje się w obsłudze firm z rynku finansowego, przede wszystkim banków i towarzystw ubezpieczeniowych i zajmuje w tym obszarze pozycję lidera w Europie. Obecnie zatrudnia 4300 pracowników w 13 krajach. Siedziba główna znajduje się w Oslo w Norwegii. W 2015 roku Grupa Lindorff osiągnęła przychód netto na poziomie 534 mln € (475 mln € w 2014 roku).

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Casus Finanse w Wrocław

Generalnie spoko, tylko roboty dużo. Pracowałam w wielu firmach, ale w Casusie na prawdę można zarobić. Niestety jak dla mnie praca w handlowym to zbyt dużo wyjazdów.

Przeczytałem ponad 30 najnowszych wpisów i jest mi Was żal. W Waszych wpisach kipi od rozgoryczenia, jak łatwo się domyśleć z ich treści, po zwolnieniu z Casusa. Jeżeli wypisywanie tych wszystkich bzdur o Casusie i pracujących tam ludziach przynosi Wam ulgę, to tym bardziej współczuję. Ja pracuję w Casusie od dłuższego czasu i nie narzekam. Mam kumpli niemalże w każdym dziale i sporo wiem co się tam dzieje. W terenie gdzie jak piszecie jest(usunięte przez moderatora) ludzie (usunięte przez moderatora), ale z jakiegoś powodu nie odchodzą z Casusa, przynajmniej o tym nic nie słyszałem. Widocznie dla dobrych i skutecznych windykatorów warunki w Casusie nie są złe. Czytając Wasze opinie mam wrażenie, że piszecie o totalnie innej firmie, piszecie po prostu bzdury. Nie twierdzę, że jest tam jest idealne, ale gdzie jest idealnie. W Getinie, w Eurobanku czy w Kruku? Wcześniej pracowałem jako windykator w 2 innych firmach i wszędzie jest presja na wynik i ogromne wymagania wobec ludzi. Skoro to taka beznadziejna firma która wg. Was niedługo upadnie, to dlaczego otwierają w Rynku nowe call center, podpisują nowe kontrakty z bankami i leasingami i wciąż zatrudniają nowych ludzi? To tyle! I na koniec rada dla wszystkich czytających te wszystkie negatywne wpisy. Zastanówcie się dlaczego są tu prawie tylko negatywne opinie. Zadowoleni z pracy w Casusie ludzie nie mają żadnego powodu aby tu wchodzić i pisać jak im się dobrze tam pracuje. Zwyczajnie mają ciekawsze zajęcia, a poza tym jak tylko ktoś napisze, że jest zadowolony z pracy w tej firmie, natychmiast rzuca się na niego grupa agresywnych byłych pracowników i mieszają człowieka z błotem. Kto ma na to ochotę? Ja postanowiłem się wpisać bo po prostu(usunięte przez moderatora) mnie te głupoty które tu piszecie. Będę też namawiał znajomków, aby choć raz też się wpisali choć i tak wiem, że cieżko będzie wyrównać proporcje z opiniami wpisywanymi kazego dnia przez tych kilku czy kilkunastu rozgoryczonych lub nudzącymi się na bezrobociu ludzi.

Ciekawe

Warto podjąć pracę w Casusie ? Np. jako terenowy albo w leasingu ? Proszę o obiektywne i sprawdzone informacje.

asdfg

Nie kłam konkurencjo

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
ytrewq

A do sprzedazy nie potrzebujaludzi? Wiecie moze cos? Szukam pracy.

Ja rowniez nie moge wyrobic sobie opinii na temat tej firmy a jest mi to potrzebne. Pytanie: Jak pracuje sie w dziale sprzedazy? Jaka tam jest atmosfera? Czy ta "(usunięte przez administratora) o ktorej tu piszecie tam pracuje?

Casus

Ilu pracownikow terenowych jest w tej firmie?

uut

witam chcialem sie dowiedziec jak warunki placowe w tej firmie wygladaj?

do jest tu średnio

Co tam z tym Dyrektorem sie stalo? Chciałbym aplikowac na stanowisko dyrektorskie lub manadzerskie. Mozecie cos zdradzic? Ile moze zarabiac dyrektor sprzedazy B2B lub B2C? Slyszalem tez ze stanowiskiem ktore jest czesto spotykane w tej firmie to pelnomocnik zarzadu(usunięte przez administratora) Oco tu chodzi? Ile zarabia sie w dziale handlowym. Slysze i dobre i zle opinie o tej firmie jak zreszta o kazdej innej ale musze podjac jakas decyzje. Thanks.

Wiem ze wiekszosc klientow tej firmy to sektor B2C. Ale mam pytanie czy w tej firmie rowniez dziala sie na rynku B2B? Pytam bo raczej ta branza sie zajmuje w dotychczasowj pracy a chcialbym wiedziec czy tam rowniez w.... przyszlosci moglbym \"podzialac\"?

Szybki

A mi w Casus Finanse pracuje się rewelacyjnie. Wymagania sa duze, ale to uczciwa firma, atmosfera jest bardzo kumplowska i swietni ludzie. Osobiscie polecam.

czy ktoś się orientuje, co i w jakiej postaci pracownicy dostali jako premie swiąteczne??

eric

Zgadzam się , że praca nie jest rzeczą przyjemną, ale przecież gdzieś trzeba rano pójść. Im lżejsza praca, tym cięższy odpoczynek.

Darek 83

A dyrektor B2B? Możecie coś o nim powiedzieć? Jak się pracuje w B2B? Jakie są perspektywy rozwoju, etc.?

Ciekawy

Wszyscy marudzicie i jeczycie ze tak zle tak nie dobrze - i po to m. in. jest to forum ale najlepiej jest tam gdzie nas nie ma. JAK PRACUJE SIE W DZIALE SPRZEDAŻY?? To nie mnie najbardziej interesuje. A w szczegolnosci dyrektorzy B2B i B2C.

Łazior

Pokemon skoro tak wszystko wiesz najlepiej i skoro w tej firmie wiesz, że już na 100% nie będziesz pracował, dlaczego się nie przedstawisz ??? Z chęcią bym z Tobą podyskutował na temat o którym pisałeś prywatnie!

Anonimek

Witajcie, mam zamiar złożyć CV do Casus-a do działu sprzedaży na stanowisko managera ds. kluczowych klientów. Czy możecie mi coś napisać o ludziach tam pracujących i ogólnych warunkach zatrudnienia? Dziękuję.

daphny25

Nie wiem co to jest conselter... Ale skoro chcesz tam pracować to współczuję pracodawcy, którego pracownik nie potrafi dokładnie wymówić nazwy działu, w którym ma pracować... CALL CENTER kolego :)

Cześć!!!Mam pytanie. Zostałam zaproszona na rozmowę w sprawie pracy w tej firmie na conselter.Powiedzcie mi ile wynosi podstawa?Powiedziano mi przez tel podstawa + prowizja,ale ile nie wiem.Oferują umowę o pracę, 2 zmiany, 1 sobota pracująca w miesiącu.Mówię oczywiście o pracy we Wrocku.Czekam na odpowiedz.Dziękuje.

terenowy2000

do pokemona:odejdź z firmy chłopie i przestań narzekać do pozostałych: czekam na prawdziwe opinie

Zostaw merytoryczną opinię o Casus Finanse - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Casus Finanse?

Kandydaci do pracy w Casus Finanse napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Casus Finanse