Opinie o AVIA FOP S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy AVIA FOP S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie AVIA FOP S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AVIA FOP S.A. w Warszawa

Mietek

Zmiany idą ku lepszemu ?

Zlom
@Mietek

Ku gorszemu zmiany ida.

Arek

Nie polecam tej firmy. Akord nie do wyrobienia. Musisz poniżać się przed technologami o "dopłaty". Celowo normy co pewien czas podnoszą, aby pracownik nie wyrobił normy i nie zarobił. Kierownictwo, szczególnie kierownik wydziału żeliwa to po prostu ....... brak słów. Głowne zajęcia tego kierownika i prezesa to podglądanie pracowników na kamerach. Od strony socjalnej syf i kiła. Szatnie i stołówka to istny gnój i chlew. Brak dobrych narzędzi i krótkie serie. Żenada.

mojci
@Arek

czy to ty wyleciałeś za podbieranie narzędzi, co nagrało się na kamerach?

Wacek

Jeśli 3 tys. to kwota wygórowana na konstruktora ?? To ile zarabia tam kierownik ?? 3.5 - 4 tyś ????

Jacek
@Wacek

Wacku, chciałbyś uzyskać jakąś umowę!

xyz

Rudy jest mój

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie AVIA FOP S.A.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Młody

Cześć, zastanawiam się nad wysłaniem CV w sprawie pracy jako konstruktor. Możecie co nieco podpowiedzieć? W sensie jakie są warunki pracy na tym stanowisku, bo jak na razie to widzę, że na produkcję jest sporo negatywnych opinii i praca na akord. Na takim stanowisku da się zarobić ok. 3 tys. netto na start?

xXx
@Młody

to chcesz wygryźć głównego konstruktora?

qwerty
@Młody

musisz być dobry. tyle chyba nie dostaniesz. nie wiem czy potrzebuja konstruktorów. jak cię przyjmą to od pierwszego dnia nie będzie taryfy ulgowej. praca w stresie i terminach ale jak jestes dobry to sporo mozesz skorzystac, jak bedziesz kiepski to jeszcze szybciej sie z toba pożegnaja. próbuj

rysio

a mnie podoba sie pani z planowania

rysiek

negatywy piszą osoby negatywnie zweryfikowane przez pracodawcę

@rysiek

popieram, przez ekran czuć,że negatywy i zaczepne pytania są od obiboków

Kordan

Witam wszystkich. Czy wiecie może czy w AVII nadal szukają operatorów CNC? Widziałem ogłoszenie na stronie, ale nie wiem czy jest ono aktualne.

emeryt

Avii mocno nie polecam. Stawki srednie, wygorowany akord, balagan i coraz to nowsze i glupsze pomysly zarzadu. Nie znam pracownika ktory by sie dobrze o niej wypowiadal i byl zadowolony z warunkow a o mozliwosci rozwoju mozna zapomniec, bo jak sie rozwijac, majac do dyspozycji maszyny 30 letnie i starsze. Ktos kto pisze pozytywnie jest poprostu podstawiony.

olo

jest tak, że obibok się skarży a pracowity nie ma potrzeby tu zaglądać

Avia to tragedia nigdy nie ma wylaty na czas plaaca ile chca co miesiac cos sobie ucinaja chyba na swoje prenmie wyplaty mizerne po 2tys jeszcze z tego z 200zl odetna!!nikomu nie radze tam isc do pracy!

bzdury, bzdury, bzdury

@rysiek

popieram

JanJaneczek

Do lolek kiero rysiek . A moze poprostu Jurek. Czytajac uwaznie krok po kroku zrozumierz, ze figlowanie "meissemagazin" pod buirkiem i patrzenie jak ci slupek w exelu idzie do gory to moze zrobi wrazenie na sekretarce , nie na "pracowniku"(cyt" niepozadek robia sami pracownicy"). Ty jestes od tego by ich zmotywowac. Niestety wyluzdany akord, brak jakichkowiek premii czy bonusow , wyplaty z duzym opozniemiem (a gdzie zaczarowane slowo -przepraszam) . Brak narzedzi bo schowane po szafach , bo faktura zalegla. Oto cala Avia. Rusz "folde" z krzesla, zejdz na produkcje i ... zacznij tworzyc nowe standarty zarzadziania . To wtedy ogloszenia poszukujacych kolejnych naiwnych nie bede potrzbne. Jak narazie "nowa czlowieka na gwal potrzbna" bo stara dociagnie do emerytury i "zegnaj Pamello". Avia to plan zywce przeniesiony z filmu "ziemia obiecana" Wajdy. Przyszly "pracowniku" jezeli masz wybor nie wybieraj Avii bo to czas stracony . Wiem co pisze.

kiero
@JanJaneczek

dziękuję za umieszczenie w zacnym gronie ale z imieniem to pudło; z twoją wydajnością w pracy było tak, jak z twoją ortografią, czyli marnie - jakość twoich ocen jest na podobnym poziomie; bajki wypisujesz, bo ci firma podziękowała

@JanJaneczek

do tego, który myśli, że odkrył tu jedność w trójce: nie wiesz, co piszesz

lolek

firma miała bardzo dobrą wystawę na tegorocznych mach-tool i konsekwentnie rozwija produkty

do lolek
@lolek

Bardzo dobrą wystawę? A czym Cię ona tak zachwyciła? Na targi w Poznaniu jeżdżę od 10ciu lat. Od kilku ta firma nie pokazała nic nowego, więc skąd stwierdzenie o rozwijaniu produktów? Śmiać mi się chce. A te które już były na pierwszy rzut oka niedopracowane, z przeciekami chłodziwa itd.

@do lolek

nie masz racji, wystawa była bardzo dobra, nawet jeżeli był jakiś problem z chłodziwem, to nie są to maszyny do pompowania chłodziwa lecz do precyzyjnej obróbki

!!!
@do lolek

uwaga, jeździ 10 lat na targi i z tego śmiechu nie zauważył złotego medalu dla firmy rok 2013 za pięcioosiowe centrum

!!!

jak ja odszedłem, to firma naprawdę odetchnęła

???

to lepiej złóż je gdzie indziej. Ta firma w ogóle jeszcze istnieje? Jak w niej pracowałem to upadła naprawdę nisko.

mały

Nie polecam nie polecam szkoda marnować czasu

@mały

sądząc po gramatyce to chyba pan redaktor

stara wyga

Kiedyś tu pracowałem jako konstruktor .Z perspektywy czasu oceniam że nie było najgorzej. Dla konstruktora , praca była ciekawa .Owszem zdarzały się konflikty , ale gdzie ich nie ma . Jest to jedyna z prawdziwego zdarzenia polska firma produkcyjna , która została się w Warszawie . Może zarobki nie były rewelacyjne ,ale jednocześnie firma nie ma charakteru korporacji , wszyscy się znali i można było się z każdym dogadać czy w biurze , czy na warsztacie . Niezadowolonym , nie życzę pracy w korporacji , w stresie , ciągłych delegacjach , z nienormowanym czasem pracy , kontrolą osiągnięć , 5 dni urlopu w roku itp. Co z tego że się nieżle zarabia , ale po kilku latach takiej orki to już nie bawi . Z innej beczki : w której firmie w Polsce są obligatoryjne 12 dniowe urlopy w środku lata , czy przerwy w okresie świątecznym . Każdy medal ma dwie strony .

lolek

Pracujesz tak jak czytasz, czyli po łebkach. Napisałem, że do niedawna pracowałem. I nie pisz do mnie per wy, bo nie jestem z wycieczką. Jak pracowałem, to nic się w firmie nie waliło, a kilku opornych było zawsze. Nikt mi nie obiecywał, że wszystko będę miał podane jak na tacy. Co się nauczyłem, to moje i jest mi z tym dobrze. To ty piszesz o psach w kontekście przeciwników dobrego imienia firmy. Rzucasz ogólniki na temat czasów obróbki, to dorzuć coś o czasach przewalonych 50% albo i lepiej do przodu, na korzyść pracownika bo norma nieaktualizowana. Albo pracownik po cichu robi krótszy program. Ta twoja prawda, to jak w dowcipie o trzech prawdach, poczytaj sobie. A jaja zachowaj na niedzielę.

rysiek

Tym, co tu swoje żale wylewają, szczerze współczuję. To biedni ludzie, którzy nie odnaleźli się w rzeczywistości i mają kłopoty. Firma rozwija się i od dziesięcioleci promuje polską markę na Zachodzie, zwłaszcza w Niemczech. Ci, co znają konkurencję niemiecką, wiedzą, o czym piszę. Niestety wśród pracowników trafiają się czarne owce, które myślą wg zasady "czy się robi, czy się leży ...". Tacy pracownicy nie rozumieją, na czym polega praca zespołu i sukces zespołu. Od kilku lat pracuję w tej firmie i jestem zadowolony. Firma premiuje inicjatywę i zaangażowanie. Pracownicy nieodporni na pracę i rozwój niestety nie dają rady.

drucik

Co ci zależy składaj CV i sam ocenisz jak jest ,a przyjmą cię na pewno. Jak masz siedzieć w domu i oglądać Kiepskich to tu przynajmniej coś zarobisz .

kiero
@drucik

twoja wypowiedź jest na poziomie dowolnego bohatera tego serialu

Zostaw merytoryczną opinię o AVIA FOP S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w AVIA FOP S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy AVIA FOP S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AVIA FOP S.A.?

AVIA FOP S.A.