Archibald School of English

Opinie o Archibald School of English

Iza
użytkownik zarejestrowany

Właśnie się pojawiła oferta pracy na stanowisko LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO. Pracodawca oferuje opiekę psychologa, szkolenia, opiekę metodyczną czy wypłacalność wynagrodzeń w terminie. Jest wiele zalet, więc chyba warto aplikować. Ktoś z Was będzie? A może jest tu jakiś lektor i wypowie się na temat tego, co obiecuje pracodawca Archibald School of English i czy tak jest w rzeczywistości. Informacje przydadzą się aplikującym.

fgh
użytkownik zarejestrowany

@Adrek tutaj pamietam ze wlasnie kiedys szukali wlasnie na to stanowisko do pracy ale musisz byc cierpliwy i pcozekac az znowu cos nowego sie od nich pojawi

Bob

Odpuść sobie Darek te firmę. Praca w Archibaldzie to parodia. Lepiej poszukać gdzie indziej.

Kasiq

Dziwne dziwne raczej dziwne ta niby renoma ale dla zdesperowanych Jak najbardziej ok...dla rozsadnych...patrz wyzej

Asia

Pracowałam i nie polecam innym. Typowa poczekalnia do znalezienia lepszej pracy.

Megi

Ja tam pracowałam w biurze obsługi studenta.Zarabialam na (usunięte przez administratora)niewiele ponad 1200 złotych netto. Praca w Archibaldzie to raczej parodia niż rozwój. Zaluje ze miałam z nimi cokolwiek do czynienia...

Goya

Poszukaj sobie lepiej innej szkoły.Chyba że chcesz zarabiać mniej od pomocnika murarza ;-) Powodzenia

karol

fajna firma mozna ich polecic

Zostaw opinię o Archibald School of English - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Archibald School of English