Opinie o Delima (Stokrotka Sp. z o.o.) w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Stokrotka Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka Sp. z o.o. w Lublin

Pracowałem w stokrotce w Chojnicach Nikomu nie polecam tego miejsca pracy.Kadra zarządzająca ma totalnie gdzieś problemy zgłaszane w związku z mobbingiem i poniżaniem.Dział mięsny totalna porażka 3 panie w starszym wieku oprócz pani w rudych włosach w okularach która pracuje tak bardzo długi czas,wypłaty na czas ale płacą nędznie ta tak ciężka pracę i (usunięte przez administratora) na wypłacie za nie wykorzystany urlop.Zaluje że pracowałem tam tak długo.Jedynie dziewczyny na kasach i magazynier bardzo w porządku.Pracy w Stikrotce w Chojnicach Nikomu nie polecam gówniana płaca i same nerwy.

Bywałam tam kiedyś i nie zauważyłam żeby był tam (usunięte przez administratora), pani kierownik bardzo w porządku jej zastępy także.

Aa

Chyba komuś się pracować nie chciało

Daisy 38

Dlaczego uważa pan że jest tam tak źle?ja pracowałam tam 2 lata i nie mogę powiedzieć nic złego o kierowniczkach moim zdaniem bardzo miłe szczególnie pani Renia.Kasjerki bardzo miłe i pomocne zawsze służyły mi pomocą magazynier Edziu bardzo miły i pomocny.Co do pań z mięsnego no to też nie było tragedi ja najbardziej lubiłam panią Bożenke na którą zawsze mogłam liczyć.Co prawda już tam nie pracuje ale nabrałam sporego doświadczenia zawodowego.

Była

zgadzam sie i tyle kierwonik zawsze staje w obronie hamskiego klijenta niech sam postawi sie w takiej sytuacji i daje sie poniżac i pomiatać

As

Miła obsługa na stoisku oraz kasjerki . Był tylko jeden pan pyskaty.

Niepolecam.Przez prace w stokrotce można się nabawić ciężkiej nerwicy.Obgadywanie I smianie się z pracowników po godzinach pracy to norma .Kierowniczka sklepu tragedia krzyczy I zwraca uwagę pracownikom przy klientach jest dość głośna I niemiła dla otoczenia .Jedynie liczą lizusy którzy donoszą na współpracowników co źle zrobili .A reszta to tylko robole .Praca byłaby napewno lepsza gdyby nie te kierownictwo I niektórzy współpracownicy....

@1234

Gdzie tak jest? Jakie miasto

Stokrotnik

Ile wynosi dofinansowanie do 10 dniowego urlopu w naszej firmie ?

@Stokrotnik

14 dniowe w tamtym roku było to bodajże 200 zł jak się nie mylę albo 300 zł.... niewiem jak w tym roku

Renata
@Rara

To spoko, fajna sprawa taki dodatek. A jakieś dodatki na święta są może czy nie ma co liczyć na takie rzeczy?

@Renata

Bez szału ale są... jeżeli masz dzieci to również dlanich są dofinansowanie na rozpoczęcie roku szkolnego jak i mikolaj

@Rara

Dofinansowanie jest dla tych chyba co jedna osoba pracuje taki pułap śmieszny za dużo im dać wszystkim szkolnym dzieciom po 100 zł wstyd jak zwykle Mikołaj i zająć jest

Rara

Wyprawka szkolna 120 zł mikołaj 60 zł ????

Versus
@Rara

To marnie bo ja dostaję 3000 zł. Ta Stokrotka to jakiś żart.

10 Zeta brutto ci dali od siebie brawo stokrotka

Jola

Hejka,czy dostaliście już aneksy z podwyżkami.Ciekawa jestem czy wszędzie są takie same.

@Jola

Tak dostałam,nie może być mniejsza niż najniższa krajowa

@Jola

Z tego co wiem u nas jeszcze nikt nie dostał... kasjerzy i sprzedawca koordynatorzy mają wszędzie tak samo w socjalnym powinniscie miec wywieszone stawki zatem zastępcy i kierownicy to chyba zależy od wyników i wydajności bo to chyba takemnica ????

@MalaMi

Podziękujmy chłopakom na wiejskiej bo normalnie sama od siebie stokrotka NIC by nie dała za M i. Sk e r y ż. U rób!

Bartek

Co za propaganda. Za miesiąc będziesz kwiczeć jak kolejny raz zobaczysz 50 % podwyżkę prądu czy paliwa.

Bartek

PS. A za (usunięte przez administratora) to przypominam PMM, który wtedy jeszcze nie był premierem, kazał za*dalać.

Basia
@Bartek

No na pewno stokrotka martwilaby się że wszystko droższe i sama z siebie dałaby ci podwyżkę no proszę cię

@Basia

Gdyby nie beznadziejna polityka pieniężna obecnego beznadziejnego rządu to nikt by się nie musiał martwić, że wszystko jest droższe. Podnosząc minimalną krajową na bardzo krótko ugaszą pożar, który spowodowali a za dwa miesiące ten pożar zamieni się w pożogę.

Żenua
@Basia

U nas podobno "wyżsi" szczeblem kazali rozpowiadać, że to Stokrotka daje od stycznia podwyżki. Nie wiem za kogo oni mają swoich pracowników...

Zebra
@Żenua

No przecież dali całe 10 zł i są dumni niech zamkną te budy a nie otwierają nowe

@Migotka@

Ja juz dostalam

@Żenua

nie bylo podwyzki miala byc od stycznia 3500 i nie bylo

Żenujący! Kpina w biały dzień! Pani rekruterka zadzwoniła z pytaniem aplikowałem na takie a takie stanowisko, czy w dalszym ciągu jestem zainteresowany pracą, umówiła się na kolejny dzień i konkretną godzinę. Odbyły się dwie rozmowy, w tym z przyszłym szefem. Przedstawione zostały warunki zatrudnienia itd itp. Odp za dwa tyg. Odpowiedz była za miesiąc ale warunki zatrudnienia zupełnie inne niż te przedstawiane na rozmowie. Na rozmowie ściema jak to u nas dobrze a jak przychodzi co do czego to kpina z ludzi. Zmarnowany tylko czas. Ofertę odrzuciłem bo w aktualnym miejscu dostałem lepsze warunki. Stokrotka oczekiwania ma z kosmosu ale płaci najniższa, ściemniają o premii ale nie dodają kiedy ma być ona wypłacona (po okresie próbnym, po pol roku, od widzimi się szefa albo wcale) i oczywiście nie dodają ze ta premia to 100 zł brutto, Kpina z ludzi i tyle!!!!

Kpina!!!

logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
Pola

Proponuję Stokrotko wysłać kierowników na szkolenia temat : jakie zachowania są (usunięte przez administratora)i kontrolować to.

Na jakie benefity liczy pracownik w Delima (Stokrotka Sp. z o.o.)?

Była

500+ na zakupy tylko w stokrotce na rok na swięta Bożego narodzenia i na Wielkanoc czyli po 250 zl na swięto

Pytanie do zastępców - jakie stawki dostaliście od stycznia? Moi współ pracownicy śmieją się ze mnie z takiej podwyżki..A mi do śmiechu nie jest, zapierdzielam za trzech (i niech mi nikt nie mówi że siedzę w biurze i pije kawke i palę fajeczki, bądź wydzieram się po ludziach), czesto swojej roboty nie jestem w stanie zrobić. Kasjerki siedzą na kasie, a ja latam jak pi posraniec po wszystkich działach..gdybym tylko mogła, gdyby życie mnie nie zmusiło-odeszłabym z wielkim hukiem

Damian

Ja dostałem ogromną podwyżkę. Tak dużą, że z kierowniczką zrobiliśmy transakcję wymienną. Ona mi dała aneks, ja jej wypowiedzenie, które nosiłem od pół roku. Po "podwyżce" zarabiałbym mniej niż kasjerka, która nie ma żadnej odpowiedzialności poza kasą w swojej kasetce. Pracuję do końca lutego ale myślę, że wpadnie jakieś L4 albo urlop zaległy. I s*am na tę firmę, gdzie z jednej strony dostajesz zjbę od regionalnych i dyrektorów a z drugiej strony zawistni szeregowi z chęcią cię zadźgają.

Stokrotka
@Damian

Też jestem zastępca i nie mam mniej niż kasjerka... Można wiedzieć skąd jesteś ?

Kasjerka

Tak można, ale jak siedzisz na kasie 9 godz z jedną przerwa, która konsumujesz w biegu(biegając do jadalni i na kasę) bo nie ma cie kto zmienić bo jest jedna kasjerka, jedna kierowniczka i z miesneg. Ucieli etaty nie ma środka, który jak przychodził to się szło na przerwę. Każą podpisywać, że na tej przerwie się było. Chory system, siedząc na kasie w międzyczasie masz jeszcze towar wykładać.

Damian
@Stokrotka

Południe Polski. Sklep jest postawiony w takim miejscu, że dookoła jest Lidl, dwie Biedronki, Lewiatan i przynajmniej dwa francuskie hipermarkety oraz żabki na każdym kroku, które podbierają klientów, którzy potrzebują kupić jedną, dwie rzeczy. Jeżeli zdarzy się jakiś cud, że zrobimy te 101 % sprzedaży to skaczemy z radości bo taka sytuacja jest raz w roku (i to nie zawsze) a góra nie widzi problemu, że nie da rady robić takiego obrotu jaki narzucają, skoro konkurencyjnych, często tańszych sieci dookoła jest na pęczki. Jeżeli kasjerka czy mięso nie straci dodatku absencyjnego to dostanie 50 zł więcej netto.

Migotka85
@Kasjerka

A ja powiedzialam kierowniczce nie raz prosto z mostu ze nie bylam nawet sikac bo nie mial mnie kto zmienic, a co tu mowic o przerwie i CHOCBY SKALY SRALY TO NIE PODPISZE PRZERWY... i nie podpisalam

@Migotka85

A to kierownik nie może cię zmienić jak chcesz iść na przerwę?

ddddddd
@Kasjerka

Weź (usunięte przez administratora) że macie tak źle... kasjerki mają źle, bo na przerwę nie pójdą, a co mają powiedzieć kierownicy? Wiecznie biedne kasjerki, wy tylko siedzicie i rozkładacie towar, bo niczym więcej się nie przejmujecie.... Biedne kasjerki, ale jak zostać 10 min dłużej to już problem, bo się kierownik nie wyrobił. A kierownik ma przerwę od kasjerek? No nie. Wykonujcie swoją pracę jak należy, potem narzekajcie na złą pracę... w złej jeszcze nie pracowałyście, nieroby...

@ddddddd

10 min dłużej?? Chyba cię pogięło. A co ja jestem ? Mam umowę na 8 godz i ja wykonuje .co mnie obchodzi że robota nie skończona kierownicy co niektórzy w końcu nauczyli by się roboty a nie obrastają w piórka za 3 tyś jakby byli prezesami jakimiś

Rara

8 godz może być wydłużone do 12h tak jest w umowie. Więc podpisując umowę godziłeś się na to... A że kierownik się ze swoimi obowiązkami nie wyrobił bo musiał Tobie pomóc czy komuś no to niestety ale musisz cierpliwie poczekać aż skończy swoje bo akurat Wy niestety tego nieprzyspieszycie i nie pomożecie ....

@Rara

Akurat mi nie musi pomagać to my im pomagamy w zwrotach centralnych dziurach itp daj spokój jak ci źle to idź do biedry

MalaMi

hej mam pytanie....otoz jestem pracownikiem z orzeczeniem drugiego stopnia wiec pracuje mniej godzin jak pracownicy 8godzinni....ale ja nie o tym,otoz odkad pamietam,to pracuje wszystkie soboty,zdarzyly mi sie dwie wolne od okresu zatrudnienia.np. w nowym grafiku w lutym wszystkie soboty robie.tak samo bylo w listopadzie....czy to nie jest tak,że 1 sobota w meisiacu musi byc wolna ?ktos moze odpowiedziec jak jest w realu?

@MalaMi

To chyba zależy od tego kto ustala grafik, u nas każdy ma minimum jedna sobotę wolna

@Xyx

wiadomo,że głowny kiero ustawia,bo nikt inny

@MalaMi

Mi się zdarza raz mieć jedną wolną, raz dwie, a raz wcale, zależy jak wyjdzie grafik, masz zeszyt to napisz sobie, że chcesz wolne w sobotę.

@MalaMi

w prawie pracy jest chyba,że musisz miec co 4 sobote wolną,ale zadzwoń sobie do pip i ci powiedzą jak to jest dokładnie

Czy w związku z szalejącą inflacją cenami wegla prądu cen na sklepie firma podaruje coś swoim pracownikom? Tak pytam bo inne sieci reagują systematycznie.jak tak dalej pójdzie to na kasę usiądzie sama królowa rko wszędzie oszczędności kto ma wykładać towar się pytam ludzi nie ma klientów coraz więcej latasz jak ze sracz ka naxdzwobki od dziś strajk włoski nara stokrotko.zateudnij se Ukraińców nieogarniętych

@Anna

Stokrotka jako pracodwaca nie zasługuje na poświęcenie pracownika. Dajesz z siebie 100 procent, przychodzisz na proszę kierowniczki a i tak dostajesz opierdziel i to za nie swój błąd. Od dzisiaj też przechodzę na strajk włoski i nie reaguje na prośby koerownicze. W (usunięte przez administratora) was mam,kierowników i całą stokrotke.

Fosia123
@Kasia

Czy to prawda ,że kierownik robi gazetki w nocy do1 ?

Edyta
@Fosia123

Skąd taka informacja? Tych gazetek jakiś grafik nie tworzy czy coś? To każdy sklep ma swoją własną? Nie ma tu ogólnopolskich promocji itp?

@Edyta

chodzilo o to pewnie,że gazetka czyli szykowanie promocji na nastepny dzien...że pracuja do 1-2 w nocy...na podstawie nowych gazetek

Xyz
@MalaMi

Czasem i zdarzało się siedzieć do 3-4 w środku tygodnia interweryzacja plus gazetka i następny dzień na rano stokrotka to stan umysłu

@Xyz

Przecież system by tego nie przepuścił..

XYZ
@Xyx

System ma zapisane tylko do 22 potem zmieniają że się skończyło o 3-4 więc jest to możliwe że na drugi dzień na rano

Wrocław

Dramat przez duże D:) powiem tak osoba która godzi się na warunki panujące w „S” jest albo zdesperowana albo ma bardzo niska ocenę własnej osobowości... ehhh zapomniałam albo nie zna języka ????

WITAM CZY U WAS W PRACY CZĘSTO ZMIENIAJĄ SIĘ GRAFIKI? KAŻĄ PRZYCHODZIĆ W SWÓJ DZIEŃ WOLNY DO PRACY?

Żenua
@Marek

Tak, jak zaczynałam kilka lat temu każdna zmiana grafiku była konsultowana z pracownikiem czy nie ma planów i mu pasuje. Z biegiem lat, zdarzały się sytuacje, że pracownik nie był świadomy zmiany, nie został poinformowany. Grafik trzeba było sprawdzać codziennie

Piwonia

Witam mam pytanie odnośnie ubezpieczenia grupowego czy ktos się orientuję z jakiej firmy sa ubezpieczenia i czy można wniosek złożyć online?

@Piwonia

Generali.

@Piwonia

bierzesz druk od kierownika i oni wysyłają,to jest koszt około 100pln miesięcznie

Zołza

Najlepsza jest Pani M.Z. audytor która na dniach stała się kierownikiem audytu. Dobrze dawała komu trzeba to ją wzieli brawo! Żenada brak pojęcia zarządzaniem ludzmi a za dawanie dyrektorowi można... Z dziećmi sobie nie radzi a Ona ludźmi będzie zarządzała hahaha! Przykładna osoba cały czas sprawy w sądzie. Kto tam prowadzi tą selekcję w stokrotce, zatrudniacie nieodpowiednie osoby na to stanowisko które nie mają pojęcia. Ta sieć to poraszka... ogarnijcie się w końcu zanim będzie za późno!

Były audytor
@Zołza

Pani M.Z. jest osobą, która związana jest z firmą od bardzo długiego czasu. Posiada doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje. To odpowiednia osoba na to stanowisko. Zazdrość oraz zawiść ludzka nie zna granic, a sprawy prywatne nie powinny być poruszane na forum pracowniczym, ale to zachowanie typowo polskie - ktoś coś osiągnął, wiec z zazdrości najlepiej stwierdzić, że awans został uzyskany przez łóżko. W internecie nikt nie jest anonimowy, więc liczę na to, że Stokrotka wyciągnie konsekwencje prawne wobec autora za oczernianie i psucie opinii. Nic mnie już nie łączy z firmą, ale życzę nowej kierowniczce wszystkiego co najlepsze. Jeśli to czytasz nie przejmuj się tą opinią, bo ludzie zawsze będą dopowiadać historie.

Kierownik sklepu
@Były audytor

Również uważam, że nowy kierownik jest odpowiednią osobą na to miejsce. Powodzenia!

St
@Zołza

Wyglada na to większość kierowników jest z dnia na dzień ... maja te same wysokie kwalifikacje ????

Dżaga

U nas zastępca dwoił się i troił tylko co z tego..Mało ludzi do pracy, obowiązków za dużo jak na jednego. Apt to jakaś porażka.Warzyw nie potrafią przebrać, wydzwaniają na storno, a kierownik jak ten (usunięte przez administratora) biega. Rko się chowa jak są problemy, ciągle kontrole, zdjęcia. Widać jaki personel zmęczony, zniechecony. Glowny pomiata ludźmi, wymusza zwolnienia z pracy . (usunięte przez administratora). I jakie pieniądze. Socjal żenujący. 60 zł na dziecko, 300 zł za wakacje . Premia prawie żadna, bo wysokie normy ustawione. Żeby chyba nie wyrobić

Dziekujemy (usunięte przez administratora) za podwyżkę bo gdyby nie oni to dalej tyralibysmy za (usunięte przez administratora) bo ta firma sama od siebie nic by nam nie dała przez tysiąclecie

Gregor

Po wizycie w bełchatów pani sterdziła ze jestem pijany beż alkomatu

Klient
@Gregor

Po wpisie można stwierdzić że był pan pijany

MalaMi

Hej...chyba najwyższy czas odejść ze Stokrotki. Nie wiem czemu ale u mnie pieniądze się nie trzymają kupy...no co drugi trzeci dzień albo mam manko albo nadpłatę na ponad 100 zł...nie wiem jak to robię....bo kierownicy raczej nie wyjmują pieniędzy z saszetek pracowników...nie wiem co myśleć...jestem więcej niż pewna że żadnych błędów nie robię a mimo to takie akcje mam

Ola
@MalaMi

Dokładnie to jest bardzo dziwna sytuacja w naszym sklepie jest dokładnie to samo . Tylko że częściej zdarzają się manka 50 zł ,niż superaty chodź one też są .Wtedy kierownictwo zabiera te pieniądze i pokrywa nimi starty np na mięsie .Już tak się zastanawialiśmy czy przypadkiem te manka nie są naliczane specjalnie .Można nimi pokryć straty to duży plus i premia dla kierownika za wykazanie małych strat na sklepie.

@Ola

Ja nie wiem co kierownictwo robi z naszymi nadpłata mi,ale jak mogą naliczać manka specjalnie? Przecież to ty liczysz swoją kasetkę do 500

@MalaMi

chyba,ze jak idziesz na przerwę to ktos Cię na kasie zastępuje i robi Ci manka,moze być też tak,że zabierają kase z kasetki jak Cię nie ma na zmianie,tak tez może być,dlatego patrzę jakie banknoty mam mam w kasetce,jak jest za mało to robić dym i liczyć jeszcze raz

@quinlan vos

Uu nas kasjerzy nie mogą siadać na innym kasjerze podczas przerwy....aczkolwiek pamiętam ile miałam bilonu po ostatnim tak dzisiaj sprawdzę czy się zgadza....bo nawet na kartkach zapisuje konkretne kqoty

Ola
@MalaMi

No tak po zmianie liczę kasetkę i mi się zgadza kwota a system pokazuje że mam manko i tak przez kilka dni z rzędu .Zresztą nie ma dnia żeby któraś z dziewczyn nie miała manka .Wspomnę jeszcze że wiele razybyło że przychodząc do pracy kasetki były wyjęte z sejfu z rozmieniony pieniędzmi.Gdzie nie było czasu przeliczać czy wszystko się zgadza .Jedna z dziewczyn zmieniła prace. O dziwo(przez 6 miesięcy ) nie zdarzyło jej się żadne manko.Gdzie tutaj było to norma .To co w jedyn sklepie umie przeliczyć i wydać resztę w drugim nie .? Dlatego również żegnam się z pracą w Stokrotce

@Ola

to Twoja kasa jest,jak wiesz,że Ci się nie zgadza to licz,na kasę bym nie poszedł,gdybym wiedział,że jest za mało,jeśli przychodzisz do pracy i widzisz,że saszetki są wyciągnietę i sobie w tych kasetkach grzebią to ja bym to zgłosił,jest dział kontroli przecież,pewnie jest tak,ze wyjmuja kasę,żeby rozmienic innemu kasjerowi,ale jak Tobie się nie zgadza to sejf też się nie będzie zgadzał,jednym słowem robią Was w wała i podbierają Wam kasę,ale jak nic z tym nie zrobisz to nikt nie przyjdze na kontrole,następnym razem przelicz kasetkę przed pracą,nie zgadza się to zrób dym

Ewelina
@MalaMi

A długo już tutaj pracujesz? Od jakiego czasu zdarzają się takie sytuacje ? Zgłaszaliście to gdzieś wyżej że takie sytuacje się dzieją pomimo tego że wcześniej to nie miało miejsca?

@Ewelina

No już trochę pracuje a to zaczęło się praktycznie miesiąc temu

quinla vos
@MalaMi

zrób sobie zdjęcie saszetki po zmianie i juz,ja tak przed urlopem robię,to Twoja kasa jakby nie patrzeć,skoro poprdzedniego dnia było ok,a teraz jakieś cyrli się dzieją to rób tak,żeby mieć pewność,że jest ok,przychodź wcześniej i licz

Edyta
@MalaMi

a widzisz czyli jakaś zmiana musiała chyba nastąpić, coś konkretnego z otoczenia? ciekawa w sumie jestem jak to teraz załatwisz ostatecznie. faktycznie będziesz teraz prowadzić codzienną dokumentację tego?

Zainteresowana

Witam, a jak jest z ekspresami? Zastanawiam się nad złożeniem papierów na ajenta -warto? Opinii nie ma praktycznie wcale , rozumiem ze opinie tutaj są o zwykłych marketach własnych ? Interesuje mnie mazowieckie

MalaMi

Wesołych Świąt Stokrotki i klienci!!!! I powodzenia jutro w pracy sobie i wszystkim ????

Oburzona

Wtorek Godzina koło 13 Sokołów Podlaski,Stokrotka Idą święta więc chciałam kupić troszkę mięsa,drobiu.Zamrozic i mieć święty spokój potem i nie stać w kolejkach. Niestety nie udało się Drób w lądzie już z daleka nie zachęcał do kupna,żółty że starości.Dobrze,że była szyba bo pewnie pół sklepu by pachniało. Mięso masakra Jedna stara karkówka,kawałek szynki i jakieś resztki które totalnie nie zachęcały do kupna . Ryb mrożonych na wagę brak. Wędlina,wyglądała jakby leżała tam od dawna. Co jest z tym sklepem że tam jest tak zawsze. Pani na mięsie zupełnie sama,prosząca o cierpliwość bo nikogo więcej nie ma.No może i wystarczy,patrząc na te ladę to raczej nie wróżę kolejek.Ida tylko śledzie,bo Świerże i w wiaderkach więc schodzą na bieżąco. Bardzo negatywna opinia tego sklepu.

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Stokrotka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 550.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 476, z czego 35 to opinie pozytywne, 181 to opinie negatywne, a 260 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 896 ocen.

Stokrotka Sp. z o.o.