Opinie o Delima (Stokrotka Sp. z o.o.) w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Stokrotka Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka Sp. z o.o. w Lublin

Wolant

Wymagania z kosmosu.Pracujesz za kilka osób.Harujesz jak dziki osioł, a i tak usłyszysz, że robisz coś źle i poleci Ci po premii.W takiej firmie nie chce się pracować.

@Wolant

Gdzie macie premie i za co

@Marek

Podpinam się pod pytanie kuj pom

@Marek

Tez się chętnie dowiem.

@Wolant

Ludzie (usunięte przez administratora) obudźcie się. (usunięte przez administratora) na pełnych obrotach przez całe 8 godzin i jeszcze (usunięte przez administratora).a mamy marznąć bo w niektórych stokrotkach zakręcone kaloryfery np. W szatni czy socjalnym.

@Kasia

To jest sposób na niezatrudnianie nowych pracowników. Wyłącza ogrzewanie to szybciej będziemy biegać i robota zrobiona . Lepiej skróćcie godziny otwarcia. Po 21 sprzedaje się tylko piwo dla Ukraińców

Stokrotnik

Czy jest możliwość przeniesienia na innych sklep I jak to załatwić żeby się przenieść i to jak najszybciej? Nowy sklep a jest bałagan nic nie ogarniają kierownik i zastępcy codzienne wychodzenie po godzinach bo jest za mało osób i chciałabym się przenieść tylko nie wiem jak to załatwić ktoś może wie ?

Mima
@Stokrotnik

Idź do tej nowej Stokrotki, zapytaj się o miejsce, powiedz ze pracujesz już w Stokrotce. Jeżeli kierownik będzie cię chciał to idź do swojego, poinformuj go że chcesz się przenieść. Ustalicie termin, RKO wyraża zgodę i przenosisz się.

Iza

Idź do kierowania regionalnego

Weronika
@Mima

A wiesz czy jak sie tak przenosi to kasa jest w tym nowym sklepie jak początkujący czy juz jakas lepsza stawka?

Stokrota
@Weronika

W stokrotce zróżnicowanie stawek wg. stażu pracy praktycznie nie występuje.

@Stokrota

I tak dziękują pracownikom którzy jeszcze z nimi zostali bo nowi jak widzą jaki tu s.. długo nie zagrzewają miejsca a będzie jeszcze gorzej brawo stokrotko !

Hmmm

Czy ktoś mi pomoże zielona skrzynka czy konkretnie ktoś mi pomoże gdzie można zgłosić do konkretnej osoby żeby naprawdę ktoś się zainteresował a nie olał chodzi o teren Łódź i Bełchatów

@Hmmm

Związki Zawodowe Solidarność numer do przewodniczącej 533202198. Zielona skrzynka to fikcja . Jeszcze żadnej skargi nie uwzględnili .

xdghv
@Stokrotnik

Najlepiej dogadać się z kierownikiem regionalnym, a jeżeli nie ma takiej możliwości to po prostu do głównego kierownika podejść i powiedzieć o takiej chęci może coś zdziała.

Sama
@Hmmm

Jestem byłym pracownikiem tych terenów . Co tam znów się wydarzyło . Bo zawsze coś jest nie tak

Bibuła
@Stokrotnik

Najlepiej pogadać z RKO o przeniesieniu

@Stokrotnik

Jak jest w stokortkach ekspres.lepiej jak w normalnych. Proszę o opowiedź.

Kocia

Rozmawiać z RKO

Wojciech

Kiedy stokrotka skróci czas otwarcia sklepów bo niby tak narzekają

Aga

Robiłam dzisiaj w stokrotce zakupy i na dziale mięsnym po blacie i nie tylko łaziło z 20 much .Oczywiście sprzedawczyni ręce rozkłada więc poszłam do kierowniczki sklepu , pokazałam Pani kierowniczce co się dzieje po czym odpowiedziała mi , iż wiszą specjalne lampy co ona może innego zrobić ,a muchy spacerowały sobie po serach mięsie deskach do krojenia po wszystkim , aż strach pomyśleć co się dzieje na zapleczu .

@Aga

Na zapleczach jeszcze większy syf niż na sklepach.

Ona45
@Karolina

To prawda i na zapleczu dzieja się cuda

@Aga

Na zapleczach jest ogrszy (usunięte przez administratora) niż na sklepie. Scierki brudne, mopy brudne śmierdzące , woda do mycia podłóg śmierdząca i czarna z brudu.

Żenujący! Kpina w biały dzień! Pani rekruterka zadzwoniła z pytaniem aplikowałem na takie a takie stanowisko, czy w dalszym ciągu jestem zainteresowany pracą, umówiła się na kolejny dzień i konkretną godzinę. Odbyły się dwie rozmowy, w tym z przyszłym szefem. Przedstawione zostały warunki zatrudnienia itd itp. Odp za dwa tyg. Odpowiedz była za miesiąc ale warunki zatrudnienia zupełnie inne niż te przedstawiane na rozmowie. Na rozmowie ściema jak to u nas dobrze a jak przychodzi co do czego to kpina z ludzi. Zmarnowany tylko czas. Ofertę odrzuciłem bo w aktualnym miejscu dostałem lepsze warunki. Stokrotka oczekiwania ma z kosmosu ale płaci najniższa, ściemniają o premii ale nie dodają kiedy ma być ona wypłacona (po okresie próbnym, po pol roku, od widzimi się szefa albo wcale) i oczywiście nie dodają ze ta premia to 100 zł brutto, Kpina z ludzi i tyle!!!!

Kpina!!!

logo firmy Młodszy inżynier projektu
Bolszewo
Balex Metal Sp. z o. o.
bianca

Stokrotka to najgorszy pracodawca, jakiego miałam. A doświadczenie w handlu mam kilkunastoletnie. Myślałam, że taka praca już w Polsce nie istnieje. Jest dużo gorzej niż w Biedronce, a jak zorientowani wiedzą, tam jest bardzo trudno. Ale zaczynając od początku-archaiczny system pseudo szkoleń, jestem pracownikiem szczebla kierowniczego i po prostu nie wiedziałam, czy śmiać się czy płakać, bo czas w stokrotce stanął na późnej (usunięte przez administratora) Do tego praca jest niewolnicza, bo jak można nazwać pracę, gdzie są ZAWSZE po 3 osoby na zmianie( a potrzeba a ten nawał pracy minimum 4-5): 1 obsługuje ladę mięsno-wędliniarską, oprócz tego ma wypiekać i wykładać pieczywo oraz towarować sklep( przychodzi codziennie od kilku do kilkunastu palet. 2 osoba to kasjer, który zapierdziela jeszcze na warzywach, nabiale(średnio wykładając po 1-2 palety nabiału co dzień. To jest już paranoja, gdzie gania jak wariat od kasy do nabiału i warzyw. I 3 osoba to kierownik czy zastępca, który musi ogarnąć cały sklep, przyjąć dostawę, odbębnić papierologię, w każdą środę jak jest zmiana gazetki praca do 24 lub 2 w nocy (w zależności od sklepu), gdzie pot leje się z tyłka, bo klimy w upał nie włączają(oszczędność kosztem pracownika). Każdą dziurę trzeba w sklepie zapełnić, jesteś i na kasie, i na mięsie, i na pieczywie, dźwiganie A żeby było śmieszniej, koszulka służbowa z długim rękawem, bo z krótkim nie doszła, może będzie w zimie, jak nie będzie potrzebna. Śmigasz w swoich butach, bo pracodawca nie dał , ślizgając się na stoiskach,gdzie spod chłodni wycieka woda, bo do awarii kolejny tydzień nikt nie przyjechał.Uspokajasz pracowników, że już niedługo ktoś naprawi,(usunięte przez administratora)Ale za to wtedy pewnie polarów nie będzie, na co dzień musisz się zmagać z takimi absurdami, że po prostu nie mam pojęcia, jak to się jeszcze kręci. Nie życzę nikomu pracy w tym miejscu. Dla mnie praca dla desperatów .

@bianca

Długo by pisać o tej firmie człowiek siedzi bo zaraz emerytura same stare ludzie młode leniwe nieogarnięte z agencji sklepy do zamknięcia nic nie wdrażają nowego a kasy wołają o pomstę na co idą wszystkie pieniądze? po co my zarabiamy na tą firmę jak oni nie ulepszają co chwila audyty minusy kto ma robić niech same zakasaja rękawy i niech zobaczą jak fajnie się tu pracuje za paliwo niech też sami płacą dają tylko tym wyższym jakieś przywileje żeby im nie uciekli chyba a ty zap za dziesięciu bo nikogo nie zatrudnia bo drogo to zamknijcie ten b u r d e. L jak ma być dobrze 3 osobami na zmianie w dużym sklepie nie mają pojęcia o niczym byle tabelki się zgadzaly może koszulki nam zmienicie bo w tych pocimy się jak świn IE raz dostaniesz i się ciesz przez 5 lat brak słów może jakieś zebrania.z załoga czas robić czy się boicie a związki działają? Inflacja dobija a my nic nie rozumiem i chyba już nie zrozumiem

Jola

W stu procentach się zgadzam.Kierownictwo tylko psioczy na starą załogę ,a panienki z agencji nic nie robią ,ale one są ok. U nas jakiś czas temu zmieniło się całe kierownictwo, miałyśmy nadzieję, że będzie choć trochę lepiej,ale jak to się mówi nadzieja matką (usunięte przez administratora) Nic się nie zmieniło.Tak się czasami zastanawiam czy Ci ludzie co przychodzą na kierowników mają specjalne szkolenia jak gonić personel,bo inaczej nie potrafię sobie tego wytłumaczyć.

@Jola

Biora jak leci stare kasjerki którym potem odbija sodówka królowe za g. O w n o "pracują " też tak musimy i prdl ich byle 8 godz normalny kierownik nie przyjdzie tu pracować za te 20 zł premii z tymi wymaganiami i s y fem na sklepie

@bianca

To 3 osoby na zmianie to luksus ,ja pracuje w stokrortce gdzie są dwie dziewczyny na zmianie.

Woda

W jakich ty czasach żyjesz gdzie widziałaś kier lub zast co tylko siedzi i rządzi ludźmi pomieszało co się coś chyba zainteresuj się czasem jak wygląda praca na twoim stanowisku w innych sieciach królowo załóż se żabkę i se tam rządź

karolcia

Witam , pracuje w pseudo stokrotce kilka lat , nic sie nie zmienilo ,tylko wiecej obowiazkow nacisk na rzeczy ktore nie maja wplywu na prace i funkcjonowanie sklepu,jakies (usunięte przez administratora) listy kontrolne stoisk . zdjecia krai pochodzenia i cen na co (usunięte przez administratora) komu to, wiadomo system wypluje i jest regulowana cena odgornie , jak cos jest zle to pisze sie do operacji , a nie daj boze zrobisz zle zdjecie bo fiszka jest przewrocona na ladzie, to (usunięte przez administratora) ludzie kaza Ci poprawic Ezadanie (usunięte przez administratora) ze wzgledu na taki BLAD masakra czy tam sami (usunięte przez administratora) pracuja , na to wyglada. .albo pisze email do BOS ,ze nie mam oswietlenia gdzies tam , typiara mi odpisuje czy sprawdzilam bezpieczniki i takie tam, gdzie wyraznie napisalam ze sie przepalily i jest potrzebna wymiana , to ona mi pisze zebym dokladnie opisala problem ....no co do (usunięte przez administratora) - no (usunięte przez administratora) brak wody , przy 37 st zakaz wlanczania klimatyzacji i ogrzewania w sezonie zimowym na taka tem aby bylo cieplo lub zimno odpowiedni do warunkow , kierownik regionalny czy dyrektor, wszyscy na ich widok sraja w gacie jak by byli bogami,a kierownicy sklepu to maja tzw komitywe z regionalnymi , szczegolnie te stare kierowniczki ,wielkie psiapsiulki ,,,na jej widok jak wchodzi regionalna to poci sie jak(usunięte przez administratora) ....podsumowujac jak pracujecie w tym (usunięte przez administratora) to spirdalajcie z tamtad jak znajdziecie inna prace , chociaz mialy by byc to mniejsze pieniadze .....przez prace z (usunięte przez administratora) kierownikami nabawilam sie depresji jestem klepkiem nerwow ,,,ogolnie PRACA W STOKROTCE ZNISZCZYLA MI PSYCHIKE i twierdze to z pelna swiadomoscia ...idzcie w (usunięte przez administratora) i zycze zeby ona tak pracowaly jak my chociaz jeden dzien

Ona45

Masz święta racje

lola

Gdyż pracowałam w stokrotce

iza
@karolcia

Wszystko to prawda a co do kasy to nie wiem czy da się legalnie mniej niż najniższa krajowa jaką mamy w Lublinie.

Za mało personelu!!! Jak kierownik ma prowadzić sklep w takim składzie?! Przecież to jest niedorzeczne żeby na jednej zmianie przygotować warzywa, pieczywo, mięsny, nabiał, dbać o czystość, listy kontrolne,bieganie do wiecznie zacinajacych się kas samoobsługowych, prasa, e-zadania, wykładać suchy towar z miliona palet, robić dziury, iść z każdym klientem do półki bo coś potrzebuje, rozkładać ceny, pilnować tych co kradną a jest ich cała masa bo ochrony nie ma w stokrotce, przeglądać nagrania gdy coś zginie bo trzeba wysłać wszystko, zestawienia musisz również zrobić na każde stoisko, stany wyrównać, zamówienia wysłać, planogramy układać bo ciągle nowe... Znajdź tu człowieku czas na szukanie pracownika bo ciagle zwolnienia albo l4 i grafik zmieniaj non stop... Żenada!!! Stokrotko zrezygnuj z tych niepotrzebnych rzeczy, zadań i zajmijmy się w końcu handlem a nie ochroną i teatrem w postaci np robienia zdjęć bananów czy przekładania towaru z jednej półki na drugą bo ktoś tam w Lublinie ma wizję życia....bo klienci patrzą na cenę i dostępność a nie jakieś durne procedury!!!! Stan sklepów woła o pomstę do nieba... Wszystko stare, podrapane i jak to ma wyglądać przy tych brakach ludzi ?! Powtarzam żenada!!!! A pensja to już w ogóle kabaret.... Dostajesz jedną a robisz za pięć osób...

cba

Potwierdzam w 100 a nawet 200 %,durne zadania ,śmieszne planogramy od nudzących się w centrali ,bieg ,bieg .Rzygać już się chce .

Polak
@cba

I fejsowanie sklepu bo może przyjdzie dyr a towaru w h na magazynie (usunięte przez administratora) jak za g(usunięte przez administratora)

pracownika

Hej czy wiecie może czy na tą stronkę do potwierdzania urlopów itp. można wejść z własnego kompa i jaki jest adres. Cos nie zgadza mi się urlop i chciałam sobie na spokojnie sprawdzić z zdjęciami grafików

@pracownika

Sprawdźcie to razem z Kierownikiem może kadry źle coś na liczyły

Basia

Mam pytanie co robią nasze związki zawodowe czym mogą się pochwalić dziękuję

@Basia

Dobrą kawę pijemy, ściągamy składki, robimy imprezy a o co chodzi?

Basia
@Kaśka

To miało być śmieszne? Pokażcie co zrobiliscie

@Basia

Nie, nie miało być śmieszne tylko prawdziwe. To właśnie robią związki zawodowe, żerują na składkach a dla dobra pracowników robią jedno wielkie nic.

@Kaśka

A ja myślałam że to ma być śmieszne bawią się w związki a nie pracują na rzecz pracowników może gdzieś na nauki dziewczyny może na Śląsk do kopalni albo bliżej do biedry dziękuję

Ona
@Kaśka

Co ty za głupoty piszesz!A bony na święta to kto ci daje?Za url(usunięte przez administratora) tyg kto wywalczył dodatek? Podwyżkę na socjal kto wywalczył itd????ty????!!!!

@Ona

A gdzie to można przeczytać że to wasza zasluga

@Ona

Bony zakupowe są w każdej sieci, niezależnie czy są związki, czy nie ma. Dodatek? Phi. Nic nie robicie a żerujecie na innych. Gardzę.

Pysia
@Basia

A są? Bo ja kiedyś usłyszałam i to od kierownictwa, że ich nie ma w Stokrotce

Htrgu

Nikomu nie polecam sieci jako miejsca pracy. W nowo otwartym sklepie w Ozorkowie kierownictwo bez jakichkolwiek kompetencji co chwila na papierosa latają średnio 3 na h . Przyszła zastępczyni umie podłogi myjką myć :) Z tego co widzę jest w tym metoda by na stanowiskach kierowniczych obsadzać ludzi bez jakiegokolwiek doświadczenia w handlu a nawet bez szkoły. Takimi osobami można manipulować o co chodzi rejonowym bez dwóch zdań. Dziewczyny które pracują w handlu od wielu lat niebawem uciekną widząc co to za firma.

Nikola
@Htrgu

Porażka za porażką.nikt nie przyjdzie tu pracować za re pieniądze.wszedzie cięcia.pewnie na delikatesy centrum zbierają kasę.strajk włoski i tyle.komu zależy na pogłaskaniu po plecach niech zasuwa za pięciu których brakuje

Ola
@Htrgu

Też nie polecam , zwłaszcza pracy w centrum lublina, tam nie zwracają się z szacunkiem do pracowników, używając zwrotów ,, ona,, ,,ją,, ,,czego chcesz,, ,,znowu,, z wrzutem jakby miały zaraz zemdleć.

Nina

Czy ktoś pracuje/pracował w centrali na projektowej? Jak wygląda atmosfera, godziny pracy?

Berta

Nurtuje mnie jedna rzecz jak to możliwe że w Stokrotce jest zabronione powinowactwo.A jest sklep powiat Chełm gdzie stanowiska kierownicze zajmują brat z siostrą.Jedno jest głównym kierownikiem drugie zastępca kierownika.Dlaczego" regionalna wyraziła na tą zgodę .

@Berta

Brat z siostrą nie są z powinowaceni .Ale również uważam że oboje rodzeństwa pełniących funkcje kierownicze jest nie na miejscu.Chociaz nie wiem jaki stosunek do tego ma zarząd Stokrotki.

Czy u was na sklepach tez jest tak że kierownik siedzi przez całą zmianę nic nie robi, a spycha całą pracę na drugą zmianę?. Czy to jest normalne? Nie mogą regionalni dyrektorzy nic z tym zrobić?. Idzie się wykończyć!

U nas tak nie ma. Trochę robią. I tak na koniec oni spijają śmietankę.bo za audyty dostają premie.ty robisz oni dostają nagrodę.to dopiero jest chore.w normalnej firmie premia za audyty jest dzielona między wszystkich.a kier za co? Za pokazywanie palcem?

Kiero

Żadnych premii za audyt nie dostajemy. Za zawalony audyt ucinają nam tę jedyną, którą mamy za sprzedaż (którą i tak ostatnio jest ogromny problem wyrobić bo "góra" takie limity ustawiła, byle nie wypłacać tych groszy). Wy za to dostajecie premie za tajemniczego, dodatki za brak spóźnień, UŻ to może się podziel? Za zaliczony audyt dostajemy co najwyżej podziękowania i gratulacje od regionalnej i możemy sobie to co najwyżej wydrukować i na ścianie oprawić. Nie wiem, skąd bierzecie takie bzdury, że kierownicy w stokrotkach zarabiają kokosy, mają milion premii a wy, żuczki, robicie na nas. Zarabiamy niewiele więcej, czasami się zdarza, że koordynator mięsnego albo magazynier bierze większą wypłatę, jak się nie spóźniali oraz zaliczyli tajemniczego. Tak że skończ kłamać.

@Kiero

Pierwsze słyszę że mamy premię za tajemniczego klienta. Przepracowałam w tej firmie prawie dwa lata ,kilka razy był tajemniczy klient zawsze było ok Żadna z kasjerek ,dziewczyn z mięsa nie dostała premii . Nie wspominając o dodatku za spóźnienie.Nigdy nie miałam nawet 5 minut spóźnienia ,dnia zwolnienie .A dostaje gola pensje plus tyko co miesięczna premia 170 zł .To jak to jest jeden sklep dostaje za tajemniczego klienta i brak spóźnień drugi nie ? To chyba zarząd i związki zawodowe muszą się o tym dowiedzieć

Heeee
@Kiero

Premia za TK???? Ucinanie premi za sprzedaż??? Ale bzdury hahahah W jakim regionie pracujesz że tak łżesz???

@Heeee

Oczywiście że tak jest od sprzedaży za audyt I TK.mamy premie to chyba jesteście nie piinformowani dobrze skoro nic Nie wiecie

@Karolina

Mówisz o kierownikach, to się zgadza u nas oni mają premie,natomiast szary pracownik zero.

Heeee
@Karolina

Napisałaś to tak, że RKO zabiera Wam premie od sprzedaży. To jest premia wypracowana przez sklep i żaden regionalny nie ma prawa Ci jej zabrać. A TK, tak mają kierownicy 5% śmiech na sali, pracownicy nic z tego nie mają. A to oni powinni dostawać nagrodę za solidną rzetelną obsługę klienta

tyk
@Heeee

dlatego nigdy tk nie wychodzi dobrze

iza
@Kiero

Jakie kłamstwa wypisujesz!!!!!!! Żadnych premii za tajemniczego klienta ani za brak spóźnień nie ma!!!!! Jedynie za brak zwolnień - premie absencyjne 270 zł brutto! Jak chocby 1 dzień pójdziesz na l4 to zostajesz z najniższą krajową od której w danym miesiący jeszcze ci odejmą! Ale za audyt to kierownicy dostają premię a pracownicy na to (usunięte przez administratora) czyli na was! Choc przy takiej wiedzy jak Ty posiadasz to nie wiem czy jesteś kierownikiem a jak jesteś to współczuję pracownikom i niczemu już się nie dziwię.

Biedra
@iza

W biedrze za audyt premie dostaje cały sklep .wiadomo,że kier trochę więcej. I dlatego tam wszyscy się staraja i dbają o sklep skoro ok 100 na rękę wpadnie .a u nas? Zajadą nas. Wszystko drożeje daliby podwyżkę .ale gdzie tam.najwazniejsze są premie dla siebie. Po co otwierają sklepy. N i e w. O l. N i k o w niedługo zabraknie. Wakacje idą a towaru nawożą jakby woj na szła. A niech ich. Nie pozdrawiam zarządu

Wrap
@@Joanna

Nie ma żadnych premii dodatkowych. Wy macie premie absencyjna, kierownicy tej premii nie maja wiec musza sobie na nią zapracować robiąc utarg, wiec już proszę nie stękać, że musicie za kierowników audyt robić, bo audyt robi cały sklep - dbanie o sklep i obsługa klienta (włącznie z polecaniem aktywnej sprzedaży, czego nie robi praktycznie żadna kasjerka) - to wszystko należy do Waszych obowiązków i macie to w umowie, nic ponad to nie robicie, chyba że macie kiepskie kierownictwo.

@iza

Trzeba jeszcze dodać, że premię absencyjną zabierają także za urlop na żądanie,

@Wrap

A kto (usunięte przez administratora) na ren utarg,na to żeby audyt dobrze wyszedł, chyba nie kierownictwo.A nawet jak audyt wyjdzie dobrze to żadnego słowa dziękuję, dałyście radę, nie usłyszysz,tylko mogło być lepiej.

Kinia
@Wrap

W umowie o aktywnej pasywnej? Chyba ty a kierownicy mogliby w końcu zabrać się do roboty a nie biegać i pokazywać paluszkiem

@Wrap

Kierownicy zapracować robiąc utarg? Bardzo śmieszne ciekawe jak ten utarg wypracowują?Chyba ilością wypalonych papierosów i liczbą prywatnie wykonanych telefonów .A jeszcze ilością czasu spędzonego na Facebooku .Chyba że takie obowiązki mają w umowie hahaha.

@Joanna

Tak, kierownicy rozmawiają przez telefon na prywatne sprawy,często chodzą na papierosa.

Pracownik!

Czy tak jak w Biedronce będzie i unas dodatek inflacyjny???

Stokrotka
@Pracownik!

Ta, jasne. Z powodu inflacji, to może być dodatek, ale obowiązków. Już regionalni trąbią, że firma nie udźwignie rządowej podwyżki, i ot tak 20procent koszty utrzymania sklepu poszły w górę.A co za tym idzie, trzeba się przygotować na zwolnienia. Proponuję, żeby całe załogi wzięły L4, albo UŻ . Ciekawe, kto wtedy będzie pracował w tych 855 sklepach.

@Pracownik!

Po co usuwacie artykuł o dodatku dla pracowników biedry? ??????? Płacą wam za to żeby nikt nie przeczytał jak firma powinna pomóc. Pracownikom w tych ciężkich czasach?????? Tu tylko bieda wyzysk i patrzenie tylko w swoją stronę żeby mi było dobrze żeby mi nie zabrakło a wy zap ier. Da La jcie na nas i M o r da w kubeł żal pl wstyd żenada a na przejmowanie sklepów to kasa jest na innowacje remonty nie ma ja prdl co za firma gdyby nie zaraz emerytura to bym se poszła

Dokladnie

Tak jest. Wszyscy moi znajomi dostają dodatek inflacyjny i to wcale nie jakieś grosze tylko konkretne kwoty. A nam jeszcze zabierają bo oni tacy biedni i trzeba jeszcze zabrać pracownikowi. A kasę na pierdoły wydają. Wstyd mi że pracuje w tej firmie, ale mam nadzieję że już niedługo.

@Dokladnie

Skoro ci wstyd to po co pracujesz ... ????

@..

Bo gdzieś trzeba???????? Nie bądź taka mądra/y bo ja pewno tobie się super pracuje jesteś zadowolona/y z wypłaty atmosfery bałaganu w sklepie starych mebli krzeseł na kasie śmiesznego monitorka kasowego itd

Dokladnie
@..

Bo przyjmując się do tej pracy kierownik regionalny inaczej wszystko przedstawił. Nie powiem fantazji im nie brakuje. Szkoda tylko że człowiek taki (usunięte przez administratora) daje się na wszystko nabierać. Ale to nieważne już bo i tak szukam nowej pracy i tym burdelem już się nie przejmuje . Jak komuś jest dobrze to niech sobie tyra za najniższą krajową i marny socjal.

@Z

no jak by nie patrzeć na stokrotce świat się nie kończy,zawsze pracę można zmienić przecież nie,łańcuchem Cie tam przecież nie trzymają,ale pracy nie zmienisz,bo w biedrze,albo w lidlu bys musiała pracować ciężej,więc przez to,że pracujesz w stokrotce pracujesz nie dostałaś jako pracownik biedronki przedwczoraj przelewu na 1000 pln,łyso Ci teraz?,trzynastki też nie dostaniesz w stokrotce,a biedra też ją dawała w tym roku,jak nie pasi praca to ja zmień i nie pisz głupot

@quinlan vos

Nie sądzę ze w biedzrze czy Lidlu jest ciężej od Stokrotki.Tam nie zostaje się po godzinach bo towar wjechał .Tak samo masz dzień wolny dzwonią po ciebie bo dużo towaru do rozłożenia.I przepraszam bardzo nie musiałam tego w umowie .W Biedronce pracuje kilka kasjerów na zmianie plis kierownik .W Strokrotce jedna kasjerka plus kierownik i tysiąc zadań.Pracownicy biedronki czy Lidla schodzą bez probkemu na przerwę .Pracownicy stokrotki niejednokrotnie nie korzystali z przerwy ,bo klient nasz pan ,jest kolejka nie masz przerwy.Ale w zeszyt przerw masz się wpisać bo przecież audyt ma wyjść super dla kierownictwa.( O tym też kierownik zapomniał wspomnieć na rozmowie o pracę .Że mimo że mam zagwarantowaną przerwę w kodeksie pracy nie mogę z niej skorzystać.) .Więc kto tu pisze głupoty .Rozumiem że jesteś kierownikiem lub jego zastępca .

@Joanna

Pisałem wyłącznie o kwotach.Nie napisałem nic o przerwach,ani o tym,ile osób pracuje na zmianie.Czytaj ze zrozumieniem.Racje przyznam temu,co napisałaś,bo z obsada w stokrotkach est problem.Fala wypowiedzeń przyjdzie w styczniu,jeśli podwyzki dostana tylko kasjerzy,a zastępcy nie..jeśli nie umiesz zawalczyc o swoja przerwę,to już nie mój problem.Ja po prostu schodze z kasy,jeśli nikt nie chce przyjść.Przerwa sie nam należy,ale jak sama się nie przypomnisz,to będa Cię mieli w nosie.Zawalcz o swoje,a wierz mi,że to pomoże.

Zgadzam się w 100 procentach, że tak jest

Praca jako trener stoisk obsługowych. Jak wyglada praca? Ile sklepów w obsłudze? Na jakie zarobki można liczyć? Czy jest auto służbowe? Jesli tak to jakie?

Wielkopolska

Praca na kasie w zależności od dnia, wtorki, środy i czwartki ok. Poniedziałki czy piątki momentami ciężko wytrzymać, kolejka bez przerwy przez 8 (a czasem i 12 godzin). Jeśli już pojawi się jakieś okienko bez klientów to czekają inne obowiązki. Warunki pracy ok, nie można narzekać. Ze względów innego zatrudnienia mogłem pracować tylko pn-pt, ale grafik był w stanie zmieniać się z dnia na dzień. Miała być jutro popołudniówka, a pojutrze wolne? Są za to dwie zmiany po 12 godzin z rzędu :) Wynagrodzenie dobre jak na taki rodzaj pracy, bo 22.40zł/h. Największym minusem jest jednak atmosfera i stosunki z kierownictwem oraz współpracownikami. Część osób życzliwa i pomocna, ale za to druga (większa) część podchodzi momentami pod mobbing. Ja osobiście miałem takie osoby i ich teksty - kolokwialnie mówiąc - w (usunięte przez administratora) ale ktoś o słabych nerwach po prostu nie wyrobi na dłuższą mete. Polecam jako prace dorywczą, na dwa miesiące i nie dłużej.

St Pracownik

Kierowniczka w moim sklepie wydziera mordę na podwładnych nawet zastępce jest chora do potęgi krzywo patrzy jak pójdziesz do toalety albo daje za karę więcej godzin w grafiku bez pytania ponieważ nie było osoby jeden dzień w pracy se względów zdrowotnych i wiele innych sytuacji których nie powinny się wydarzyć.. Szkoda gadać ktoś wie gdzie można zgłaszać takich pracowników ?

@St Pracownik

Większość kierowników tak postępuje . Maja ludzi za nic .Uważają za głupich roboli.A czy zgłoszenie gdziekokwie coś da .Wątpię zarząd wie jak zachowują się kierownicy.Skargi wpływają do nich regularnie, że w sklepach panuje mobbing .Nic z tym nie robią ,ważne że utargi się zgadzają. Stokrotka ta najgorsza firma zero szacunku do pracowników. Naszczescie już tam nie pracuje

Majka
@St Pracownik

To zapewne nic nie da, bo słyszałam że nawet anonimowo jak zgłosisz to po IP szukają i wiedzą kto napisał ????

@Monika

Nie mogę zadać pytania bo nie ma konta. Jak wam się pracuje w stokrotce Express ?np. Na Wędrowenej

Katarzyna
@Monika

Hej, jak u was się zachowują kierownicy sklepu.??? Czy też oczekują zapierdzielnia na pełnych obrotach i dają dużo zdań, że nie wiadomo od czego zacząć.

@Katarzyna

Szkoda gadać my zap na ich premie to też powini nam pomóc i nas czasem wyręczyć skoro widzą że nie dajemy rady ale gdzie tam "władza" co niektórym uderza w dekiel dyrektory się znaleźli w innych sieciach robiliby na równo z pracownikiem a tu ciepła posadka coś tam podpiszą zrobią zdjęcie wprowadza zakupy czasem dziur poszukają i tak ich nie wykładają papiery powklepują a najcięższa robotę robimy my

Judyta
@Karol

Szczerze to nie do końca tak wygląda. Byłam kasjerem i awansowalam. I uwierz chociażby na samym początku jest taki (usunięte przez administratora) w biurze... Szczególnie gdy nic jeszcze nie umiesz a są wymagania jakbyś parę lat tam siedział. Do tego dochodzą zwroty. Telefony od klientów regionalnej itp. Cały czas chodzisz i szukasz czegoś bo nic się nie zgadza. I martwisz się że jakiś (usunięte przez administratora) xle układa towar przez co znajdujesz potem na półkach nawet 2 lata po terminie. Mimo tego że nie wyrabiam się z pracą w bierze to ogarniam też sklep myje podłogi. Uspokajam klientów bo mamy kasjera (usunięte przez administratora) który wyzywa ludzi. To do tego rozkładam palety sprawdzając przy okazji wszystkie daty na półkach. No i połowę czasu stoję na kasie albo ladzie. Ale ok zgodzę się że niektórzy kierownicy to totalnie pozerzy. U nas jeden ogląda ciągle filmy w biurze a dziewczyną z mięsa karze robić swoją robotę (albo mi gdy mam dzień wolny ale przyjdę pomóc, serio spędzam po 2-5 h nawet w dni wolne bo wiem jak dziewczyny u nas (usunięte przez administratora) i chce je chociaż trochę odciążyć)

ona sama sobie
@St Pracownik

u nas w stokrodce jest podobnie jak czlowiek chory jest po zabiegu to najlepiej zwolnic trzeba sie zebrac zlozyc pozew zbiorowy moze wtedy by cos z tego wyszlo

Mark

Zwiazki zawodowe SOLIDARNOSC

Mark

Związki zawodowe Solidarności tel 533202198

Nanka

Na zielona linie

@Katarzyna

Hej, jeśli jest tu ktoś ze stokrotki na Kręznickiej w Lublinie, to mam pytanie, jak się wam pracuje? Jaka jest atmosfera i kierownicy? Mieszkam w poza Lublinem do strony Zalewu i bym miała bliżej niż do miasta.

TerZar
@Mark

A gdzie można zgłosić kierownika regionalnego za nieobiektywną i niesprawiedliwą ocenę przy zwolnieniu?

@Judyta

i tak to wygląda w sklepach,a że nie ma kto pracować,to ciągle wiszą ogłoszenia,a jak ktoś przyjdzie to tez jakiś oszołom,któremu nie chce się pracować

@Karolina

Hej,ja tam pracuje ponad 3 lata. Szczerze jak wszędzie , są lepsze i gorsze dni ;-) Pracowników stałych jest garstka , a tak ciągła rotacja ,zapewne żadna nowość . Kierownicy są naprawdę spoko ,włącznie z głównym ,jeden z lepszych z jakimi pracowałam ,czy to kwestia dogadania się nie wiem. Ważne że praca i płaca jest :-)

Anka
@TerZar

To od regionalnych powinni zacząć czystkę. Bo jest jedną taka regionalna,której się wydaje że jest nie do ruszenia, obraża pracowników, stosuje (usunięte przez administratora)i co chwilę każe zmieniać kierowniczce grafiki, układ sklepów i mówi kogo zwolnić a kto ma tam dalej tyrać. Nie polecam nawet robić tam zakupów,a co dopiero pracować! Region Wielkopolski.

bunia
@quinlan vos

O Toto same nieroby najlepiej stać na kasie i nic więcej ich nie obchodzi odwalić swoje godziny,niech przyjdzie druga zmiana i niech zaprasza jedna z drugą skończyły pracę, nawet (usunięte przez administratora) się niechce wynieść które nazbierała przez swoją zmiane

Elka

Kierownictwo wszędzie może się trafić różne. Co do pracy, to przy tym ciągłym (usunięte przez administratora) etatów i braku ludzi, którzy chcą tu pracować to jest zapieprz nie praca i wynagrodzenie żałosne. Poprostu żałosne. Ceny co chwile na sklepie idą w górę, a wyplata? Na początku roku dali mini podwyżke i tyle.

@Elka

Ważne że oni mają a ty zap za (usunięte przez administratora)ceny na sklepie non stop w górę inflacja 16 % opal energia w górę co ich tam obchodzi mały robol jaka praca taka płaca i tyle zero szacunku do pracowników my robimy dla nich pieniądze nie rko niech szukają oszczędności na paliwie po co ten etat jak i tak kier mało co może zrobić sam jak w Polsce biurokracja ma się dobrze a podwyżka będzie dwa razy w przyszłym roku dzięki rządowi i chwała im za to nasi już nie mają z czego obciąć chyba że etatów

Tekla
@quinlan vos

Na kasie najgorsza praca. Wydajność 100 %. najlżej na warzywkach i paletach.Można się obijać.

@Majka

Można zgłosić do Związków Zawodowych Solidarność .. Również anonimowo.

Daria
@Joanna

Skończ spamować tymi związkami. Siedzicie tylko na d i nic nie robicie zbierając tylko hajs ze składek na kawki i imprezki. Daruj sobie. Ogólnie związki w Polsce to jedna wielka ściema ale te stokrotkowe są jeszcze bezczelne.

Magdalena
@Tekla

Zatrudniłam się w stokrotce ,bo obiecywali mi fajną atmosferę, zgrany zespół... co się okazało.... Obgadywanie ,śmianie za plecami Wyzysk Człowiek to nie maszyna ,ma prawo mieć zły dzień, problemy osobiste,a klienci i kierownicy w stokrotce myślą, że kasjerka jest maszyną bez uczuć i problemów na głowie,ma być zawsze miła,uśmiechnięta i gotowa do (usunięte przez administratora)przez 8 godzin w dzień w dzień. Przepracowałam dwa tygodnie w tym ,, (usunięte przez administratora),, zdecydowałam się zatrudnić w hotelu jako sprzątaczka za lepsze pieniądze. Zdecydowanie wole sprzątać niż być w tym (usunięte przez administratora) stokrotkowym. Nie będę pisać gdzie bo wszędzie pewnie jest tak samo, dodam ,że to nie był Lublin.

Blabla

Mobbing w tej firmie to norma. Każdy kierownik ma upatrzonego kozła ofiarnego, czyli pracownika sklepu. Podkładanie świń, czepialstwo z byle powodu i ciągłe poganianie jak w (usunięte przez administratora). Prosząc o 15 minut przerwy na skorzystanie z toalety i zjedzenie posiłku kierownictwo pokazuje swoje niezadowolenie i szuka pretekstu, aby nie puścić na przerwę. Szkolenia, o których ciągle trąbi radiowęzeł to fikcja. Szkolenia jedynie online każą nam robić w domu po godzinach pracy, gdzie powinno być to wykonane w sklepie, gdzie się pracuje. Normy BHP tu nie obowiązują, dźwiga się ponad normę, kręgosłup wysiada. Po godzinach pracy kierownictwo lubi dzwonić lub wysyłać smsy i informować, że np. coś zostało nie zrobione i straszy się konsekwencjami. Coraz dokładane są nowe obowiązki, gdzie na jednej zmianie nie ma mowy aby jedna osoba to wszystko ogarnęła. Wystarczy spojrzeć na ilość ofert pracy w tej firmie i od razu widać jakie są braki na sklepach - nie ma się czemu dziwić, że nikt nie chce tam tyrać za najniższą krajową. Nie polecam.

Stokrotka Leczyca
@Blabla

Zgadzam się mobing jeszcze raz.mobing współczuję osoba którzy muszą się meczycy z regionalna Barbara oraz innymi pseudo.kierowniczki ktore sa (usunięte przez administratora) pani Basi i odaja się pracy po 12h dziennie (haha)również pani natalka z leczycy porazka kobita ma ewidentnie problemy ze sobą tylko najlepszym.faktem jest to ze nie mają wypłacane za nadgodziny

Weronika
@Stokrotka Leczyca

Jeśli takie niefajne rzeczy się dzieją to czemu ktoś tego nie zgłosi?

Stokrotka piatek

Było zgłaszane wyżej ale.skoro pani Basi to kolezanka pani dyrektor nie wiele to dało trzeba dac do uwagi ten mobbing

@Stokrotka piatek

Skontaktować się z redakcją lokalnej gazety od razu będzie porządek jak traficie na rzetelnego redaktora będzie burza i o to chodzi to nie prywatny (usunięte przez administratora) tej czy innej w końcu prawdziwa góra zobaczy co się dzieje powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Stokrotka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 554.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 479, z czego 36 to opinie pozytywne, 182 to opinie negatywne, a 261 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 896 ocen.

Stokrotka Sp. z o.o.