Klaudyna Hebda Nature

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Klaudyna Hebda Nature

Aktualność
Zachęcamy do zadawania pytań i dziękujemy Wam za wszystkie zamieszczone tutaj wiadomości. Cieszymy się, że korzystacie z tego miejsca, by skontaktować się z nami i podzielić swoją opinią. Zapewniamy, że każdą z nich czytamy i bierzemy pod uwagę.

Każdy pozytywny głos jest dla nas znakiem, że to, co robimy ma sens, i daje nam motywację, by iść dalej. Te mniej pozytywne - wskazują nam obszary wymagające uwagi i pole do dalszego rozwoju. Jako organizacja możemy zapewnić, żenie pozostajemy obojętni. Każdą trudną sytuację uważnie analizujemy i wdrażamy plan naprawczy.

Liczymy na zachowanie kultury dyskusji i na merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść. Opinie niezgodne z regulaminem forum lub naruszające zasady kultury wypowiedzi mogą być usuwane przez administratora portalu.

Zapraszamy do twórczej i merytorycznej dyskusji.

Serdecznie pozdrawiamy,

Klaudyna i Zespół K. Hebda

Czy w Klaudyna Hebda Nature obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Brand Manager umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 4 kwietnia na Pracuj.pl.

Pracodawca Nowy wpis

Cześć Myślę że to ogłoszenie sprzed kilku lat - nie poszukujemy aktualnej brand managera :)

A pracował ktoś jako communication manager?? Albo ktoś po prostu wie coś o tym stanowisku? Wiecie, jak w praktyce wygląda ta praca zdalna lub hybrydowa z ogłoszenia? Chodzi mi, czy faktycznie można zdalnie pracować 100% bez odwiedzania biura? Jest to opcja od pierwszego dnia pracy, czy one jest oferowana wybranym po czasie? Zdalna praca oznacza też zdalne podpisanie umowy?

Dzień dobry. Nie prowadzimy rekrutacji na Communication Managera. Być może pomyliłeś nas z inną firmą :-).

Olka Nowy wpis
@Pracodawca

A czy obecnie są prowadzone jakieś rekrutacje na inne stanowiska? Wszystkie oferty wtedy można znaleźć w sieci czy wewnętrznie też rekrutujecie? Pytam, bo nie wiem czy jest sens składać cv w ciemno i czekać za odpowiedzią czy samemu obserwować portale.

Pracodawca Nowy wpis
@Olka

Cześć Aktualnie nie rekrutujemy na stanowiska marketingowe:-)

Kamila

Cześć. Jak wygląda praca na produkcji ?Ile jest osób? Jak atmosfera tam panuje? Czy są systematyczne podwyżki, jakieś premie? I trochę mnię zmartwiły wpisy o (usunięte przez administratora) w tej firmie. Jak sytuacja wygląda teraz ? Czy ktoś może powiedzieć tak szczerze Jak jest naprawdę i coś więcej o pracy powiedzieć?

Patrycja
@Kamila

Cześć, praca na produkcji jest w godzinach od 7:00 do 15:00 i polega m.in na przygotowywaniu mieszanek na bazie olejków eterycznych, balsamów, soli, etykietowaniu produktów. Obecnie na produkcji pracuje 5 osób. Mamy przyjazną atmosferę w firmie, lubimy się, organizowane są imprezy firmowe, wyjścia działowe. Spotykamy się również po pracy. Zdecydowanie warto do nas aplikować, aby się przekonać.

Sebastian

Można się tu czegoś konkretnego dowiedzieć o pracy w tej firmie? Plotki, ploteczki i inne niezweryfikowane rewelacje zostawiam innym. Chodzi mi zwłaszcza o tym, by wiedzieć, jakie są tu aktualnie zarobki, czy nie jest problemem dostać latem urlop na dwa tygodnie i ogólnie, czy da się tu rozwijać w jakikolwiek sposób? W zeszłorocznym ogłoszeniu dla Brand Managera napisano o UoP lub B2B i uczciwym wynagrodzeniu, i że preferowane są negocjacje. Czy jest to stosowane również przy rekrutacjach na inne stanowiska?

Odpowiedź
@Sebastian

Cześć, Nie robimy rozróżnienia między stanowiskami, dogadać się i negocjować zawsze można przed rozpoczęciem współpracy, bez względu na stanowisko czy dział. Są takie same zasady dla wszystkich. W ogłoszeniach i tak sa podane widełki płacowe, ale normalnie można porozmawiać. Co do urlopów, nie ma problemu, to wygląda tak, że wcześniej sobie siadamy i po prostu ustawiamy kto kiedy bierze dłuższy urlop (żeby było zastępstwo), to ustala się z szefami działów i trochę wcześniej, żeby ułożyć plan pracy. Lato to u nas luźniejszy sezon i wręcz lepiej urlop latem wziąć dłuższy:). Jak chodzi o rekrutacje, to preferujemy rekrutacje wewnętrzne (jak ktoś jest z firmy i ma umiejętności to najpierw wybieramy od siebie, zanim damy ogłoszenie) i mamy przykłady osob które pracują u nas od kilku lat i rozwijaja sie teraz na zupełnie innych stanowiskach niż na tych na które zostały zatrudnione początkowo :) Właściwie większość stanowisk najpierw zapełniamy wewnętrznie jak jest taka możliwość, albo z poleceń współpracowników. Jak otwiera się jakiś wakat po prostu mówimy w firmie i często się zdarza, ze ktoś ma znajome osoby które chętnie dołączają do zespołu:) Także często nawet nie musimy rekrutować publicznie. Generalnie kiedy otwiera sie rekrutacja, to mamy bardzo otwarte rozmowy w obydwie strony z kandydatami i jest kawa na ławę, czego można oczekiwać podczas okresu próbnego oraz po okresie próbnym. Komunikacja jest bardzo otwarta i uczciwa, może kiedyś będziesz mieć okazje sprawdzić :)

Julka
@Odpowiedź

Często zdarzają się te rekrutacje i zmiany stanowisk wewnątrz firmy? Wolne wakaty z czego tu wynikają? Z rotacji pracowników czy rozwoju firmy? Będę wdzięczna za odpowiedź

@Julka

Cześć, W pierwszej kolejności zawsze szukamy w środku firmy i jeśli jest taka potrzeba, awansujemy najpierw z osób, które firmę znają i maja kompetencje odpowiednie (albo widzimy, że mogą się szybko nauczyć danego tematu). W tym półroczu mieliśmy trzy awanse wewnętrzne :-). Jeśli nie możemy znaleść kandydata czy kandydatki u siebie, dopiero wtedy szukamy dalej. Czasem potrzebujemy też osoby z bardzo konkretnym doświadczeniem już. Praktykujemy też zawsze okres próbny i wtedy obydwie strony (my i osoba pracująca), mogą się przekonać czy do siebie pasujemy stylem pracy, oczekiwaniami itp. Jasno o tym zawsze mówimy podczas rekrutacji i to jest taki czas dla obydwu stron, żeby zdecydować czy to jest „to”. Każda osoba i każda firma ma swoją specyfikę, wiec okres próby jest dla obydwu stron. Wiele osób pracuje też u nas z polecenia. Poszukujemy głównie kiedy jest taka potrzeba, teraz mieliśmy duży rozwój związany ze zmianą całej siedziby firmy do innej miejscowości, rozwojem produkcji, laboratorium itp. Także w skrócie, zatrudniamy kiedy potrzebujemy. W najbliższym czasie nie planujemy wielu rekrutacji, ale jak coś się pojawi to będziemy o tym pisać !:)

@Pracodawca

Dziękuję za wyjaśnienia. Proszę jeszcze napisać, czy okres próbny na wszystkich stanowiskach jest taki sam, i ile on wynosi? Bo zetknąłem się z sytuacją że często są to trzy miesiące, ale u Was może być przecież inaczej. A po drugie, to czy osoba polecająca otrzymuje jakieś profity z tytułu polecenia znajomego do pracy?

Cześć, Trzy miesiące zazwyczaj - z doświadczenia pierwszy miesiąć jest na wstępne wdrożenie, drugi - coś już można zrobić razem, trzeci - wystarczy, żeby się rozeznać czy do siebie pasujemy. Jesteśmy małą firmą i nie ma u nas profitów z tego powodu, bo też nie mamy takiej potrzeby - zazwyczaj mamy bardzo dużo kandydatów/kandydatek na jedno stanowisko (kilkadziesiąt, czasem więcej - w ekstremalnych przypadkach kilkaset się zdarzało:) Ale jak ktoś zaufany ma kogoś zaufanego, to zawsze jesteśmy zainteresowani najpierw i często pracownicy rozpytują, czy jest jakiś wakat, zanim go uruchomimy. Oczywiście są stanowiska, gdzie szukamy częściej (np. Produkcyjne, zwłaszcza sezonowo i czasem potrzeba kogoś na CITO), są takie, gdzie szukamy rzadziej (mocno specjalistyczne) To też jest dla nas ważne, bo zakładamy, że jeśli pracownicy polecają pracę w firmie, to jest to dobre miejsce do pracy,

Małgorzata
@Pracodawca

Co do okresu próbnego, to jaka jest pensja w tym czacie? Normalna, czy jakaś mniejsza, a potem po tych 3 miesiącach rośnie?

@Małgorzata

Wysokość pensji zależy od stanowiska i podawana jest zazwyczaj w ogłoszeniu w formie widełek oraz podczas rekrutacji przez osobę prowadząca rekrutację (zazwyczaj menadżera/menadżerki działu). Wszystkie konkretne informacje podajemy w procesie rekrutacyjnym pod konkretne stanowisko.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Klaudyna Hebda Nature? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Jaka jest stawka początkowa w Klaudyna Hebda Nature? 4 kwietnia na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Brand Manager.

Alicja

Dzień dobry. Czy ktoś z obecnych pracowników może dać znać, jak na tę chwilę wygląda sytuacja w firmie? Czy coś się zmieniło/poprawiło jeśli chodzi o zachowania mobbingujące i brak wsparcia zarządu w tej sprawie? Nie oczekuje wielkich szczegółów. Jestem stałą klientką (do tej pory), przede mną kolejne zamówienie, ale nie chciałabym też dokonywać zamówienia jeśli firma ma niechlubną politykę działania. Nie jestem za wspieraniem tego typu firmy, ale też biorę pod uwagę, że mógł to być to po prostu chwilowy kryzys. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Helena
@Alicja

A skąd wiesz, że takie zachowania miały miejsce? Myślałam, że interesuje cię praca tam. No ale może jednak wiesz coś o tym, czy nie przyjmują teraz ludzi, skoro starasz się być dobrze poinformowana w życiu i postępowaniu firmy?

Alicja2
@Helena

Helena, czytaj ze zrozumieniem. Pani Alicja jest stała klientka a nie szuka pracy.

Edy_1
@Alicja

Pracuje się tutaj naprawdę dobrze. Nie będę się wypowiadać za osoby, które rozsiewają z sobie znanego powodu takie informacje. Nikt mnie nie mobbinguje, ani nie mobbingował i życzę każdemu pracy w takiej firmie.

Alicja
@Helena

Był na ten temat cały wpis na grupie FB „Give her a job”, w którym dyskusja była bardzo rozwinięta, nie zabrakło również wypowiedzi byłych pracowników, które potwierdziły zarzuty podpisując się nie anonimowo, a swoim nazwiskiem. Uważam, że to wymaga odwagi i zakładam, że wiązało się to z oficjalnym mówieniem „NIE” na tego typu zachowania. Podziwiam i sama bym nie chciała wspierać miejsc pracy, w których traci się zdrowie. Mimo wszystko, jak wspomniałam - biorę pod uwagę, że mógł być to chwilowy kryzys, zdarza się, jednak chcę dokonywać świadomych zakupów, stąd pytanie.

Czy pracodawca Klaudyna Hebda Nature motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Motywacją jest elastyczny czas pracy i praca zdalna możliwa z każdego miejsca. Pracujemy zespołowo, ale każdy jest odpowiedzialny za swoje projekty i ma samodzielność w wykonywaniu obowiązków. Każdy pracownik ma wpływ na rozwój firmy i może zgłaszać pomysły na produkty i projekty, które są brane pod uwagę przy realizacji. Pracujemy na talentach Gallupa, by wzajemnie rozumieć specyfikę swojego stylu pracy i działać skutecznie. Firma finansuje szkolenia dla pracowników zgodne z ich kierunkiem rozwoju, a co więcej każdy pracownik może zgłosić wybrane przez siebie szkolenie i uzyskać pokrycie jego kosztów ze strony firmy.

Aktualność

Zapraszamy do twórczej i merytorycznej dyskusji.

Serdecznie pozdrawiamy,

Klaudyna i Zespół K. Hebda
Lopon

Niejestem zadowolony

Quo vadis, Klaudyno?

Z bardzo ciężkim sercem piszę tę opinię, ale może właśnie szukacie pracy i widzicie piękne ogłoszenie od szefowej na Facebooku i myślicie, że ta praca to marzenie. No więc już NIE. W firmie znajdziecie dwa działy - marketingowo-sprzedażowy oraz operacyjno-produkcyjny. W obu były niesamowite, zaangażowane w swoją pracę osoby. Właśnie: były. Obecnie wszystko się tam rozpada z powodu tymczasowej szefowej pierwszego działu (bo wcześniejsza odeszła, po usłyszeniu co się dzieje w dziale drugim), szefa drugiego działu (który w tym momencie ma - nazwijmy to dyplomatycznie - podejrzenie o mobbing) i szefowej całej firmy, która niestety manipuluje faktami i ze względu na prywatne sympatie zamiata aktualnie wszystkie brudy z powrotem pod dywan. W tej firmie w ciągu kilku ostatnich tygodni zespół usłyszał m.in: - ''To nie wina szefa działu operacji, że dziewczyny nie potrafią z nim się dogadać. Kobiety są po prostu ZA WRAŻLIWE i ZBYT EMOCJONALNE'' (i tak, to są słowa kobiety) - ''Za rozsiewanie domysłów i ''plotek'' na temat obecnej sytuacji w firmie grożą konsekwencje, bo jest to działanie na jej niekorzyść'' Sprawa z mobbingiem jest więc z jednej strony badana przez zewnętrzną osobę, z drugiej nie ma obowiązku udostępnienia wyniku rozmów z pracownikami, część zespołu jest przymuszana do dalszej, normalnej ''współpracy'' z szefem ''podejrzanym o mobbing'', a cała komunikacja wewnątrzfirmowa jest okraszona groźbami o konsekwencjach negatywnych wypowiedzi o szefostwie. Oświadczenie części zespołu o obecnej sytuacji, w której domagano się natychmiastowego zwolnienia szefa - dalej piszmy zgodnie z literą prawa - ''podejrzanego o mobbing'', zostało nazwane publicznym linczem i emocjonalnym szantażem. Na koniec wyjaśnijmy, co traktujemy jako to ''podejrzenie''. To trwające od 2 lat (do różnych osób - część się zwolniła, o różnym stopniu nasilenia): - ciągłe umniejszanie kompetencji - powtarzające się krzyczenie na pracowników i przeklinanie - szowinistyczne wypowiedzi (''z kobietami nie da się pracować, bo nie mają jaj'') Sprawa była zgłaszana szefowej już wielokrotnie, nie zostały podjęte ŻADNE działania, a obraźliwe wypowiedzi były najczęściej zamieniane w żart. Jest to niesamowicie przykre, bo firma powstała dzięki fantastycznemu zespołowi, który jest w tej chwili konsekwentnie niszczony kolejnymi decyzjami ''z góry''. I chociaż nie widać tego wszystkiego na zewnątrz (przynajmniej jeszcze teraz), szefowa wrzuca filmiki na SM kręcąc się w spódnicy nad jeziorem, a produkty są wciąż sprzedawane, to zanim wyślecie tam swoje CV, zastanówcie się, czy naprawdę chcecie w takim miejscu pracować.

Aaa

Chcę przestrzec przed pracą w tej firmie. Szefostwo na wiele sobie pozwala. Ma gdzieś standardy kultury w organizacji. W trosce o swoje zdrowie psychiczne unikaj tej firmy.

Paulina

Hej, czy nadal pracujecie w tej firmie zdalnie? Bo właśnie poszukuję takiej pracy :)

Czy w Klaudyna Hebda Nature możliwa jest praca na podstawie B2B?

Basia

tak

B

Bardzo fajne miejsce pracy. Praca zdalna, ale co dwa tygodnie się widzimy. Więc trochę taka hybryda. Bardzo fajny zespół ????

Firma daje możliwość pracy zdalnej - jakieś opinie od pracowników? jak tam jest?

Maja
@Kasia

Super, że jest możliwość pracy w firmie w takim trybie. Wiele osób właśnie takiego czegoś aktualnie szuka ze względu na sytuację epidemiologiczną. Poprzednie wpisy zostały dodane już parę miesięcy temu więc nie wiem czy uda Ci się zdobyć tu szybko jakieś informacje. Może skontaktujesz się z firmą w tej sprawie? Jeśli się na to zdecydujesz to daj znać.

Czy firma ma tylko jeden oddział?

Zostaw merytoryczną opinię o Klaudyna Hebda Nature - Łopoń

• Jak się pracuje w Klaudyna Hebda Nature?

Zobacz opinie na temat firmy Klaudyna Hebda Nature tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klaudyna Hebda Nature?

Klaudyna Hebda Nature