Opinie o Omnibus Hurtownia AGD w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Omnibus Hurtownia AGD. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Omnibus Hurtownia AGD o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Omnibus Hurtownia AGD w Warszawa

Mario

Ja nie zapłace . Przedstawiciel zawsze oswiadczał ( przy świadkach ) , że nie ma problemu , że mogę zapłacić przy kolejnej wizycie itp. Zatem powstawała między nami nowa umowa o terminie płatności , którą Omnibus akceptował. Nie bez znaczenia jest też fakt że pan(usunięte przez administratora) (nowy ) wystąpił do nas z żądaniem zapłaty po zwinięciu interesu co stawia jego żądania w bardzo złym świetle dla sądu .

j0

Mam pytanie czy ktoś miał już jaką sprawę w sądzie w związku z tymi 40Euro od fv . Jak to się zakończyło? Jestem w podobnej sytuacji jak inni i też nie wiem co robić. Proszę o info. na jwasyl@windowslive.com

Parabole
@j0

Ja nie zapłacę, sprawę przekazałem mojej kancelarii. Mam dużo argumentów na to że jest to nadużycie z ich strony. Niech sprawę rozstrzygnie sąd, więc czekam spokojnie na wezwanie z ich strony.

Zbyszek
@j0

Dostałem notę za kilka faktur. Płacić nie zamierzam bo to ich przedstawiciel brał pieniądze i przyjeżdżał kiedy chciał. Uważam, że jest to niezgodne z zasadami współpracy w ramach działalności gospodarczej i wzajemnego zaufania. Może połączyć siły i razem walczyć z tą nieuczciwą firmą.

jan

Dostałem notę za za kilka fakt.po 40 euro . Nie zamierzam płacić .Umowa z przedstawicielem była taka że sam będzie pobierał pieniądze za faktury .KP wystawiał nap.10 a pieniądze zawoził z opóznieniem nawet 10 dni i oni to liczą jako zapłata po terminie

janina

To (usunięte przez administratora) brałam dużo towaru jak większość płaciłam przedstawicielowi a gdy go nie było zaraz na drugi dzień płaciłam przez bank i to mi naliczyli 1600zł i nie wiem co mam robić.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Omnibus Hurtownia AGD? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Markus

Proszę państwa proszę sprawdzić KRS y podane na pełnomocnictwie do firmy Legatuum , sa lewe, poza tym zmieniali firmę ze spółki handlowej na sp. zoo w 2017, więc czy mają prawo do ściągania zaległych odsetek.

WK

witam A może ktoś z szanownego forum posiada aktualne dane kontaktowe do firmy OMNIBUS. próbuje się z nimi skontaktować pod podanymi numerami ale bezskutecznie . A możne ktoś zna aktualny adres firmy ?

wszyscy współpracujacy z firmą,ktorym Omnibus spóżnił sie z jakąkolwiek należnością powinni wystąpić o takie same rekompensaty.Zgodnie z ustawą na którą sie powołują nie trzeba nawet wykazać,że poczyniono jakiekolwiek starania w celu odzyskania należności.Jeden dzień opóżnienia wystarczy, kwota należności tez nie ma znaczenia.Kto mieczem wojuje od miecza ginie.Ja niestety nie mam sposobnosci,ale inni?

Mark
@anonymous

I z tym będzie problem https://rating24.pl/Company/sunmarket.pl,5272038350 znajdziesz się na końcu łańcuch i g .... dostaniesz

@Mark

No to chyba wyjaśniło się czemu ściągają od nas te noty... Jak widać sami są w (usunięte przez administratora) finansowej więc chwytają się jak tonący brzytwy... padlinożercy... Ja się zastanawiam czy płacić. W rozmowie z kancelarią ich prawnik powiedział mi, że podejmą decyzję czy iść do sądu. rozmawiał ktoś z nimi? Co radzicie? Płacić czy czekać na ewentualny sąd? Kwota niecałe 1.000 PLN

Anovi999

Witam, my też dostaliśmy wezwanie do zapłaty 40 euro. Odradzam wszystkim współpracę z tą wyłudzającą pieniądze firmą! Widać interes im się nie kręci skoro tak duże grono jest poszkodowane. Lepiej dla nich dostać kasę za spóźnione wpłaty faktur, niż za towar, który muszą sami zakupić. MASAKRA!

Business

Szanowni Państwo, pracowałem w tej firmie przez kilka miesięcy, słyszałem i widziałem rzeczy o których na tym forum nie mogę mówić ale gwarantuję, że ani wcześniej ani później żadna z firm nie prowadziła biznesu w takim stylu jak "panowie prezesi" (celowo z małej litery). Natomiast uważam, że każdy kto rozpoczął współpracę z ta firmą i ma minimum wyczucia biznesowego bardzo szybko powinien się połapać z kim ma do czynienia i że nie ma to nic wspólnego z dobrze rozumianą partnerską współpracą, obliczoną na pracę na zaufaniu i dobrych relacjach. Zostawiam Państwa z tematem do przemyślenia. Pozdrawiam

@Business

Bardzo proszę o kontakt. Mój adres mailowy: krzysztof601123@ep.pl

Heniek

Ustawa nakazuje płacić 40 euro !? Podejrzewam że firma Omnibus również nie regulowała swoich zobowiązań w ustalonym terminie płatności swoim dostawcą. Dotrzyjmy do nich przedstawmy im sposób postępowania wobec nas i spróbujmy ich przekonać aby również wystąpili o 40 euro. Skoro my płacimy to oni też niech płacą.

A może by tak zewrzeć szyki i razem w grupie walczyć z oszustami. krzysztof601123@wp.pl

też dostałem notę obciążeniową na 40 euro, sprawdziłem tą ustawę która o tym mówi, i niestety jest to prawda. mają prawo wystawić taką notę zgodnie z naszym cudnym prawem unijnym, tragedia. niemniej jednak zapłaciłem, będę miał spokój, kwota nie jakaś duża ale szlag człowieka trafia na takie wyłudzenie

Odradzam współpracę z tą firmą . za jeden dzień spóźnienia z płatnością naliczyli nam 40 euro - rekompensata -ZA JEDEN DZIEŃ SKANDAL

Erwin

Zastanawiająca jest ta cisza na forum. Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę, tym bardziej, że narzekaliście.

Olo
@Erwin

Cześć, A na jakie stanowisko chcesz aplikować? Pracowałem w ich "centrali" w Warszawie więc mogę co nieco doradzić.

koko

najgorsi ludzie jakich spotkalem .ta praca to koszmar za pogardliwe niewyplacane pieniadze,.uwazajcie!!!!!

Apacz

Pracowalem tam rowniez pod koniec roku .Przsd Switami ok 3 miesiecy panowie Prezesi? robili zebrania co jakis czas bylo tez takie przed Switami bodajrze 23-12 i zamiast symbolicznego malego giftu to dostawalo sie opieprz ,malo tego wrocilem do domu poznym wieczorem a nastepnego dnia byla Wigilia.Wszystkie powyzsze opinie potwierdzam.

adsr

Witam Jestem z małopolski okolice Krakowa i chciałbym sie dowiedziec jak w tej lokalizacji bedzie wyglądała moja współpraca z firmą. Co bedzie w moich obowiązkach np znajduje klienta, który chce zamówić towar , Czy on do mnie za kazdym razem sklada zamówienie czy juz bezposrednio do firmy. Jak wygloda realizacja na taką odległość, chodzi mi o koszt transportu itd, emeil josek9@interia.pl

adsr

andi

Ej kolego mi też wypłacili mniej niż było na śmieciówce czyli wniosek taki że kładą do podpisania umowy śmieciowe z założeniem że i tak nie wypłacą kasy

Zostaw merytoryczną opinię o Omnibus Hurtownia AGD - Warszawa

Omnibus Hurtownia AGD