Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A.

Opinie o Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A.

dyjik

Nawet w IT siedzą takie betony, że głowa mała. Niby młodzi ludzie ale chyba myślą, że nic im się nie zmieni do 67 roku życia.

zax

Pracowałem tam w IT. Nuda i słaby rozwój. Ciekawsze rzeczy robią firmy dostarczające sprzęt. Kadra IT odpowiada jedynie za utrzymanie tego a jak coś się zaczyna dziać to wzywani są prawdziwi specjaliści.

antonio

nie polecam

asterix

Pracowałem tam 2 lata w Dziale Rozwoju Systemów Informatycznych. Stawka 12zł brutto /1godz. Plusem jest umowa na pracę, minusem czas pracy co dwa tygodnie, na zmiany - pierwsza od 6 -14, a w kolejnych tygodniach od 15 - 23. Typowy przykład orientacji na wynik. Musisz znać solidnie Microsoft Visio i C++ Nadgodziny rozlicznane w formie do odbioru, czyli w praktyce raz siedzisz 10godzin, a w dzien gdy mają je oddać siedzisz 6 godzin zamiast 8. Pracę, jeśli nie dokończysz, przenosisz do domu. Dobra firma dla osób świeżo po studiach, by odnaleźli się w realiach życia.

insider
@asterix 18.04.2010 11:26

To co napisał asterix to kompletne bzdury.

Zostaw opinię o Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A.