Fabryka Okularów Sp. z o.o.

Opinie o Fabryka Okularów Sp. z o.o.

Mariusz 2016-05-26 13:46:21
Cześć wszystkim,
pracuję tam od listopada i jak na razie jest spoko, ale trzeba pracować a nie udawać, że sie pracuje. Jest to młoda firma, jeszcze mało znana, ale już powoli ludzie zaczynają ją dostrzegać. Jeśli chodzi o ceny naprawdę konkurencyjne, mam porównanie bo pracuję w branży czternaście lat.
Pyza 2016-06-24 05:21:22
A ja jestem zadowolona.
Dział HR Doktor Marchewka 2016-07-21 13:02:33
Dzień Dobry,

Zachęcamy do aplikowania na nasze ogłoszenia rekrutacyjne ukazujące się w prasie branżowej i w sieci .

Nasze plany otwarć na najbliższe miesiące to:
Warszawa, Jabłonna, Chrzanów, Tarnobrzeg, Ełk, .
W kolejnych miesiącach:
Skarżysko Kamienna, Skierniewice i wiele innych miejscowości.
Aktualne oferty pracy można również znaleźć na Naszej stronie www.doktormarchewka.com. Pojawiają się też oferty do istniejących Salonów jako uzupełnienie składu, w których rotacja wynika w dużym procencie z rozwoju naszych pracowników.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami.

Dział HR
szczery84 2016-07-29 16:39:49
Widzę że bardzo mało osób, które tutaj piszą mają faktycznie kontakt z firmą Fabryka Okularów, opieracie się na opiniach ludzi, którzy zostali zwolnieni np. z powodu kradzieży, a teraz im żal, no niestety drodzy Państwo - drugiej szansy nie będzie.

Pracuję w sieci od początku i jest to super praca, jak ktoś nie spróbuje to nie będzie miał szansy sprawdzić jak jest w realu.

Pozdrawiam wypowiadającą się na tym forum konkurencje ;) Co dla Was jest sufitem, dla Nas podłogą. Peace !

As 2016-08-04 23:15:55
Fabryka Okularów Sp. z o.o. poszukuje teraz kogoś na stanowisko Asystent Sprzedaży i powiem Wam, że jest to nawet niezła oferta, wyjątkowo polecam młodym ludziom, którzy szukają pracy na jakieś większe i lepsze okresy czasu, bardzo polecam wszystkim
Zostaw swoją opinię o Fabryka Okularów Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Okularów Sp. z o.o.