Opinie o R-Cars Warszawa w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie R-Cars Warszawa. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w R-Cars Warszawa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o R-Cars Warszawa w Warszawa

Ewka Nowy wpis

Witam, ja trafiłam na ogłoszenie od nich na stanowisko montażysta operator video. Co prawda nie ja szukam pracy, tylko mój brat. Chcę dowiedzieć się czegoś o pracy hybrydowej. Czy wiecie, ile dni można pracować z domu? A i czy jest szansa na pracę zdalną z domu w trybie asynchronicznymi?

Ktoś tu pisał, że w firmie nie ma rekrutacji. Ale wcale ich nie ma? Czy w tamtym okresie ich nie było, a teraz są już opcje zatrudnienia? Profil na portalu z pracodawcami mają, więc chyba są tu jacyś pracownicy, tak? Jak bym chciała wysłać cv, to wiecie do kogo, skąd wziąć maila, aby to wysłać?

Już któryś komentarz tu widzę, że firma nie rekrutuje. Ale to w tym momencie tylko czy ogólnie przestali? Bo wcześniej jednak wypowiadali się tu ludzie o warunkach pracy, więc na pewno jakieś zatrudnienia bywały. Zmieniło się to?

były pracownik Nowy wpis

była raz rekrutacja z tego co kojarzę na stanowisko pomoc (czyszczenie aut itd)

Jacek

Chcę podziękować p. Łukaszowi za super profesjonalną obsługę, pełną informację i autentyczną chęć pomocy. 3 lata temu sprzedał mi samochód, z którego jestem b. zadowolony. Teraz negocjujemy kolejny. Pozdrawiam Jacek Goździewicz

Zuzanna

Z tego co widzę, to jest dwóch sprzedawców i to chwalonych pod niebiosa :) A zatrudnicie trzeciego, co się na autach dobrze zna? Nie mnie akurat, ale mego braciszka ;)

Dxx
@Zuzanna

Ci chwaleni pod niebiosa to pewnie dużo kasy zarabiają dla firmy. Mnie akurat 1 z nich (usunięte przez administratora) na 9 tysięcy. (usunięte przez administratora)

bk
@Dxx

w jaki sposób?

Grażyna
@bk

Też jestem ciekawa, ale tyle czasu już minęło od tamtego wpisu. A ty tam pracujesz albo zamierzasz się zatrudnić? Może coś słyszałeś o tej pracy. Mają w ogóle jakieś zewnętrzne rekrutacje czy tylko ze swoich pracowników wybierają na wyższe stanowiska np.?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie R-Cars Warszawa? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w R-Cars Warszawa?

Nie ma żadnej rekrutacji w tej firmie

Jak jest z pakietem medycznym w R-Cars Warszawa? Można dołączyć rodzinę?

Firma nie oferuje Ci czegoś takiego jak pakiet medyczny, nie masz żadnych benefitów i do tego najniższą krajową.

Lidia
@Michał

No ale chyba nie na kazdym stanowisku jest najniższa? A co z premiami? To chociaz się zdarza?

Hejka. Szukam nowej pracy, więc wpadłem na to forum. Czuję, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Warszawy. Mam prośbę, napiszcie jak się Wam pracuje w firmie R-Cars Warszawa? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? Czy jest jadłodajnia z obiadami dofinansowanymi przez pracodawcę? Nie mam dzieci więc nie gotuje w domu. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Firma nie oferuje żadnych benefitów, praktycznie nie oferuje Ci niczego oprócz podstaw, które tez nie zawsze funkcjonują poprawnie. Ogólnie nie polecam. Jeżeli chodzi o zarobki to tak jak napisałem w swojej opinii, są żenująco niskie, wiec tu tez bym sie cudów nie spodziewał. Praktycznie wszędzie gdzie aplikujesz proponują większe stawki za o wiele niższe wymagania + otrzymujesz możliwość rozwoju, której tutaj nie uraczysz.

O firmie R-Cars można napisać wszystko, ale czy będzie to miła i przyjemna historia? Niestety nie. Przepracowałem w tym miejscu rok, a każdy miesiąc odczuwałem fizycznie i psychicznie jak kilka miesięcy. Firma aspirująca na premium w rzeczywistości prowadzona chaotycznie w stylu lat 90. Na wejściu pierwszego dnia, widzisz te wszystkie samochody, właściciel jest dla Ciebie miły, kulturalny wydaje Ci się - wow, ależ profesjonalne miejsce! Przychodzi czas na rozpoczęcie pracy, nikt Cie niczego nie uczy, tylko wymaga, pokazuje raz i uważa, że wystarczy. Popełniasz błędy, nie masz bezpośredniego feedbacku z informacjami tylko pasywną agresje i dogadywanie niby dojrzałego i dorosłego człowieka, a jednak troche nastolatka. W firmie, nie ma jasno określonych przerw, oczywiście karmią Cię głupotami typu, że przecież mogłeś iść zjeśc, odpocząć, co niestety finalnie okazuje się fikcją, gdyż po wyjściu na przerwe zaraz masz kilka telefonów, bo przecież praca czeka, w efekcie czego odechciewa Ci się na te przerwy wychodzić. W Rcarsie musisz przepracować każdą minutę, każdą sekundę, lepiej nie siadaj odpocząć bo będziesz miał poważną rozmowę z ''Szefem'' z której wyniknie tylko tyle, że robisz wszystko źle i w sumie to jesteś najgorszym pracownikiem jakiego w życiu miał, ale jest tak wspaniałomyślny, że daje Ci kolejną szansę. Przychodzisz wcześniej do pracy? Musisz zacząć pracować wcześniej, pakujesz się wcześniej przed końcem pracy - jesteś nierobem któremu się nie chce pracować. (usunięte przez administratora) w tej firmie istnieje na porządku dziennym tak jak pisałem wczęsniej ''chaotycznie w stylu lat 90'' Wymagania pracodawcy są nad wyraz wysokie, wręcz absurdalnie wysokie biorąc pod uwagę fakt, na tak żenująco niskie wynagrodzenia jakie ta firma proponuje szukając zwyczajnie taniej siły roboczej bo przecież jak to lubią mówić '' nas nie stać na Pana wypłate'' Każdą sytuacje obrócą przeciwko Tobie bo są przecież nieomylni i niesamowici. Wymęczony fizycznie i psychicznie, dalej wykonujesz swoje obowiązki, nawet czasem robisz wiecej niż musisz - tylko po to, żeby usłyszeć mądre '' Pan się w ogóle nie uśmiecha'' a Ty stoisz spocony po całym dniu pracy, niosąc kolejne dwa ciężkie koła i zastanawiasz się czy to z Tobą jest coś nie tak czy z nimi. BHP w tym miejscu nie funkcjonuje, koła i inne ciężary nosisz lub toczysz po ziemi, bo firma nie posiada wózka. W firmie nie istnieje, żaden planner, żaden system w którym '' Szef'' wpisuje zadania, tylko podaje Ci je słownie, by potem móc Cie obrażać i po Tobie cisnąć, że o czymś zapomniałeś oczywiście pasywno agresywnie. Co nie zmienia faktu, że czego byś nie zrobił i tak będzie źle i tak będziesz tym najgorszym, bo pamiętaj, że on wszystko zrobi od Ciebie lepiej. Zachorowałeś? Idź do pracy, nie bierz zwolnienia bo działa to na nich jak płachta na byka. Po zwolnieniu lekarskim będziesz miał rozmowę czy z Tobą jest wszystko ok, czy aby na pewno nie jesteś powaznie chory bo tyle czasu Cie nie było. Nadgodziny? Niepłatne - możesz odebrać wolne dni - jak dasz radę, bo ''Szefu'' nie zna przepisów i niechętnie te dni Ci oddaje, a potem znowu pasywna agresja bla bla bla i tak w kółko. Przychodzi moment w którym patrzysz na innych pracowników którzy się tam zasiedzieli, dzień w dzień mają to samo z czego jeden jest traktowany jak (usunięte przez administratora) do podłogi i nic z tym nie robi. I wiesz, że nie chcesz być na ich miejscu, składasz wypowiedzenie, dowiadujesz się że okres wypowiedzenia Ci nie przysługuje bo tak Szefunciowi nastolatkowi jest wygodnie, wiec się zgadzasz na to bo chcesz miec już święty spokój i nigdy więcej nie mieć z tymi i takimi ludźmi kontaktu, bo zwyczajnie szkoda na to zdrowia i życia. Podsumowując, nie polecam, gdziekolwiek pójdziesz do jakiejkolwiek pracy zarobisz tyle samo, ale będziesz zdrowszy i szczęśliwszy, bo nie będziesz obcował z socjopatami.

Serdecznie polecam firmę R-Cars w ostatnim miesiącu kupiłem auto w tej firmie i jestem bardzo zadowolony z zakupu . Byłem również mile zaskoczony miłą obsługą i wiedzą pracowników na temat zakupionego przez ze mnie auta którą mi przedstawiono wraz ze szczegółową dokumentacją . Jeszcze raz gorąco polecam firmę R-CARS

Tomaxi

Salon samochodowy R-Cars na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolony z zakupu samochodu, Szczególne podziękowania dla p. Kamila za pomoc i przygotowanie wszystkich formalności związanych z zakupem, pełen profesjonalizm. Dziękuję Tomasz

Tomaxi

Marcin@

Bardzo miła i sympatyczna obsługa przez pana Kamila. Samochody najwyższa jakość. Kupowanie w R-CARS to czysta przyjemność i pewność zakupionego samochodu. Pełna dokumentacja przygotowana już na pierwszym spotkaniu, po prostu trzeba się tam wybrać a na pewno nie wyjdzie się zawiedzionym.

Elżbieta

Salon godny polecenia. Niezwykle miła i profesjonalna obsługa. Młodzi ludzie z dużą życzliwością. Wszelkie formalności załatwiłam sprawnie na miejscu. Pan Kamil dopilnował wszystkiego z należytą starannością. Uzyskałam wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania. Jazda próbna w miłym towarzystwie. Zostałam nawet zawieziona do banku abym mogła dokonać płatności. Dziękuję i gorąco polecam. Elżbieta z Białegostoku.

Aleksandra

Salon godny polecenia - profesjonalna, kompetentna obsługa. Autko w super stanie technicznym jak i wizualnym. Jeszcze raz dziękuję Panu Kamilowi i do zobaczenia.

Miła ,fachowa oraz profesjonalna obsługa Szkoda że mało jest takich profesjonalistów, jak pan Kamil Pozdrawiam i dziękuję

Ryszard Mucha

Fachowcy i profesjonaliści. Jazda próbna błyskawicznie .Samochód zakupiony przeze mnie w R-Cars w super stanie technicznym- zgodny z ofertą. Pozostawienie mojego samochodu w rozliczeniu - szybkie działanie. Salon godny polecenia. Na pewno kiedyś tu wrócę . Szczególne podziękowania dla Pana Radka i Kamila .

Karol

Polecam, super furki i super ludzie

Norbert

Mógłbym tam być codziennie! Na wejściu Ferrari , nowe piękne BMW, człowiek myśli, że już nic go nie zdziwi a za rogiem Lamborghini na przeciwko Rols Roys. Niesamowite miejsce!

Marcel

Fajny salon z fajnymi autami

Konrad

Z początku byłem nastawiony sceptycznie, ale obsługa w firmie szybko to zmieniła. Szeroki wybór aut pozwolił mi całkowicie zmienić swoje plany a bardzo miły i profesjonalny doradca pomógł mi wybrać auto idealne dla mnie. Polecam Serdecznie !

Zostaw merytoryczną opinię o R-Cars Warszawa - Warszawa

• Jak się pracuje w R-Cars Warszawa?

Zobacz opinie na temat firmy R-Cars Warszawa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w R-Cars Warszawa?

R-Cars Warszawa