Opinie o Neon Muzeum LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Neon Muzeum LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Neon Muzeum LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce o rekrutacji.

Branże: Obiekty kultury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neon Muzeum LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce w Warszawa

Olga Nowy wpis

Odradzam to miejsce osobom myślącym o poważnym zatrudnieniu. Zespół ciągle się wymienia, umowy śmieciówki, niskie zarobki.

Marta Nowy wpis

Do dziś się zastanawiam jaka w końcu tutaj stawka obowiązywała czy ewentualnie się zmieniła? Raz padło, że 25 brutto potem, że 20... Czy warunki finansowe się tutaj zmieniały w ostatnim czasie?

Mola Nowy wpis

Patrząc na to, że wystawili ogłoszenie tuż przed świętami, kiedy po jakim czasie mogą najpóźniej zadzwonić? Ile czekały osoby, które pracę dostały?

Grażyna

No dobra, jestem już świadoma po waszych komentarzach, że pracując tu jako opiekun ekspozycji lub bileter musisz także być sprzątaczem... ale w sumie to o jakich pieniądzach i jakich godzinach pracy mówimy? Za fajną stawkę to i posprzątać w muzeum mogę bez problemu przy okazji innych zadań.

Ilona
@Grażyna

25 pln brutto stawka godzinowa

Ilona
@Ilona

20 pln brutto stawka godzinowa

Marta Nowy wpis
@Ilona

Przypadkiem to 5 tam wpisałaś czy kiedyś były inne stawki? Rozumiem, że teraz 20 jest tak?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Neon Muzeum LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Gabriela

Ktoś tu pisał że jeśli się studiuje i ma być to praca dorywcza to spoko i poleca :) Ktoś może studiuje dziennie i wie jak to wygląda? Można sobie wybrać część etatu? Grafik w miarę elastyczny, czy średnio?

Darek

Znalazłem ogłoszenie tego muzeum, szukają Opiekuna ekspozycji. W obowiązkach jest punkt "Obowiązki związane z utrzymaniem porządku w Muzeum.". Czy tutaj chodzi o takie ogólne porządki czy mycie toalet? Bo wedle tego jest opisane w poprzednich komentarzach mam wątpliwości czy wysyłać tam cv.

Mikołaj

Cześć. Wiecie może, czy studenci bez doświadczenia zawodowego na rynku pracy mają w ogóle szans do tego, aby pracować w firmie Neon Muzeum LTD? Chcę tak racjonalnie ustalić, czy pracodawca ten takim osobom w ogóle daje szansę zatrudnienia. Może ktoś z Was mi to napisać? Dziękuję.

Mateusz

Nadal nie ma serwisu sprzątającego?

@JJ ale to chyba od mycia takich rzeczy jest zespół sprzątający? Czy bileter też musi się tym zajmować?

@Kasia

Myciem toalety zajmował się bileter, nie było serwisu sprzątającego. Nie wiem jak jest teraz ale wątpię, żeby coś się zmieniło.

JJ

Kiepska praca, mało ma wspólnego z kulturą głównie sprzedawanie biletów. Fatalne warunki i mało płacą. Ciężko w to uwierzyć ale szefowa nie pozwala włączać dodatkowego grzejnika na recepcji, zimą kiedy w budynku jest ujemna temperatura... Latem natomiast dostaniesz polecenie, żeby umyć wielkie litery, które stoją przed wejściem z gołębiej kupy.

Honorata
@JJ

Zawsze byłam ciekawa, jak właściwie pracuje się takim miejscu - super, że o tym opowiedziałaś. Wysokość zarobków jest tu akurat indywidualna - mnie jeszcze interesowałaby inna kwestia. Czy praca w Neon Muzeum jest stabilna, czy może należy ją traktować jako tymczasową? Jak to wygląda?

@Honorata

Raczej tymczasową. Jeśli na przykład studiujesz i chcesz dorobić to może być spoko.

KLisz

Na rozmowie opowiadają w jakiej świetnej instytucji będziesz pracować a w praktyce sprzedajesz bilety i myjesz kibel... Zimą marzniesz bo budynek jest stary i trzeba dosłownie stać tam w kurtce i czapce. Dają tylko zlecenia, z resztą nie dziwne bo to miejsce nie spełnia raczej żadnych standardów.

EH

Świetna idea oraz instytucja, która utrzymuje pamięć o historii design'u. Dobre miejsce dla zwiedzających, ale nie koniecznie dla pracowników. Można liczyć jedynie na umowę zlecenie, system rozliczeń godzinowych. Stawka niewygórowana, po miesiącu pracy można otrzymać około 1200 pln wynagrodzenia. Preferują studentów. Zakres obowiązków od obsługi klienta po mycie publicznej toalety.

Zostaw merytoryczną opinię o Neon Muzeum LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce - Warszawa

• Jak się pracuje w Neon Muzeum LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Neon Muzeum LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neon Muzeum LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Neon Muzeum LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce
  • Mińska 25 B lok. 34