Opinie o Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji w Warszawa

Obiektywny

Już teraz jak poda się imiona tych "uzdolnionych inaczej" na tej stronie to natychmiast znikają te imiona. Już nawet to sobie zastrzegają. Trzeba ich jakoś nazwać aby wiedzieć o kogo chodzi jak ktoś o nich pisze. Moje propozycje to Don Kichot z Kasprowicza i jego wierny giermek Sancho Panza. Jakieś tam podobieństwo jest, jeden i drugi z obłędem w oczach atakowali coś co nie miało szans powodzenia chociaż, nie, książkowy bohater robił to dla idei, a ten o którym myślimy ściągał kasę kilogramami no i Sancho Panza miał więcej do powiedzenia niż jego odpowiednik. Druga propozycja chyba będzie bardziej zbliżona do rzeczywistości, pieniacz i melanżysta. Gdzieś też tutaj czytałem o porównaniu do bohatera bajki dla dzieci, był Pinky i Mózg nie wiem to może też być taki Pixie i Dixie ?

Witek
@Obiektywny

Kiedyś miałem okazję poznać tych ancymonów, nawet przez chwilę współpracowaliśmy. Absolutnie nie polecam.

Viola
@Obiektywny

Nie ma już Business Advice w Rzeszowie. Wewnętrzne problemy. Koronowirus zbiera żniwo.

Sierżant Garcia
@Obiektywny

(usunięte przez administratora)hmmm, tworzył pewne plany. Nagrody odbierał na wizji za najlepszy film roku, jak? Kto przyznaje te nagrody jak za kilka tygodni nie mogli oddawać pieniędzy.

@Viola

Nie ma już strony biznes advance jest nie dostępna. Same porażki.

Elka z Żoliborza

Długi przegoniły Greata o kilka długości. Ucieczka z Kasprowicza nie pomogła. Nowy pomysł Business Advice nie płaci tak jak miał płacić i obiecywał, znowu są opóźnienia, teraz winny jest Coronovirus. Może będą oświadczenia w tej sprawie hehehehe. Na niebieską ambrozję kasa jednak jest. Kolejny projekt chyli się ku upadkowi.

Misio Zdzisio
@Elka z Żoliborza

Niemożliwe, wszystko było precyzyjnie przygotowane. Co z wypożyczalnią premium cars w Dubaju, jest ?

@Misio Zdzisio

Autka już sprzedane albo oddane komuś innemu do innej wypożyczalni także na te Luxcar zapewne żadne autko nie jest zapisane.

Jarosław

Q 7 zabrane, nie starczyło na leasing i wykup. Łączymy się w bólu.

Obiektywny

Panie (usunięte przez administratora),(usunięte przez administratora), ciut obiektywizmu. Swoje porażki próbujecie teraz zrzucić na Sylwestra. Tak zagrał wam na nosie, jest film, tylko że On go robi, nie wy. Kolejna porażka może boleć, tak blisko było , no Wam się nie udało się, jemu się udało.

@Obiektywny

Im się nic nie udało jedynie co to szaleć za pieniądze obligatoriuszy i to tylko potrafili. Widać że im się pomysły skończyły i nie mają co już klientom wciskać miało być do końca kolejne oświadczenie a tu niema co pisać bo oszukali wszystkich. Nawet nie umieją sprzedać gotowego osiedla w Nigerii nawet tego nie potrafią...….żenujący są.

Pomocna dłoń

Jeśli jesteś tak poszkodowany to proszę ujawnij swoje dane swoją drogą jak trzeba byc mało inteligentnym aby uważać że doradca wiedział o wszystkim wykonywał pracę za którą nie dostał wynagrodzenia i jego wysiłek włożony w obsługę klientów został stracony przez działania nie odpowiedzialnych ludzi którzy zarządzali pieniędzmi na koncie spółek. Proponuję prze analizować kto w tej sytuacji jest winny patrząc na sytuację obiektywnie i szukać możliwości zabezpieczenie się na majtkach zarządu działek nieruchomości który posiadają. Nie wspominając o zakupionych autach które są wynajmowanie w Dubaju.

Piotr W.

Same oszczerstwa płyną w stronę w/w Pana. ja z nim dzialan od 8 lat i pomaga mi we wszystkich sprawach tak abym uzyskał zwrot środków. Z tego co się zorientowałem jestem jednym z pierwszych klientów który złożył pozew przeciwko grupie gpe właśnie dzieki temu że mam czynnego doradcę a w dodatk byłem informowany przez niego że jest to lokowanie kapitału w prywatny podmiot i zawsze jest ryzyko jak z każdą firmą. Nie mam do niego pretensji z prostej przyczyny wybrałem większy zysk z 8% bo człowiek jest chciwy chciał mieć więcej niż w banku ale stracił czujność ponieważ zarząd gpe dbał o to żeby trzymać nas w pozytywnych emocjach wpłacając od dłuższego czasu regularnie odsetki, oraz Wyplacajac pieniądze za poniesione straty w innych ich inwestycjach co tym bardziej na tamten czas podbudowalo ich to w moich oczach. Życzę powodzenia wszystkim w walce z gpe i odzyskaniem środków

Czekamy na oświadczenie na fb…..kiedy to może być??? bo ze strony great raczej się już niczego nie doczekamy. Pytanie jeszcze co z Nigerią ??? dalej to osiedle stoi nie sprzedane bo o Ghanie nie wspomnę.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
logo firmy Psycholog
Wisienka

czy mozma cos więcej na ten temat?

Polo

Co za różnica? Ważne że wszyscy kradną do swoich kieszeni.

Jan Mnemonic

Coronowirus zablokował wszystko, nawet areszty czy więzienia.

Marcin Płacheta

Czy ktoś coś może powiedzieć co się dzieje z niewypłaconymi obligacjami?

@Marcin Płacheta

Z tego co widać lub nie widać ani nie słychać to nic z tego nie będzie......kiepsko to wygląda

Damian
@Marek

Prokuratura Okręgowa w Warszawie prowadzi sprawę, należy tam się ze wszystkim zgłaszać.

Prosze o szczegoly
@Damian

Jest jakas osoba kontaktowa w prokuraturze? Email? Telefon? Numer sprawy?

Damian
@Damian

Prokuratura Okręgowa w Warszawie, sprawę prowadzi pani prokurator Aneta Uszyńska, tel.: +48 222 17 35 20, sygn. akt. PO II 131.2019, ul. Chocimska 28,00-791 Warszawa

J.
@Damian

I takie informacje powinny tutaj się pojawiać. Ja mam film "Chuligani", nie dostaję odsetek, nie mam kontaktu z tą firmą. Czy to oznacza, że i ten projekt się nie uda? Czy są tutaj osoby które mają też ten film?

@J.

Mój opiekun w ramach great powiedział że nie będzie żadnego filmu ten reżyser Konrad Niewolski w podobnej obsadzie roni film Asymetria w podobnej obsadzie którą mój opiekun pokazywał w czerwcu zeszłego roku. Ten reżyser się wycofał w lipcu zeszłego roku bodajże ze współpracy z great z prostej przyczyny ….pieniądze podobno znikły. I z tego co mi powiedziano żadnego filmu nie będzie bo konto jest na zero.

Krytyk
@Marek

Dokładnie jak Konrad film nakręci to żaden krytyk się nie znajdzie i będzie trzeba dać oskara lepszy nisz Dicaprio

@Krytyk

To kto nowy ma kręcić skoro kasy brak.... i po Oscarze może coś więcej napisać Krytyk skoro więcej wie ….może Pasikowski ??? bo coś mi się o uszy obiło od opiekuna może Lubaszenko a może po prostu NIKT.

@Marek

Pewnie Roman P. znany z Hollywoodu. Jak już bajki są napisane to trzeba dalej brnąć z rozmachem godnym greata. Ze też ludzie się nabierają na takie bzdety

Alex
@Johny

(usunięte przez administratora) był brany pod uwagę, już miał przylecieć, już się dogadali finansowo, motel w pod warszawskiej miejscowości opłacony, młode hostessy w strojach al'a Brigitte Bardott z końca lat 60 czekały z pomponami, kawior z jesiotra z rosyjskiej Tajgi się mroził, szampan Igristoje został zamówiony z 3 miesięcznym wyprzedzeniem i stał w skrzynkach w recepcji motelu u Pana Zenka, szatniarza, przejazd rowerem m-ki Jubilat z lotniska do hotelu wszystko to było przygotowane, dogadane łącznie z Hoop Colą w szklanych 0,5 l w butelkach na planie filmowym którą zażyczył sobie znany reżyser. Wszystko rozbiło się o możliwość przyjazdu znanego reżysera. Okazało się, że ta sprawa jest polityczna, Roman P. nie może przyjechać do Polski dopóki "dobra zmiana" rządzi bo ta chce Romana P. wydać władzom w Hollywood. Z przyczyn niezależnych na razie film nie może powstać, sympatyczna dwójka z Kasprowicza, opracowywuje nowy plan na znalezienie równego im, uczciwego, bez rofilu na facebooku, bezkontrowersyjnego znanego, mogącego unieść ciężar odpowiedzialności reżysera.

Jacek Placek
@Damian

Czemu Oni jeszcze działają ?

Meg

Czy są jakieś nowe informacje? Czy komuś udało się odzyskać pieniądze?

Latawiec
@Meg

Taaaaaak, zgodnie z obietnicą prezesa Włodarczyka, kasa płynie do jego kieszeni strumieniem. Wszystko co obiecał w podpisywanych ugodach się sprawdziło. Po co te dziwne pytania, dajcie mu teraz spokój musi się skupić na Kancelarii.

@Meg

Niestety pieniedzy nie odzyskamy. Poza jakimis resztkami, ktore byly faktycznie pozabezpieczane, ale wiekszosc nie byla. A to co odzyskamy, to potrwa lata. Jedyna droga do odzyskania to zgloszenie w postepowaniu karnym. Mozna to zrobic bez oplat zglaszajac sie a policje. A poza tym, ze zostalismy oszukani, czesc daje aie naciagnac kolejnym oszustom obiecujacym odzyskanie srodkow, ktorych nie ma. Jedni chca pobierac oplate za postepowanie na drodze karnej, inni chca sie sadzic za oplata oczywiscie. Szkoda czasu, pieniedzy i nerwow. Wszyscy chca stalych oplat z gory niezaleznych od efektu, bi zdaja sobie sprawe, ze pieniedzy nie sciagna, a tak przynajmniej dorobia sie na oszukanych ludziach. Tak to juz jest w Polsce :-(

Jacek
@Sprawdzilem na czym stoimy

Jak nie odzyskasz teraz to odzyskasz za 5 lat? Ciekawa teoria. Dla wszystkich na pewno nie starczy to raczej pewne. Jest majątek zarządu można zawsze z niego ściągać.

@Jacek

Generalnie ok, ale panowie wlasny majatek maja juz pochowany. Od dawna sie na to przygotowywali. To bylo dzialanie premedytacja. To co mozna zrobic, to wpakowac ich do wiezienia. Nie pomoze to odzyskac pieniedzy, ale przynajmniej odrobina satysfakcji na oslode

@Jacek

Jaki majątek jak oni przed greatem byli (usunięte przez administratora) z długami. Teraz mają jeszcze większe długi, ale są panami. Ludzie nie dajcie się naciągać. Nikt nic nie odzyska. (usunięte przez administratora)

@Johny

Prawie. Duza czesc pieniedzy z naszych obligacji trafila na konta zon i innych zaufanych osob zarzadu. I(usunięte przez administratora) ale co do odzyskania pieniedzy, to faktycznie nie ma co liczyc ponad to, co faktycznie bylo zabezpieczone - jak sie uda odzyskac 10-20% to max. Ale to tylko przez postepowanie karne. Zadni (usunięte przez administratora) nic nie wskuraja a jeszcze pobiora swoje oplaty

@Sprawdzilem na czym stoimy

Sęk w tym że spółki są cały czas aktywne zatem zobowiązania publiczno- skarbowe rosną. A one są pierwsze w kolejce do zaspokojenia. Zatem o zabezpieczeniach nie mam mowy. Ja bym liczył bardziej na 0.

Poszkodowany

Uwaga możecie zostać doskonale (usunięte przez administratora)

Beata K.

Wstydzilibyście się wypisywać takie bzdury, to jest szerzenie mowy nienawiści. Przemawia przez was zazdrość. Nie wszystko może się udało, jednak nie pomagaliście jak trzeba było pomóc. Teraz macie pretensje, głównie do Pawła, a on jest cały czas z nami trochę przytył po udarze ale jest i walczy o was, o nas, o pieniądze klientów bo wy nie potrafiliście. Wy tylko szerzycie propagandę niezgodną z prawdą która nikomu nie pomaga. Paweł wielokrotnie zapewniał, że odda pieniądze i to z pewnością zrobi. Schorowany człowiek który poświęcił siebie, swoją rodzinę, zdrowie żebyście mogli zarabiać. Czas pokaże kto miał racje.

Beata K.

Sprzedawaliście rzeczy które wam Paweł dawał, robiliście to, bo dostawaliście super hajs za to. Jesteście jak te hieny które za pieniądze zrobią wszystko, przynosiliście pieniądze na projekty. Paweł robił wszystko aby one później się udały, wszystko szło zgodnie z planem, na forexie też by to wszystko odrobił. Później jak była potrzebna wasza pomoc to nie zrobiliście nic. Prawda się obroni i żadne CBA czy prokuratura nic nie zrobią. To wy wzięliście te pieniądze w prowizjach.

Beata K.

Wasze faktury i konta to dowody. Teraz znaleźliście winnego, a sami tym ludziom wmawialiście rzeczy które chcieli klienci chcieli usłyszeć żeby tylko sprzedać, żeby mieć prowizje. Paweł nie wziął złotówki z konta spółek dla siebie, wszystko by wam oddał, a wy dzisiaj tak się odwdzięczacie. Zabierał was na wycieczki, organizował spotkania, wyjazdy integracyjne, płacił za was aby wam dogodzić. Już to pisałam prawda się obroni.

Samuel

Pracowałem z nimi w 2015 r. Stwierdzili że jestem przestępcom i nie mogą ze mną pracować bo nie spłaciłem w terminie kredytu na samochód który praktycznie wtedy miałem spłacony. Teraz czytam o nich, szczególnie o Pawle i wychodzi, że to jednak on jest (usunięte przez administratora) Ciesze sie że moja przygoda z nimi była tak krótka, wymagania natomiast były przeogromne.

marianna
@Beata K.

ale bzdura!

Maria Rosiak

Dwie niebywale barwne postacie polskiego biznesu obecnie prowadzące kancelarie prawną w kilku miastach w Polsce, bardzo dbają aby prawda o nich samych, poczynionych niecodziennych wydatkach na prywatne cele z pieniędzy wpłaconych przez obligatariuszy, nie ujrzała światła dziennego. Giną na tej stronie wszelkie informacje o tym, zresztą jak i o innych sprawach z udziałem tego niezwykłego tandemu. Niestety prawda ma to do siebie, że weryfikuje wszelkie kłamstwa wygłaszane do tej pory, przez dwóch niezwykłych dżentelmenów z Kasprowicza;)

Wiesław

Dzisiaj dzwonili do mnie z Biznes advajce z pytaniem, czy mam polisolokaty i już z nimi rozmawiałem, już chciałem dać bo mam jednom, ale przypomniałem sobie, że ten Biznes to ta kancelaria tych z grejta. Jak się spytałem to nie chcieli powiedzieć czy to prawda..

@Wiesław

Tak to prawda na bazie którą bezprawnie przejęli z grejt obligatoriuszy dzwonią bezprawnie do tych ludzi. Robią co chcą w świetle prawa ale bez zgody w ramach RODO

@Wiesław

A tak przy okazji nie pytali Pana czy jakieś pieniądze ma Pan w obligacjach w tym całym grejcie???? rozumiem że chcieli kolejne wyciągnąć???

Do Juan de Marco

Zadzwoniłem i niestety kolejne naciąganie. Nie polecam.

Piotr B.

Pan z Wrocławia prowadzi sprawę karną ??? Nie Prokuratura w Warszawie ??? Dlaczego Pański numer jest zawsze przy wszelkiej maści sprawach upadających spółek z których nie może Pan nic wyciągnąć???

Polityk

Do PISu go nie przyjmą, nie te poglądy.

MIŚ

Jak organy tak będą działać tak sprawnie jak dotychczas to pewnie ich wszystkich będzie trzeba szukać gdzieś w Afryce.

MIŚ2

Jaka szlachta takie pospulstwo

Biała kiełbasa

Życzę wszystkim klientom, żeby odzyskali swoje pieniądze które im w tak perfidny sposób zabrano.

Alfons

Dobry klient czego od niego chcesz? Idą święta, jest wielki tydzień, koronowirus trzęsie światem, złożyłbyś mu życzenia zdrowia, szczęścia, a Ty takie życzenia. Niepojęte. Czego chcesz od tego chłopaka jak naprawdę często, świetnie płaci, daje napiwki.

Gerda

Cały ten Paweł Włodarczyk, Marcin i Ci inni (usunięte przez administratora) to zwykłe śmieci. O takich jak oni to szkoda wgl pisać i mówić. Nawet najgorsze słowa i określenia kierowane pod ich adres to tak naprawdę nic nowego. Szczerze to nawet nie chciałbym na nich splunąć... osoby o tak perfidnym charakterze i osobowości można by porównać do Hitlera bądź Stalina. Ludzie pokrzywdzeni przez los przez to że się urodzili, nie mają sposobu na życie i co ze sobą zrobić. Osoby bezdomne, menele, itp zasługują na większy szacunek niż wy. Taki zwykły menel który sprzeda złom za pare złotych lub zbierze je na dworcu od ludzi, wzbudzi w wielu ludziach więcej szacunku niż ktoś taki jak wy, który chwali się żw okradł ludzi na miliony. Głupie szczeniaki.

Mandat
@Gerda

Spokojnie pójdą siedzieć na długie lata .... sprawiedliwość ich dopadnie.

@Mandat

Niestety nikłe szanse. Musieliby kogoś zamknąć kto wystawi innych. Ale niestety ekonomia to są skomplikowane sprawy dla proroków.

Forexowicz
@MIŚ

Tyle tego tam jest, że nie możliwe żeby chociaż za te obligacje wystawione na firme widmo w dubaju nie ponieśli kary. Może jednak paweł z marcinem wygrają sprawe z forexem i forex odda te pieniądze.

MIS
@Forexowicz

Jaki Forex jak tam byli zwykli traderzy. Sęk w tym że ci co mają to wyjaśniać pewnie nie wiedzą co to jest trader

Forex
@MIS

Czy te osoby które operowały na forexie, do niego przekonywały, namawiały też poniosą karę ? Czy można żądać od tych osób moich pieniędzy?

MIS
@Forex

Ten co operuje to inna osoba niż sprzedaje. Sprzedawca sprzedaje produkt. Jeśli nie wiedział, a pewnie wykaże że nic nie wiedział to nic mu nikt nie zrobi. Inna kwestią jest operator rachunków on świadomie zarządza rachunkami i jeśli ma licencje to ok. Ale wątpię żeby w tym produkcie ktoś miał licencje. Chyba że taxi:)

Forex
@MIS

Kto operował ? Można to gdzieś sprawdzić ? Czy mam uznać, że operatorem była ta zagraniczna firma ?

@Forex

To tylko prokuratura może ustalić, ale chyba nikt ważny nie stracił pieniędzybo widać jak działa.

Foxxx
@MIŚ

Koronowirus ich zbawił, tak usłyszałem od kogoś w zeszłym tygodniu, bo spowolnił pewne działania służb. W obecnej sytuacji większość nas drży o swoje miejsca pracy o przyszłość swoją i swoich najbliższych, a byli dyrektorzy i menadżerowie w Greatcie w najlepsze (usunięte przez administratora) obdzwaniają klientów, obligatariuszy tegoż Greata oferując nowe usługi kancelarii Businness Advice. Oczywiście gdy klient skojarzy ich z Greatem, osoby dzwoniące wypierają się tego i twierdzą, że nie mają nic wspólnego z Greatem i nigdy nie mieli. Obłudy, hipokryzji ciąg dalszy.

Klient
@Foxxx

Potwierdzam i z drugiej strony pytam na jakiej podstawie tą kancelaria przejęła dane klientów z great oczywiście pytam formalnie.

Naczelnik Pat
@Klient

Nie ma takiej podstawy, to się nazywa (usunięte przez administratora) Nikt co ich zna nie jest zdziwiony to normalne zachowanie u nich.

Ten wirus jest wyjątkowo demokratyczny, nie zna granic i może niestety dopaść każdego. Nie wypada komuś życzyć takich przykrości.

Zostaw merytoryczną opinię o Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji - Warszawa

• Jak się pracuje w Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji?

Zobacz opinie na temat firmy Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 6 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji
2.1/5 Na podstawie 55 ocen.
  • Jana Kasprowicza 45/47
    01-836 Warszawa