Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji

Opinie o Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji

pracownik 2015-11-18 00:29:56
Omijajcie szerokim łukiem, zwłaszcza pracę w biurze w Wawie na ul. Boya Żelańskiego. Oszuści.. Niewypłacalni.. No i pracujesz na czarno.
xxx 2015-11-18 08:32:50
Też na czarno? Ja wole ich omijać szerokim łukiem..
123 2015-11-20 13:17:09
Zarobki są prowizyjne. Umowa zlecenie. Masz podstawę maks 1750 brutto jak uda Ci się zorganizować 120 spotkań i jakiś tam procent od wpłaty klienta
Kasia 2015-12-17 15:21:06
Proszę Państwa nie 120 a 20 odbytych spotkań w miesiącu. Byłam na takim spotkaniu i przedstawiono mi warunki czarno na białym. Mają dużą ofertę produktową.
Nie jest ot praca dla etatowców... trzeba zakasać rękawy i wziąć się do roboty, jak wszędzie w tego typu firmach za picie kawy i patrzenie w okno nikt nie płaci...
Adam 2015-12-28 22:51:01
Ktoś z was chyba watki dotyczące podstawy w firmie pomylił. Ja pracuję 2 miesiąc jako doradca i pdstawa wynosi 2000 plus prowizja. A trzeba odbyć minimum 20 spotkań z klientami czyli 1 dziennie. Piszecie 1750 a to dotyczy asystentów którzy umawiają 3 spotkania średnio dziennie czyli 60 w miesiącu a nie 120. Ktoś z Was chyba jednym uchem słuchał a drugim... Zobaczymy jak będzie dalej ale na razie jestem bardzo zadowolony. Oby nie zapeszyć :-)
Olgierd 2016-01-11 22:26:58
Prezes na rekrutacji o wszystko pyta , Jeżeli trafisz na zastępcę Prezesa to będzie szybciej pyta o ostatnie miejsce pracy i plany na kolejny rok.. Tak słyszałem.

Powodzenia
ania 2016-01-23 17:51:34
Mnie wymęczył ale na ostatnim spotkaniu. Wcześniej miałam spotkania z HR Managerką i szefową zespołu (tak mi sie przedstawiła). Naprawdę musiałam się starać na spotkaniu z Prezesem ale zrobił na mnie ogromne wrażenie człowieka z wizją.
misa 2016-02-06 02:03:15
Napisz prosze Adam jak idzie Ci ogólnie. Mam tam oferte pracy, jestem juz po wszystkich rekrutacjach i nie wiem co mam zrobic. Jak to rzeczywiscie wyglada? Czy te prowizje sa realne?
jani68 2016-02-10 12:13:24
Dziwna firma. Sprawdziłam co mam sprzedawać i nikt nic nie wie. Żadnej umowy nie dali. A Pani hr przy mnie robiła wpisy na forum jako niby pracownik ?!
Nie dziękuje. Żadnych przelewów nie ma.
To moja ocena po wizycie tam. Szukam dalej czegoś poważnego.
taj 2016-05-25 10:25:48
Rozpocząłem pracę - jestem w firmie od 2 miesięcy. Do tej pory rewelacja - jeszcze nigdy nie miałem do czynienia z tak fajną i zgraną paczką ludzi. POLECAM
Zdzislaa 2016-09-08 13:23:00
Mialem umowe o dzielo. Zadaniem bylo umowic 40 osob w ciagu miesiaca by dostac az 1200zl. Nie bylo mnie 2 dni w miesiacu , limit wykonalem z nawiazka (60 spotkan) , ale moja pensja zostala obcieta o polowe bo nie bylo mnie 2 dni+ prezesik nazwal mnie oszustem (20 spotkan nie doszlo do skutku)
Odradzam nawet skladac tu cv. Traktuja pracownikow jak smieci
Partner 2016-09-28 11:37:09
Pomyje na firmę wylewają byli pracownicy, którzy nie sprawdzili się jako asystenci i jako doradcy klienta. To powszechne zjawisko. Firma jest rzetelna i ma świetne perspektywy rozwoju dla tych, którzy nie boją się pracy na własny rachunek. To nie praca dla tych, którzy tyłki mają przywiązane do biurka, a ręce do ekspresu do kawy. Pozdrawiam i zachęcam do aplikowania.
edzio 2016-10-13 08:48:47
Moim zdaniem firma krzak - zatrudnia ludzi, którzy w relacjach prywatnych są niewypłacalny. A to oznacza, że kiepsko im tam płacą.
ader 2016-10-13 10:47:24
nie wierzę że taka firma mogłaby mieć takie problemy finansowe jak próbujesz mi wmówić... czy ktokolwiek może to potwierdzić?
zdzislav 2016-11-24 21:58:40
Nie polecam pracy w tej firmie. (asystent doradcy finansowego)
1. Na rozmowie kwalifikacyjnej usłyszałem o mozliwosci otrzymania umowy o pracę, natomiast w rzeczywistości jest to umowa o DZIEŁO ! (a wczesniej wspomniany rodzaj umowy - jak usłyszałem krótko po rozpoczęciu pracy - od działu prawnego firmy: "nie praktykują")
2. Zadania asystenta: obraz zadań i obowiązków przedstawiony przez managera na rozmowie kw. znacznie rozni się od rzeczywistości. Praca miała polegać na ścisłej współpracy z doradcą, ostatecznie siedzisz w zamknietej salce z grupą takich samych "asystentow" i dzwonisz do listy osób powtarzając skrypt. Call Center.
3. Kasa. Lepiej nie mówić. Nic dziwnego że przez pierwszy miesiąc jest taka mala stawka. Wszystko to co jest obiecywane okazuje się kłamstwem.
4. Atmosfera - ujdzie... Choć mam wrażenie,że kwestia niewypłaconych pieniędzy skłoniła ludzi do rozmowy i zintegrowania się.
Zostaw swoją opinię o Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji