Towimor S.A.

3 Dodaj merytoryczną opinię
Towimor S.A.
counter
3 941 201 5 1
Miniaturka

Piotr Stypa Prezes Zarządu, Towimor S.A.

Przeczytaj cały wywiad »

Pytanie
 Pytanie

Ile jest zmian w Towimor S.A.?

Inżynier
Kandydat
 Pytanie

Witam, czy atmosfera w biurze konstruktorów cały czas tak gęsta jak pisano tutaj wcześniej?

W.
Pracownik

Dziś zwolnił się kolejny kierownik. Szkoda gościa bo długo pracował i miał kompetencje i wiedzę. Cóż taki nasz los. Góra robi co chce, nikogo nie słucha, związki nic nie widzą, a my aby przetrwać. Smutna ta prawda w.

Zobacz wszystkie opinie (201)

Konstruktor (do końca niesprecyzowane przez Towimor) 2018-10-28 21:51 przez Konstruktor

Przebieg rekrutacji

Osoba rekrutująca kierownik z dużą wiedzą ale kompletnym brakiem umiejętności interpersonalnych. Specjalista w swojej wąskiej dziedzinie i tego samego oczekuje się od kandydata. Na rozmowie był również prezes firmy w roli osoby uspakajającej Pana kierownika, miałem wrażenie że pomagał mi odpowiadać na pytania kierownika aby uspokoić sytuacje. W życiu czegoś takiego nie widziałem. Dodatkowo była jedna osoba z HR, z jednym standardowym pytanie Generalnie najgorsza rozmowa rekrutująca w mojej karierze . Najbardziej naiwna osoba domyśliłaby się jak mogłaby wyglądać współpraca z tym przełożonym a jeżeli kandydat charakteryzuje się silną osobowością to konflikt gwarantowany. Nie wiem czy się dostałem bo powiedziałem osobie pośredniczącej aby nie zawracał mi głowy tą firmą ... Dodam tylko że kolejne dwie rozmowy w innym firmach na głównego konstruktora i konstruktora R&D zakończyły się konkretnymi ofertami pracy.

Pytania

Pierwsze pytanie kierownika "dla czego wybrał Pan Politechnikę w ... a nie np w Gdańsku..." Pytanie zadane kilkakrotnie w sposób bardzo upierdliwy w tej sytuacji można już było się domyślać jak będzie wyglądała dalsza rozmowa. Później dołączył Prezes i padło dużo pytań z mechaniki ... na zasadzie 'co to jest np zmęczenie materiału ... a później szereg upokarzających monologów "to nie jest tak" "to Pan nie wie" "to są podstawy ..." itd.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy
Towimor S.A.