WUWER Sp. z o.o.

Ruda Śląska

WUWER Sp. z o.o.

Opinie o WUWER Sp. z o.o.

Bolo

Nie zatrudnia się nowych bo generalnie brakuje ludzi do pracy. Gdyby ktoś interesował się troszkę to by wiedział.

Były.

Właściciel nieudacznik kierownik to tak jak jego syn też nieudacznik i też w okularach ciągle kamery telefony podglądanie bezprawne ludzie - uciekajcie stamtąd jak możecie .

Łon
@Były. 20.02.2018 18:23

Cała prawda o tej firmie kolego jakby kierownik niebył taką ciotą to by to wszystko innaczej wyglądało praca jest interesująca tylo ludzie zarządzający to banda nieudaczników łącznie z prezesem dlatego też ludzie odchodzą i będą dalej odchodzić

Olek
@Łon 11.03.2018 11:44

Wuwer to świetny pracodawca i jeśli ktoś nie potrafi zaakceptować wymogów stawianych przez firmę to może powinien odejść?

anonymous
@Były. 20.02.2018 18:23

co syn Wuwera też pracuje tam

Weronika

@Anna, tak, współpracuję z gowork.pl i pełnię funkcję moderatora tego forum. Pozyskuje tego typu informacje od aktywnych na nim użytkowników, które mogą być ważne dla innych osób, które rozważają ubieganie się o zatrudnienie w WUWER. Czy w związku z tym, mogłabyś przedstawić własną opinię dotyczącą Twojej współpracy z tym pracodawcą?

Weronika

Czy Wuwer aktualnie zatrudnia? Nie widziałam żadnych ofert na stronie pracodawcy? Może macie informacje na ten temat? Jak przebiega proces rekrutacji? Czy pracodawca zapewnia umowę o pracę? @Były., @Łon - Wasze komentarze łamią postanowienia regulaminu i mogą być częściowo lub całkowicie usunięte z wątku. Forum to miejsce na wymianę rzetelnych, prawdziwych i merytorycznych opinii o pracodawcach i nie będzie tolerowane obrażanie kogokolwiek.

Anna
@Weronika 03.04.2018 11:31

Pani Weroniko, czy jest Pani moderatorem z GoWork.pl ?

Weronika

@Kamil, zamieściłeś na forum ważną informację, która z pewnością zostanie wzięta pod uwagę przez użytkowników zainteresowanych zatrudnieniem w WUWER. Czy Twoim zdaniem na aktualny stan rzeczy ma wpływ sytuacja wewnątrz tej firmy? Czy pracodawca podał powód tych zwolnień?

Kamil

Odchodzą wartościowi pracownicy do innych firm , w ich miejsce nikogo się nie zatrudnia . A tylko przerzuca obowiązki odchodzącej osoby na pozostałych współpracowników .Więc znowu kolejne osoby będą szukać nowej pracy . Tak wygląda prawda.

Weronika

@Olek, napisz coś więcej? Dlaczego świetny? Chodzi o wynagrodzenie? Atmosferę? Czy ktoś orientuję się jak wygląda proces rekrutacji? Ktoś był może na rozmowie ostatnio i chciałby się podzielić opinią, spostrzeżeniem na temat pracy oraz samego pracodawcy? Wasze komentarze na pewno będą bardzo przydatne osobom aplikującym do pracy w Wuwer.

Józek

Pracownicy WUWER płacą za parkowanie przed firmą - zna ktoś taką drugą firmę?

.max
@Józek 18.10.2017 19:57

Uniwersytet Śląski w Katowicach....

Tymon

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie.

Antonio

Dziadostwo

sfasfs

a jakie ceny za ten parking?

Józek

Jedyna taka firma, w której pracownicy płacą za parking...

Maniek
@Józek 26.10.2017 09:57

Chcesz parkować musisz płacić, nie chcesz płacić parkuj gdzie indziej, możesz samochód zamienić na komunikację miejską - też nie zapłacisz za parking, jak widzisz są różne alternatywy - wybór należy do Ciebie. Przypuszczam jednak że co miesiąc płacisz za parking.

IwH..juToMom
@Józek 26.10.2017 09:57

Parking nie należy do firmy Wuwer dlatego płacą za możliwość parkowania

Richat
@Józek 26.10.2017 09:57

Mosz darmowy parking koło policji..... abo jeździ na kole

nothanks
@Maniek 14.11.2017 09:38

argumenty na poziomie dziecka 8-o letniego.

Jasiek

To trochę dziwna sytuacja żeby płacić za parking. Może trzeba rozmawiać z szefostwem na ten temat? Chciałbym tu pracować dlatego dopytuję.

Weronika

@zoimmm, mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy naprawdę uważasz, że takie sytuacje występują na porządku dziennym?

zoimmm

Ja też chwile tam pracowałem. PORAŻKA. 0 organizacji. Moobing na porządku dziennym. Niby kapitalizm a jednak komuna.

wisio

To powiedzcie prosze ile mozna najmniej zarobic w firmie oczywiscie mowie o samej podsatwie i bez dodatkowych nadgodzin, ile wynosi godzi pełny etat w pracy? Bo skoro faktycznie jest zle to byscie podali jakies kwoty ale jednka nikt nie chce podac ,wiec smialo

Nic mu nie wisi

masa 2016-06-08 20:42:23 Masz rację i to w 100% . Tylko dlaczego ci wszyscy niezadowoleni, obserwowani, prześladowani nadal pracują w tej firmie. Chyba kasa się zgadza i raczej nigdzie nie zarobią tyle co w tej firmie. Albo po prostu lubią być tak traktowani i gdzie indziej czuli by się źle.

masa

Właściciel nie ma szacunku dla swoich pracowników , stara się kontrolować wszystko i wszystkich.Mania prześladowania , w końcu każdy pracownik to potencjalny złodziej . W tym celu założył kamery i podgląda ludzi ,a później dzwoni lub pisze do kierowników i opowiada co ten pracownik robił i dlaczego tak „a nie tak”. A teraz doszedł zakaz słuchania radia podczas pracy ,nieważne że pracuje się milej!!! Atmosfera w firmie jest okropna a wszystko to za sprawą samego właściciela. Który nie wyciąga wniosków z tego że dobrzy pracownicy z wieloletnim stażem uciekają z firmy , gdyż mają dosyć takiego traktowania i tej atmosfery . Niech każdy się zastanowi nim aplikuje do tej firmy .Dlaczego nikt z pracowników fizycznych nie przyszedł na kolację wigilijną w zeszłym roku ? bo mają dosyć takiego traktowania !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wisimulacha
@masa 08.06.2016 20:42

Nic dodać nic ująć! W pełni się z tym zgadzam.

wisimulacha

akurat w tej "firmie" takie mydlenie oczu to norma ;)

xyz

@dream pytam jak? Chyba ze to euraski?

Qeryu

Gdzie migę znaleść ich aktualne oferty pracy?

wisimulacha

z tymi szkoleniami to troche ktos pofantazjował ;)

Do ciekawski

2000 brutto czyli bez rewelacji

Ciekawski

Na jakie zarobki mogę liczyć w wuwerze?

cienki bolek

Aplikuj. Jeżeli jesteś absolwentem bez doświadczenia to na pewno Cię przyjmą. Bo na innych tej firmy nie stać nauczysz się czegoś zdobędziesz doświadczenie i pójdziesz gdzieś indziej zarabiać pieniądze. Sam tam pracowałem się wyszkoliłem teraz przyszedł czas na zarabianie więc pracuje gdzieś indziej.

cienki bolek

Dlaczego uważasz że to jest nie fair. Mamy wolny rynek więc kupujesz tam gdzie jest najtaniej a pracujesz tam gdzie płacą najwięcej. Zresztą w firmie Wuwer zasady fair play nie są zasadami obowiązującymi więc uważam to za zachowanie całkiem normalne.

Bolek

Nie ma problemu z szanowaniem pracowników??!!! W tej firmie szanowani są tylko lizusy bez swojego zdania na jakikolwiek temat. Jeśli ktoś powie prawdę o zarobkach,atmosferze pracy o czymkolwiek to od razu wskakuje na "czarną listę" bo przecież jak szary zwykły robol może mieć swoje zdanie-tym bardziej jeśli ma rację...

Robi

Śpieszcie się szanować elektryków, tak szybko odchodzą! :)

zawiedziony

Dziwi mnie tylko że imienia jeszcze nie zmienil. Czy nie jest za bardzo polskie? A ludzie odeszli i beda dalej odchodzic. Wystarczy zobaczyc jaki panuje klimat. Nie wiem czy znajdzie sie choc jeden zadowolony pracownik. Jak dlugo mozna znosic mobing...

oszukany

warto zwrocic uwage ile osob w tym roku odeszlo z tej firmy. jezeli zarzad nie zacznie doceniac pracownika to kazdy kolejny rok bedzie tylko gorszy. w dodatku widać ze prezes patrzy z góry na "głupiutkich" polaczków. kiedyś to sie obroci przeciwko niemu.

Kilno

Uważam, że trzeba wziąć pod uwagę komentarze Zawsze jest coś w nich prawdy.

qwerty

À propos pisze się osobno. Warto to na pewno dać sobie spokój. Niepokojący jest ten cały hejt. Powinno dawać do myślenia. Ale pracownik nie jest po to żeby myśleć przecież.

Zostaw opinię o WUWER Sp. z o.o. - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WUWER Sp. z o.o.