Polsling Sp. z o.o.

Mikołów

Opinie o Polsling Sp. z o.o.

Iza

Kilka dni temu pojawiła się oferta pracy w Polsling na stanowisku Pracownik Produkcji. Ktoś z Was pracuje w tym dziale firmy? Chętnie dowiemy się więcej o Waszej pracy. Co powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają nad przesłaniem swojego CV? Dodatkowe informacje będą bardzo pomocne.

xoxo

Pewnie, że znaleźć zatrudnienie u nich jest zawsze możliwe @alek, ale najlepiej dowiadywac się bezpośrednio u nich o nowych ofertach. A są teraz? Dzięki

Monika P.

W firmie Polsing pracowałam rok i jestem z tej współpracy bardzo zadowolona. Wbrew temu co tu czytam, zostałam zatrudniona mimo, że nie znam 8 języków i nie ukończyłam 17 fakultetów. Nie zarabiałam też najniższej krajowej. Trafiłam na wspaniały zespół, szefostwo, które zawsze było dla mnie pomocne i świetnych współpracowników. Jest to jedna z bardzo niewielu firm, która praktykantowi nie tylko płaci, ale także wysyła go na szkolenia, które w realny sposób podnoszą jego kompetencje a nie tylko poleca robić ksero i parzyć kawę. Co do opinii związanych z wywyższaniem się szefostwa, to również kompletna bzdura. Wydaje mi się, że to, że właścicielom się powodzi świadczy raczej pozytywnie o firmie, a od ludzi, którym się powiodło należy się uczyć, a nie wylewać na nich żółć, no ale z każdego wylewa się to czego ma najwięcej... Ja na podstawie moich doświadczeń każdemu szczerze polecam Polsling, zarówno jeśli chodzi o stałą współpracę jak również praktykę !

Masz wiedzę na temat firmy Polsling Sp. z o.o. ? Podziel się swoją opinią i pomóż kandydatom do pracy.

Zostaw opinię o Polsling Sp. z o.o. - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polsling Sp. z o.o.