Nosag Polska. Sp. z o.o.

Tychy

Opinie o Nosag Polska. Sp. z o.o.

Luj

Nic nie zrobicie bo sir bojicie, stare krowy na kolana przed kierownikiem, same mu nagadujecie na koleżanki z maszyny obok, solidarność jaka solidarność, za tą robotę i stawkę dalybyscie się zabić i sprzedać drugą osobę a ruda donosi i stawkę ma, więc nic nie musisz robić przytakuj i donoś a stawka się szybko zmieni

Abaddon
@Luj 08.12.2017 15:47

Ty luju , widzę że nick pasuje do osobowości. Może się przedstawić bo chętnie wyjaśnię z Tobą kilka spraw odnośnie donosicieli i klejących pracownic. Pieprzysz baranie głupoty i oczerniasz innych chamie ,buraku !!

Ruda
@Luj 08.12.2017 15:47

Dobrze wiedzieć... Produktywność to c*** - tylko stawka za staż, albo kablowanie...brawo...

Marta

@sasdffh i jak zmobilizowałyście się czy nadal się mobilizujecie? Dajcie znać czy udało Wam się zebrać grupę i czy Wasze pismo wprowadziło jakieś zmiany? I czy to były dobre zmiany? @Noe usunięte wpisy na temat firmy Nosag Polska zapewne łamały regulamin, dlatego admin forum zadecydował by je usunąć.

ktos
@Marta 04.12.2017 12:27

nowy dyrektor, ukrainki pracuja lzej niz Polki, kasa taka sama, w ten sposob firma bedzie miala przewage obcokrajowcow, wiec moze wtedy gdy towar bedzie wracal z powodu defektow od klientow ktos sie zastanowi nad tym... juz nie warto sie zastanawiac nad tym, trzeba po prostu poszukac czegos innego ...

sasdffh

Dziewczyny mniejmy swój glos jako operatorki , nazekamy na kierownika ,bo wiemy jaki jest beznadziejny ,zawalczmy o zmianę kierownictwa zluzmy pismo ,i podpiszemy się pod tym ze chcemy zmiany. Nie bujmy się bo nie mamy czego . Chcemy zeby bylo dobrze tak jak kiedys.

Zełus
@sasdffh 21.09.2017 20:17

Całe kierownictwo do wymiany !!

kiki
@sasdffh 21.09.2017 20:17

tak chcecie zdegradować kierownika a co druga to kabel

Bad Boy

Super zakład ten nosag nie można narzekać zobaczymy jak będzie we wtorek no może nie będzie źle teraz trzeba się utrzymać tutaj no wiadome że to nie Holandia i nie ma kokosow ale tu się zmieniaja zarobki z roku na rok i będzie lepiej.

panna anna
@Bad Boy 26.11.2017 14:00

3 grosze na godzine raz w roku, uwazasz to za super podwyzki ??

Marta

@spawarki może warto zwrócić uwagę pracodawcy, że jest dysproporcja w traktowaniu pracowników? Że Wy się czujecie gorzej? Jak myślisz mogłoby to w czymś pomóc? Może wtedy zmieniłaby się atmosfera w Nosag Polska. Sp. z o.o.

wolny strzelec
@Marta 27.09.2017 11:44

nie zmieni sie kierownik nie ma wtyczek na wtryskarkach wiec nie bedzie tam wynagrodzen podnosil, Pupilki zawsze byly i beda wiec nie ma nawet co komentowac. Szkoda tylko ze dyrekcja widzi wtryskarki jak ma noz na gardle bo nie ma chetnych na soboty a samochod czeka na czesci.... moze do pierwszej kary za brak dotrzymywania terminow spowoduje otwarcie oczów Angoli , bo dyrekcja firmy nie dba w zaden sposob o pracownikow. Temperatura na hali 0 st a ty nawet bez bluzy bo to za drogi interes dla firmy, zimno ci ? masz pecha :/

Noe

Śpieszcie się czytać wpisy, tak szybko odchodzą. Tzn te niewygodne są kasowane

mich

jak ktoś się interesuje wszystkimi ludżmi w tej firmie , kieriownictwem , kto jakie majtki na dupe założył kto z kim gdzie o której , ile much przeleciało komuś koło nosa i nagrywa telefonem całego fejsa swoich znajomych, innych ludzi obgaduje i buntuje załoge to albo ma problem ze sobą, albo nie ma inteligentnego tematu, albo nie ma swojego życia prywatnęgo albo jest nieszczęśliwy

@mich 28.10.2017 08:54

O kim mowa?

wygmnymnybociek

Firma dla praktykantów biurowych najlepsza składać podania i uczyć się dozwoli :}) (jak Francuz sprzedawał to płakał )

Ok

don kojote

123---------456
@don kojote 18.10.2017 05:36
coto za ochroniarz na rano pracuje Kartofel uwaga KABEL donosi na wszystkich . Nawet na kierownictwo firmy - nowy a kabluje...

szczera prawda ----------------------------- kartofel

jeszcze pracownik

Marta, opinia dokładnie taką jaką tu mogłaś przeczytać, niestety nie dość że wynagrodzenia zaniżane i potem dopiero jak się pracownik upomni to dostaje gotówkę do reki, to jeszcze brak komunikacji, nieodpowiednie zarządzanie i ogólne zakłamanie kierownictwa. Na pokaz AG przed Anglikami pokazał że wywozi palety a tak na prawdę NIGDY tego nie robi, chamsko traktuje podwładnych i niestety firma póki dyrekcji oczy się nie otworzą, będzie zatrudniać Ukraińców

Nowy

Już jeden na bendingu jest rudy to wystarczy

Jak tam ryżowy człowiek co chodzi co dwie godziny na przerwę i nawet nagany z tego nie ma a może kierownik produkcji wie o wszystkim i ryż ma na to przyzwolenie 2x po 15 minut i do tego 30 minut normalnej przerwy a pózniej przy kompie siedzi i telefonik w ręce może mu jakaś dodatkowa robotę znajdziecie na zakładzie bo z tego co pamietam to Jacek ogarniał więcej i sam niektóre rzeczy robil

Marta

Widzę, że dyskusja trochę zaczęła odbiegać od meritum. Zatem czy mogę prosić o merytoryczne i rzetelne wypowiadanie się o Nosag Polska? Zaglądają tu osoby w poszukiwaniu informacji o firmie i takie wypowiedzi będą im bardzo pomoce.

xyz
@Marta 05.10.2017 13:10

To są rzetelne wypowiedzi Same fakty

C

No tak Fracuz jak Francja tuli ogon, wywiesza białą flagę i sprzedaje prosperującą i przynoszącą zyski firmę.

deXter

To smutne że koleś miał wypadek i tak go obsmarowywują na forum, no cóż taka już natura Polaka kto ja jestem polak mały, mały zawistny i podły

arnold

awansujcie xerxesa,im szybciej tym lepiej

spawarki

To prawda niesprawiedliwość ,karze sie dobrych techników i brygadzistów .Zamiast ich motywować .Nie pamieta się że to pracownicy produkcyjni to potencjał tego zakładu .Nagradza się Tych którzy na to nie zasłużyli .To nie jest tak żw pracownicy z dołu nic nie rozumieja .Prosze wziąść pod uwagę że to są ludzie .Lepsza komunikatywność między pracownikami doprowadzi do sukcesu .A co do Pana A.G. to prawda nie słucha Swoich pracowników ,mie umie rozwiązywac problemów ,nie ma kontaktu z Nimi .

Mojżesz

Wysyarczylo by lysego zdegradowac.

Adam, Ciebie powinni zdegradować z tego stanowiska pracy bo się nie nadajesz. I w 100% ludzie się na to godzą.

Jeśli nie zmienicie kierownika Adama to wierzcie w to że on doprowadzi do upadku tej firmy a Tomek Raczyński jako dyrektor nie chce tego zauważyć. Jako dyrektor miał wiele skarg i powiedział że przeprowadzi z każdym pracownikiem rozmowę czego nie dotrzymał.

A

Ale nie ładnie piszczcie na kolegę z pracy. Proszę się nie bać i podpisać się pod wypowiedzią . Gorzej jest z wami niż z babami .

Marta

Są różne opinie o pracy w Nosag Polska, dlatego zapytam jeszcze raz jak się Wam tam pracuje, żeby ustalić dla osób zainteresowanych jaka jest naprawdę tam atmosfera. Bo skrajne opinie powodują, że nie da się tego ustalić.

Nie jestem robotem

Dziendobry a czego ty chcesz wiecej za taka robote chcesz to sie zwolni idz gdzie indziej robota dla lasek po zawodowne i to jeszcze jaka leciutka wszedzie tak pisza ze ukraincy ze ida gdzie lepiej to idz mi tam pasuje praca leciutka za taka prace adekfatne wynagrodzenie tylko czasem monotone i zdazaja sie wypadki ale i tak te 3000 na reke dla ustawiacza maszyn to jest spoko ps zdrówka zyczymy zaloga cala

welding

Faktycznie ,często się zdarza ze cos jest nie tak z wynagrodzeniem ,ale to wszystko jest do wyjasnienia. Ale martwić powinno Nas to co się dzieje w firmie .Pracownicy odchodzą ,przychodzą cudzoziemcy ,Ale nie na każdym stanowisku da się pracownika zastąpić .A to co sie dzieje ostatnimi czasy ,to powinno niepokoić .Pracownicy się zwalniaja ,w innych firmach dostaja więcej .Doswiadczonych,wieloletnich się nie docenia .Nowi co nie którzy maja stawkę wieksza na starcie niż długoletni pracownicy z ogromnym dośwaidczeniem.Morale wśród pracowników spadają .Najlepszych techników ,pracujacych solidnie karze się ,zamiast motywować do pracy .Panie Tomku prosze otworzyć oczy ,bo zachwilę pracownicy z Ukrainy zostaną.W każdym dziale jest ktoś z pracowników którzy nie czują że firma ich dostrzega ich pracę i zangażowanie .Myśl do przemyślenia .

Wyłonacył

Da ci podwyżkę a i tak ten super "system" cię czaruje co miesiąc :) proponuję niech firma przeszkoli ludzi z obliczania sobie wynagrodzenia, bo takich osób jak ty może być więcej, a 15 minut ich nie zbawi na przeszkolenie

nowy

Ile firma zarabia na niewypłacaniu wynagrodzeń zgodnych z umowami ? Co miesiąc komuś czegoś nie wypłacają ( bo niby wina systemu ?!) a jak się ktoś nie upomni to tego nie dostaje. To jest normą ?

Feluś

Kierownik do bani oczywiście produkcji chociaż reszta nie lepsza,a Raczek cóż zszedł na psy kolesiostwo z łysym na całego ludzie się już nie liczą.Ciekawe co mu łysy obiecał że mu tak w tyłek włazi. Wielki kierownik z kajecikiem pod pachą a dyrektor techniczny z miotła po hali zasuwa. Żenada Raczek pobudka

druciarz

Ukraińców więcej na stawkach wyższych niż obecni pracownicy (!) , chwalenie jacy to oni wydajni tylko gdzie tu jakość ? Widać dawno reklamacji nie było....firma ma z tego powodu zyski więc zero szacunku dla starych pracownikow, no bo i po co starzy ?? Doświadczeni ?? A w sumie żenada roku

jeszcze pracownik

sposob na podwyżkę ? Rzucić papierami z wypowiedzeniem to od razu 5,50 podwyzki, na godzinę !!

jkaś tam

Na tych wtryskarach to czysty wyzysk, a ten nowy projekt to badziewie jakieś, klientowi w tyłek wchodzą, a operatorki cierpią, tylko robić i robić....

Jórek
@jkaś tam 25.06.2017 11:43

Jak się nie podoba to zawsze można pójść do pracy na kasę do Biedronki. lub na zgrzewanie . Cały czas są wolne etaty

MRÓZ

DO WSZYSTKICH NOWYCH - NIE PRZYCHODŹCIE NA ROZMOWY BO NIE MA TU PRZYSZŁOŚCI.

Feluś

Ta firma to porażka ,kadra do bani nie radzą sobie z niczym , a ludzie odchodzą bo brak szacunku i perspektyw .Nie ma kto kadry chwycić za łeb jak był Pokorski to trzymał ich w ryzach , a tak to jak psy puszczone ze smyczy.

Kononowicz

Nie ma ludzi do roboty... NIe ma stojaków na wysyłkę... Nie ma niczego...

Andrzej

Był brygadzista i nie ma brygadzisty... Wzieli chłopa z giełdy kwiatowej i myśleli że zrobią z niego brygadziste hahaha

yo tam był

i nie zmienia się nic:D

Wyłonacył
@yo tam był 07.06.2017 19:16
i nie zmienia się nic:D

Ludzie przychodzą i odchodzą to się nie zmienia :)

stary

Jest kiepsko,kierownik do bani niczego nie ogarnia a jak masz do niego pytanie to odpowiada tak jak by mu 5 klepki brakował,zero kontaktu z pracownikami a dyrektor patrzy i nic z tym nie robi

Jarek
@ktoś 18.05.2017 14:09
Kiero od produkcji rzecz jasna. Przynajmniej tak wnioskuję z opisu. Niestety ciężko się niezgodzić...faktycznie facet odpowiada...

Kocham Cię Daria

@nowy 12.05.2017 15:14
O którego kierownika się rozchodzi. Jaki dział?

Kierownik jest JEDEN ????????????????

ble

mam na myśli brygadzistow kierowników i technicznych

ble

jak wygląda sprawa rotacji? duzo zwolnień mam. na mysli wyższe stanowiska pozdrawiam

oNA

Co drugi to członek rodziny, więc nie dziwota że wszystko wie

TRUMP

"ma się tych swoich pupileczków co chodzą i liżą mu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kto to jest to niech sam sobie w oczy spojrzy w lustereczko i powie przecie kto jest największym podpie....laczem na świecie" JAKIEŚ KONKRETY ? KTO,CO,JAK? DZIĘKI

gigi

.....a w gimnazjum nie nauczyli się do czego używamy kropki w pisanej wypowiedzi ?

Chętna

słyszałam, żę jak chcę pracować w firmie nosag to musze mieć dużą tubkę wazeliny żeby wchodzić starym pracownikom w du...pe bo mydło nie wystarcza czy to prawda?

Kaśka

Nawet jak by mial 30 pln bruto to tyle nie zarobi 30 razy 160 godzin to jest 4800 pln bruto ztego podatek jakies 1500 pl nawet wiecej to na reke wychodzi 3300 pln przy 30 pln bruto a takich stawek u nas nie ma sciemi ten gosc jest taki jeden co to dodaje zawsze ha ha pozatem ma dziewczyne w robocie a za plecami krenci z nina

Gg

Zarobi tyle w zależności od stawki jaką ma, a one się różnicują mniej więcej od 20 zł do dużo wzwyż. Także łatwy przelicznik .

Tomek

Witam mam pytanko czy na gientarkach ustawiacze zarobi 4 tysiące mam kolegę który sie chwali ze zarobi 4 klocki na rękę spoko jak by zarobił tylko szczerze w to watpię pozdrawiam Tomek

zbysiu

kozi467
@zbysiu 31.08.2016 13:18
W utrzymaniu ruchu robota spokojna na luziku, tylko trzeba uważać na humor tokarza, kto zna ten wie o czym mowa....

Tokarz każdego dnia ma dobry humor jak nie widzi produkcji

Em

Witam Jak wygląda u was praca w utrzymaniu ruchu ?

jhhjhjjhhh

Znowu zwolnili nowych pracowników tak jest jak się przyjmuje pierwszych lepszych niewykwalifikowanych pracowników a potem się ich bezczelnie wyrzuca na "zbity pysk" wstyd dla takiego zakładu.Jeden drugiemu du....pe obsrywa ,plotki mijające się z prawdą, intrygi itd i jeszcze inne sprawy kto pracuje tam to wie o co chodzi

gigi

45 zł na godz plus premia w okresie próbnym

Zostaw opinię o Nosag Polska. Sp. z o.o. - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nosag Polska. Sp. z o.o.