Opinie o Regionalny Zakład Obsługi Urządzeń Gazowniczych Gaz-Technika Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Regionalny Zakład Obsługi Urządzeń Gazowniczych Gaz-Technika Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Regionalny Zakład Obsługi Urządzeń Gazowniczych Gaz-Technika Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Regionalny Zakład Obsługi Urządzeń Gazowniczych Gaz-Technika Sp. z o.o. w Katowice

Olcia Nowy wpis

W sieci znalazłam ofertę pracy na stanowisko pracownika administracyjnego. Niestety, na pewno nie jest ona aktualna, ponieważ była zamieszczona rok temu. No ale na pewno złożę CV, jeśli tylko pojawi się nowe. Czytam, że jest to praca o stałych godzinach. Od której do której w takim razie się pracuje? Jeśli chodzi o premię, to w jakich granicach można ją otrzymać? Dajcie znać, jeśli macie wiedzę na ten temat. :D

POK Nowy wpis

Ile osób tam pracuje?

Mają na stronie ogłoszenie na spawacza - metody spawania 111, 135, 141. Klikałem w nazwę, myślałem, że to link, ale nic się nie dzieje, nie wiem nic więcej. Kto wie, czy to ważne jeszcze, jakie warunki I wypłaty są? Socjal choć na święta?

W Katowice Regionalny Zakład Obsługi Urządzeń Gazowniczych Gaz-Technika Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Pracownik Administracyjny. Jeśli wziąłeś udział w procesie rekrutacji, daj znać, jak on wyglądał. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Zainteresowana

Czy ktoś może powiedzieć jak wyglądała rozmowa ? Jakie były pytania?

Pracownik Administracyjny

Proces rekrutacji przeszedł bardzo pomyślnie, w sposób profesjonalny i rzetelny. Jestem bardzo zadowolona z atmosfery i współpracy jaka tu panuje. Zapewne przeszłabym obojętnie wobec zamieszczonych tutaj opinii, ale nie mogę tego zrobić, ponieważ nie pokrywają się z tym czego sama doświadczam :)))))

...
@Pracownik Administracyjny

Robota się zajmij, a nie pierdołami na forum z głupotami i ściemnianiem

Halina
@Pracownik Administracyjny

Komentarz wystawił kolejny Panicz? To się nie dziwie, że praca po znajomościach,bojceniem i piciem kawy się tylko zajmuje...

Haloo
@Pracownik Administracyjny

To jest ściema! Jak cala ta firma z tym sklepem internetowym.

Mrs
@Pracownik Administracyjny

A czego tam pani doświadcza oprócz kłamania?

Bożena
@Haloo

Ale co dokładnie jest "ściemą"? Przecież firma jak najbardziej istnieje. A nawet prowadzi nabór na kilka stanowisk, między innymi asystenta projektanta i elektryka. Wyczytałam w ogłoszeniu, że firma zapewnia pakiet socjalny, wiesz może, co wchodzi w jego skład? Na jakie zarobki można obecnie liczyć? Firma ma całkiem sporo wymagań, dlatego liczę na to, że wynagrodzenie jest niezłe.

Julia

Ale możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Piszesz ogólnikami i nie na temat odpowiedziałeś użytkownikowi, który zadał pytanie o to co firma oferuje....Może warto byłoby podzielić się ze spostrzeżeniami, jeśli uważasz że to co zostało napisane to kłamstwa, ale w bardziej konstruktywny sposób...

123 Nowy wpis
@Julia

Nie ma sensu marnować swojego czasu w tej firemce. Czy to jeszcze w ogóle funkcjonuje ?????

Brałeś udział w rekrutacji do Regionalny Zakład Obsługi Urządzeń Gazowniczych Gaz-Technika Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Skarbówka powinna się nimi zająć

X

Pracowałam tam przez jakiś czas, i też mam takie zdanie . Lepiej nie robić sobie niepotrzebnych problemów. I uważać na ludzi, co nic nie robią i tylko będę wykorzystywać nowo przyjęte osoby ,które przyszły z " ogłoszenia " . Bo Panicze nie są od " byle jakiej roboty ".

Ad
@X

Tak tam jest ,jak nie masz " znajomości ".

Hee
@X

Zgadzam się

!!!

Same chamy tam pracują? Uwaga na pseudo sklep internetowy

Jacek

Czy ktoś tam pracuje i odbiera telefon ? Forum tez jest dla klientów tej firmy

Vvv

Radzę uważać na nich

Dlaczego komentarze są usuwane? Ktoś coś może powiedzieć o tej firmie ? Jak wygląda rekrutacja ?

Niezadowolony klient

Doproszenie się o fakture za gazomierz graniczy z cudem

Zostaw merytoryczną opinię o Regionalny Zakład Obsługi Urządzeń Gazowniczych Gaz-Technika Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Regionalny Zakład Obsługi Urządzeń Gazowniczych Gaz-Technika Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Regionalny Zakład Obsługi Urządzeń Gazowniczych Gaz-Technika Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Regionalny Zakład Obsługi Urządzeń Gazowniczych Gaz-Technika Sp. z o.o.?

Regionalny Zakład Obsługi Urządzeń Gazowniczych Gaz-Technika Sp. z o.o.
  • Krakowska 211
    40-393 Katowice

Regionalny Zakład Obsługi Urządzeń Gazowniczych Gaz-Technika Sp. z o.o.