Opinie o Nystal S.A. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Nystal S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Nystal S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nystal S.A. w Katowice

Administrator Nowy wpis

Nystal S.A. z siedzibą w mieście Katowice zatrudnia na stanowisko Specjalista Ds. Zakupów. Czy ktoś był już na rozmowie i podzieli się wrażeniami?

W sieci widzę ofertę pracy na stanowisko magazyniera. Czytam, że obowiązuje tutaj praca na dwie zmiany. W takim razie w jakich godzinach? :) W ogłoszeniu wspomniano o premii. Za co można ją dostać i w jakiej wysokości?

An Nowy wpis

Swego czasu startowałam na stanowisko analityka finansowego. Jeden z członków zarządu prowadzących rekrutację zaczął mnie odpytywać ze wzorów matematycznych, czy znam je na pamięć. To się zmieniło czy nadal tak jest?

Atelier Nowy wpis

W firmie pracowałem kilka lat temu. Lepiej nie wspominać na każdym kroku obcinano premie - standardowa wersja - pensjami zarzadzał jeden człowiek wiadomo kim jest ta osoba.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Nystal S.A.? Czy kandydat na stanowisko Magazynier powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Xxx

Nie polecam pracy w handlowym ani na magazynie - rotacja straszna. (usunięte przez administratora) . Prezes firmy chyba też zastraszony! Podejmuje decyzje tylko i wyłącznie pewnych produktów, reszta w rękach Czlonka Zarzodu. Pan A. Robi wszystko hy nie wypalać premii. Rządzą nim emocje - nie przemyślane. Po jego profilu na linkedin sądzę iż tylko tu mógł dłużej popracować, bo ma władze psychiczna nnawet nad właścicielem Nie polecam nikogo ani na magazyn ani do biur Zarobki porażka

Jaki jest wkład kierownictwa Nystal S.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

KAMIL

O firmie Nystal i Zarządzie lepiej nie mówić wcale albo tylko żle!

Pracownik byly
@KAMIL

Negatywnie wspominam pracę. Niektórym pomyliły się rolę w firmie, myślą że wszystko mogą (wieś....) a tak naprawdę nic nie mogą.

Elżbieta
@Pracownik byly

Dlaczego negatywnie wspominasz pracę w Nystalu? Chciałabym jednak poznać jakieś szczegóły i dowiedzieć się czego można się tutaj spodziewać... Jak dawno pracowałeś w firmie i do czego miałeś zastrzeżenia? Może wiele się zmieniło od tamtego czasu?

stresująca praca

jeśli dbasz o swoje zdrowie nie podejmuj tam pracy

Abel
@Elżbieta

Też źle wspominam pracę. Pracowałem tam jakiś czas temu przez dłuższy czas. Członek Zarządu zarządza przez emocje. Doprowadziło do tego że przynosiłem je do domu. Chore. Zmieniłem prace i nie żałuję.

Stesująca praca.

Powodem jest jedna osoba w zarządzie.

Jakub
@Stesująca praca.

A co konkretnie się dzieje? Możesz podać jakieś przykłady sytuacji o których piszesz? I co możesz powiedzieć o zarobkach w Nystalu? Można dobrze zarobić? Są jakieś premie? :)

Weronika

Do Nystalu chcą magazyniera z wykształceniem zawodowym, płacą od 3 000,- brutto, a piszą, że system czasowo premiowy. To znaczy, że dojdą do tej kwoty jakieś premie? Ile mniej-więcej? Tu jest te ogłoszenie o pracę: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/magazynier,praca.gov.pl1338de22af03307f9edb0a97f1c24fb2,katowice

ARbuz

Tutaj negatywne opinie na Google również: odziały Katowice i Tarnowskie Góry.

Elżbieta

Witam, co aktualnie możecie napisać o pracy w Nystal S.A.? Warto dowiedzieć się czegoś nowego odnośnie tego a poprzednie wpisy na ten temat zostały dodane jeszcze w 2020 roku. Takie informacje przydadzą się też innym także zapraszam do dyskusji.

Olek

Niestety nie mogę powiedzieć nic dobrego o firmie Nystal SA. Centrala ciągnie kasę z oddziałów, przy czym nie daje predyspozycji do dużej sprzedaży. Premia jest wypłacana w bardzo niejasny sposób, jeśli w ogóle jest. Dyrektor handlowy ciągle wmawia, że to Ty jesteś głównym powodem braku sprzedaży, ale sam nie potrafi negocjować dobrych cen zakupu przez co ceny w firmie są zawsze wyższe niż u konkurencji. Jeśli ktoś szuka firmy, w której chce pracować dłużej niż rok to szkoda tutaj tracić czasu.

@Olek

Popieram wypowiedź nic się nie zmieniło od kilku lat. Podstawa + prowizja z sprzedaży. Prowizja niską lub wcale jedynie kilka osób coś ma.

@Marcin

Panie Marcinie, proszę nie kłamać, wszyscy handlowcy otrzymuję premie prowizyjną ciągle, Pana wyniki pracy były tak złe, że pan nie osiągał najniższych z niskich minimów. pomijam nieustanne zwolnienia lekarskie.

M. K

Bardzo źle zarządzana firma. Szef handlowego z marszu do wymiany, atmosfera straszna, ludzie smutni i zrezygnowani wciąż mówiący ze nie chcą tam pracować. Wszyscy szukają innego zajęcia. Żadnej motywacji do pracy. Niskie zarobki. Zero perspektyw. Jeśli masz inna możliwość nie idź tam i nie marnuj swego cennego czasu.

Tenor
@M. K

Wszystko popieram

Jak jest z pakietem medycznym w Nystal S.A.? Można dołączyć rodzinę?

Trog

Z czym???? Pakiet medyczny dla pracownika - nie w tej firmie

Jak jest z awansem w Nystal S.A.?

beret

awansem? na jakie stanowisko?

Krzysztof

Przecież nie ma takiej potrzeby żeby wszyscy pracownicy mieli szkolenia, nie przesadzajcie. Generalnie dobrze się pracuje bo firma jest ok!

Czy w firmie Nystal S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

ktoś

dobry żart :)

jarek

tak chytra firma ze to nie pojete najlepiej zebys pracowal za darmo a sich mniejszych wspolnikow doji jak sie tylko da nic nie robiac i zwlekaja z platnosciami do ostatniej godziny (usunięte przez administratora) jakich molo szczegolnie pan jacek a trafi kiedys na chlopako i mu wjada i sie zdziwi

Danon

Najgorszy magazynier jakich znam to slawciu krz pozal sie boze naganiacz jak kapo. Z innych magazynow go wywalali bo mściciel ludzi nie szanuje.nie polecam

Abel

cóś im strona nie trybi.....

zniesmaczony

Na rozmowie kwalifikacyjnej padły sugestie dotyczące stałej rywalizacji między pracownikami, więc atmosfera chyba faktycznie nie może być dobra. Dodatkowo obiecali zadzwonić niezależnie od decyzji i nic z tego. Jak dla mnie to brak profesjonalizmu.

Zostaw merytoryczną opinię o Nystal S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Nystal S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Nystal S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nystal S.A.?

Nystal S.A.
3.1/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Konduktorska 14
    40-155 Katowice