Opinie o Outokumpu Distribution Polska Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Outokumpu Distribution Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Outokumpu Distribution Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Outokumpu Distribution Polska Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

A ktoś coś opowie o pracy na posadzie junior SCM specialist?? Jako, że to praca dla juniora no to ciekawa jestem szans na rozwój w firmie. W ogłoszeniu jest info, że firma dzieli się kosztami kursów językowych, szkoleń itd. Czy wiecie ile firma płaci, jaki to jest % całości kosztów? Czy jest opcja, aby opłaciła 100% kosztów czy zawsze tylko część?

Gabriela Nowy wpis

Szukam informacji o tym, jakie są godziny zmian na stanowisku Operator? Trafiłam na ofertę od nich i była tam info, że jest to posada zmianowa. Ale jakie są ich godziny? I jaki system rotacji tych zmian? Można sobie jakoś wybierać, kiedy jaką zmianę się bierze, czy ktoś inny to narzuca?

Nikodem Dyzma Nowy wpis
@Gabriela

Na produkcji nie ma kobiet ;)

Barbara Nowy wpis

Jak wyglądają u was stawki dla operatorów? Mąż znalazł starą ofertę w sieci, ale nie ma tam takich szczegółow. Jest tylko wzmianka o systemie premiowania. Ciekawi mnie jak on działa i jak dużo można premii uzyskać? W ogóle atmosfera jest u was okej?

Gre

Czy będą potrzebni pracownicy ( z doświadczeniem w branży stali nierdzewnej) techniczni do utrzymania ruchu . O ile firma ma własny dział U.R . Pozdrawiam!

Outokumpu Distribution Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Junior SCM Specialist. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Leszno
Gabriela

Wcześniej ktoś wspominał o nowej siedzibie firmy, czy wiecie jak wygląda ochrona tego obiektu? Czy nowoczesna siedziba stawia na kamery, monitoring i ewentualnie jakąś profesjonalną ochronę typu grupa interwencyjna w pogotowiu? Czy jest tam szansa na posadę ochroniarza, choćby na noce?

Gre

gal

Jakie wynagrodzenie firma oferuje na stanowisku Senior Accountant ? Czy warto składać CV? Jaka atmosfera w firmie?

ciekawy opini

siema jakie zarobki są w owej firmie na magazynie ?

Czy można liczyć w Outokumpu Distribution Polska Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Życzliwy

Tak luxmed

Szukam

Jest opłacana przez pracodawcę? Czy pracownik opłaca jaka kwotę ( mniej więcej ile)? Takie samo pytanie odnośnie ppk czy pracownik płaci czy pracodawca część i ile? Jakie dodatki są na Boże Narodzenie i Wielkanoc grusza czy to kwoty z zakresu 400-800 brutto? Dzięki z góry za odpowiedź

chętny pracownik

Mamy pytanie kiedy firma będzie rekrutować nowych pracowników do nowo wybudowanej siedziby na Tucznawie

Hgf
@chętny pracownik

Na czym bedzie polegac praca w tym zakladzie dzieki

@Pracownik a rozmowa jest tylko po polsku czy po angielsku?

Kas
@Kasia

Tak

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Outokumpu Distribution Polska Sp. z o.o.?

Tak

brave

Kiedy można składać podania odnośnie zatrudnienia związanego z budową nowej hali w Dabrowie Górniczej-Tucznawie ?

Marlena

Z czystym sumieniem polecam współpracę z tą firmą, zespołół wykwalifikowanych pracowników. Bardzo dobre warunki rozwoju, sympatyczna atmosfera w pracy.Ludzie bardzo profesjonalni i pomocni :)Jestem bardzo zadowolona z możliwości pracy w tej firmie.Było to bardzo miłe doświadczenie .Gorąco polecam !

Zostaw merytoryczną opinię o Outokumpu Distribution Polska Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Outokumpu Distribution Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Outokumpu Distribution Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Outokumpu Distribution Polska Sp. z o.o.
  • Toruńska 7
    41-300 Dąbrowa Górnicza

Outokumpu Distribution Polska Sp. z o.o.