Stalem Sosnowiec Adrian Stachera

Sosnowiec

Opinie o Stalem Sosnowiec Adrian Stachera

Desperat

Nie moge pojac jak tyle ludzi mozna oszukac i firma prosperuje z tego czytam to jest nie do pomyslenia ze nic sie nie robi z takimi firmami nie oglasza tego w telewizji powinnismy sie zebrac i podac to gdzies do telewizji zeby kazdy wiedzial bo kolejni ludzie beda bez pieniadzy i oszukani czekam na jakies wpisy czy ktos sie zdecyduje zadzialac pozdrawiam i mam nadzieje ze sprawiedliwosc bedzie gora

Desperat

Czy ktos moze mi pomuc prubuje odzyskac pieniadze bezskutecznie moze sie wszyscy zbierzemy i wpadniemy na rozmowe do tej firmy takze ostrzegam ta firma to lipa i jeden wielki przekret sory za pisownie ale jestem taki wkurw... bez pieniedzy na swieta a prezesi limuzynami sie woza

HUJ JA ADRIAN

OK

a mój jest wkórnony mo niemo wypłaty

baba chopa

To jest patologia mój chop wraco dziennie najebany

robotnik

prawda ja mam też 40 zeta nie tylko ty

lump

jest zajebisty typ mom u niego 5500 na łapa

Giru

Zakaz działalności dla tych panów. Pracuje jeszcze ktoś tam ? chyba tylko sami desperaci ? Ludziom nie płaci... gdzie jest PIP ? oszust, krętacz, złodziej, cham

Jak pracowałem i prowadził Firmę P.Wacław to było wszystko OK.

oszukanykontrahent

nie polecam niczego co związane jest z tymi ludźmi ! zwykli oszuści i naciągacze ! nie placi faktur ! kilka spółek na jedno nazwisko ! tacy jak stachera powinni siedzieć w wiezieniu tam jest ich miejsce

Mj

Wacek miej oczy z tyłu

zelig

No i nam też nie zaplacili za dostarczony towar i brak kontaktu ...

Kierowca

Ostrzegam wszystkich kierowców przed podjęciem pracy w tej firmie. Nie wypłaca wynagrodzenia w czasie, ludzi traktują jak smieci. Auta sa w stanie fatalnym. Omijać rodzine stacherow i siedzibę Stalem szerokim łukiem ...

Poważny dostawca

Też mamy pokaźną wierzytelność niezapłaconą przez tą firmę z wygranym procesem sądowym - może ktoś kto skutecznie windykuje długi byłby zainteresowany - chętnie sprzedamy???? Jak większość nie polecam współpracy z tym "podmiotem". Długi trzeba spłacać.

dostawca

ha, ha, zapraszamy chetnych na dostawy do Stalem, tylko w wyznaczonym terminie, przypadkiem nie za wczesnie! pozdrowienia dla Adriana pseudonim: Brzechwa

kontrahent ok

Ja współpracuje z tą firmą już kilka lat i osobiście polecam. Jak ktoś nie dotrzymuje terminów i działa nierzetelnie to tylko może naprodukować się się na go worku. Ja polecam .... Zawsze wszystko zgodnie z ustaleniami.

nie stachera

Jeśli powyżej naprawdę Pan Stachera Adrian ma tyle tupetu i faktycznie sam to napisał to jestem pełen podziwu zrytego łba tego Pana, ja potwierdzę tylko że STALEM SOSNOWIEC to jeden wielki przekręt ale i za takich Sąd się weźmie, żałuję tylko że dałem się nabrać tym gościom (STACHERÓW jest kilku, cała rodzinka warta siebie) i muszę sprawiedliwości szukać w Sądzie.

Adrian Stechera

Mam Was Wszystkich Szanownych w głebokim poważaniu

STAL...

Potwierdzam, że nie płaci! otrzymałem właśnie z sądu nakaz płatniczy dla Stachera Adrian STALEM Sosnowiec ul. Stawowa 1/ M. 23 , 41-200 Sosnowiec. Wszystkich wierzycieli namawiam aby wystąpili do sądu o zakaz prowadzenia działalności gospodarczej przez tych panów.

XXXX

Takiego pracodawcę omijać szerokim łukiem. Praca u niego to obóz pracy. PIP tam miałby co robić.

kontrahent zadzwon do mnie

Kontrahent - 2016-04-27 14:35:44 - odezwij się do mnie na trebor26@wp.pl

Kontrahent

Nie płaci za towar !!!!!!! Nie dotrzymuje żadnych deklaracji i obietnic. Ma pełno długów - wystarczy sprawdzić dostępne publiczne giełdy długów. Nic na niego nie działa. Nie polecam nikomu współpracy - ani Stalem - ani wszystko inne co jest ze Stalemem związane... Pieniądze jak w przepaść...

dostawca

Stalem Sp. z o.o. Sp. K. Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Konstrukcje Stalem - UWAGA Działalność tej rodziny jest nastawiona tylko na naciąganie. Pierwszą fakturę pilnie płacą, aby zdobyć zaufanie, nawet oferują podpisanie umowy na cały rok, która jest nic nie warta, wszystko po to aby w następnym etapie nabrać dużo towaru na przelew i dalej uciekają od jakichkolwiek kontaktów, odbioru kolejnego towaru wyprodukowanego specjalnie dla nich, o płaceniu pieniedzy nie wspomnę. Potwierdzam ze z takim problemem nie jestem sam na rynku. Ostrzegam też ich klientów.

Dostawca

nie płaci, sprawa w sądzie. zaległe faktury sprzed kilku lat.

Dostawca

Za towar też nie płaci nie polecam nikomu

Podwykonawca

Nie reguluje zobowiązań, sprawa w sądzie

Zostaw opinię o Stalem Sosnowiec Adrian Stachera - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stalem Sosnowiec Adrian Stachera