Scafftag Rusztowania Sp. z o.o.

Katowice

Scafftag Rusztowania Sp. z o.o.

Opinie o Scafftag Rusztowania Sp. z o.o.

Monter

Szkoda czasu firma krzak co do reszty to szkoda pisać .

Były pracownik2

Od około roku czekam aż łaskawie wyślę mi świadectwo pracy i oryginały moich uprawnień. Nie pozdrawiam nie polecam

Pracownik innej firmy

Szef wgl. Nie podchodzi do pracownika tak jak powinien traktuje ludzi jak smieci Nie polecam !!!

Po pierwsze nie daje umowy lub udaje ze ja da czyli praca na czarno . Kasa za każdym razem wymówki i nigdy nie jest tak jak było umówione . Jednym słowem dziadostwo . Dziwie się, ze jeszcze szuka pracowników jak nikt z nim nie chce współpracować .

Kacper D.

Dno totalne ! Same (usunięte przez administratora) !

Nie wiecie czy ktoś ma jakieś nowe informacje na temat firmy Scafftag Rusztowania Sp. z o.o. w mieście Katowice? Czekamy na newsy od użytkowników, każdy komentarz jest na wagę złota!

Zostaw opinię o Scafftag Rusztowania Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Scafftag Rusztowania Sp. z o.o.