Scafftag Rusztowania Sp. z o.o.

Adres: Ks. Franciszka Ścigały 27A lok. 5, 40-208 Katowice

NIP: 9542778634 REGON: 367501812 KRS: 0000682041

Scafftag Rusztowania Sp. z o.o.
0 0 7 5 1

Opinie o Scafftag Rusztowania Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Monter
 Opinia

Szkoda czasu firma krzak co do reszty to szkoda pisać .

Sylwia
@Monter 12.11.2018 21:55

Bardzo krótką wypowiedź zamieściłeś. Możesz napisać coś więcej o pracy w Scafftag Rusztowania? Zawsze warto popierać swoje komentarze argumentami - dzięki temu są bardziej wiarygodne. Pracujesz obecnie, lub pracowałeś może w przeszłości w tym miejscu, czy wypowiadasz się z jakiejś innej pozycji?

Były pracownik2
 Opinia

Od około roku czekam aż łaskawie wyślę mi świadectwo pracy i oryginały moich uprawnień. Nie pozdrawiam nie polecam

Tak2Nie

Pracownik innej firmy
 Opinia

Szef wgl. Nie podchodzi do pracownika tak jak powinien traktuje ludzi jak smieci Nie polecam !!!

Tak1Nie

Opinia

Po pierwsze nie daje umowy lub udaje ze ja da czyli praca na czarno . Kasa za każdym razem wymówki i nigdy nie jest tak jak było umówione . Jednym słowem dziadostwo . Dziwie się, ze jeszcze szuka pracowników jak nikt z nim nie chce współpracować .

Tak7Nie

Kacper D.
 Opinia

Dno totalne ! Same (usunięte przez administratora) !

Tak4Nie

Opinia

Nie wiecie czy ktoś ma jakieś nowe informacje na temat firmy Scafftag Rusztowania Sp. z o.o. w mieście Katowice? Czekamy na newsy od użytkowników, każdy komentarz jest na wagę złota!

Zostaw opinię o Scafftag Rusztowania Sp. z o.o. - Katowice