Opinie o Adamant Glass Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Adamant Glass Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Adamant Glass Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adamant Glass Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

ADAMNT GLASS sp. z o.o.

Szanowny IMEX ADAMANT GLASS sp. z o.o. nie jest PANA dłużnikiem może chodzi Panu o inny twór o podobnej nazwie. Z tych też względów proszę o usunięcie lub sprostowanie komentarza niezwłocznie.

Adamant Glass sp. z.o.o. Nowy wpis

Szanowny Imiexie Adamant Glass sp. z o.o. to firma zarejestrowana pod numerem NIP: 6292472357, widocznym choćby w KRS. Ja ją reprezentuję i z ogromną dozą (choć chwilowej) wyrozumiałości sugeruję podjęcia natychmiastowych działań mających na celu zaprzestanie bezpodstawnej "krucjaty" wobec tego podmiotu. Szkalowanie jego dobrego imienia, wynikające pewnie z nieprzygotowania, może się zwrócić przeciwko. Ba, w moim mniemaniu dziennikarze TVN pewnie sprawdzą sobie takie podstawy. Mateusz Będkowski

Adamant Glass sp. z .o.o. Nowy wpis

Szanowny Imexie Cała ta sytuacja wynika właśnie z niewiedzy. Mylenie podmiotów powoduje ten efekt mniemania jej posiadania. Proszę jednak znaleźć trochę czasu i spojrzeć do KRS, ba z racji powyższego adres siedziby spółki został zmieniony. Jeżeli chce Pan rozwiać wątpliwości, zapraszam do siedziby podmiotu pod którego adres kieruje Pan swoje bezpodstawne oskarżenia - zapraszam do Będzina. Zmieniać nic pod czyimś postem nie mam zamiaru, odniosłem się tylko do Pana wpisu, który był skierowany pod adresem firmy Adamant Glass sp.z o.o. Tak na koniec, prawdopodbnie ten brak czasu spowodował, że sprostowanie "jest jest" błędne, proszę pamiętać poprawić. Mateusz Będkowski

Adamant Glass sp. z.o.o. Nowy wpis
@Adamant Glass sp. z .o.o.

Przepraszam, po chwili namysłu doszedłem do wniosku, że jednak preferowałbym usunięcie tego komentarza. Godzi również na pewnej płaszczyźnie w moich pracowników, których "rżnięcie na kasę" z moich doświadczeń nie dotyczy, a wiedzę mam w tej sprawie dobrą, bo Pana to nie wiem z czego wynika.

Adamant Glass sp. z o.o. Nowy wpis

Przepraszam. Mój Błąd. Śpieszę z wyjaśnieniem - Pana post widoczny jest w wyszukiwarce w mym telefonie w jednym ciągu z tym od Pana Sraniewskiego (dodam, z szacunku, że jest to kolejny powód by usunąć swój).

Ciężko jest w systemie 12/12 w Adamant Glass Sp. z o.o.?

Adamant Glass sp z.o.o.

Szanowny Panie Nadmienię, że pod każdym postem kryjącaym się pod innym (ale w gruncie rzeczy z jakiegoś powodu anonimowym) pseudonimem nie będę pisał tych samych wyjasnień, bo to strata czasu. Jedna osoba , te same niespełnione ambicje. Do meritum - nie wiem jak ma się system 12/12 , bo to wytwór Pana wyobraźni. Natomiast znam system 4h/8h, czyli 4h rozmyślania podczas załatwiania potrzeb fizjologicznych w ciągu 8h pracy, którego finalnym skutkiem są te wypociny. Dodam również, że jak przez te drugie 4h spędzone na wykonywaniu swoich zadań dokonuje się zniszczeń, to to wróci. A na sam koniec, dla swojej satysfkacji nadmienię, że te wszystkie praktyki typu pisanie przedmiotowych oszczerstw, bo to nie jedna takowa, również. Mateusz Będkowski

Zostaw merytoryczną opinię o Adamant Glass Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Adamant Glass Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adamant Glass Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Adamant Glass Sp. z o.o.
  • Gródki 19