KUHN POLSKA SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o KUHN POLSKA SP. Z O.O.

Donan

Mam bardzo fajne wrazenie, że firma rozwinęła się przez ostatni rok, naprawdę fajna sprawa, polecam.

miszczu

Był ktoś może na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie?? Chciałbym się dowiedzieć czy warto na nią iść, a może ktoś ma już jakieś ciekawe doświadczenia związane z tą firmą??

kalwi

Witam pracowałem na samym początku , gdy jeszcze powstali z Aprolisu. Szef serwisu [usunięte przez moderatora] lipa po maksie. Biuro zero kompetencji chyba ze ktos lubi cycate lalki. Zarobki mizerne , nadgodzin nie placa, warsztat grzany z ogniska. Ze starych mechanikow tylko [usunięte przez moderatora] został czeka do emerytury. Nie polecam.

Zostaw opinię o KUHN POLSKA SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KUHN POLSKA SP. Z O.O.