Opinie o Kuhn-Polska Sp. z o.o. w Cząstków Mazowiecki

Kuhn-Polska Sp. z o.o.
counter
1 5 18 5 1
Gustaw Nowy wpis

Jakieś podpowiedzi o atmosferze, zarobkach i ewentualnym socjalu możecie zostawić na forum?

Mateusz Nowy wpis

Czy jest problem w firmie jeśli idzie się na l4?

Ziomal Nowy wpis
@Mateusz

Jeśli nie jesteś jedyny w terenie to nie ma prezes jest dość wyrozumiały.

Paweł Nowy wpis

Spoko firma, polecam. Tam się sporo zmienia z tego co słyszałem. Jest wymiana załogi, pewnie austryjacy znów mieszają. Generalnie ludzie są w porządku. Za tymi co sami odeszli lub zostali zwolnieni za ciś, nikt długo nie płakał. Kilku cwaniaczków też pamiętam, ale szkoda o nich pisać, hołota i prostactwo, zdarza się niestety. To oni chyba te ogniska palili (usunięte przez administratora). Halę mogli spalić. Jak dostali kopa ze dwora od kierownika to się im koleżanki cycate przypomniały. Nie zawsze trafisz na porządnych i normalnych ludzi. Tych co pracują po 5, 10 lat i więcej, można śmiało polubić, znają się na robocie i spoko pomagają. Nie wiem skąd ten Toruń tu się znalazł. Firma jest w Warszawie i Sosnowcu. Chociaż jedna z tych dziewczyn faktycznie głęboko powietrze wypychała, była generalnie przesympatyczna i bardzo miła, zawsze dzwoniła z życzeniami na święta, jak dobrze pamiętam to miała na imię Ewelina, potem poszła na macierzyński. Pozdrawiam wszystkich starych pracowników.

Norbi

Firma normalnie pracuje? Taki spokój jakby nikt tu nie pracował.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 312 dni.

Dziewczyny jaki styl panuje w KUHN POLSKA SP. Z O.O.?

Donan

Mam bardzo fajne wrazenie, że firma rozwinęła się przez ostatni rok, naprawdę fajna sprawa, polecam.

Xxx
@Donan

W 2016 to zwalniali. To gdzie ten rozwój? To co napisał kalwi dalej jest aktualne. Nic się nie zmieniło.

Tak1Nie

Stasiek
@Xxx

Nie jest źle i nie było źle. Było na początku słabo ale firma się instalowała. Lipa to te gwiazdy co przeszły z apropolisu. Szczególnie warszawiacy gwiazdorzyli. Jakieś tam złodziejstwo wyszło i inne kwiatki. Ogólnie poszli po kolei do muszli. Ten szef serwisu z Warszawy nie jest łatwy. Spokojniejszy jest ten z Katowic.

Wiktor

Wózki mało znane, ciężkie do sprzedaży. Ponadto dyrektor ma mało do powiedzenia, a o wszystkim decyduje Austria.

Tak1Nie

@Wiktor

Bo to austryjacka firma jest. Ja byłem w Austrii na mega imprezie. Firma jest tam na gut poziomie, u nas raczkowało ale atmosferę ja wspominam spoko. Ja się zwinąłem do lepszej roboty bo przy wózkach nie jest lekko. Kilku ludzi pamiętam odeszło już po pierwszym tygodniu pracy. Jak szukasz miejsca do poleżenia to raczej tam się nie pchaj. Kasa była spoko i na czas. Pozdro dla wszystkich byłych pracowników

kalwi

Witam pracowałem na samym początku , gdy jeszcze powstali z Aprolisu. Szef serwisu [usunięte przez moderatora] lipa po maksie. Biuro zero kompetencji chyba ze ktos lubi cycate lalki. Zarobki mizerne , nadgodzin nie placa, warsztat grzany z ogniska. Ze starych mechanikow tylko [usunięte przez moderatora] został czeka do emerytury. Nie polecam.

Tak3Nie

Elektryk
@kalwi

Pracuję w firmie Kuhn Polska jako Technik Serwisu od 3 lat i uważam że w tej firmie jest spoko admosfera, pracujemy jako mobilni mechanicy i praca oraz zarobki jest ok. Wózki Mitsubishi są cały czas udoskonalone a co za tym idzie jest to ciekawa praca z nowinkami technologii. Prezes i kierownictwo ok polecam.

Renata
@Elektryk

Jako że, pracujesz w firmie już długi okres czasu, chciałabym żebyś podzielił się z nami większą ilością szczegółów. Czy KUHN POLSKA dba o rozwój swoich pracowników i zapewnia im szkolenia lub kursy podnoszące kwalifikacje? Jestem ciekawa jak to wygląda.

@kalwi

Pracowałem w Łomiankach, potem się przenieśli do Katowic. Ja dobrze wspominam i na pewno wypowiedz kalwi jest dla mnie niezrozumiała. Lasek cycatych tam nie było, ognisk też nie zauważyłem, a robota jak robota. Ten od serwisu w sumie spoko gość, trochę monotonny bo ciągle powtarzał, Koledzy, nie siedzimy, pracujemy, pracujemy.... Kawa np dobra była.

miszczu

Był ktoś może na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie?? Chciałbym się dowiedzieć czy warto na nią iść, a może ktoś ma już jakieś ciekawe doświadczenia związane z tą firmą??

@miszczu

Na rozmowę zawsze warto iść. Też tam kiedyś pracowałem.To nie jest firma dla ludzi mało samodzielnych. Rotacja jest mała i z każdym jesteś po imieniu, praca raz lekka raz ciężka. Jak lubisz prostą i monotonną robotę to nie dasz rady. Tam się czeka aż klient zadzwoni i coś zgłosi do naprawy, trzeba się wtedy nie popłakać i naprawić. To jest praca dla ludzi samodzielnych. Czy ktoś z kadry jest psychiczny? Jak to kadra, wiecznie z jakiś słupków się rozlicza ale da się z nimi dogadać. W większości zaczynali od początku tak że wiedzą o co chodzi.

TakNie

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie KUHN POLSKA SP. Z O.O.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym użytkownikom w uzyskaniu informacji o firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Kuhn-Polska Sp. z o.o. - Cząstków Mazowiecki

Kuhn-Polska Sp. z o.o.