P.P.P. i U.H. Prohamat Sp. z o.o.

Bytom

Opinie o P.P.P. i U.H. Prohamat Sp. z o.o.

Edyta
użytkownik zarejestrowany

Pisaliście wcześniej, że firma prowadzi ciągle rekrutacje, to wynik rotacji? Czy po prostu , firma zatrudnia dużą liczbę pracowników? Napiszcie jak wygląda aktualnie zatrudnienie, od dawna nikt nic nowego nie zamieścił na forum.

hełmski
użytkownik zarejestrowany

w chwili obecnej niestety nikogo nie poszukują na to stanowiko. Może w najbliższym czasie popytaj w firmie

Ewald

To jest KPINA. Znowu "rekrutacje"..... Z normalnej firmy nikt tak sobie nie odchodzi. Muszą być ważne powody: z reguły są to finanse,czasem inne kwestie motywacyjne. A tutaj na okrągło jak we wiatraku. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM. Przykład polskiego kapitalizmu: dorabiamy się na głupocie i krzywdzie zwykłego pracownika. Dla mnie jako odbiorcy: już dziękujemy.

jaca

przy współpracy z ta firma trzeba mieć wszystko na papierze, jesli nie bedzie tak to na 100% będziecie oszukani, tzn. stawka zostanie zaniżona a jesli pracujecie na zlecenie to bedzie dodatkowo trudno wyegzekwować należność... niektórzy czekali latami i olali pana prezesa...

yarpen2

Generalnie firma jest cieniutka. Nikomu nie polecam, a wręcz odradzam pracę tam. Szkoda nerwów...

aneta

Nie zgadzam się z opiniami. Dobry i zaangażowany pracownik zostaje zawsze doceniony

antyn

Widzieć, to napewno nie widzi, bo minęły lata. Ale może jeszcze czuje w portmonetce.

bogul 1234

kierownik to poganiacz daje dwie roboty na raz.

gerardo

tak,umowa na czas nieokreslony ale z aneksem dotyczacym natychmiastowego wypowiedzenia umowy za porozumieniem stron

Firma niedoinwestowana.( usunięte przez administratora ) Szkoda, bo firma ma potencjał.

wow, a wlasnie sie zastanawialem nad podjeciem pracy, a w ogloszeniu podaja ze umowa na czas nieokreslony :(

Rychu

Dokladnie tak jak piszesz też tam kiedyś pracowałem i widzę ze nic się nie zmienilo.

Zostaw opinię o P.P.P. i U.H. Prohamat Sp. z o.o. - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.P. i U.H. Prohamat Sp. z o.o.