Opinie Klientów o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Kros Sp. z o.o. w Iłownica

Poniżej przeczytasz opinie Klientów o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Kros Sp. z o.o. Iłownica. Zapoznaj się z opiniami, podziel się własną.


Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Opinie Klientów o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Kros Sp. z o.o. w Iłownica

Diabeł
Klient

To co pakujecue dla marketu Dino chodzi o kaszę jęczmienia wiejska gruba pakowania po 2,5 kg jakość ma wiele do życzenia przeważnie w każdej torbie z kasza jest nie obluskany jęczmień i na dodatek połówki pytam się gdzie jest kontrola jakości będę zmuszony wysłać zakupiona partie kaszy do uokik niech sobie zobaczą jak wygląda kasza a jak jak stwierdza naruszenie to będzie kara

1
Adam Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Diabeł

A co to za opinia ? Wyglada na wpis złośliwej konkurencji lub sfrustrowanej osoby ????tylko świadczy o tym , ze firma musi komuś bardzo przeszkadzać w czymś .

Rolnik Nowy wpis
Klient
@Diabeł

Będzie kara ????Ewidentnie jakiś mentalny dzieciak to pisał . Uważaj tylko złośliwy człowieku, zanim zaczniesz wydawać nieprawdziwe opinie o innych , żeby ta kara Ciebie nie dosięgnęła za (usunięte przez administratora)

Adriana Nowy wpis
Klient
 Pytanie
@Diabeł

Kasza zapaięczona , w grochu robak ze skrzydłami. Robal i Jeszce raz robal. Kasza manna to samo . Zglaszałam w sklepie , odpowiedź takie mają dostawy. Ile to leży w magazynach ? To wszystko jest do wywalenia. Szok .

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Kros Sp. z o.o. - Iłownica

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 233 060
  2. GoWork.pl 3 490 290
  3. olx.pl 3 219 750
  4. jooble.org 2 432 754
  5. indeed.com 2 324 052
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Kros Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii