Good Food Products Sp. z o.o.

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Good Food Products Sp. z o.o.

Aktualność
Bardzo cenimy każdy merytoryczny wpis, z którego zawsze staramy się wyciągnąć wnioski.
Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu: praca@goodfood.pl

Informujemy, że opinie, które mogą poniżyć bezpośrednio naszego pracownika w opinii publicznej podlegają karze i będą zgłaszane przez pracodawcę odpowiednim organom.

Hejt to nie opinia.

Pozdrawiamy,
Zespół Good Food

Jakie wartości są cenione w Good Food Products Sp. z o.o.?

@Pytanie

Żadne:) obiecują, nie dotrzymują słowa, ludzie odchodzą do innych, lepszych prac, awanse tylko w obrębie kierownictwa - dla siebie mają, ale żeby docenić pracowników to już niestety nie..

Emilia Nowy wpis
@Były pracownik

To w tym przypadku nawet (usunięte przez administratora) tutaj nie mają za dobrze? :/ A często oni sobie te awanse, o których wspominasz, urządzają?

Pracownik Nowy wpis

Niestety i co jest widoczne jest co raz gorzej. Wypłaty robią się śmieszne szczególnie przy tej inflacji. Dobrze maja ci co dojeżdżają firmowym transportem. Tym co swoimi autami jadą nie chcą dac dodatki ani grosza. Dali niby frekwencją premię ale co to teraz jest.... 500 brutto. Na premię wyznaniowa nie ma co liczyć bo nie uznają twojej pracy nawet jeśli wyprówasz sobie żyły. Zawsze lider znajdzie pretekst by nie dac premii. Atmosfera nijaka było nawet znośnie jak mnie zatrudnili teraz... Kto pracuje ten wie...

Nie!!!!! Nowy wpis

Dlaczego pracownik pracujący powyżej 15lat nie dostaje nagrody jest za 10,20,25 a za 15juz nie trochę to nie sprawiedliwe. Ale stażowe jest 5,10,15,20 lat tak do porównania. Fajnie też by było gdyby tempo pracy trochę zwolnili.

Obserwator Nowy wpis

Dlaczego Panie na produkcji chodzą w pełnym makijażu skoro jest zakaz malowania się? Czy niektóre osoby mają jakiś przywilej?

Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Good Food Products Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. Rekrutacji i Employer Brandingu powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Hr

Zależy na jaka zmianę trafisz i jakiego operatora (konfekcja) pracowałam wraz z chłopakiem na wszystkich trzech zmianach sf (skórzewo). Kobiety jako operatorki fatalnie tylko krzyczały cały czas. Jeden chłopak spoko był zmiana Ewy. Ale to praca jednak na produkcji.

A ja...

...Jestem zadowolony...i już... Niezadowolonym polecam sprawdzić firmy w których NAPRAWDĘ bywa nieludzko...

Xjx

Jak na tą pracę na produkcji, która może nie jest BARDZO ciężka, ale pracować trzeba szybko to zarobki są żenująco niskie. Możliwość awans raczej żadna. Ludzie jak wszędzie, niektóre spoko, stare wyjadaczki lepiej trzymać na dystans jak ktoś lubi spokój. Warto znać ukraiński. A do kadr lepiej nie iść bo gdyby tylko się dało odgrodziłyby by się murem, mile są tylko w momencie rozmowy kwalifikacyjnej. Jak ktoś ma małe ambicje to spoko, najgorzej nie jest, chociaż podziwiam starsze kobiety w tej pracy, naprawdę SZACUN DROGIE PANIE! mówię o konfekcji, nie jakichś stołkach.

Alicja
@Xjx

I to prawda jest, że tej premii za obecność i niechorowanie już Wam nie dają? W grudniu pisali, że nie bedzie...

Pracuje w tej firmie od kilku lat. Bardzo NIEPOLECAM !!! Jeśli chcesz się rozwijać i pracować z ludźmi, którzy chcą iść dalej to omijaj szerokim łukiem good food. Tutaj zaścianek totalny i jazdy tylko trzyma sie kurczowo swojego stołka. Porażka

Praca

Ta firma to porażka nie polecam nikomu!! Biuro nic nie robi tylko utrudnia życie produkcji, pełno specjalistów którzy nie maja zielonego pojęcia o pracy na produkcji, podkręcają tylko tępo pracy bo kary płacą bo nie potrafią podpisać normalnych umów z klientami ani otworzyć nowej linii w terminie ale jak produkcja coś zrobi źle to robią aferę taka ze najlepiej się popłakać i iść do domu. Premie obiecali nie dali, urlopy kazali wykorzystać przed świetami a teraz nie ma pracy. Brak szacunku dla pracownika. Wypowiedzenie już dane wiec obudźcie

Damian
@Praca

Dostałeś wypowiedzenie bo jest teraz mało roboty? Myślałem że bardziej przyjmują nowych pracowników niż zwalniają. Dużo osób teraz odejdzie?

Aaa

Generalnie ostatnimi czasy coraz gorzej A nadto pracownicy zaczynają się zwalniać. Tak słyszałem. A poza tym zabrali nam premię za nie chorowanie. Niektórzy liczyli na ten dodatek caly rok tym bardziej ze cały czas splywaly do nan informacjr ze ta premia będzie. No i zrobili nas tak że jej nie ma. Strasznie niesłowni ludzie . Puk puk obudzić się bo zaraz nie będzie miał kto pracować A na haerah daleko nie pojedziecie. Pozdrawiam wkurzony pracownik.

@Aaa

Dużo osób się zdenerwowało jak usłyszeli że premii nie będzie. Pewnie sobie w biurach rozdzielili. Ludzie zostali potraktowanie delikatnie mówiąc nie fajnie. Ale karma wraca szukam nowej pracy bo tu już lepiej nie będzie

Stały pracownik
@Aaa

Pracuje w firmie od ponad 10 lat i myslalam, że zostanę w niej do emerytury. Niestety nie widzę juz takich szans przez to, ze fizycznie nie daje rady. To nie jest już ta sama praca. To co stało się z Tą firmą w ciągu ostatnich 2 lat.... Żal komentować. "RYBA PSUJE SIĘ OD GŁOWY". zróbcie coś. "Pozdrawiam''

Strach
@Stały pracownik

To prawda tempo pracy coraz szybsze a sił coraz mniej.Mało tego pracownice po skończeniu produkcji nie mogą posiedzieć na paletach lub postać przy dystrybutorze z wodą jak operatorki.Dla nich szybko znajduje się kolejne zajęcia.

Damian
@Strach

To duże tempo pracy jest przez akord, czy normalnie pracujecie na produkcji tylko trzeba sie uwijać? Płacą chociaż więcej jak podkręcają szybkość? Chodzi mi o premie za wydajność.

Maria
Klient

Dobry wieczór. Czy w Good Food pracownik ma obowiązek szczepienia na covid-19 lub wykonywane są regularne testy na obecność wirusa? Czy są zachowane środki ostrożności oraz higiena pracy?

Zadowolony

Pracuję w tej firmie 6 lat. Nigdy nie zostałem źle potaktowany przez przełożonego. Wyplata zawsze na czas, dodatek na święta, opieka medyczna, karta multisport, co roku podwyżka. Można również liczyć na premię. Nie wiem kto pisze te negatywne komentarze i skąd nagonka na tę firmę. Dlaczego jeden z drugim nie pójdzie na rozmowę do przełożonego skoro tak źle czujecie się traktowani?

Dlaczego na wysokie stanowiska na produkcji są wybierane tak niekompetentne osoby? Lider zmiany który nie wie co się dzieje na produkcji? Dlaczego nagle po wpisach na GoWork zaczęły być przeprowadzane indywidualne rozmowy z pracownikami?

xxx
@Pracownik

Ponieważ są brane osoby które znają dział na którym pracowały. Stąd sytuacje, że lider nie wie co się dzieje na produkcji. Proponuje działowi personalnemu spędzenie miesiąca latem na produkcji aby poznać jak ciężka jest ta praca dla wszystkich i aby dostali oni takie wynagrodzenia jak ludzie na produkcji. Może wtedy się oczy otworzą, a nie sugerują się opiniami od osób z wyższych stanowisk.

Dlaczego za l4 odzicagavie ponad 50%? Jesteśmy zatrudnieni na umowę o pracę przypominam i powinno sie odciągać 20%. (usunięte przez administratora)

Mechanizator

Produkcja i magazynierzy co obsługują produkcję nie maja łatwo Co do innych działów np.koncowki magazynu to już inna BAJKA. I TO dosłownie BAJKA. A widzę to bo codziennie przechodzę całą firmę.

Chciałbym zapytać, czy firma planuje rozbudowę obecnego parkingu? Obecnie jest nas tylu, że na zmianie drugiej brakuje miejsc do parkowania. Do tego stopnia, iż czasami już nie ma gdzie zaparkować poza wyznaczonymi miejscami.

Nowa
Kandydat

Chciałam się zapytać jaka atmosfera panuje na produkcji? Można bez żadnego problemu mieć z sobą picie? I wyjść do toalety?

@Nowa

Dzień dobry, Pracownicy mogą korzystać z dystrybutorów z wodą dostępnych w obszarach produkcyjnych. Nie ma możliwości wnoszenia własnych butelek na halę produkcyjną. W przypadku wyjścia do toalety czy na przerwę pracownika linii zastępuje Operator maszyny. Pozdrawiamy Dział Personalny GFP

Obiektywna
@Nowa

Proszę raczej nie sugerować się odpowiedzią działu personalnego. Operatorów, którzy zastąpią pracownika na linii można zliczyć na palcach jednej ręki, choć są i tacy, którzy są osobami życzliwymi i pomocnymi. Pierwszy wpis ze strony działu personalnego odnosi się do wyciągania wniosków z merytorycznych opinii. Atmosfera jest podła. Człowiek jest człowiekowi wilkiem. Przypuszczam, że to że względu na narzucane i zarazem nieludzkie tempo pracy. Powszechna jest nerwowość, nieuprzejmość i donosy do liderów. NIKOGO absolutnie NIE obchodzi człowiek. Narzucane tempo pracy wykańcza. Panuje wieczny chaos i będąc laikiem widać kompletny brak organizacji procesu produkcyjnego. Wiele osób poszukuje nowej pracy. Proszę uprzejmie dział personalny, aby nie dążył do usunięcia opinii, a odniósł się do niej (nawiązuję tu do Państwa wypowiedzi o wyciąganiu wniosków z opinii) i co najważniejsze, podjął działania, które coś wreszcie zmienią.

@Obiektywna

Dziękujemy za opinię. Przekazujemy temat do osób, które zarządzają produkcją i mają realny wpływ na organizację procesu produkcyjnego. Zachęcamy naszych pracowników do otwartego dialogu z przełożonym, Kierownikiem Produkcji czy Działem Personalnym. Organizujemy spotkania z pracownikami, gdzie jest możliwość czynnego udziału i proponowania rozwiązań. Na spotkaniach zmianowych z Liderem niejednokrotnie mówimy o wzajemnym szacunku. W obu lokalizacjach funkcjonuje skrzynka, gdzie pracownicy zgłaszają swoje problemy, prośby, zapytania. Staramy się reagować na każde zgłoszenie i usprawniać pracę. Funkcjonuje program pomysłów pracowniczych „ GOOD IDEA”, gdzie każdy pracownik może zgłosić rozwiązania dot. poprawy bezpieczeństwa, komfortu pracy czy warunków. Każdy przypadek jest inny i, aby móc działać i reagować na zaistniałe problemy potrzebne są nam szczegółowe informacje. Cały czas podejmujemy działania usprawniające oraz ułatwiające pracę na linii np. zmieniliśmy koła buforowe na zasobniki, które szeregują/ układają paczki, zautomatyzowaliśmy proces oklejania kartonów, postępuje proces zautomatyzowania nakładania wafli itd. Pozdrawiam Dział Personalny GFP

@Nowa

Atmosfera nie miła. Z wyjściem do toalety jest problem, nie każdy OMK zastępuje na toaletę. Picia nie wolno mieć przy sobie. Są stację z wodą, ale rzadko uda się odejśćz linii by swobodnie się napić...

Anonim
@Good Food Products Sp. z o.o.

Bzdura, zacznijmy od tego że nie pamiętam kiedyś ostatnio było spotkanie z Liderem...z 2 miesiące temu... Lider jest proszony o dodatkową osobę na linie w odpowiedzi słyszymy : Dziewczyny musicie zagęścić ruchy. To jest normalnie.? Zasobniki są oczywiście pomysł nawet ok, ale przez tempo pracy nie jestesmy w stanie wyłapać każdej dziurawej paczki gdzie na kole było to łatwiejsze.

Niezadowolony pracownik
@Obiektywna

Na produkcji jest strasznie i płacą śmiesznie plus okropna atmosfera. NIE POLECAM

Ciekawy
Kandydat

Z czego wynikają ostatnio ciągle rekrutacje? Czy to kwestia rozbudowy firmy czy może rozwoju pracowników w innych firmach?

@Ciekawy

W związku z prężnym rozwojem naszej firmy powstaje wiele nowych projektów, a co za tym idzie zwiększa się potrzeba rekrutacyjna. Dynamiczny rozwój wpływa na zmiany w strukturze organizacyjnej oraz powstawanie dodatkowych wakatów i nowych stanowisk. Zapraszamy serdecznie do obserwowania naszych ogłoszeń i aplikowania https://www.goodfood.pl/pl/kariera/Oferty%20pracy Pozdrawiamy Dział Personalny GFP

@Ciekawy

Wynika z tempa jakie panuje na chwilę obecną.. Kobiety są wykończone i są wykorzystywane. Na chwilę obecną 3 osoby na linii robią wydajność za 4 osoby. Nie wiem co im przeszkadzają gdy dziewczyny były po 4 na liniach. Teraz robią tyle samo z tym że mają dosyć i szukają pracy. A podwyżki dostają Ci który nic nie robią

Pracujaca
@Anonim

To prawda. Niepolecam tej firmy. Sama szukam pracy

Anonim 888

Czy w pracy good food przymykają oczy na krótkie paznokcie hybrydowe czy jest rygor co do tego

@Anonim 888

Dzień dobry, w pracy na produkcji nie można nosić pomalowanych paznokci żadnym lakierem. Pozdrawiam, Dział Personalny GFP

Asia
@Anonim 888

Witam. Osoby niepracujace na linii nie musza dostosowywać sie do obecnie panujacego regulaminu :)

Czy zdarzają się nadgodziny w Good Food Products Sp. z o.o.?

Asia
@Pytanie

Niestety nie :(

Zostaw merytoryczną opinię o Good Food Products Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Good Food Products Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Good Food Products Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Good Food Products Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Good Food Products Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Good Food Products Sp. z o.o., to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Good Food Products Sp. z o.o.