Good Food Products Sp. z o.o.

Opinie o Good Food Products Sp. z o.o.

Pytajnick

Jak wygląda praca w święta (dni ustawowo wolne od pracy) na produkcji?

Michał

Dzień dobry, jak wygląda kwestia zarobków na stanowiskach młodszych specjalistów w obszarze pracy biurowej ? Praca biurowa odbywa się w trybie jednozmianowym ? Dziękuję za odpowiedź.

@Michał 02.11.2018 09:41

Dzień dobry, zarobki są zależne od specyfiki działu. Praca biurowa odbywa się w trybie jednozmianowym w ruchomym systemie czasu pracy. Rozpoczynamy pracę między 6:00- 9:00 i kończymy odpowiednio po 8 godzinach. Pozdrawiam Dział Personalny

Czy praca jest od poniedziałku do piątko? Czy w weekendy też trzeba pracować?

@58979 09.10.2018 10:53

Co do zasady praca na Produkcji odbywa się od poniedziałku do piątku w systemie pracy III-zmianowym. Dodatkowa praca w weekend jest dla osób chętnych i jest wynagradzana zgodnie z przepisami prawa pracy. Pozdrawiamy Dział Personalny

zniesmaczony
@Good Food Products Sp. z o.o. 09.10.2018 10:57

Szkoda ,że firma nie odbiera telefonów w związku z wycofaniem zasyfiałej partii asortymentu. Media oraz GIS informują ,że 3 partiie wafli są zanieczyszczone alfatoksynami , i w razie nabycia tego produktu kontakt z firmą good food. Próbuje się dodzwonić kilkakrotnie od trzech dni i nic !!

@zniesmaczony 18.10.2018 15:08

Zgodnie z wydanym oświadczeniem wszelkie pytania proszę kierować na maila serwis@goodfood.pl Pozdrawiamy Dział Personalny

pomocnaona

Jeśli chodzi o rzeczywistość to rysuje się to tak: Pracownik produkcyjny na start dostaje 2900 brutto. Uważam, że jest to płaca, którą można nazwać porównywalną jeśli chodzi o firmy na terenie Poznania jak i poza nim. Warunki pracy są - żeby nie napisać katastrofalne to użyje określenia ''zostawiają dużo do życzenia''. Zadymienie, zapylenie, hałas, smród, brak wystarczającej ilości zatyczek do uszów, nie ma gogli ochronnych ani masek. Ciężko jest wytrzymać tam 8 godzin. Wychodząc z pracy czułam się brudna, obklejona i śmierdząca. Ubranie robocze jest białe i naprawdę (mimo 2 kompletów) powinno się je prać codziennie, bo zostają na nim plamy, które ciężko schodzą i już po tygodniu pracy człowiek ma wrażenie, że jest po prostu brudny mimo wypranego ubioru. Atmosfera miła- chyba tylko to jest pozytywne. Jeśli chodzi o wykonywanie obowiązków- po prostu trzeba być szybkim jak na wyścigach. Mycie maszyn wykonują pracownicy, a nie firma zewnętrzna. Najpierw zdmuchiwany jest pył z maszyn (jak wspomniałam nie ma masek ani gogli to też pył osadza się wszędzie : nos,usta,oczy,uszy, ubiór, odsłonięte części ciała) w drugiej kolejności zalewane jest to wodą - analogicznie suchy pył+woda= breja i papka, w której pracownicy z miotłami brodzą po kostki (nie nie dostaje się rzeczy na zmianę i owszem jeśli się zmoczą trzeba być w nich do końca zmiany). Naprawdę nie polecam pracy, chyba, że ktoś lubi szkołę przetrwania...

@pomocnaona 04.10.2018 10:09

Dzień dobry, Do dyspozycji pracowników w momencie mycia maszyn dostępne są fartuchy foliowe, rękawiczki oraz zarękawki. Maseczki oraz okulary także są dostępne – w celu ich wydania należy zwrócić się do Lidera. Jeśli chodzi o odzież roboczą, to każdy pracownik Działu Produkcji po okresie próbnym otrzymuje 11 koszulek oraz w zależności od stanowiska 11 par spodni (Operator Maszyn) i 5 par spodni (Pracownik Produkcyjny). Pracownicy mają możliwość korzystania z pralni, która raz w tygodniu odbiera brudną odzież i przywozi czystą. Zgodnie z pomiarami natężenia hałasu z ochronników słuchu zobowiązani są korzystać tylko pracownicy Działu Ekstruzji. W pozostałych obszarach Działu Produkcji nie występują przekroczenia norm hałasu. Na hali występuje zapylenie oraz zadymienie, które jest okresowo poddawane pomiarom i znajduje się w granicach obowiązującej normy. Dołożymy wszelkich starań, aby w momencie zatrudniania nowy pracownik otrzymał dokładną informację o miejscu pobierania środków ochrony osobistej, aby w przyszłości nie było podobnych sytuacji. Dziękujemy za opinię, gdyż każda jest dla nas cenna i powoduje, że możemy usprawniać nasze procesy. Pozdrawiamy, Dział Personalny

Abcd

Jak wygląda praca na stanowisku operatora maszyn? Ciężka fizycznie i dużo obowiązków? Dojazd z Poznania firma oferuje?

@Abcd 06.09.2018 16:59

Do obowiązków Operatora należy: sporządzaniem mieszanek zgodnie z recepturą, regulacja maszyn (aby zapewnić właściwą jakość wypieku) , przeprowadzenie przezbrojeń maszyn (w przypadku zmiany asortymentu), raportowanie wykonanej produkcji i zużytych surowców oraz dbanie o porządek na stanowisku pracy. Do zakładu w Tarnowie Podgórnym zapewniamy dojazd z Poznania (Kaponiera, Górczyn, Junikowo).

Nowak23

Co możecie powiedzieć o obecnej sytuacji w firmie?

Nowy

Dzień dobry, może ktoś napisać coś o zarobkach, jakie są orientacyjne stawki oraz jak dokładnie wygląda system 3 zmianowy? Umowy są przez firmę czy agencje pracy tymczasowej?

@Nowy 18.05.2018 16:12

Stawki zależą od obejmowanego stanowiska. Szczegółowych informacji udzielamy na rozmowie rekrutacyjnej. Na Produkcji, Magazynie i w Dziale Technicznym pracujemy w systemie III-zmianowym. Odpowiednio: I zmiana 6-14, II zmiana 14-22, III zmiana 22-6. Cały tydzień pracujemy na jedną zmianę, a tydzień roboczy zaczynamy od poniedziałku. Zatrudniamy zarówno bezpośrednio jak i przez Agencję Pracy.

pracownik konkurencji
@Good Food Products Sp. z o.o. 29.05.2018 13:14

witam , obecnie zastanawiam się nad zmianą mojej pracy = nie pracuję u państwa , ale bardzo mi się podoba sposób prowadzenia przez państwa odpowiedzi przez tą stronę , wielki szacunek

Kukułka
@Nowy 18.05.2018 16:12

Zmiany 6-14 14-22 22-6 od poniedzałku do piątku i nadgodziny jesli masz ochote w sobote umowa przez firme okres próbny 3miesiace,2 lata i czas nieokreślony

Kasia

Witam.Chcialabym się dowiedzieć jak wygląda praca w soboty i niedziele na produkcji.Ile trzeba przepracować w miesiącu?

@Kasia 02.07.2018 21:40

anonymous
@Good Food Products Sp. z o.o. 06.07.2018 14:47

Dziekuje za informacje.

Kate

Szkoda , że wysłałam cv i nikt nie zadzwonił ☹️

@Kate 30.05.2018 08:44

Dzień dobry, Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Obecnie rekrutujemy pracowników na stanowisko Operatora maszyn. Wszystkie aktualne ogłoszenia znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce kariera http://www.goodfood.pl/pl/kariera/Oferty%20pracy

Benia

Jaka atmosfera panuje na pakowaniu gdzie pracują kobiety w Skórzewie??

Benia

Witam! Jaka atmosfera panuje na pakowaniu gdzie pracują kobiety w Skórzewie??

Hm

Ktos sie moze orientuje czy w czasie przerw mozna wyjsc zapalic?

@Hm 15.05.2018 13:22

Nie można palić w czasie przerw. Na terenie całej Firmy obowiązuje całkowity zakaz palenia.

Jsns

Jak wygladaja przerwy w tej firmie?

@Jsns 15.05.2018 13:26

Pracownicy produkcyjni w ciągu całego dnia pracy mają trzy przerwy (2 x 10 min i 1 x 20min).

Paulina

Może ktoś napisze coś odnośnie warunków pracy. Jakie są możliwości rozwoju zawodowego w Good Food Product? Czy są prowadzone szkolenia wdrożeniowe dla nowych pracowników oraz podnoszące kwalifikacje? Benefity są elementem motywacyjnym dla pracowników. Czy w Good Food Products są benefity dla pracowników oraz jakie?

@Paulina 04.04.2018 09:18

Warunki pracy różnią się w zależności od stanowiska. Każdy nowy pracownik otrzymuje opiekuna, który wspiera go w procesie adaptacyjnym. Firma posiada pakiet dodatkowych benefitów m.in. karta sportowa, opieka medyczna, transport do pracy, ubezpieczenie i inne. Szczegółowych informacji udzielamy podczas procesu rekrutacyjnego. Aktualne oferty pracy znajdują się na stronie http://www.goodfood.pl w zakładce kariera oraz na stronie Facebook https://www.facebook.com/pracawgoodfood/. Pozdrawiamy, Dział Personalny

Nowy89
@Good Food Products Sp. z o.o. 06.04.2018 15:44

WItam mam pytanie czy firma zapewnia transport do Skórzewa z Poznania ?

Zainteresowany

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować?

Paulina

Czy zostanie zorganizowany transport z okolic Opalenicy do Tarnowa Podgórnego? Jestem zainteresowana pracą,ale niema jak dojeżdżać.Z nasz okolic wycofuję autobusy może na próbę można zorganizować taki dojazd tak jak zrobiła to firma Milano z Wysogotowa.Na pewno znajdą się chętni ponieważ w naszych rejonach bardzo kiepsko z pracą.Są tylko cztery zakłady :Amazon,Pass,Milano i Px Nowy Tomyśl.

@Paulina 30.01.2018 11:13

Dzień dobry, na chwilę obecną zapewniamy transport zakładowy z Poznania. Dopuszczamy możliwość uruchomienia dodatkowego transportu z innych lokalizacji, jeżeli zbierze się minimalna grupa ok 10 pracowników na jedną zmianę. Pozdrawiamy, Dział Personalny

Wercia
@Good Food Products Sp. z o.o. 21.02.2018 10:06

5 lat pracuję na stanowisku operator produkcji również w Poznanskiej firmie. Moim marzeniem jest zmienić pracę. Moje pytanie czy firma gwarantuje transport Kościan i okolice? Pozdrawiam.

mela
@Wercia 16.03.2018 13:18

My dojrzewamy z kościana i okolic do Tarnowa Podgórnego z pracy jesteśmy zadowolone pozdrawiam.

Wercia
@mela 20.03.2018 19:26

Ale chyba w swoim zakresie? Chodzi mi o transport filmowy Good Food. Pozdrawiam

anonymous

Jak

Tamara

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację i na jakie stanowiska?

@Tamara 15.03.2018 16:34

Dzień dobry, aktualne ogłoszenia rekrutacyjne znajdują się na stronie http://www.goodfood.pl w zakładce kariera oraz na stronie Facebook https://www.facebook.com/pracawgoodfood/. Pozdrawiamy. Dział Personalny.

Kok

Witam. Była bym zainteresowana praca w t.podgornym. tylko napiszcie prawdę na ile zmian ? Jaki zarobek pracownik produkcyjny lub operator ma? Czy dojazd w własnym zakresie ? Proszę o odpowiedź

@Kok 13.11.2017 15:38

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Zapraszamy do kontaktu z Działem Personalnym: praca@goodfood.pl lub tel. 61 663 67 28 lub 29. Pozdrawiamy Dział Personalny

Eve
@Good Food Products Sp. z o.o. 14.11.2017 11:20

Od kiedy firma przenosi się do Tarnowa Podgórnego?czy istnieje możliwość pracy na dwie zmiany?pytam bo mam małe dziecko pozdrawiam

@Eve 23.02.2018 13:57

Dzień dobry, firma posiada obecnie 2 zakłady produkcyjne - Skórzewo oraz Tarnowo Podgórne. Praca w dziale produkcyjnym odbywa się na 3 zmiany. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z Działem Personalnym: praca@goodfood.pl lub tel. 61 663 67 28 lub 29. Pozdrawiamy Dział Personalny

Luk...

Witam czy w zakładzie na produkcji pracują osoby z okolic Buku? Czy jest przewidziany autobus pracownicy dowożący pracowników z tych okolic?

@Luk... 18.11.2017 10:30

Dzień dobry, obecnie firma Good Food Products zapewnia transport pracowników z Poznania do zakładu w Plewiskach. Dopuszczamy możliwość uruchomienia dodatkowego transportu z innych lokalizacji, jeżeli zbierze się minimalna grupa ok 10 pracowników z jednego rejonu zainteresowana transportem zakładowym. Pozdrawiamy, Dział Personalny

Norka

Good Food Products dla mnie to dobre miejsce do pracy, zaczęłam z myślą, że na krótko ale nie mam zamiaru zmieniać!!!

Jaas

Witam. Chciała bym zacząć pracę w Tarnowie Podgornym tylko niewiem czy są już oferty pracy? Na wszystkich pisze Skórzewo lub Plewiska. Dajcie odpowiedz .

@Jaas 20.10.2017 08:59

Jaas

Paulina

@Majka aktualnie firma Good Food Products Sp. z o.o. poszukuje na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Logistyki. Z oferty pracy wynika, że zapewniają umowę o pracę, stabilne zatrudnienie, pakiet socjalny (karta Multisport, ubezpieczenie PZU, ZFŚS), dofinansowanie do nauki języków obcych, możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Majka

Czyżby firma nie miała nowych ofert czy tylko ja nie mogę nic znaleźć? Podpowiedzcie jak się pracuje ? Czy praca jest na zmiany? Słyszałam, że jest ok?

Alwaro

Ładnie pachnie jak sie wchodzi na teren firmy. Dziewczyny chodza w obcislych.... . Zarobki nie są złe. Dobry socjal. Warto. Polecam

Alwaro

Ładnie pachnie jak sie wchodzi na teren firmy. (usunięte przez administratora)Zarobki nie są złe. Dobry socjal. Warto. Polecam

Norka

Słyszałam, że to fajna firma a w lecie można dorobić na d morzem?

Paulina

@Danusia, to bardzo dobrze, że byłaś zadowolona. A co najbardziej podobało Ci się w pracy w Good Food Products Sp. z o.o.? Podziel się z nami swoimi wrażeniami. Na jakim stanowisku byłaś zatrudniona?

Danusia

Mam pytanie czy Good Food będzie miało w tym roku pracę nad morzem dla uczących się ? Bardzo spodobała mi się taka praca w ubiegłym roku, wszystko było zapewnione i zarobiłam sobie. Nie rozumiem ludzi pracujących w firmie i tak narzekających, zmieńcie pracę.

Zostaw opinię o Good Food Products Sp. z o.o. - Skórzewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Good Food Products Sp. z o.o.