2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 188 262 5 1

Opinie o Good Food Products Sp. z o.o.

Aktualność
Bardzo cenimy każdy merytoryczny wpis, z którego zawsze staramy się wyciągnąć wnioski.
Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu: praca@goodfood.pl

Informujemy, że opinie, które mogą poniżyć bezpośrednio naszego pracownika w opinii publicznej podlegają karze i będą zgłaszane przez pracodawcę odpowiednim organom.

Hejt to nie opinia.

Pozdrawiamy,
Zespół Good Food
Tak10Nie1
Magazyn Nowy wpis
Kandydat

Czy obecnie przyjmujecie do pracy?

Nowy wpis

@Magazyn

Dzień dobry, Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej gdzie znajdują się ogłoszenia na wszystkie aktualnie prowadzone procesy rekrutacji http://www.goodfood.pl/kariera Pozdrawiam Dział Personalny GFP

Magazyn Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.
Kandydat

Przyjmujecie kogoś do pracy?

Good food Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.
Kandydat

Witam. Przyjmujecie kogoś do pracy?

Paula
Kandydat

Witam. Jak oceniacie pracę w tej firmie ludzie ok czy raczej każdy patrzy na siebie z byka.

TakNie

Czym Good Food Products Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Nowy Pracownik

Czy pracownikom na okresie próbnym należą się jakies benefity? Deputaty, zniżki na produkty firmowe, lub jakieś premie?

@Nowy Pracownik

Nowy pracownik może korzystać od 1-ego dnia pracy z bezpłatnego transportu do fabryki w Tarnowie Podgórnym. Raz na kwartał odbywają się degustacje naszych produktów dla wszystkich pracowników. Benefity w postaci opieki medycznej, karty Multisport czy ubezpieczenia grupowego są dostępne dla pracowników po okresie próbnym. Pozdrawiam, Dział Personalny GFP

Kamil
Kandydat

Witam, czy Jest możliwość pracy tylko w weekendy?

Tak1Nie1

@Kamil

W Good Food Products pracujemy w podstawowym systemie czasu pracy od poniedziałku do piątku. Praca w weekendy występuje sporadycznie. W związku z powyższym nie ma możliwości zatrudnienia tylko na weekendy. Pozdrawiam, Dział Personalny GFP

Nowy Pracownik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 78 dni.

Czy pracownicy na okresie próbnym otrzymują jakieś benefity? Deputaty, zniżki na produkty albo premie świąteczne?

Kandydat
Użytkownicy czekają na odpowiedź 78 dni.

Który oddział produkcyjny polecacie na początek? Tarnowo Podgórne czy Skórzewo? Nie miałam wcześniej styczności z produkcją, jestem zatrudniona na stanowisko konfekcji. Pozdrawiam

Tomuś

Zero szkolenia i przygotowania dla nowych pracowników. Pracownik pierwszego dnia pobieżnie oprowadził po zakładzie pracy ale kompletnie nic nie wytłumaczył ani nie wyjaśnił. Liderzy zachowują się jakby byli obrażeni na nowych pracowników. Jako nowy pracownik nie dostałem normalnych ubrań, które pasowałyby do mojego rozmiaru ani nie dostałem własnej szafki na kantynie nie wspominając już o karcie do otwierania drzwi od szatni.

ania

Jakie są zarobki na produkcji czy 3500 zł netto kobiety zarabiają bez sb i ndz na 3 zm jako zwykłe pracownice.

Tak2Nie16
Użytkownicy czekają na odpowiedź 160 dni.

Czy pracodawca Good Food Products Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Grand
Użytkownicy czekają na odpowiedź 230 dni.

Dzień dobry mam pytanie czy mężczyźni też są przyjmowani na produkcję .Czy tylko kobiety .Pracowałem w Nivei z kobietami i bardzo dobrze mi się pracowało .Proszę o odpowiedź pozdrawiam

Tak3Nie2
Ktos

Czy firma obecnie normalnie pracuje???

Tak1Nie2
Z GF
@Ktos

Tak, firma produkuje. Oba zakłady pracują. Wprowadzone zostały różne nowe zasady związane z zachowaniem bezpieczeństwa pracy w związku z panującą pandemią.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 261 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w Good Food Products Sp. z o.o.?

Kajetan

@Pol a te premie to się często zdarzają?

Pol
Użytkownicy czekają na odpowiedź 291 dni.

Premja bedzie dla wszystkich pracowników czy tylko dla stałych?

Tuśka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 294 dni.

Witam. Czy firma zatrudnia kobiety ma magazyn do kompletacji towaru? Pozdrawiam.

Xyz

No i dobrze robia

Aniula

Od dłuższego czasu systematycznie co parę miesięcy Państwo robicie rekrutacje na te same stanowiska w logistyce. Czym to jest spowodowane, rezygnacją pracowników czy też pracownicy nie spełniają Państwa oczekiwań. Kolega od dłuższego czasu wysyła do Państwa CV na te stanowiska i pomimo spełnienia wszystkich wymagań nie zaprosiliście go Państwo ani razu na rozmowę. Czym to jest spowodowane?

Tak12Nie1

@Aniula

Dzień dobry, zachęcamy kolegę do samodzielnego kontaktu z Działem Personalnym na maila praca@goodfood.pl Ponadto przypominamy, że do procesu rekrutacji jesteśmy w stanie zaprosić wybranych kandydatów. Pozdrawiam Dział Personalny

Tak5Nie1
Aniula
@Good Food Products Sp. z o.o.

Nie odpowiedzieliście Państwo na pytania. Dlaczego tak często jest rekrutacja na stanowiskach logistycznych? Wasz zły wybór? Czy to też ludzie się zwalniają. Niestety kolega po raz kolejny nie został zaproszony na rozmowę. Za to koleżanka na inne stanowisko owszem, ale Dział Personalny niestety nie zrobił dobrego wrażenia...

@do Aniula
@Aniula

Jako osoba pracująca na jednym z w.w. stanowisk wyręczę mojego pracodawcę i odpowiem że to dlatego, że to stanowiska 'wejściowe' i zakres obowiązków jest taki, że właściwie nie trzeba by mieć ukończonych żadnych studiów żeby to ogarniać. A że zatrudniają młodych ludzi, zaraz po studiach to ci przepracują rok-dwa i szukają czegoś wyższych lotów, gdzie trzeba umieć coś więcej, niż tylko pisać maile, dzwonić i dostosowywać się do coraz to lepszych pomysłów kadry zarządzającej.

Zostaw merytoryczną opinię o Good Food Products Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne