Good Food Products Sp. z o.o.

Opinie o Good Food Products Sp. z o.o.

Benia

Jaka atmosfera panuje na pakowaniu gdzie pracują kobiety w Skórzewie??

Benia

Witam! Jaka atmosfera panuje na pakowaniu gdzie pracują kobiety w Skórzewie??

Nowy

Dzień dobry, może ktoś napisać coś o zarobkach, jakie są orientacyjne stawki oraz jak dokładnie wygląda system 3 zmianowy? Umowy są przez firmę czy agencje pracy tymczasowej?

Hm

Ktos sie moze orientuje czy w czasie przerw mozna wyjsc zapalic?

@Hm 15.05.2018 13:22

Nie można palić w czasie przerw. Na terenie całej Firmy obowiązuje całkowity zakaz palenia.

Jsns

Jak wygladaja przerwy w tej firmie?

@Jsns 15.05.2018 13:26

Pracownicy produkcyjni w ciągu całego dnia pracy mają trzy przerwy (2 x 10 min i 1 x 20min).

Paulina

Może ktoś napisze coś odnośnie warunków pracy. Jakie są możliwości rozwoju zawodowego w Good Food Product? Czy są prowadzone szkolenia wdrożeniowe dla nowych pracowników oraz podnoszące kwalifikacje? Benefity są elementem motywacyjnym dla pracowników. Czy w Good Food Products są benefity dla pracowników oraz jakie?

Nowy89
@Good Food Products Sp. z o.o. 06.04.2018 15:44

WItam mam pytanie czy firma zapewnia transport do Skórzewa z Poznania ?

Zainteresowany

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować?

Paulina

Czy zostanie zorganizowany transport z okolic Opalenicy do Tarnowa Podgórnego? Jestem zainteresowana pracą,ale niema jak dojeżdżać.Z nasz okolic wycofuję autobusy może na próbę można zorganizować taki dojazd tak jak zrobiła to firma Milano z Wysogotowa.Na pewno znajdą się chętni ponieważ w naszych rejonach bardzo kiepsko z pracą.Są tylko cztery zakłady :Amazon,Pass,Milano i Px Nowy Tomyśl.

Wercia
@mela 20.03.2018 19:26

Ale chyba w swoim zakresie? Chodzi mi o transport filmowy Good Food. Pozdrawiam

anonymous

Jak

Tamara

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację i na jakie stanowiska?

@Tamara 15.03.2018 16:34

Dzień dobry, aktualne ogłoszenia rekrutacyjne znajdują się na stronie http://www.goodfood.pl w zakładce kariera oraz na stronie Facebook https://www.facebook.com/pracawgoodfood/. Pozdrawiamy. Dział Personalny.

Kok

Witam. Była bym zainteresowana praca w t.podgornym. tylko napiszcie prawdę na ile zmian ? Jaki zarobek pracownik produkcyjny lub operator ma? Czy dojazd w własnym zakresie ? Proszę o odpowiedź

@Eve 23.02.2018 13:57

Dzień dobry, firma posiada obecnie 2 zakłady produkcyjne - Skórzewo oraz Tarnowo Podgórne. Praca w dziale produkcyjnym odbywa się na 3 zmiany. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z Działem Personalnym: [email protected] lub tel. 61 663 67 28 lub 29. Pozdrawiamy Dział Personalny

Luk...

Witam czy w zakładzie na produkcji pracują osoby z okolic Buku? Czy jest przewidziany autobus pracownicy dowożący pracowników z tych okolic?

@Luk... 18.11.2017 10:30

Dzień dobry, obecnie firma Good Food Products zapewnia transport pracowników z Poznania do zakładu w Plewiskach. Dopuszczamy możliwość uruchomienia dodatkowego transportu z innych lokalizacji, jeżeli zbierze się minimalna grupa ok 10 pracowników z jednego rejonu zainteresowana transportem zakładowym. Pozdrawiamy, Dział Personalny

Norka

Good Food Products dla mnie to dobre miejsce do pracy, zaczęłam z myślą, że na krótko ale nie mam zamiaru zmieniać!!!

Jaas

Witam. Chciała bym zacząć pracę w Tarnowie Podgornym tylko niewiem czy są już oferty pracy? Na wszystkich pisze Skórzewo lub Plewiska. Dajcie odpowiedz .

@Jaas 20.10.2017 08:59

Zapraszamy do kontaktu z Działem Personalnym: [email protected] lub tel. 61 663 67 28 lub 29. Pozdrawiamy Dział Personalny

Jaas

Paulina

@Majka aktualnie firma Good Food Products Sp. z o.o. poszukuje na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Logistyki. Z oferty pracy wynika, że zapewniają umowę o pracę, stabilne zatrudnienie, pakiet socjalny (karta Multisport, ubezpieczenie PZU, ZFŚS), dofinansowanie do nauki języków obcych, możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Majka

Czyżby firma nie miała nowych ofert czy tylko ja nie mogę nic znaleźć? Podpowiedzcie jak się pracuje ? Czy praca jest na zmiany? Słyszałam, że jest ok?

Alwaro

Ładnie pachnie jak sie wchodzi na teren firmy. Dziewczyny chodza w obcislych.... . Zarobki nie są złe. Dobry socjal. Warto. Polecam

Alwaro

Ładnie pachnie jak sie wchodzi na teren firmy. (usunięte przez administratora)Zarobki nie są złe. Dobry socjal. Warto. Polecam

Norka

Słyszałam, że to fajna firma a w lecie można dorobić na d morzem?

Paulina

@Danusia, to bardzo dobrze, że byłaś zadowolona. A co najbardziej podobało Ci się w pracy w Good Food Products Sp. z o.o.? Podziel się z nami swoimi wrażeniami. Na jakim stanowisku byłaś zatrudniona?

Danusia

Mam pytanie czy Good Food będzie miało w tym roku pracę nad morzem dla uczących się ? Bardzo spodobała mi się taka praca w ubiegłym roku, wszystko było zapewnione i zarobiłam sobie. Nie rozumiem ludzi pracujących w firmie i tak narzekających, zmieńcie pracę.

Paulina

@kotek, dziękuję za komentarz! Dla zainteresowanych pracą w Good Food Products Sp. z o.o. - zachęcam do odwiedzenia strony internetowej firmy, gdzie znajdziecie aktualne oferty! http://www.goodfood.pl/pl/kariera/Oferty%20pracy

kotek

To jest nie tak że Kierownik wodę z mózgu robi liderom i przy każdym zwolnieniu mają jego poparcie ale mam nadzieje że przyjdzie kryska na matyska :)

Paulina

@kotek, a co jest nie tak?

Praca fajna oprócz kierownika

Paulina

@kotek w takim razie dzięki! Ogólnie jesteś zadowolony?

Paulina

Dziękuję za opinię. Pracujecie w Good Food Products Sp. z o.o.?

@Paulina 06.03.2017 10:12

Tak

KOTEK

Skórzewo dwu zmianowa w Plewiskach trzy zmianowa

Paulina

Niedawno pojawiła się oferta pracy :) Stanowisko - MAGAZYNIER! @niebieskooka, tam jest trzyzmianowy system pracy?

niebieskooka
@Paulina 02.03.2017 08:35

tak!!

Zostaw opinię o Good Food Products Sp. z o.o. - Skórzewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Good Food Products Sp. z o.o.