2 Dodaj opinię
2 186 220 5 1

Opinie o Good Food Products Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis

Jak długo trwa proces awansu w Good Food Products Sp. z o.o.?

Nowy wpis

@Pytanie

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ pytanie jest bardzo ogólne. Proces awansu to temat bardzo złożony, ponieważ zależy od wielu aspektów (m. in. doświadczenia, kompetencji, stażu, oceny przełożonego, stanowiska, dostępnych wakatów itd.) Do każdego pracownika podchodzimy indywidualnie i co roku grupa pracowników otrzymuje awans lub zmienia stanowisko w ramach rekrutacji wewnętrznych. Pozdrawiam Dział Personalny GFP

anonim Nowy wpis

Nowy wpis

Pracodawca

Pracownik, który doświadcza nierównego traktowania ze strony pracowników GFP powinien natychmiast zgłosić taką sytuację. Do kontaktu ma: Agencję Pracy Tymczasowej, Dział Personalny GFP, Lidera Zmiany. Pozdrawiam Dział Personalny GFP

Daria

Dalej nie ma na hali produkcyjnej klimatyzacji i jest upał?

@Daria

Dzień dobry, Na hali produkcyjnej nie ma możliwości zamontowania klimatyzacji, ponieważ proces technologiczny wypieku wafli jest oparty na wykorzystaniu wysokiej temperatury. Aktualnie nie panują upały. Temperatura odczytana w dniu dzisiejszym na hali konfekcji to 22 °C, a na hali ekstruzji 24 °C. Pozdrawiam Dział Personalny

Patryk
Nazwa działu: Produkcja

Po przeczytaniu wielu opinii na temat warunkow pracy stwierdzam ze nie kupie juz produktow tej firmy. Co prawda sa pyszne, ale to jak wyglada praca to zal tych ludzi. Najpierw człowiek potem reszta.

Karo
Nazwa działu: Produkcja

Upal upal i jeszcze raz upał. Kasa bardzo średnia, ale atmosfera bardzo fajna i to chyba jedyny plus.

TakNie

Jak wygląda podstawa w Good Food Products Sp. z o.o.?

@Pytanie

Wynagrodzenie uzależnione jest od stanowiska oraz stażu pracy. Szczegółowych informacji dotyczących podstawy wynagrodzenia udzielamy na rozmowie rekrutacyjnej. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy http://www.goodfood.pl/pl/kariera/Oferty%20pracy oraz wzięcia udziału w rekrutacji. Pozdrawiam Dział Personalny GFP

Hm

Ktos sie moze orientuje czy w czasie przerw mozna wyjsc zapalic?

TakNie4

@Hm

Nie można palić w czasie przerw. Na terenie całej Firmy obowiązuje całkowity zakaz palenia.

Tak5Nie
nikt
@Good Food Products Sp. z o.o.

bardzo dziwne bo jak ja pracowałam to dziewczyny Paliły w kiblach , więc zakaz obowiązuje chyba tylko wtedy jak Państwo z Biura chodzą

@nikt

Dziękujemy za opinię. Każdorazowe nieprzestrzeganie zasad, o którym wiemy jest karane. Takie sytuacje należy zgłaszać przełożonym. Pozdrawiam Dział Personalny

TakNie1
ktos ..
Nazwa działu: IT
@Good Food Products Sp. z o.o.

ale i tak nie którzy palą papierosy;)

Nina

Nie

@Hm

(usunięte przez administratora) Albo sprzataczki wypuszczaja na papieroska albo pala epapierosy w lazience i nawet nie maja problemy wziac tego w polarze na hale i palic w lazience na hali.. Ale tak to moga tylko stali pracownicy..

@Ja

Przypominamy, że na terenie Firmy istnieje całkowity zakaz palenia. Sytuacje, w których jest łamany regulamin należy zgłaszać przełożonemu. Pozdrawiam Dział Personalny GFP

@Good Food Products Sp. z o.o.

Po to jest hierarchia zeby ktos wyzej pelnil kontrole nad osobami nizej.. Jezeli myslicie ze jeden na drugiego bedzie donosil liderowi to zyjecie w błędzie.. Wy jako firma pozwalacie na takie zachowanie.. Firme zna tylko osoba ktora przejdzie od najniższego szczebla do najwyzszego.. Trudno zobaczyc co sie dzieje wsrod pracownikow nie wychodzac z biura..

Tak3Nie
@Good Food Products Sp. z o.o.

Tak tak nikt nie znosi konfitur w miejscu pracy

Upały

Wysokie temperatury nie do wytrzymania(wiatraki nie pomagają, brak klimy), po powrocie do domu wymioty spowodowane przegrzaniem organizmu. Pracodawca nie dba o pracowników pod tym względem. Nie polecam, bo można się rozchorować.

Tak8Nie1

@Upały

Wysoka temperatura to anomalia, która wszystkim utrudnia codzienne funkcjonowanie. Pracodawca stara się w miarę możliwości łagodzić negatywne skutki upałów dla pracowników, niestety przy temperaturze powietrza powyżej 30 stopni i w warunkach wypieku wafli jest to bardzo trudne. Na hali produkcyjnej zastosowano duże wiatraki Coolery i mniejsze stacjonarne wiatraki przy liniach produkcyjnych oraz ustawiono dystrybutory z wodą gazowaną i niegazowaną. Przekazywane są również napoje regeneracyjne w celu uzupełnienia mikroelementów. Pracownicy każdego dnia mogę korzystać z dłuższych przerw niż ustawowe 15 min, które wliczane są do czasu pracy. W zakładzie w Tarnowie Podgórnym trwają również prace na poprawą wydajności wentylacji oraz oklejane są świetliki, aby ograniczyć promieniowanie i dodatkowe nagrzewanie się hali. Dodatkowo jak w latach ubiegłych w okresie lipiec i sierpień w każdy wtorek i czwartek na pracowników będzie czekało ochłodzenie w postaci lodów. Zespół GFP

Ja

Odradzam! 35 st C na hali w nautralnym miejscu + 10 przy rynnach z waflami a lato jeszcze przed nami i bedzie gorzej. Hala nie posiada klimatyzacji jedynie sa wentylatory ktore wieja prosto po glowie.. Albo wentylator albo zapalenie ucha badz przewianie karku. Na hali baniak z woda ( az jeden) ale nie ma jak sie napic bo wafle leca.. Mimo takich goraczek produkcja nie jest puszczana wolniej bo liczy sie ilosc palet nie czlowiek.. Zatrudniajac sie przez HR pracownicy Good Food traktuja Cie jak podgatunek.. Nawet czepki sa innego koloru. Na szkoleniu uslyszycie ze po to jest rozroznienie zeby HRą pomagac a w praktyce jest tak ze wiedza kogo wykorzystac bo na pomoc nie ma co liczyc.. Jesli ktos nie wierzy to niech sam sie przekona. Nie polecam!

Tak14Nie
Robert
Nazwa działu: Produkcja

Czy w firmie pracuje ktoś z Szamotuł?Chce aplikować w sprawie pracy,i się zastanawiam jak to by wyglądało w kwestii dojazdow

Ja

Czy jezeli jestem zatrudniony przez agencje pracy to moge przejsc na zatrudnienie przez good food?

@Ja

Oczywiście jest taka opcja, ale na określonych zasadach. Każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie. W przypadku chęci zatrudnienia w GFP zapraszamy do kontaktu z Działem Personalnym. Pozdrawiam Dział Personalny

Ja

Czy Good Food zapewnia kartę multisport pracowniką zatrudnionym przez agencję pracy?

@Ja

Dzień dobry, Karta Multisport oraz pozostałe benefity dostępne są dla pracowników zatrudnionych na umowę o pracę po upływie okresu próbnego. Pozdrawiam Dział Personalny

Zainteresowany

Witam.Mam pytanko.Jak wygląda rekrutacja na produkcję? Widzę ponownie ogłoszenie pracy i jeżeli wyślę CV i zostanę zaproszony na rozmowę to jak to będzie dalej wyglądało? Jakieś etapy,selekcja? Trudno jest się dostać? Często widzę ogłoszenia pracy na produkcję.

@Zainteresowany

Dzień dobry, W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz otwarciem nowego zakładu produkcyjnego w Tarnowie Podgórnym rekrutacja na stanowiska produkcyjne jest prowadzona obecnie w sposób ciągły. Rekrutacja najczęściej jest jednoetapowa, a na rozmowę zapraszani są wybrani kandydaci. Rozmowę kwalifikacyjną przeprowadza Dział Personalny lub Dział Personalny z udziałem Przedstawiciela Działu Produkcyjnego - Kierownika lub Lidera Zmiany. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Zachęcamy do przesłania CV na maila: praca@goodfood.pl Pozdrawiamy, Dział Personalny

Aniula

Od dłuższego czasu systematycznie co parę miesięcy Państwo robicie rekrutacje na te same stanowiska w logistyce. Czym to jest spowodowane, rezygnacją pracowników czy też pracownicy nie spełniają Państwa oczekiwań. Kolega od dłuższego czasu wysyła do Państwa CV na te stanowiska i pomimo spełnienia wszystkich wymagań nie zaprosiliście go Państwo ani razu na rozmowę. Czym to jest spowodowane?

@Aniula

Dzień dobry, zachęcamy kolegę do samodzielnego kontaktu z Działem Personalnym na maila praca@goodfood.pl Ponadto przypominamy, że do procesu rekrutacji jesteśmy w stanie zaprosić wybranych kandydatów. Pozdrawiam Dział Personalny

Tak4Nie
Aniula
Nazwa działu: Handlowy
@Good Food Products Sp. z o.o.

Nie odpowiedzieliście Państwo na pytania. Dlaczego tak często jest rekrutacja na stanowiskach logistycznych? Wasz zły wybór? Czy to też ludzie się zwalniają. Niestety kolega po raz kolejny nie został zaproszony na rozmowę. Za to koleżanka na inne stanowisko owszem, ale Dział Personalny niestety nie zrobił dobrego wrażenia...

Były pracownik Suus Tarnowo P

Nie polecam Moje sugestie dla Good Food Products Sp. z o.o.: Mała płaca, straszne zadymienie w całym magazynie, okropna atmosfera! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmiana kilku osób na stanowiskach kierowniczych i liderów oraz zwiększenie płacy!

Tak7Nie

xxx

Witam. Orientuje się ktoś jaką stawkę proponują na początek na magazynie w Tarnowie Podgórnym?

@xxx

Dzień dobry, szczegółowych informacji udzielamy na rozmowie rekrutacyjnej. Zachęcamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym i przesłania CV na adres mailowy praca@goodfood.pl Pozdrawiamy Dział Personalny

TakNie2
xxx
@Good Food Products Sp. z o.o.

W jakich godzinach są prowadzone rozmowy rekrutacyjne?

Zainteresowany

Jest otwarta rekrutacja na lidera zmiany, czy jeszcze w tym roku odbędą się rozmowy?

@Zainteresowany

Tak rekrutacja nadal trwa. Postaramy się, aby rekrutacja została przeprowadzona jeszcze w tym roku. Pozdrawiam Dział Personalny

Jozio

Czy wszyscy dostaja bony na swieta ?

@Jozio

Dzień dobry, Wszystkie benefity dostępne są dla pracowników po 3-miesięcznym okresie próbnym. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu praca@goodfood.pl. Pozdrawiamy Dział Personalny

Jozio

Witam. Chcialem sie dowiedziec dlaczego osoby pracujace mniej niz 3miesiace nie maja prawa dostac bonow i paczek dla dzieci na swieta. W mojej firmie kazdy pracownik nawet ten ktory pracuje nie caly miesiac dostaje cos na swieta. Dlaczego tak nie jest w panstwa firmie. Kazdemu by bylo milo cos dostac

Ogarnięty
@Jozio

Przepracuj ładnie cały przyszły rok to dostaniesz.

Tak4Nie1
Pytajnick

Jak wygląda praca w święta (dni ustawowo wolne od pracy) na produkcji?

@Pytajnick

Dzień dobry, Co do zasady niedziele i święta są dniami wolnymi. W wyjątkowych sytuacjach lub na wniosek pracowników harmonogram czasu pracy zakłada pracę w dzień wolny. Za pracę niedziele lub święto pracownik otrzymuje rekompensatę w postaci innego dnia wolnego lub dodatku do wynagrodzenia. Taką możliwość przy pracy zmianowej dopuszcza Kodeks Pracy. Pozdrawiamy Dział Personalny

iksiak

Miałam okazję pracować w tej firmie przez jakiś czas. Jeśli nie przeszkadza wam to, że tempo pracy jest zabójcze, atmosfera bezndziejna, zarobki takie sobie to polecam. W Poznaniu jest dużo innych miejsc w których można sie dużo mniej napracować i lepiej zarobić. Ogólnie to lepiej trzymać się z daleka od tego miejsca.

Tak9Nie1

Michał

Dzień dobry, jak wygląda kwestia zarobków na stanowiskach młodszych specjalistów w obszarze pracy biurowej ? Praca biurowa odbywa się w trybie jednozmianowym ? Dziękuję za odpowiedź.

@Michał

Dzień dobry, zarobki są zależne od specyfiki działu. Praca biurowa odbywa się w trybie jednozmianowym w ruchomym systemie czasu pracy. Rozpoczynamy pracę między 6:00- 9:00 i kończymy odpowiednio po 8 godzinach. Pozdrawiam Dział Personalny

TakNie

Czy praca jest od poniedziałku do piątko? Czy w weekendy też trzeba pracować?

@58979

Co do zasady praca na Produkcji odbywa się od poniedziałku do piątku w systemie pracy III-zmianowym. Dodatkowa praca w weekend jest dla osób chętnych i jest wynagradzana zgodnie z przepisami prawa pracy. Pozdrawiamy Dział Personalny

TakNie1
zniesmaczony
@Good Food Products Sp. z o.o.

Szkoda ,że firma nie odbiera telefonów w związku z wycofaniem zasyfiałej partii asortymentu. Media oraz GIS informują ,że 3 partiie wafli są zanieczyszczone alfatoksynami , i w razie nabycia tego produktu kontakt z firmą good food. Próbuje się dodzwonić kilkakrotnie od trzech dni i nic !!

@zniesmaczony

Zgodnie z wydanym oświadczeniem wszelkie pytania proszę kierować na maila serwis@goodfood.pl Pozdrawiamy Dział Personalny

pomocnaona

Jeśli chodzi o rzeczywistość to rysuje się to tak: Pracownik produkcyjny na start dostaje 2900 brutto. Uważam, że jest to płaca, którą można nazwać porównywalną jeśli chodzi o firmy na terenie Poznania jak i poza nim. Warunki pracy są - żeby nie napisać katastrofalne to użyje określenia ''zostawiają dużo do życzenia''. Zadymienie, zapylenie, hałas, smród, brak wystarczającej ilości zatyczek do uszów, nie ma gogli ochronnych ani masek. Ciężko jest wytrzymać tam 8 godzin. Wychodząc z pracy czułam się brudna, obklejona i śmierdząca. Ubranie robocze jest białe i naprawdę (mimo 2 kompletów) powinno się je prać codziennie, bo zostają na nim plamy, które ciężko schodzą i już po tygodniu pracy człowiek ma wrażenie, że jest po prostu brudny mimo wypranego ubioru. Atmosfera miła- chyba tylko to jest pozytywne. Jeśli chodzi o wykonywanie obowiązków- po prostu trzeba być szybkim jak na wyścigach. Mycie maszyn wykonują pracownicy, a nie firma zewnętrzna. Najpierw zdmuchiwany jest pył z maszyn (jak wspomniałam nie ma masek ani gogli to też pył osadza się wszędzie : nos,usta,oczy,uszy, ubiór, odsłonięte części ciała) w drugiej kolejności zalewane jest to wodą - analogicznie suchy pył+woda= breja i papka, w której pracownicy z miotłami brodzą po kostki (nie nie dostaje się rzeczy na zmianę i owszem jeśli się zmoczą trzeba być w nich do końca zmiany). Naprawdę nie polecam pracy, chyba, że ktoś lubi szkołę przetrwania...

Tak4Nie

@pomocnaona

Dzień dobry, Do dyspozycji pracowników w momencie mycia maszyn dostępne są fartuchy foliowe, rękawiczki oraz zarękawki. Maseczki oraz okulary także są dostępne – w celu ich wydania należy zwrócić się do Lidera. Jeśli chodzi o odzież roboczą, to każdy pracownik Działu Produkcji po okresie próbnym otrzymuje 11 koszulek oraz w zależności od stanowiska 11 par spodni (Operator Maszyn) i 5 par spodni (Pracownik Produkcyjny). Pracownicy mają możliwość korzystania z pralni, która raz w tygodniu odbiera brudną odzież i przywozi czystą. Zgodnie z pomiarami natężenia hałasu z ochronników słuchu zobowiązani są korzystać tylko pracownicy Działu Ekstruzji. W pozostałych obszarach Działu Produkcji nie występują przekroczenia norm hałasu. Na hali występuje zapylenie oraz zadymienie, które jest okresowo poddawane pomiarom i znajduje się w granicach obowiązującej normy. Dołożymy wszelkich starań, aby w momencie zatrudniania nowy pracownik otrzymał dokładną informację o miejscu pobierania środków ochrony osobistej, aby w przyszłości nie było podobnych sytuacji. Dziękujemy za opinię, gdyż każda jest dla nas cenna i powoduje, że możemy usprawniać nasze procesy. Pozdrawiamy, Dział Personalny

Abcd

Jak wygląda praca na stanowisku operatora maszyn? Ciężka fizycznie i dużo obowiązków? Dojazd z Poznania firma oferuje?

@Abcd

Do obowiązków Operatora należy: sporządzaniem mieszanek zgodnie z recepturą, regulacja maszyn (aby zapewnić właściwą jakość wypieku) , przeprowadzenie przezbrojeń maszyn (w przypadku zmiany asortymentu), raportowanie wykonanej produkcji i zużytych surowców oraz dbanie o porządek na stanowisku pracy. Do zakładu w Tarnowie Podgórnym zapewniamy dojazd z Poznania (Kaponiera, Górczyn, Junikowo).

Nowak23

Co możecie powiedzieć o obecnej sytuacji w firmie?

Tak10Nie

Nowy

Dzień dobry, może ktoś napisać coś o zarobkach, jakie są orientacyjne stawki oraz jak dokładnie wygląda system 3 zmianowy? Umowy są przez firmę czy agencje pracy tymczasowej?

@Nowy

Stawki zależą od obejmowanego stanowiska. Szczegółowych informacji udzielamy na rozmowie rekrutacyjnej. Na Produkcji, Magazynie i w Dziale Technicznym pracujemy w systemie III-zmianowym. Odpowiednio: I zmiana 6-14, II zmiana 14-22, III zmiana 22-6. Cały tydzień pracujemy na jedną zmianę, a tydzień roboczy zaczynamy od poniedziałku. Zatrudniamy zarówno bezpośrednio jak i przez Agencję Pracy.

pracownik konkurencji
@Good Food Products Sp. z o.o.

witam , obecnie zastanawiam się nad zmianą mojej pracy = nie pracuję u państwa , ale bardzo mi się podoba sposób prowadzenia przez państwa odpowiedzi przez tą stronę , wielki szacunek

Tak3Nie1

Kukułka
@Nowy

Zmiany 6-14 14-22 22-6 od poniedzałku do piątku i nadgodziny jesli masz ochote w sobote umowa przez firme okres próbny 3miesiace,2 lata i czas nieokreślony

Kasia

Witam.Chcialabym się dowiedzieć jak wygląda praca w soboty i niedziele na produkcji.Ile trzeba przepracować w miesiącu?

@Kasia

anonymous

Dziekuje za informacje.

Kate

Szkoda , że wysłałam cv i nikt nie zadzwonił ☹️

@Kate

Dzień dobry, Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Obecnie rekrutujemy pracowników na stanowisko Operatora maszyn. Wszystkie aktualne ogłoszenia znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce kariera http://www.goodfood.pl/pl/kariera/Oferty%20pracy

Benia

Jaka atmosfera panuje na pakowaniu gdzie pracują kobiety w Skórzewie??

Zostaw opinię o Good Food Products Sp. z o.o. - Skórzewo

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie