opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Good Food Products

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.7/5

Na podstawie 241 ocen
Opinie(327)
Dodaj opinię
Aktualności(1)
Wywiady(1)

Opinie(327)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Wywiady(1)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Historia
  • .
  • Surowce
  • .
  • Technologia
  • .
  • Kariera
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O firmie

Historia

Surowce

Technologia

Kariera

Oferty pracy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Zielona Góra
  • Głogów
  • Gniezno
  • Jarocin
  • Piła
  • Kościan
  • Leszno
  • Września
  • Rawicz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Tarnowo Podgórne
  • Rumianek
  • Kokoszczyn
  • Lusówko
  • Jankowice
  • Lusowo
  • Sady
  • Napachanie
  • Otowo
  • Mrowino
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Poznań - GOOD-FOOD

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Tarnowo Podgórne
  4. /
  5. Opinie o Good Food Products Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Good Food Products Tarnowo Podgórne

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Good Food Products Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    takitam

    09.01.2015 20:24

    Inne

    Ja też jestem zadowolony z pracy. Atmosfera jest w porządku. Całkiem fajnie, że zorganizowali imprezę wigilijną - właściwie wigilijno-sylwestrową :P Integracja też ważna rzecz.
    ReviewUserIcon
    TrzyMuszkietery

    09.01.2015 11:10

    Inne

    robota ogólnie fajna, miła atmosfera w pracy, dogadani ludzie, i na zmianie ubaw po pachy. :)
    ReviewUserIcon
    renata

    18.12.2014 13:15

    Inne

    ta robota to cale moje rzycie//////
    ReviewUserIcon
    dyzio

    17.12.2014 11:31

    Inne

    a mnie się tam ta robota podoba
    ReviewUserIcon
    jedyny normalny

    19.12.2014 14:50

    Inne

    to musisz być nieźle szurnięty
    ReviewUserIcon
    shrek

    17.12.2014 07:56

    Inne

    (usunięte przez administratora) jeżeli weźmiesz L4 2,3 razy to czekają Cię śmieszne kary
    ReviewUserIcon
    nyga

    17.12.2014 07:54

    Inne

    kierownik nie wspolpracuje z za loga,utrudnia im prace i proponuje niewolnicze warunki pracy (31 grudnia na nocke)
    ReviewUserIcon
    borhok

    17.12.2014 07:52

    Inne

    Zastępca lidera się zrobił gieroj,
    ReviewUserIcon
    spoko

    04.12.2014 23:38

    Inne

    brązowy kolor na twarzy to nie zawsze opalenizna . (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    kiki

    02.12.2014 10:39

    Inne

    jak ludzie by chcieli to by zrobili z kolesiem porządek
    ReviewUserIcon
    dziki

    01.12.2014 22:44

    Inne

    a kto ma robić jak ma poparcie u kierasa :(
    ReviewUserIcon
    ja

    28.11.2014 17:12

    Inne

    Każdy wie jaki jest a nikt z tym nic nie robi.
    ReviewUserIcon
    magazynier

    16.11.2014 01:48

    Inne

    Witam, interesuje mnie praca w good food na stanowisku magazyniera, może jest tutaj w stanie ktoś polecić to stanowisko? Wymagania spełniam, nawet uprawnienia na widlaki mam, jednak nie wiem co mieli na myśli pisząc w ofercie, że oferują atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym, Ktoś zna może jakieś widełki płacowe?
    ReviewUserIcon
    baron

    07.10.2014 21:03

    Inne

    Czy działa już nowa hala w Komornikach.I czy polecacie prace jako operator.
    ReviewUserIcon
    aaaa

    29.09.2014 14:03

    Inne

    Bez przesady, nie ma takiej tragedii, pracuje przez agencję i na śniadania chodzę regularnie :D 3 przerwy w ciągu zmiany też nie świadczą źle o warunkach, prawda że trzeba chodzić w fartuchu no ale jakoś trzeba ogarnąć tą higienę na hali, i jak czytam o tym że jest tak masakrycznie brudno a wafle z podłogi są pakowane to śmiać mi się chce, nie widziałam czegoś takiego, nie praktykuje, a jak ktoś tak robi to świadczy to tylko i wyłącznie o tej osobie :/ pozdrawiam hejterów, praca jak każda inna ;)
    ReviewUserIcon
    kika

    19.11.2014 18:31

    Inne

    Haha przerwa na kawę max 10 minut w tym czasie ledwie można zdążyć pójść do toalety i zrobić kawe a zeby ją wypić to juz nie da rady a jeśli pracujesz przez agencję pracy to smac mi się chce jak czytam to ale widocznie nie trafiles/as jeszcze na zmianę do darka kurkowiaka
    ReviewUserIcon
    nowy

    29.09.2014 12:08

    Inne

    niby który lider tak powiedział?????
    ReviewUserIcon
    kika

    28.09.2014 18:35

    Inne

    Ta firma to po prostu żenada. Potrafią zgnębić człowieka tak, że kiedy wychodzę z pracy to już się martwię, że nastepnego dnia znów trzeba iść do pracy. Obiecują podwyżki które są tylko pustymi słowami. Lider to zwykły śmieć zam myli się na każdym kroku a się w życiu do tego nie przyzna, atmosfera TRAGEDIA!!!!! studentów z agencji pracy traktują jak niewolników zacytuję słowa lidera "najlepiej jakby wcale na śniadanie nie chodzili" pracownicy agencji pracy pracyją w jednorazowych fartuchach w których jest baardzo gorąco. Nic dziwnego, że nikt z agencji pracy nie chce tam zostać na dłużej
    ReviewUserIcon
    BenQ

    27.06.2014 01:51

    Inne

    Firma masakra, czyste niewolnictwo, jak nie kablujesz to do niczego tam nie dojdziesz, zwalniają ludzi bez przyczyny.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    13.11.2013 19:06

    Inne

    Kolejne osoby zwalniają się z [usunięte przez moderatora] pracy, oby tak dalej.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    11.11.2013 18:16

    Inne

    Masakra, nie polecam, pseudo kierownictwo, pseudo brygadzisci, pseudo operatorzy, pseudo mechanicy, to najgorsza grupa z jaką miałam okazję pracować, jeżeli usłyszycie kiedykolwiek o tej firmie to omijajacie ja szerokim łukiem!
    ReviewUserIcon
    tomcio

    07.11.2013 15:42

    Inne

    jak wygląda praca operatora lini do wypieku wafli?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Good Food Products?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Good Food Products Sp. z o.o.

    Szumin 15 62-080 Tarnowo Podgórne

    NIP:5272642465

    KRS:0000371110

    http://www.goodfood.pl
    Branże: Przemysł młynarski

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Anonim

    25.09.2013 17:06

    Inne

    stawka chyba godzinowa juz nie pamietam, w kazdym razie dodatki za nocki bbyly chyba +1zł/h i za swieta czasem jakies ekstra bonusy
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.09.2013 16:22

    Inne

    co słychac u ciągle zapracowanych pseudo mechaników ,czy dalej tak ściemniają.
    ReviewUserIcon
    Onaaaaa

    27.11.2013 15:11

    Inne

    Akurat ci "PSEUDO-MECHANICY" jak piszesz, robią najwięcej w tej firmie. Gdyby nie oni, to ta cała buda stanęłaby, a każdy z tych mądrych czlowieczków rozłażyłby ręce. Taka prawda!!!
    ReviewUserIcon
    Anonim

    17.09.2013 15:22

    Inne

    miałam okazje tam pracowac kilka lat temu. Na szczescie bylam z tej komfortowej sytuacji ze moglam sie zwolnic zaraz po okresie probnym. Tempo bardzo szybkie, temperatura na hali taka jak na dworze. Napic wody sie nie idzie, bo nie ma kiedy. Te stare baby wiecznie obgadujace i narzekajace na wszystko. Brak pomocy ze strony liderów. Zdarzaly sie fajne osoby ale trzeba trafic. Przerwa na sniadanie-15 minut z czego 5 minut zajmuje dojscie do szatni i otwarcie szafki. Plusem jest to ze wyplata jednak byla zawsze na czas.NIE POLECAM.
    ReviewUserIcon
    Anoneem

    19.08.2013 20:11

    Inne

    Niby firma co produkuje żywność, a na hali od much odgonic się nie da, zero higieny, jakby nie płacili w łapę sanepidowi to już dawno to coś by zamknęli.
    ReviewUserIcon
    Lola

    06.06.2013 16:10

    Inne

    To co się dzieje w tej firmie, to nieporozumienie, zwalniają ludzi, a na ich miejsce przyjmują osoby z dawnej Wyborowej przy Malcie, a najlepsze jest to, że ci wszyscy z Wyborowej to znajomi pana dyrektora (usunięte przez moderatora) cóż, tworzy się jedna wielka rodzinna firma, a co do liderów...hmmmmmmmmmmmmm brak słów, po prostu brak słów.
    ReviewUserIcon
    lider

    05.06.2013 16:14

    Inne

    Chce się dobrze zarabiać, trzeba dobrze pracować (usunięte przez moderatora)
    ReviewUserIcon
    Mefik

    28.05.2013 22:02

    Inne

    Ta praca to totalne DNO, nie przestrzega się tam kodeksu pracy i wmawia się pracownikom, że to regulamin wewnętrzny firmy, a jak wiadomo żaden regulamin wewnętrzny nie może podważać KP. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem.
    ReviewUserIcon
    DDA

    24.04.2013 11:06

    Inne

    Kierownicy chodzą po hali jakby byli Bóg wie kim... Głowa do góry,pracownika mają głęboko w d.... To,że wafle lecą z maszyny jak głupie to ich nie interesuje...To,że się wszystko wysypuje to też mają gdzieś. Ale najlepsi są kolesie od naprawiania maszyn... Przyjdą,zobaczą,że coś się zepsuło,potem idą dalej.... Nie potrafią nic porządnie naprawić...Przez to non stop są odwołania z pracy.... Atmosfera szczerze mówiąc nie najlepsza...Te stare baby są najgorsze... O higienie w pracy lepiej nie wspominać... Widziałam jak jedna kolesiówka nakładała wafle i miała czarne za paznokciami....To jest normalnie szczyt szczytów... Na szczęście nigdy nie kupowałam tego typu produktów i nie będę!!!
    ReviewUserIcon
    Viktoriaa

    24.04.2013 10:57

    Inne

    Tak to prawda. Sama miałam okazję zobaczyć to na własne oczy... Brak jakiejkolwiek higieny..... :/ W ogóle nie rozumiem jak można przez 8 godzin nakładać wafle na maszynę z gołymi rękami!!!! bez rękawiczek!!!! Przecież to jedzą ludzie. Jestem stanowczo na NIE
    ReviewUserIcon
    lee

    28.03.2013 21:24

    Inne

    Po prostu nie polecam tej firmy i tyle, najgorsza
    ReviewUserIcon
    Badut

    24.08.2012 18:02

    Inne

    Nie polecam tej firmy, syf totalny, co tu dużo mówić, możecie sami sprawdzić jak tam jest, ucieczka natychmiastowa.
    ReviewUserIcon
    Banita

    06.08.2012 22:09

    Inne

    To co ostatnio się wyrabia w tej firmie to nieporozumienie, zabraniaja pracownkom brać urlopów na żądanie, co jest niezgodne z kodeksem pracy, a jeśli już ktoś weźmie taki urlop to musi wytłumaczyć dlaczego go wziął, bo inaczej biorą całą premie.
    ReviewUserIcon
    ekst

    15.04.2012 21:53

    Inne

    Ludzie. wy chyba nie wiecie co sie wyrabia w tym zakladzie, dopuszczaja zanieczyszczony surowiec do produkcji z robakami, a jest ich naprawde mnostwo, pamietajmy ze produkty tej firmy konsumuja dzieci, wafle zbierane sa z ziemi i pakowane, pakowane golymi rekoma, na produkcji jest zerowy standard higieny. Omijajcie ta firme szerokim lukiem jak ich produkty.
    ReviewUserIcon
    buka

    09.04.2012 22:45

    Inne

    Smiech z tej firemki niesamowity, dziwie sie ze ludzie jeszczsze tam pracuja. Mieli zmienic siedzibe na komorniki, a tu nic o tym nie slychac, ludziom mydla oczy, dbaja tylko o swoj interes. Uwaga na ta firme.
    ReviewUserIcon
    uwaga

    26.02.2012 12:19

    Inne

    Obiecuja, a nic nie robia q tym temacie, taka jest ta firma, dobrze ze istnieje takie cos jak opinie o pracodawcach, (usunięte przez administratora) mariana trzeba sie wystrzegac, ale i tak trafi kosa na kamien.
    ReviewUserIcon
    nookie

    17.02.2012 10:45

    Inne

    (usunięte przez moderatora) . szczerze mowiac niewiem jak taki zaklad produkcyjny moze istniec, higiena jest na poziomie azjatyckich fast foodow, ble i tyle!
    ReviewUserIcon
    slaw

    13.02.2012 22:38

    Inne

    masakra, po prostu masakra, nie polecam, temperatura na hali przy otwartych bramach dochodzi zima do 3 stopni, ludzie na stanowiskach kierowniczych to chyba jakis zart, ten (usunięte przez moderatora) i jego lizusy zmianowi to najwieksze (usunięte przez administratora) w firmie, nie maja pojecia o kierowaniu ludzmi, ludzie odchodza z tej firemki (usunięte przez moderatora)
    ReviewUserIcon
    gocha

    15.12.2011 17:28

    Inne

    Musze niestety powiedziec ze ta spolka to koniec swiata, poczawszy od biur gdzie ludzi maja gdzies, przechodzac di pracownikow ktorzy sa naprawde niekolezenscy, zmianowi ktorzy placza ze maszyny nie potrafia naprawic, skonczywszy na ich kierowniku, (usunięte przez moderatora) . Niestety ale doswiadczenie tych ludzi mowi samo za siebie.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    08.11.2011 22:10

    Inne

    Niestety, ale nie tylko na zmianie pana (usunięte przez moderatora) jest źle, na zmianie (usunięte przez moderatora) jest jeszcze gorzej, ten pan nie ma pojęcia o kierowaniu ludźmi, wszystko załatwia krzykiem, nerwy to porządek dzienny w tej firmie na każdej zmianie. Pracowałam także na zmianie pana Łukasza, niewiem jakim sposobem ten pan został zmianowym, chyba znajomości. Mam nadzieję, że ktoś z kierownictwa przyjrzy się tym osobom i wymieni na bardziej dojrzałych pracowników.
    ReviewUserIcon
    caro

    02.11.2011 22:40

    Inne

    Niestety muszę zgodzić się z wypowiedźiami osób, które miały styczność z firmą Good Food S.A. Tempo w jakim odbywa się nakładanie waflii na maszynę i pakowanie paczek w kartony-zabójcze! Brak wentylacji na hali produkcyjnej sprawia, że przy wysokiej temperaturze na zewnątrz, ludzie którzy tam pracują mają bardzo często zawroty głowy, zdażaja się omdlenia! Atmosfera na zmianie (usunięte przez moderatora) nie do zniesienia! Dużo winy ma zmianowy, który nie potrafi zarządzać pracownikami. Jest niedojrzały do tego stanowiska! Obgadywanie, to codzienność w tej firmie. Kto?, z kim?, gdzie i kiedy?, to główne tematy pracujących tam osób. (usunięte przez moderatora) sie w czyjeś życie, to norma! Najgorzej jak ktoś usłyszy coś od kogoś! Uważajcie, bo życzliwych tam nie brakuje!

    Zostaw merytoryczną opinię o Good Food Products Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.