Opinie o Naturalnie Zdrowe Barbara Bućko w Józefów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Naturalnie Zdrowe Barbara Bućko. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Naturalnie Zdrowe Barbara Bućko na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Naturalnie Zdrowe Barbara Bućko w Józefów

Ula Nowy wpis
Inne

To tak zwykle jest z tymi płatnościami, z reguły nie płacą swoim ludziom? Bo jak za darmo to ja nie chcę pracować. Chyba że potem z jakimś ekstra bonusem wypłacają zaległości?

Robert Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie naturalniezdrowe@Pracodawca prawie przez cały wrzesień 2023 roku i z moja pracę nie dostałem pieniążków. Nie polecam pracodawców Barbary i Adama Bućko. (usunięte przez administratora) nietylko pracowników ale i klientów.

Pytanie Nowy wpis

Czy firma Naturalnie Zdrowe Barbara Bućko udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Aleksandra
Inne

Cześć wszystkim :) Robię mały research, bo chciałabym aplikować do firmy. Widzę, że szukali specjalisty oraz młodszego specjalisty ds. obsługi sklepu internetowego. Ktoś z was może pracuje w dziale lub kiedyś pracował i może napisać mi co nieco o swoich doświadczeniach z firmą? W ofercie nie widze widełek, na jaką stawkę można liczyć?

... Nowy wpis
@Aleksandra

Stawki mocno słabe, właściciel oszczędza na wszystkim

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Naturalnie Zdrowe Barbara Bućko spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
(273 opinii)
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
(1 opinia)
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
(31 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Naturalnie Zdrowe Barbara Bućko?

Alicja

Uwaga! Firma nie wypłaca całych wynagrodzeni, szczególnie podczas okresu próbnego. Ja nie chcę reszty tych waszych zapleśniałych pieniędzy (30zł) . Ważne: Produktu firmy co najmniej w połowie asortymentu są po terminach ważności. Właściciel Adam Bućko kupuje duże opakowania jak najtaniej i przesypuje w mniejsze paczki. Co ciekawe, sam nadaje terminy ważności. Zgłaszaliśmy już do sanepidu.

Piotr Sowinski
Inne

Wysokiej jakości produkty w bardzo atrakcyjnej cenie. Świetna obsługa klienta Gorąco polecam. Jestem klientem od prawie trzech lat

Iza
Inne

Klienci widzę w ostatnim czasie pisali tu różnie ale zastanawia mnie ten brak opinii od pracowników od tak długiego czasu, wiadomo czy to może być spowodowane? Da ktoś znać jaką atmosferę teraz macie i jak szła robota przed świętami? Były jakieś fajne premie?

Agnes
Inne

Zamówiłam zakupy w tym sklepie za 1000 zł większość byly to mąki.To co mnie zaskoczyło to krotki termin ważności.Zamowilam w sierpniu a do października byl termin ważności.Ale największym zdziwieniem było znalezienie dużego białego robala w mące plaskorce.Napisalam do firmy zażalenie ze dostalam stare zlezale mąki z krotkim terminem waznosci ale arogancją i bezczelność jaka bije od tej firmy to aż szkoda pisać.Ludzie nie dajcie się naciągać.To jest jakiś tani towar z Chin.Mam porównanie bo jak kupowałam mąkę z młyna to ona zawsze pachniała a ta jest popristu bezzapachowa i jeszcze z robakami.Nie polecam

Karol
Inne

Właśnie otrzymałem mąkę orkiszowa typ 700.Wygląd mąki super.Zobaczymy jak się będzie sprawowała przy wypieku chleba.Mam nadzieję, że będzie dobrze. Przesyłka była bardzo szybko. Jestem bardzo zadowolony. Bardzo polecam firmę. Polecam. POZDRAWIAM.

Yoko
Inne

Nigdy więcej zakupów w tym sklepie Po wysłaniu natychmiastowego przelewu tydzień czekałam na potwierdzenie paczka też szła długo Ignoranckie podejście do klienta Nie polecam

Maja
@Yoko

Gorączka przedświąteczna, może mieli dużą ilość zamówień? Wyluzuj trochę i więcej zrozumienia. Nie bądź taki roszczeniowy :)

borys
Inne

Kupiłem wcześniej makaron orkiszowy /6 szt i data ważności była do 01 12 2023,ale kupiłem teraz tez 6 szt i data ważności 24.07/2022 .Robi firma z ludzi idiotów i nie polecam tej firmy . Olać za nieuczciwość.

Halina Cybulska Koszalin
Inne

Dzień dobry ! Bardzo dziękuję za przesyłkę ,której nie zamawiałam tj,ziarno babka płesznika , . ,Super prezent ,zapewniam, że będę Państwa klientką w przyszłości.

Jaki jest wkład kierownictwa Naturalnie Zdrowe Barbara Bućko w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Odpowiedź
@Pytanie

Kierowniczka jest nieobiektywna, nie potrafi ocenić pracownika bez kierownia się przy tym sympatią do wybranych. Wymaga tylko od niektórych, jej syn który tu pracuje jest nietykalny i nie wymaga się od niego kompletnie nic. Brak oddzielenia pracy od relacji rodzinnych generuje złość wśród pozostałych pracowników za czym idzie kiepska atmosfera i duże poczucie niesprawiedliwości.

Beata
Inne

Ja dostałam szybko zamówione dzisiaj produktu jak sprawdzę to napiszę czy były świeże ale na pierwszy rzut oka jest ok

Dorota
Inne

Ze dwa lata temu pani Bućko szukała młodszego specjalisty do prowadzenia sklepu internetowego. Z mniej typowych umiejętności mile widziana była obsługa Presta Shop. Zastanawiam się, jak dziś jest z pracą w Naturalnie Zdrowe. Może potrzeba fotografa produktowego lub kogoś do obsługi social mediów? Pracownicy dojeżdżający z Warszawy mają szanse? Liczę na odpowiedź.

Kasia
Inne

Firma ma tylko sklep w Józefowie ?

Ada
Inne

Czy to jest firma jednoosobowa czy Pani Bućko zatrudnia więcej pracowników ?

Anna

Jestem klientką tego sklepu od 5 lat i powiem szczerze, że może ze 2-3 razy zawalili sprawę wg mnie....2 razy dostałam jeden produkt tuż przed końcem terminu do spożycia i raz czekałam trochę dłużej na paczkę. Nie rozumiem ludzi, którzy w ostatnich 2 miesiącach narzekają na długie terminy dostaw...przecież zostali poinformowani na stronie o utrudnieniach.Ponadto proponuję nie płacić wcześniej, a kupować za pobraniem wtedy nie będzie trzeba "bawić się" w ewentualne zwroty gotówki...to ułatwia życie. Nigdy nie dostałam "stęchniętych" produktów, czy złej jakości. Sklep jak każdy inny z podobnym asortymentem....dla mnie ok., a mieszanki chlebowe, nierafinowany olej kokosowy czy niestabilizowana chemicznie mąka super!

Maja

Od pół roku kupuję w tym sklepie mieszkanki chlebowe. Towar zawsze zgodny z opisem, chlebek wychodzi super. Ostatnio trochę mniejszy asortyment i dłuższy czas realizacji, ale sytuacja jest jaka jest. Osobiście polecam, jestem bardzo zadowolona.

Zostaw merytoryczną opinię o Naturalnie Zdrowe Barbara Bućko - Józefów

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Naturalnie Zdrowe Barbara Bućko?

Zobacz opinie na temat firmy Naturalnie Zdrowe Barbara Bućko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Naturalnie Zdrowe Barbara Bućko
2.4/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Matejki 4
    05-420 Józefów