Opinie o OCEANIC S.A. w Sopot

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie OCEANIC S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w OCEANIC S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OCEANIC S.A. w Sopot

Sprawiedliwy

Tak sobie czytam te powyższe posty i mam trochę namieszane w głowie. Kto nie chce pracować ten odchodzi. Przecież mamy rynek pracownika.Po co te żale? Niestety w naszej ludzkiej naturze leży chęć poznawcza, więc drążymy i szukamy nie wiadomo czego, żeby tylko mieć wrażenie, że nasze decyzje są słuszne ..., bo ponosimy ich konsekwencje. Net, o taaaaak, daje niektórym pole do popisu przede wszystkim dzięki anonimowości. Nie mogę się oprzeć, więc zacytuję na koniec pewnego skandalistę: "...opinia jest jak d**a - każdy ją ma..." W każdym razie, może warto przestać narzekać tylko coś ze sobą zrobić. Np. co? Przekonać się na własnej skórze ile prawdy jest w postach powyżej. Pozdrawiam.

zadowolony

Ja też jestem pracownikiem i nie mam takich doświadczeń jak powyższa grupa niezadowolonych osób. Większość tych komentarzy jest negatywna bo, jak powszechnie wiadomo łatwiej o kimś napisać źle niż dobrze. Osobiście uważam, że jeżeli komuś nie odpowiada rzeczywistość, w której się znajduje to może warto zastanowić się nad zmianą pracy zamiast wylewać tutaj żale.

Leck
@zadowolony

Po to jest forum żeby innych ostrzec przed taką firmę i napisać realnie jak wygląda sytuacja w pracy właśnie po to jest to forum czy to tak trudno ci zrozumiec

Weronika

@DorotAA każde publiczne forum jest dobrym miejscem do wymiany informacji - również na linii pracownik - pracodawca. Warto zgłaszać swoje sugestię, bo bez nich nie można się spodziewać, że coś się w danym temacie zmieni.

Karin

Mam zamiar napisać na instagramie pani właścicielki co się dzieje w rej firmie może ona nie wie jaki mobbing jest stosowany przez przełożonych może wtedy się Pani zdziwi a nie tylko lansuje się na sciankach

DorotAA
@Karin

Myślisz, że właścicieli obchodzi co masz do powiedzenia? Dla nich jesteś tylko darmozjadem który powinien być im wdzięczny za przygarnięcie. Zgodziłe(a)ś się na warunki, podpisałe(a)ś umowę więc tyraj, "na twoje miejsce jest kolejka ludzi" - taki mają obraz. Tyle ode mnie.

Karin
@DorotAA

My pracownicy mamy być wdzięczni ????hello chyba kogoś pogielo w główce .połowa ludzi która tutaj się wypowiada na temat tej firmy gdyby tylko złożyć grupowe zażalenie na firmę podejrzewam za każdy by wygrał sprawę .a ty nie bądź taka do przodu bo jeszxze się przeliczysz karma wraca

Informatyk

Rozmowa nie była jakaś skomplikowana, trzeba poprostu coś wiedzieć o stanowisku na które sie aplikuje i mówić, najlepiej dużo bo osoba przeprowadzająca kwalifikacje nie wie o co pytać bo zazwyczaj jest niekompetentna. Po pierwsze ustalić warunki pracy i płacy i szybko przeanalizować czy nam sie to opłaca

j/w

logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Człowiek

Jak widać dla was każda osoba, która ciężko pracowała na miejsce w którym aktualnie się znajduje jest oszustem...A i drogi Rozczarowany człowieku jakie posiadasz argumenty przemawiające za twoją tezą dotyczącej, czarowania pracodawcy przez Dyrektora Marketingu.. Z miłą chęcią poczytam!!!

kris

jesli chcesz pracowac caly czas poswiecic swoja rodzine zdrowie znajomych i oddac swoja osobe tej firmie to aplikuj.

Weronika

@Nick zastanawiasz się nad tym, jak wygląda praca na stanowisku księgowej. Myślisz o aplikowaniu? Jakie konkretnie informacje Cię interesują? Czego chciałbyś się dowiedzieć?

Witam!! A jak jwyglada praca na stanowisku księgowej??

kufi

Hej. Zglosiala sie do mnie firma oceanic na kanal tradycyjny cale województwo . Moze ktoś z was napisać jak jest w kanale tt z zarobkami i odsprzedażą produktów? Czy plany sa do ogarnięcia?jakiś bagażnik?

Weronika

Jakiś czas temu pojawiły się kolejne oferty pracy Oceanic S.A. Zamieszczone są na portalach ogłoszeniowych ;) Myślicie o aplikowaniu?

Deres

Wszystkie negatywnie opisane opinie są prawda nigdy nie spotkałem w żadnej pracy z tak podłym traktowaniem pracownika praca tylko dla ludzi samotnych dosłownie nawet bez znajomych bo po całym dniu pracy człowiek marzy tylko o śnie niestety spać spokojnie się nie da bo stres jaki wywołany jest i presja nie pozwalają na sen Kontrola tabelki raporty GPS w aucie w prezencie po roku wrzody. Nie dajcie się nabrać na piękne opowieści jak cudownie jest w oceanic

KubSon
@Deres

Witam, w którym kanale sprzedaży jesteś handlowcem? Na popularnym portalu pojawiło się masę ogłoszeń w sprawie pracy w tej firmie, czy ma to związek z rozbudową działu sprzedaży czy raczej ze zwolnieniami starych pracowników? Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko handlowca, czy to w Twoim regionie jest tak źle jak napisałeś czy w całej firmie??

AA
@KubSon

Zapewniam Cię kolego, że nie jest to na pewno związane z rozwojem firmy, ani ze zwalnianiem starych pracowników. To jest związane z tym, że ludzie sami odchodzą, bo atmosfera jest nie do wytrzymania, dotyczy to przed wszystkim działu farmaceutycznego.

Lopi
@AA

Każdego działu to dotyczy

Z zewnątrz

A propo tego co pisalem wczesniej macie popis kierownictwa w wiadomościach ponizej . Tojatenzly i Rayman czyzby to była 1 osoba . Wpis w odstepie 10min w bardzo podobnym tonie . Ocene pozostawiam juz wam.

RayMan

Ludzie, jak czytam Wasze opinie to śmiać mi się chce. Każda firma, która jest opisywana na tym portalu to totalny syf. Jak wierzycie w te bzdury to Wam współczuję, że kierownicy źli, bez doświadczenia a chyba każdy kierownik kiedyś był bez doświadczenia, są wymagający bo od nich ktoś wymaga. Powodzenia maruderzy........

LK
@RayMan

@RayMan Nie wiem jaką inne firmy mają opinię bo zaglądam tylko w ten wątek. Żaden inny pracodawca nie sponiewierał mnie wcześniej tak jak ten po prostu.. Zachęcam Cię - zatrudnij się i po 3 latach ciekaw będę Twojej opinii.

Porter
@LK

Co się działo opisz sytuacje może to pomoże niektórym podjac decyzję

lolek

witam. Jestem po pierwszym etapie rozmów na stanowisko Przedstawiciel Farmaceutyczny. Mam fajną pracę ale myslę o zmianie. Czy może ktoś ,coś napisać o pracy na w/w stanowisku?

Tw Bolek
@lolek

Na jaki teren aplikujesz?

Z zewnątrz

Długo zastanawiałem się czy coś napisać...trzeba jasno powiedzieć ,że kiedyś praca w tej firmie była prestiżem teraz niestety tak nie jest...właściciele mają aspiracje, żeby podbijać rynek farmaceutyczny, ale tylko na aspiracjach się kończy....zaufali ludziom, którzy mydla im niestety oczy i pokazują w tabelach to, co oni chcą widzieć ...pani, która opętała swoją osobą nie tylko ich, ale i prezesa doskonale manipuluje, jak również świetnie ich oszukuje...pracowała w farmacji niby w koncernach, a tak naprawdę do firmy przyszła robić sobie tylko papiery i uzupełnic cv, żeby znaleźć coś innego na rynku...przyszła zrobiła zamieszanie i spowodowała, że w aptekach marka Oillan przestaje istnieć i za chwilę jej nie będzie...praca ludzi, która była wykonywana przez ostatnie lata poszła po prostu do kosza, bo panienka nie wie, że produkt dermokosmetyczny to zupełnie inny niż lek Otc i musi być inaczej podany dla pacjenta...wprowadziła sobie do firmy znajomych, którzy zostali obsadzeni na stanowiskach kierowniczych i którzy oprócz kontroli ludzi nic więcej nie potrafią...totalny brak umiejętności zarządzania zespołem widać na każdym kroku, ale czego można oczekiwać jeśli ściąga się do firmy ludzi, którzy nigdy do tej pory nie pracowali na stanowiskach kierowniczych, a byli przedstawicielami, którzy nie otrzymali nawet potrzebnych szkoleń menadżerskich...stworzyła sobie po prostu kółko konfidentow po za, które nic nie wypłynie...moge nawet śmiało powiedzieć, że to co dzieje się obecnie w farmacji można nazwać mobbingiem ze strony tzw kadry kierowniczej, warto żeby dział personalny się tym zajął...farmacji nie polecam, kosmetyke tak chodź nie wiadomo jak długo ten dział będzie jeszcze istniał..

tojatenzły
@Z zewnątrz

o czym Ty piszesz, nie masz pojęcia co to jest mobbing, to poważne zarzuty podaj jakieś dowody a nie wylewasz swoje lenistwo. Ciepła posadka przedstawiciela i nic nie robienie się skończyło i to boli. Dopiero teraz marka Oillan jest widoczna w aptekach. Ja właśnie byłem na rozmowie i RKS jest ok, od razu powiedział czego oczekuje.

@tojatenzły

Zatrudni się, po pracuj w tym dziale jako przedstawiciele farmaceutyczny, a potem wyrażaj swoja opinie. Jeśli nie byłeś pracownikiem to proponuje nie zajmować stanowiska. Doskonale wiem co znaczy mobbing i naprawde żałuje, że przyszły do firmy osoby, które spowodowały swoim działaniem tylko konflikty we wnątrz organizacji, w której każdy kiedys chciał pracować, ale to dawne czasy i z tymi ludźmi nie wrócą. Oillan spadł z piedestału i trudno będzie mu się podnieś, a na pewno nie z ludźmi którym się dużo tylko wydaje i którzy tylko ładnie mówią, ale nie mają pojęcia o czym.

Piotrek
@Z zewnątrz

Czy chcesz ich podac do sądu pytam bo ja zamierzam to zrobić daj znać może w dwójkę będzie łatwiej wywalczyć sprawiedliwośc

Git

Czy ktoś może napisać jak się pracuje jako ph interesują mnie tylko odp osób z działu handlowego .

add
@Git

teraz jest oferta też chciałabym coś wiedzieć o realnej stronie warunków?

lolek

witam. dzisiaj pojawiło sie ogłoszenie na stanowisko Przedstawiciel Farmaceutyczny. Czy wiecie jakie są warunki, bo w ogłoszeniu tak pięknie napisali,że dają prawie wszystko :-)

kasnadra

Jak w każdej firmie @Tosiek czasem się zdarzają jak czegoś na czas nie zrobisz ale dziwi mnie to, że piszecie o tym, że kasa to minimalna krajowa bo widziałam teraz ogłoszenia na specjalistę marketingu i skoro wymagają osoby z wyższym wykształceniem no to powinni płacić więcej

tosiek

minimalna? to ja uwazam ze to nie jest az tak źle..wiaodmo ze sa stanowiska na ktorych da rade wiecej po prostu zarobić przeciez ale to trzeba odpowiednio trafic..a powiedzicie czy zdażają sie moze nadgodziny?

Mariusz

Pracowalem w firmie Oceanic na stanowisku PD ponad 3 lata, uwazam ze firma jest godna polecenia (moim przelozonym byl Zbigniew Cz.) atmosfera bardzo fajna, kierownik krajowy i Pani dyrektor rewelacyjni. Jezeli chodzi o zarobki to kazdy ma inne wymagania - przy realizacji planow w miare wzglednie. Teraz nastapily zmiany w firmie wiec nie wiem jak bedzie dalej. Podsumowujac Polecam

edi
@Mariusz

To czemu już nie pracujesz?

Zostaw merytoryczną opinię o OCEANIC S.A. - Sopot

• Jak się pracuje w OCEANIC S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy OCEANIC S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OCEANIC S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OCEANIC S.A.?

Kandydaci do pracy w OCEANIC S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OCEANIC S.A.